kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dark Elfek

Go down 
+6
gorugrany
voroncov-draskov
Pavano
exael
MAXXxxx
gojo
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptySzer. Május 21, 2008 2:35 am

bakker, honnan vettél te ilyen figurát??? What a Face
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptySzer. Május 21, 2008 1:57 am

Ez ok,tegnap vettem egy ilyet,nagyon jól néz ki...ki is festem hamarosan.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptySzer. Május 21, 2008 1:31 am

én nem találtam semmi ilyet. volt viszont gyalogos malus darkblade

http://www.solegends.com/citle/citle2000/prcodes/pr02malusdarkblade.htm

ezen kívül én nem tudok másik figuról, amit a neten fel lehet hajtani.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptySzer. Május 21, 2008 12:52 am

Most olvastam valahol,hogy van gyalogos Malekith modell is...elképesztő.Látta már valaki?
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptyKedd Május 20, 2008 8:47 pm

Maguk a figurák nekem tetszenek,ha nem is annak használva amik...
Igen először én is azt gondoltam,hogy ezek irgalmatlanul drágák,de a Druchii-n meglepve tapasztaltam,hogy szinte mindenki áradozik róluk,hogy milyen hasznosak,bár kicsit drágának találják őket.
Tényleg nem olcsó,de végülis egy plusz karakter jön velük,és kb olyan jók mint az útőrzők,sőt közelharcban jobbak is,és +100 pontot kapnak minden közelharcban megvert ellenség után.Nekem tetszenek,egy-két próbát megér a dolog,legfeljebb a másnak használom a figurákat...ja és a legjobbat nem is mondtam:megnyúzzák az áldozataikat,és kannibálok.. tongue I love you
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptyKedd Május 20, 2008 7:06 pm

fejből nem tudom, hogy jelenleg jöhet e specként vagy csak rare egység, de az újban biztosan másképp lesz.
az összes új könyvből kihagyják a dow ra való utalálst, ha jól tudom. legalábbis az empire ből sikerült kihagyni, mégpedig szándékosan kihagyni, pedig nagyon sok egység pont emberekből áll ugye...elvileg ki akarnak majd dolgozni egy új dow szabályt vagy könyvet, fene se tudja. addig viszont a dow ra való utalásokat egységesen kiveszik a könyvekből. ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet használni a dow egységeket. Smile a dow részlegnél fent vannak a szabályok, amíg nem változik semmi addig azokat kell használni.

http://uk.games-workshop.com/dogsofwar/manflayers/1/

na hát én elolvastam ezeket a szabályokat és nem értem a gw-t. Laughing de ezt most komolyan nem. 287 pont 6 figura!!!!!! NORMÁLISAK EZEK?!?!?!? kötve hinném... bár csak költői kérdés volt...de még ha tudnának is valamit!!! de ennyi pontért 4 shade osztagot hozok be, akik 4 szer annyit tudnak tenni a győzelem érdekében az asztalon, mint ezek a nyamvadékok. ki a fax vette meg ezeket a figurákat, hogy ezekkel a szabályokkal játszon velük???? tudtam, hogy a ror os egységek nagyon drágák, de ennél a résznél elég hangosan felröhögtem. Very Happy ennyi pont egy sima skirmish, scout egységért...félelmetes. asszem nem sanszos, hogy akár csak egyet is beszerzek belőlük. mondjuk a figurákat lehet másra használni, mert mondjuk lehetnek nemesek vagy vagy valami hasonló...mást el sem tudok képzelni.

ja és, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, spec egységként jöhetnek. vagyis jöhetnének, mert én embert nem tudok elképzelni akki képes is velük valamit kezdeni...300 pont 6 gyalogos babáért...hihetetlen...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptyKedd Május 20, 2008 6:57 pm

Egy kérdésem van:Mengil Manhide és bandája tényleg jöhet spec.választásként a DE seregbe?És szerintetek ez hogyan lesz majd az új könyvben?Az újabb seregeknél hogyan vannak a DOW-választások?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptyKedd Május 20, 2008 4:05 pm

Idézet :
de majd meglátjuk, hogy mik lesznek az új opciók...
kozelharcolos, CR kockak Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 EmptyKedd Május 20, 2008 3:15 pm

na csináltam neki egy saját topicot, ahol a híreket, meg a megjelenés előtt a reményeket, utána meg az anyázásokat tudjuk megbeszélni... Very Happy

én egyébként zöld, fekete, arany kombinációs színsémát fogok alkalmazni rajtuk, mint a kedvenc DE seregemen az egyik WD ben. könnyű is meg gyors is, meg tetszik is. mellesleg varázslós, lövős sereget szeretnék, de majd meglátjuk, hogy mik lesznek az új opciók...


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 20, 2008 7:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Dark Elfek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dark Elfek
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Adamowich Dark Elf serege
» Patrik - Dark Elda
» Chaos warriors vs. Dark elf 1250 pt
» Dark Elves vs. Empire 1500 pts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: