kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hungarian Grand Tournament

Go down 
+2
Bm
Pavano
6 posters
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyPént. Aug. 27, 2010 12:31 pm

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyPént. Aug. 27, 2010 12:16 pm

Idézet :
nem mintha járnék akármilyen már versenyre is, csak gondoltam megkérdem.
VS.
Idézet :
ja, hát ez azért így nem igaz. részt veszek a pécsieken, részt veszek a kecskemétieken. debrenecnbe is felmentem volna, csak nem volt kivel. oké, pesti versenyekre nem járok. van ilyen.

de ez tényleg nem olyan fontos, csak móka volt. Wink

tudod milyen ez a GW, 4 helyett 5 figu/ sor, aztán gondolom már nem akarták 6re emelni, így inkább felemelték az ajánlott pontszámot... mondjuk csökkenthették volna a figurák pontját is Very Happy lehet h ez legközelebb lesz Wink

debrecenbe én is akartam menni, mér' nem mentünk? confused
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyPént. Aug. 27, 2010 9:03 am

igazán nem akarok kötözöködni, de a magyar f1 futam az egy olyan éves sorozat része, melynek végén győztest hírdetnek, míg a gt meg nem ilyen. egy adott ország gt je, nyilván az adott országnak készül, ami persze nem zárja ki, hogy mások is részt vegyenek rajta. tekintettel arra, hogy főleg promociós célokat szolgál, meg a közösség összekovácsolását, meg új vevők megcélzását, meg mittoménmi, leginkább az adott ország piacának szól.

ettől éppen a magyar gt az ami mondjuk valóban képes lehet eltérhőt nyújtani, mert nagyon középen vagyunk egy csomó országnak, ahol asszem nincs gt. bár nem tudom, hogy van e annyi ebben az egészben, hogy mondjuk a románok, szlovákok, ukránok, szlovének, horvátok, szerbek idejönnének emiatt.

gyuri:
ja, hát ez azért így nem igaz. részt veszek a pécsieken, részt veszek a kecskemétieken. debrenecnbe is felmentem volna, csak nem volt kivel. oké, pesti versenyekre nem járok. van ilyen.

és igen, kisebb versenyen is ugyanazt a 3-5 csatát játszom le, mint a gt-n, ugyanazon ellenfelek ellen. nekem ez ugyanaz. de ettől még egyébként jó lehet egy gt, ahol sok ember összegyűlik, sok szép sereg van, meg minden. de mivel én nem szeretem olyan nagyon a versenyeket, nekem valóban mindegy is. idén, mivel 2500 re felvitték a ponthatárt, szerintem megfelelő festett sereget sem tudnék vinni. meg a tököm tele is van azzal, hogy kitalálták, hogy akkor a fantasy most legyen 2500 pont. ja, persze. pont jó az 2000 e is.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyPént. Aug. 27, 2010 1:03 am

gojo, akkor te azon szerencsések közé tartozol, akiknek egy kis verseny is ugyanakkora élmény, mint egy GT Razz
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyPént. Aug. 27, 2010 12:00 am

gojo írta:
khm. azért az jól hangzik, hogy magyar gt. az meg nem, hogy fantasy 2500.
mondjuk úgysem mennék, talán mindegy is. Very Happy

egyébként meg mitől lesz ez a verseny olyan kurva színvonalas? attól, hogy az első három ember sokkal nagyobb díjakat kap, mint más versenyeken? na hát baszki ez csak az első három embernek teszi színvonalasabbá a versenyt, a többieknek nem. gonodolom két hónap alatt nem produkálnak gw hq szintű előre gyártott terepasztalokat sehonnan, gondolom ennyi idő alatt nem lesz több festett sereg magyarországon, stb. mivel a gw nem lesz itt hivatalosan, gondolom a külföldiek sem fognak összerohanni kicsiny hazánkban. habár azért a környezőek csak eljönnek. bár a magyar gt, az gondolom a magyarokra épít, mert azért magyar gt és nem német.

szóval azért azt nem látom, hogy miért is kapnék többet a nevezési díjért, mint más versnyeken. nem mintha járnék akármilyen már versenyre is, csak gondoltam megkérdem.
én inkább úgy mondanám, azért magyar gt, mert magyaro-n van. az f1 magyar futama sem azért magyar, mert magyarok versenyeznek rajta... hanem mert ebben az országban van...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 11:51 pm

khm. azért az jól hangzik, hogy magyar gt. az meg nem, hogy fantasy 2500.
mondjuk úgysem mennék, talán mindegy is. Very Happy

egyébként meg mitől lesz ez a verseny olyan kurva színvonalas? attól, hogy az első három ember sokkal nagyobb díjakat kap, mint más versenyeken? na hát baszki ez csak az első három embernek teszi színvonalasabbá a versenyt, a többieknek nem. gonodolom két hónap alatt nem produkálnak gw hq szintű előre gyártott terepasztalokat sehonnan, gondolom ennyi idő alatt nem lesz több festett sereg magyarországon, stb. mivel a gw nem lesz itt hivatalosan, gondolom a külföldiek sem fognak összerohanni kicsiny hazánkban. habár azért a környezőek csak eljönnek. bár a magyar gt, az gondolom a magyarokra épít, mert azért magyar gt és nem német.

szóval azért azt nem látom, hogy miért is kapnék többet a nevezési díjért, mint más versnyeken. nem mintha járnék akármilyen már versenyre is, csak gondoltam megkérdem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 6:45 pm

Patrik írta:
ja láttam, hogy az inkvizitoron már anyáznak.
Lehet én is elkezdem, hogy miért pont azon a hétvégén van Very Happy
biztos örülnének még 1 embernek Very Happy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:38 pm

ja láttam, hogy az inkvizitoron már anyáznak.
Lehet én is elkezdem, hogy miért pont azon a hétvégén van Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:33 pm

érdekes. az inkin megy már erről a diskurzus, kicsit necces a nevezés, sztem. meg ahhoz képest, h GT így 2 hónappal előtte elkezdeni reklámozni... na mind1.
Én max. nézőként fogok résztvenni.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:45 am

én biztos nem, pedig szerettem volna. Sikerült az egyetlen olyan ídőpontot belőniuk amikor nem érek rá oktoberben
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:36 am

Én tervezem, hogy megyek. Másvalaki?
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:05 am

Hoi!

Az imént kaptam egy ilyet, minden lényeges információ benne van az őszi magyar GT-ről, amit a KCS tulajdonosai szerveznek.
Idézem, ha érdekel valakit, a levélben található címeken jelentkezni is tud rá.

"A segítségedet szeretnénk kérni. Európa szerte évről évre a különböző régiók megrendezik a Grand Tournamentjüket. Szerencsénkre és sajnálatos módon idén a lengyel (Eastern-European Grand Tournament) elmarad. Éppen ezért lehetőségünk van, hogy október 16-17. bebizonyítsuk, hogy mi, a magyar játékosok is érünk annyit és vagyunk annyira egységesek, hogy megszervezzük a saját Grand Tournamentünket. Eddig sem volt könnyű, hogy felhívjuk magunkra a figyelmet és végre tudomásul vegye a GW is és Európa is, hogy létezünk, ez a játék létezik Magyarországon és nem lehet figyelmen kívül hagyni minket.
Segíts nekünk, hogy megmutathassuk kis országunkban is képesek összefogni a játékosok és kimernek állni a világ elé, hogy megmérettessenek! Elképzeléseink szerint ez csak úgy sikerülhet, ha a magyar terepasztalos klubok és játékosok összefognak és egy eddig nem látott méretű rendezvényt, versenyt teremtenek.
Nem kevesebbről van most szó, mint hogy, ha most sikerül egy gigászi méretű versenyt megrendezni, akkor a GW elismeri a Tournamentünket és innentől fogva hajlandó támogatni és elősegíteni, hogy az elkövetkezendő időkben még színvonalasabb Grand Tounamentünk lehessen.
Fontosnak tartjuk és érdemes is kihangsúlyozni, hogy ezt csak is szoros összefogással és az egységesség megmutatásával érhetjük el.
Ezúton kérünk téged, segíts népszerűsíteni a rendezvényt, hogy a lehető legnagyobb számban értesüljenek a játékosok.
Egyelőre úgy néz ki a GW is képviselteti magát a rendezvényen, hogy felmérje érdemes-e Magyarország arra, hogy kitüntessék figyelmükkel. Ebből az okból kifolyólag szeretnénk mindenkit buzdítani arra, hogy jöjjön el versenyzőként, vagy nézőként.

A rendezvénnyel kapcsolatos információk a következőek

Időpont: 2010.10.16-17.
Helyszín: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (1101 Budapest, Hungária krt. 9-11)
Nevezési díj: 5000Ft
Honlap: http://www.budapestgt.eu , itt minden hasznos információt megtalálhattok, illetve az újabb és újabb érdekességet a rendezvénnyel kapcsolatban.


Hat különböző kategóriában lehet nevezni:

* Warhammer Fantasy,
* Warhammer 40K,
* War of the Ring,
* Warmachine/Hordes,
* Flames of War
* Warlord Historycal

Néhány közérdekű információ:

Regisztrálni A VERSENYRE a http://www.budapestgt.eu honlapon lehetséges.
A kétnapos versenyre 5000Ft a nevezési díj, ebben az összegben benne van mind a két napra a meleg ebéd ára.
Kedvezményes árakon biztosítunk szállásokat a Budapestre fellátogató versenyzők számára.

Lesz különleges Budapest Grand Tournamentes póló, MAX-ot kértük fel hogy tervezze meg számunkra.
A díjazásokról csak annyit, hogy a gyártó cégek saját speciális díjaik kerülnek kiosztásra.
Előre láthatólag külföldi vendégek is fognak érkezni látogatóba.
Szombat estére közös nagy programot szervezünk. Ezen kívül még néhány egyéb meglepetéssel is készülünk.

Üdvözlettel
Balatincz László
Drozdy Győző
Orosz Dávid"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hungarian Grand Tournament Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungarian Grand Tournament   Hungarian Grand Tournament Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hungarian Grand Tournament
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Versenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: találkozók, versenyek-
Ugrás: