kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Japanese Sectorial Army - Subaggut

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Japanese Sectorial Army - Subaggut Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japanese Sectorial Army - Subaggut   Japanese Sectorial Army - Subaggut EmptyCsüt. Május 02, 2013 7:10 pm

jók lesznek, már jó lenne egyet festett figurákkal is játszani...
én is haladok rendesen, már csak a fegyverek/karok kifestése van a nagy részénél, többivel megvagyok. mondjuk mire végzek megérkezik a másik adag.

egyszerűbb lett volna nekem is az életem, hogy a páncélt egy színre festem és nem próbálom meg copyzni a honlap festését, ami nyilván nem fog sikerülni, de azért megpróbáltam.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Japanese Sectorial Army - Subaggut Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japanese Sectorial Army - Subaggut   Japanese Sectorial Army - Subaggut EmptyCsüt. Május 02, 2013 7:03 pm

No, picit haladtam a japókkal, de most elsősorban Patrik cuccaira koncentrálok, úgyhogy csak két új figura van. A képek most is homályosak (kell vennem egy rendes fényképezőt), de cserébe most sötétek is, mert kikapcsoltam az automata fehéregyensúlyt vagy mi a szart. A képeket nézve látom már a hibákat, a fegyvereket át kell inkelnem, mert kicsit egybefolynak a részek, és szürke-fekete gatyókkal is lesz még munka, de szerintem már tűrhető a banda (a vörös nagyon mutatós, csak iszonyat nehéz előállítani).

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03580

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03581

Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Japanese Sectorial Army - Subaggut Empty
TémanyitásTárgy: Japanese Sectorial Army - Subaggut   Japanese Sectorial Army - Subaggut EmptyVas. Ápr. 21, 2013 6:38 pm

Nem tudtam megállni, hogy ne hozzam létre a prototípust. Az általam konvertált (felragasztottam két félcentis bitzet Very Happy) HMG-s keisotsuval kezdtem. A képek szokás szerint szarok, és sokkal világosabbnak mutatják a figurát, mint amilyen, de egynek jó. A base még nincs készen, ez az egyetlen ugyanis amit én fogok majd megfabrikálni, a többi microartos cucc.

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03519

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03524

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03525

Japanese Sectorial Army - Subaggut DSC03527

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Japanese Sectorial Army - Subaggut Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japanese Sectorial Army - Subaggut   Japanese Sectorial Army - Subaggut Empty

Vissza az elejére Go down
 
Japanese Sectorial Army - Subaggut
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yu Jing/ Imperial Service/Japanese Sectorial Army - Gojo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Infinity :: Seregszemle-
Ugrás: