kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Fluffisztán 2011

Go down 
+9
exael
Adamowich
Pavano
MAXXxxx
subaggut
gorugrany
TöKöS
Patrik
Leslie
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyPént. Május 13, 2011 3:52 pm

Beszéltem a Jabbával, és ő is jön, úgyhogy a részeges Huttokból sem lesz hiány Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyPént. Május 13, 2011 8:50 am

Hoi!

Én is mennék már csütörtöktől, Kata pedig csak szombat-vasárnap lenne jelen. Ha nem lesz privát szállás, az megnehezíti a dolgot, öreg vagyok én már a padlón kucorgáshoz. Sleep alien Evil or Very Mad

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyPént. Május 13, 2011 7:15 am

eddig ugy nez ki tudok menni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Május 12, 2011 11:09 pm

Korábban már én is írtam, de akkor megismétlem: hogyha valami eget/földet rengető dolog nem történik, akkor idén is megyek.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Május 12, 2011 10:37 pm

Hali!
Leslienek már ment az email hetekkel ezelőtt, de akkor jelzem itt is, hogy én biztosan megyek, + még Exael,és V-D is jelezte, hogy jön.
Sőt már szervezés alatt van egy olyan variáció is, hogy lemegyünk egy nappal előbb nulladik napot tartani, körbejárni a helyi "könyvtárakat" Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Május 12, 2011 9:47 pm

Örülünk ha jössz kaporpálinkát meg annyit hozz, amennyi magadnak elég. Cool

A kedves pécsi kartársakat, meg arra kérném, hogy jelezze már itt, hogy érdeklődik, e egyáltalán az esemény iránt. Azaz ha minden csillagzat kedvező pozíciót vészen fel a Fluffisztán megrendezésének időpontjára akkor szándékában áll kitüntetni minket a megjelenésével.

Szóval nyilván nem várom én el, hogy ebben a fokozódó nemzetközi helyzetben biztosan tudja bárki is, hogy jó bő két hónap múlva mit fog tudni csinálni (részemről nincsenek kőbevésett terveim a jövő hétre sem), de azt talán igen, hogy kedve lenne-e hozzá. Fluffisztán 2011 - Page 3 543725

Elég ám csak ilyen "Én megyek!", "+1!" meg "Dettó!" felkiáltások is. leborul










Ui: láttam ám Berzenkét a TV-ben és büszkén mutogattam a kollégáimnak. Fluffisztán 2011 - Page 3 911199
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Május 12, 2011 4:14 pm

Mester, én mindenképp jelentkeznék, helyszínen alvással(ez még nem 100%) és igényelnék pólót is ^^
Kaporpálinkát vigyek? Razz
Vissza az elejére Go down
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptySzer. Ápr. 06, 2011 9:42 am

és a részletek:

Üdvözlet!

Mint azt már híreszteltem, idén is lesz Flufisztán Kerekegyházán, szám szerint a negyedik. Az időpont: 2011. július 14.-17.. Helyszín a szokásos, a kereki Művház. Idén is lesz WHFB és 40K kampány, ezeket, ha minden jól megy, májusban valamikor kitesszük a honlapra.
A beugró összege 3000 HUF, ha valaki előre utalja nekünk. Ha a helyszínen fizeted, akkor 3500 HUF. Utaláshoz a tavalyi számlaszámot NE használjátok, mert már nem él, a jó számlaszámot meg ide nem írnám fel, de emilben, üzenetben megadom.
Szállásról: idén is lehet a művházban aludni 200 HUF/ éjszaka áron. A Langó-ház bezárt tudtommal, de a Borház nevű helyen lehetőség lesz apartmanos szállást szerezni. Ha valakinek kell oda telefonszám, szóljon, és ahogy meglesz nekem is, továbbítom.
Tervezzük póló készítését is, amire egy embléma kerülne a hátára, illetve a viselő neve a mellkasra. Ha valakit ez érdekelne, mérettel, rá rakandó névvel együtt jelezze május 31. – ig, mert kell idő az elkészítéshez. Utólag nem hiszem, hogy tudunk csinálni. Az ára az anyagár lesz, szvsz 1000-1500 HUF. Fontos, hogy ez egyenlőre terv, de nagyon azon vagyok, hogy meglegyen…
Ha kérdésed van, jelentkeznél, stb., akkor a warhammertabor@gmail.com emilre tudsz írni, illetve a www.misfire.hu megfelelő topicja is rendelkezésre áll.
Remélem idén is leszünk annyian, mint tavaly, és hasonló jó party lesz…Very Happy:D

Leslie
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 12:37 pm

szuper. Én biztos megyek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 12:37 am

Halihó mindenkinek!
Idén is lesz fluffisztán....

július 14-17

Részletek hamarosan:D:D
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
Ajánlott tartalom





Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fluffisztán 2011   Fluffisztán 2011 - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fluffisztán 2011
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: találkozók, versenyek-
Ugrás: