kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 keres-kínál

Go down 
+19
Berzenke
TöKöS
SecMan
Energy
lordbill
BoneHeart
exael
YKoS
Patrik
voroncov-draskov
gorugrany
Yoda007
Eddy
MAXXxxx
Bm
Pavano
Nyamm-haikan
Laci
gojo
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Aug. 01, 2012 5:06 pm

Plazma fegyó van egy rakattal a bitzek között, amit adtam. Pisztoly és gun egyaránt. (Legalább 9 db mindegyikből). Olyan, hogy meltapisztoly, olyan nem létezik.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Aug. 01, 2012 2:51 pm

az kurva jó, csak közbe rájöttem, hogy nekem melta kell... Very Happy csak állandóan összekeverem ezt a kettőt. ugyanakkor ha a plasmák közül tudsz nélkülözni, akkor azokat is elfogadom, mert lehet abból is kell combit csinálnom.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Aug. 01, 2012 2:20 pm

plasma pisztolyom van, kb 8-10
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Aug. 01, 2012 2:18 pm

ipari mennyiségben vásárolnék sima plasma melta gunt. szükségem van rájuk a combi fegyók elkészítéséhez. jelenleg van 3 db, kellene legalább még 3, de az sem lenne baj, ha ennél lényegesen többet tud valaki adni, mert a későbbiekben simán fel tudnám használni.

ha netán valakinek van plasma melta pisztolya, akkor az is jöhet. bár nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyen...


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 01, 2012 2:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 6:44 pm

gojo írta:
te nem vitted volna az egészet, úgyhogy szerintem mindegy is. de 70 ért a tied minden! Smile

Köszi kihagyom, sok dolog van benne ami télleg nem kell:D
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 6:00 pm

te nem vitted volna az egészet, úgyhogy szerintem mindegy is. de 70 ért a tied minden! Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 12:41 pm

Patrik csúnyán beelőzött keres-kínál - Page 3 103469
Azért ide is felírom hátha valakinek akad a szekrény alján, vagy Patrik egyből tovább adja Very Happy

Keresem a következő figurákat:
-Castellan Crowe
-Techmarine 2x
-5th kiadású Grey Knight(power armoros) 20x
-5th kiadású Grey Knight Terminator 5x
-DreadKnight

Üdv:
Laci
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Júl. 18, 2012 10:55 pm

Yoda007 írta:
gojo írta:
Meguntam, hogy szar a háttér. Smile inkább veszek egy másik sereget. Valszeg wolfok lesznek egyébként.

És egyáltalán nem autowines volt a sereg. Az ú kiadásban meg végképp nem.
inkin épp hirdetnek egyet Smile
ha azt meg a patrik hírdeti akkor lesz kerek a sztori Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Júl. 18, 2012 5:42 pm

gojo írta:
Meguntam, hogy szar a háttér. Smile inkább veszek egy másik sereget. Valszeg wolfok lesznek egyébként.

És egyáltalán nem autowines volt a sereg. Az ú kiadásban meg végképp nem.
inkin épp hirdetnek egyet Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 7:35 pm

ja a sereg egyébként elkelt, szóval tudok újat kezdeni! Very Happy nagy az öröm. mondjuk nem volt valami göröngyös az út...este feltettem, reggel patrik megvette... Very Happy egyszerűbb lett volna, ha felhívom, hogy kell-e neki...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:25 pm

Meguntam, hogy szar a háttér. Smile inkább veszek egy másik sereget. Valszeg wolfok lesznek egyébként.

És egyáltalán nem autowines volt a sereg. Az ú kiadásban meg végképp nem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:10 pm

Aktuális ismét az orkjaim eladása. Most csak itt, csak önöknek, egyben a 4000 pont festett és a 2000 pont festetlen rész, egyben 90 ezer Ft. Listát küldök kérésre, festést ismeritek.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 10:09 am

meguntad, hogy mindig nyersz? Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:08 am

mire váltasz?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 10:12 pm

eladó a seregem, ha valakinek kell szóljon: (nem kilépek, csak sereget váltok, ha sikerül!)

HQ

Coteaz festett , failcast
könyvtáros festett, failcast
Draigo kereten, failcast

Troop

Grey knight strike squad *2: festett, az egyik csapatnak még hiányzik a hátitáska és a vállap, justicarnál mindkét esetben halberd, többieknél kard

terminator squad hammer*2, halberd*2, bortherhood banner, festettek, vállap még csak alapozott

terminator squad kereten, innen való a 2. kalapács a fenti osztagban

henchmen warband *2: Dark Elda wych-ekből konvertált, 2*5 assassin, 2*4 crusader, mindkét osztag festett, az assassinoknál két DE tőr, kettőnél a tüskés kesztyű (nem tudom hogyan hívják), a crusadereknél DE kard és Dark elf pajzs,
van még két alapozott kéz nélküli wych

Transport

razorback*2: az egyik fekete, némi pirossal, a másik befejezetlen fémszín drybrush, fekete wash (ez jelenleg nem valami szép), jelenleg heavy bolter opció

chimera: fekete némi pirossal, élek kihúzva szürkével, jelenleg multilaser, heavy bolter opció

Fast Attack

stormraven: alapozott fekete nagyon kevés fém színnel díszétésnek, a pilóta és a lövész festett, üveg átlátszó, nem festett, szárnyak nincsenek felragasztva

Heavy Support

dreadnoguht*2: linkelt autocannon mindkettőnél, BA furioso dobozból konvertálva, az egyik fémszínre festett, a másik fekete, élek kékkel kihúzva, némi piros fehér beütés

Az egész így ahogy van 1850 pont versenysereg volt előző kiadásban, mostaniban persze nem tudom, hogy mire képes.
Főnixcsarnokos árat néztem hozzájuk, nekem 135.280,-Ft összegre jött ki, amiből ha leszámítom a klubbos kedvezményt, akkor is 110.00,-Ft körül vagyunk. Az egészet odaadom 60.000,-Ft ért. Alapvetően egyben eladó, de az alábbi bontásban is mehetnek:
- HQ, Troop, Heavy Support egyben
- a Transport és a Fast Attack csak akkor eladó, ha a fentiek is elmennek, külön nem

Minden modell eredeti gyári, mindennek megvan a doboza, az eredeti keretek a többi opcióval. Képet szívesen csinálok, hog y látni lehessen a festést, szerintem TTQ-nak megfelel, legalábbis a gyalogok. A járművek nagyrészt viszont feketék, csak alapozó van rajtuk, ezért bárminek átfesthetőek.
A sereg Pécsett tanyázik, de biztosan megoldható, hogy bárhova elkerüljön, ha csak ezen múlik. Posta csak előre utalással, de szívesebben oldom meg máshogy.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptySzer. Május 23, 2012 8:23 am

Berzenke írta:


De legalább van. Júniustól ráérősebb leszek, oszt játszunk jól.

miazhogy? Nagyonis!
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Május 22, 2012 3:57 pm

Akkor jó van akkor. Ja, Pécsett van egy makettbolt, a kereskedők házában, a Római szinten - a gyengébbek kedvéért a szexuális segédeszközbolt mellett - és tartanak babákat. amennyire én láttam, drága mint a veszedelem, de legalább van. A WE box, ami 3600-rt lett a kristályból ott pl. 8400.

De legalább van. Júniustól ráérősebb leszek, oszt játszunk jól.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Május 15, 2012 9:50 pm

nem beszélve rólam, aki az új birodalmi egységek megvétel és már jelentem félig kifestése alatt is hol ebbe, hol abba a fantasy seregbe kezdenék bele...

akartam én is beasteket, de ugye azt patrik csinált. akartam dark elfeket, hát nem a bill éppen annak akar nekiállni? lehet ződek lesznek ebből a nagy kavalkádból.

na és persze jön az új káosz könyv, akik meg ha kapnának új core gyalogos babákat, akkor biztos, hogy nem tudnám megállni, hogy ne vegyek...

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Május 15, 2012 9:31 pm

Ne aggódj engem pont most kapott el megint a "fantasy láz", és csinálom a Beast seregem. A Bill meg múlt héten kifestette a teljes törpe seregét, és most kacsintgat a dark elfek felé Very Happy
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Május 15, 2012 9:12 pm

Mi a cifra hasmenés van már??? Mindenki menekül a fantasy cuccaitól?
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyVas. Május 13, 2012 6:20 pm

Felrakom ide is Arrow

Eladó Dark Elf sereg:

1 dreadlord on dragon
1 dreadlord on c1
2 sorceress
1 supreme sorceress on c1
1 malus darkblade
1 cauldron of blood
1 Lokhir Fellheart
2 assasin
41 warrior
21 crossbowman
51 corsair
6 dark rider
8 c1
19 black guard
16 executioner
10 shade
1 hydra (darabokban)
2 bolt thrower
+
1 seregkönyv
A sereg valamennyi figurája összerakott és alapozott. Az irányár 60 000 ft, de alkuképes
komoly érdeklődés esetén. Kérdés és érdeklődés pm-ben. Ja és beszámítok 40k necron figurákat

Üdv,
Adamowich


A hozzászólást Adamowich összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 21, 2012 8:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyVas. Ápr. 22, 2012 5:17 pm

Mivan-mivan-mivan burning keres-kínál - Page 3 351612 Shocked
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyVas. Ápr. 22, 2012 3:05 pm

Sziasztok!

Úgy döntöttem, kiszállok a hobbiból, de mielőtt meghirdetném máshol is, először felírom ide, hátha érdekel valakit.

Szóval,

(ismét) eladóvá vált az orc és goblin seregem. 6000 pont körül, ebből 4000+ festve, ismeritek milyen szinten. Ha valakit érdekel összeírom mi van benne, és megegyezünk az árban (80-100k körülre gondoltam)

Szintén megválok a készülő Space wolfjaimtól is, ez 4000+ pont jelenleg, ebből az 1850-es termisereg 90 százalékban festett. Listáért szintén küldjetek üzenetet. Ennek az ára olyan 60k körül van, Iszonyat akciós áron ennél kicsit többől szedtem össze.

Részletekben egyelőre nem adnám el, de egyben a seregeket viheti az, aki egy komoly ajánlattal áll elő. Megoldható a seregek festetlen részének kifestése is bérfestésben, ha valaki azt szeretné, hogy egységes maradjon a cucc.


HOBBIBÓL KISZÁLLÁS ÉS ELADÁS KEREKEGYHÁZÁIG FELFÜGGESZTVE! Smile /gojo/
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 10:54 am

Eladó elda csapat:
-20 rangert
-10 skorpiókat, ebből 2 exarch
-13 jetbike, kettő shuriken cannon-os
- 2 farseert
- forge worldös avatar
-4 dárdás, 4 kardos warlock
-3 wraithlord
-1 vyper
- wave serpent

Elsősorban egyben szeretnék megválni tőlük, vagy kp, vagy teljesen festett más figurákért, mivel sokadik sereg, és nem akarok velük pepecselni
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 02, 2012 1:17 am

Berzenke írta:
Akkor megpróbálom itt is: csuklyás wood elf fejekre lenne szükségem, legalább 4 darabra, egészen 8-ig. Cserébe más bitet vagy pédzet tudok ajánlani.
ejbazmeg, de elfelejtetettem.... pale bocs.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





keres-kínál - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: keres-kínál   keres-kínál - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
keres-kínál
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: