kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Inkvizíció (sob, gk, stb...)

Go down 
+7
Bm
Leslie
MAXXxxx
Eddy
Yoda007
exael
gojo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyKedd Okt. 25, 2011 7:43 pm

Nekem van elfekvőben DA csuklyás fejem, ha kellene....Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyKedd Okt. 25, 2011 11:56 am

még démonok is vannak a kiséretben, igaz láncra verve, úgyhogy szerintem ez nem para. Viszont a codex alapján a DC assasinok csajok, úgyhogy szerintem a wych tökéletes választás
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyKedd Okt. 25, 2011 11:50 am

van valami fluff arra, hogy a henchmanek honnan származnak? muszáj azoknak embereknek lenni, vagy elég ha emberszerűek? vagy még az sem kell? gondoltam én is arra, hogy az eldák kicsi vékonyak, de aztán eszembe jutott, hogy majd a bőrszínnel játszok. elvégre kék színű hegyes fülű lények azért csak vannak a galaxisban... Very Happy csak nem tudom, hogy egy inkvizítor hajlandó lenne-e más fajokat használni kíséretnek, vagy csak embereket.

másrészt világ életemben utáltam a chaos warrirorok kinézetét, legalábbis fantasy kinézetre. valami hülye oknál fogva crusadernek el tudom képzelni őket, ne kérdezzétek, hogy miért, de azért a DE modellek jobban tetszenek.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyKedd Okt. 25, 2011 10:35 am

Meg lehet ám venni mindent darabonként is (teszem azt, ha a DA dobozból tényleg csak a fejek kellenének [hülyeség lenne nyilván]) én például itt szeretek vásárolni.. Amerikás szóval nem a leggyorsabb 2-3 hét, de az árai megfelelőek (voltak, míg a forint nem kezdett...). Meg úgy általában, ha szán rá az ember időt, akkor az e-bay-en mindent össze lehet szedni még ha nem is feltétlenül olcsón. Bocsánat, csak azért forszírozom, mert nekem a deldárok sántikálnak marcona birodalmi mukiknak, mégoly költséghatékony lévén is az a megoldás.
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 11:58 pm

http://sciborminiatures.com/en_,shop.php?group=72
Full extrás szép pajzsok, bár nem a legolcsobb
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 9:38 pm

Gojo: van 10db Dark Elf pajzsom a CO dobozból, illetve vannak wycheim a DE venom dobozból (7x3), ezeket oda tudom adni, ha kell. Kardok, és tőrök meg vannak kilóra.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 9:12 pm

no ebből akkor nekem két ötlet tetszik:

chaos warriro test, DA fejek
wych-ek, dark elf pajzsokkal

az elsőnél nem sokat spórolnék, mert a warrior doboz 20 font, és kellene legalább kettő DA kieg, ami megint ugyanennyi, vagyis összesen 40 font.

a másodiknál elég lenne egy doboz wych, de itt meg pajzsok kellenének DE től. legjobbak a hidegegyek pajzsai lennének, de azoknál megint ott vagyok, hogy 10 ilyen pajzsért venni két dobozt...hát árban nem sokat spórolnék...viszont két DE pajzs sprue az meg csak 10 font, akkor meglennék 28 fontból.

persze arra is rájöttem, hogy nem igazán a végső összeget kell nézni, mert nekem olyan figura kell, ami tetszik is, nem csak megfelel a szabályoknak. ráadásul lehet az lenne a legjobb, ha mixelném a külnböző figurákat, úgy talán jobban mutatna egy ilyen egység.

patrik:
azt nézd meg légyszi, hogy vannak-e jobbkezes DE kardok, amit nem használtál fel, illetve bármilyen 40k-s pajzsok.

továbá bárinek vannak DE pajzsai és tudna is adni, azt szívesen venném.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 5:13 pm

Crusadernek tökéletes a chaos warrior test+DA veteran csuklyás fej kombó. A pajzsok maradhatnak a káoszpajzsok nyilván a nem túl bonyolult =]I[= jellel kiigazítva. A legjobb a dologban, hogy elegendő ezt a két dobozt megvenni hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 2:29 pm

eddig 3 versenyen kerültem össze GK-val eből 2-be volt is hentchman és egy gyári GW-set se láttam.
crusader bármilyen "ember" (jobb esetben IG) gyalog valamilyen nem chaos jeles shield+egykezes fegyver, deathcult assasin meg DE wytch.
ez így elsőre 1-2 doboz mondjuk cadiai IG gyalog
meg 1-2 doboz DE wytch
és némi bitz, szerintem ez így nem is drága
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 1:45 pm


Nagyon szép sereg sztem,amiket írtál az mind jó,vagy greatswordok esetleg csak nem kétkezes fegyverrel,hanem adni nekik pajzsot meg valamilyen egykezes fegyvert,nem maradtak ilyen karok empire-ből?De talán a cadiaiak a legjobbak,csak kezek kellenek,high elfeknél vannak jó pajzsok karok nélkül pl,
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 12:19 am

GK játékosok mindkettőt dark elda wychekből csinálják általában. Crusadernek adsz a kezébe egy két dark elf shieldet ès maár jó is
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Okt. 23, 2011 11:29 pm

nem titok, hogy nézegetem a GK sereget, hogy belekezdjek.

namost patrik persze megnyugtatott, hogy ez egy tök olcsó sereg, mert ugye alig kell bele figura. ja, hát azért van némi probléma...
szóval olyan sereget szeretnék amiben inkvizítor és csapata tevékenykedik, ami ugye sok henchman-t jelent. patrik pont egy ilyen listát küldött, úgyhogy megnyugtató, hogy találnék olyan sereget, ami tetszik is és életképes is.

csakhogy kellene vagy 10 crusader és ugyanennyi assassin. nyilván ezek arany árban vannak a gw-nél és egyesével, kettesével vásárolhatóak.

death cult az megoldható dark elf witch-ekből, amik egyébként nagyon szép modellek, szóval az tökéletesen megfelel nekem. persze leginkább a bal kezükben van kés, de némi dark elf corsair jobb kézzel, ez megoldható.

viszont nem nagyon van ötletem crusaderre. konkrétan 50 font lenne az a mennyiség ami nekem kellene, és kizárt, hogy annyiért megvegyem. keresgettem a neten, de nem találtam semmi olyan konverziót, ami tetszene, sőt szinte egyáltalán nem találtam semmi érdemlegeset.
tulajdonképpen olyan modell kellene, aminél bármilyen fegyver és pajzs van és lehetőleg van rajta némi páncél. ez azért nem egy bonyolult kombináció, de egyelőre nem jutott semmi értelmes eszembe.

amiket eddig találtam:
breton battle pilgrims: ezek persze nem igazán 40k sak, de nagyon tetszenek és minden van náluk ami nekem kell Smile
dark angel veteran squad, upgrade frame - kicsit sok rajtuk a páncél, bár van ahol jól takar a palást
cadian doboz + GK falchion kezek - nekem ez a második kedvenc, csak nem tudom hogyan nézne ki

és az utolsó két opcióhoz kellene sok-sok pajzs is valahonnan.

ha ezen kívül bármilyen ötlete van a 40k-s kollégáknak akkor szívesen hallgatom.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 6:13 pm

Yoda007 írta:
köszi!

még egy utolsó: daemonhostról vélemény?
engem mar szopattak szarra veluk.

igazabol, ha jol dobod es kozelharcba teleportal, akkor elegge durva tud lenni. nalam 2 deva osztagot es 1 taktikai reszet radirozta le 2db.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 5:33 pm

köszi!

még egy utolsó: daemonhostról vélemény? özsge szerint drágák, s viszonylag sebezhetők, mondjuk fluff miatt nem rosszak Smile persze, akkor nincs semmilyen GK
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 4:19 pm

SM-kent fast-bol nalad van:
- vanguard
- assault
- speederek
- storm
- motorosok

szoval az a gk teleport tok folos.

WH-bol hasznos:
- hq: inkvizitor
- elit: inkvizitor / orvgyilkos
- fast: seraphimok, 4 spec fegyveres lanyosztag (dominion vagy mi a neve)
- troop: sistak csodaval, stormtrooperek

a 4 spec fegyveres lanyosztag vicces alap IG ellen:
- 4 spec fegyver legyen 4 langszoro
- jarmu meg immolator (nehezlangszoro)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 3:25 pm

tudom, hogy witchhunterek is fémek, de attól még szép az is Smile csak használhatóság miatt érdekelt, azokból van-e olyan dolog, amit érdemes hozni, mert jobban tudják azt, amit a simák.

GK Terminator psi-je nem éri meg azt a sok plusz pontot?

hát, fastból én is leginkább a GK-okat néztem... 1 osztagot lehet hozni fastként.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 2:54 pm

nem, csak simakat.

bar most ez meg mindig egy S6 PW + sok S6 sima fegyvert jelent. megtamogatva 1-2 psicannonnal.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 1:35 pm

MAXXxxx írta:
Yoda007 írta:
Troop - grey knight osztag, de őket lehet inkább fastként, teleporttal...
Bm: foglalo termi hogyan jott ki? GK Termi elitbol jon.
Ebböl, benéztem.
Azt hittem, hogy a grey knoght termiket lehet hozni troopból.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 12:24 pm

Yoda007 írta:

Igazából, csak mind szövetséges hoznám őket(0-1 HQ, 0-1 Elite, 0-2 Troop, 0-1 Fast). Elvileg, Daemonhunterst szerettem volna (régen őket néztem ki, csak Exael sikeresen lebeszélt, mert mind fém Smile ) De tegnap megnéztem Witch Huntereket is, s hát szépek.
haat ez ne teritsen el a demonvadaszoktol, a sistak is mind femek. Ebbol a szempontbol tok lenyegtelen, hogy melyiket valasztod.
(annyi extra, hogy lehesseges nyaron a muanyag GKnight doboz)

Yoda007 írta:

HQ-ként én alapvetően a Lord Inquisitort hoznám, a másik opció túl drága.
Elite - esetleg daemonhost, vagy vmi assassin, ill sistákat még nem olvastám át alaposan... de gondolom, GK termik se rosszak
Troop - grey knight osztag, de őket lehet inkább fastként, teleporttal...
Leginkabb 'tap' mindenkepp:
- HQ: Inkv lord
- Elit: ha kell par extra land raider, akkor inkvizitor, ha poenkodni akarsz, akkor assassin (GK termi kisse draga)
- fast: szvsz felejtheto SM-nel vannak jobb lehetosegek
- Troop: S6 SM-ek mindig viccesek, foleg incineratorral demonok ellen (se cover, se invi)


Bm: foglalo termi hogyan jott ki? GK Termi elitbol jon.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyHétf. Nov. 16, 2009 12:02 pm

Nem vagyok nagyon jól informált a témában, csak abból tudok gazdálkodni, amit ellenem hoztak, de az alapján:
- foglaló termik mindig is kedvesek
- az assassin, ha ráérzel hogyan kell használni, nagyon kellemetlen lehet az ellenfélnek

Tölem kb ennyi.
Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Nov. 15, 2009 10:14 pm

most hogy van sok Fistem, elgondolkodtam egy régi tervemen, az Inkvizición. Igazából, csak mind szövetséges hoznám őket(0-1 HQ, 0-1 Elite, 0-2 Troop, 0-1 Fast). Elvileg, Daemonhunterst szerettem volna (régen őket néztem ki, csak Exael sikeresen lebeszélt, mert mind fém Smile ) De tegnap megnéztem Witch Huntereket is, s hát szépek. Meg igazából, végülis mindkettőből lehet egy kisebb csapatot összeállítani, s akkor ellenféltől függően lehet válogatni... a kérdés az a tapasztaltabbaktól, hogy miket érdemes hozni onnan?

HQ-ként én alapvetően a Lord Inquisitort hoznám, a másik opció túl drága.
Elite - esetleg daemonhost, vagy vmi assassin, ill sistákat még nem olvastám át alaposan... de gondolom, GK termik se rosszak
Troop - grey knight osztag, de őket lehet inkább fastként, teleporttal...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Jan. 20, 2008 11:41 am

gojo írta:

egyértelműen a 6 DA + még valami mellett vagyok. igazából én még a 9 DA t is kipróbálnám.

most már az eversort is értem... pirat bár azt még mindig nem látom, hogy 9DA helyett miért éri meg 6 DA és 1 eversor...gondolom ez már az asztalon kiderül. de akkor ezen a másikon is elgondolkodom...
probald a 9 DC-t, de nem olyan hatekony, mint a 6+1 Smile

es nem 6 DC + eversor, hanem 6DC+Culexus, a lenyeg, hogy 12"-en belul mindenkinek az ld-jet 7-re letolja
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:39 am

Persze bizonyos seregek ellen jók lehetnek a DA-k,de csak ha minden összejön.Mert ugye csak gyalog mehetnek,és ha visszaütnek nekik akkor bizony meghalnak.De az is igaz,hogy elitből nem nagyon van alternativa(habár az én kedvenceim az arcoflagellánsok is ott vannak még..).De az Eversor az tényleg jó.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Jan. 20, 2008 3:33 am

nos nem akartam ide kitenni a késöbbi taktikámat, de ha már maxxx kolléga így válaszolt, akkor azt kell mondjam, hogy erre gondoltam én is... Laughing kifejezetten erre!!!

nálam az elit hely egyáltalán nem mérvadó, mert egyedül a celestianok jöhetnének, de azok meg semmi olyat nem tudnak ami miatt érdemes lenne őket hozni. nem is nagyon használják őket, meg nem is nagyon ajánlják őket használatra. így nekem az összes elit helyem szabad.

egyértelműen a 6 DA + még valami mellett vagyok. igazából én még a 9 DA t is kipróbálnám.

most már az eversort is értem... pirat bár azt még mindig nem látom, hogy 9DA helyett miért éri meg 6 DA és 1 eversor...gondolom ez már az asztalon kiderül. de akkor ezen a másikon is elgondolkodom...

egyértelműen az inkvizítoros sereg mellett vagyok már, nem pedig a pure sisták mellett. node azért azokból is kell egy két osztag, rhinoban, gondolom kiegészítésnek nem lesznek rosszak...nomeg a serák...most már csak meg kellene vennem a sereget. sunny
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) EmptyVas. Jan. 20, 2008 2:27 am

eversor miert jo:
- legolcsobb
- rohamban 4-9 tamadasa van
- legrosszabb esetben 4+-on sebez pancelmento nelkul (wraithlord? Smile )
- 4+ invi mento
- roham elott azert meg lo 2x
- ha megolnek, akkor meg mindenki kap S5-os utest

death kult:
en mas velemenyen vagyok, sima seregek ellen eleg durva tud lenni, de kombinalni kell oket es ez elviheti mind a 3 elit helyet.
ami jo:
- invi mento
- S4, I5
- 4 tamadas rohambol(2alap +1 (PW es CCW)+1 (roham)), es mind PWnek szamit
- mindegyik 1 teljes osztag tuzerejet elvonja

ahogy erdemes veluk vicceskedni:
- 2 elitbol death kult, 6db
- 1 elitbol Culexus (a pszizo)

lenyeg, hogy valahogy minel tobben odaerjenek (infiltrate miatt idonkent egesz konnyu) es rohamozzanak.
- culexus miatt mindenki ld7(ok nem, mert fearless), amit mar konnyu rontani.
- ha jol mozognak, akkor a 7 orvgyilkos leszed annyi figurat, hogy nem utnek vissza
- ellenfel dob ld-t, ami ha osztag fele leesett, akkor 6-ra, es az mar egesz jol ronthato.
- majd dob I-t, hogy lemeszaroljak-e, es itt jon a poen, te dobsz 7-et (mind I5 vagy jobb), osztag lemeszarolva.


en pl 3 deathkult-ot siman nekizavarnek 5 terminek (120pt vs kb250). 12 utesbol elvileg leesik az 5 termi, de ha csak 3-4 mar megerte a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inkvizíció (sob, gk, stb...)   Inkvizíció (sob, gk, stb...) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Inkvizíció (sob, gk, stb...)
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: