kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 3:01 pm

jól van kislányok, ennyi talán elég lesz a flamelgetésből! új asztal lesz, s próbáljatok viselkedni!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 2:57 pm

miért, mert 2 hete nem játszottunk? nem hiszem, hogy ez olyan súlyos. attól a seregek még mindenkinek megvannak. én játszottam volna a hétvégén, de patrik akkor már nem ér rá. a terep pedig bent van a klubban, szóval amíg nem jutok oda, addig nálam sem lehet játszani, mert nincs min.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 2:56 pm

kultúrális főváros lesz 2100ra, nem tudom miről beszélsz. Very Happy meg autópálya is lesz... a megyében.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 2:35 pm

Pécsen teljes lepusztulás van?

Se csatariport, de még cstaszervezés is alig.
Az nem lep meg, hogy a 40k csendes, de a fantasy is lement a lefolyón?
Mi van a nagyon beharangozott warmachine-al?

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 1:18 pm

Laci írta:
YKoS írta:
Laci írta:
Kedves EMBEREK, én ezt Yodára értettem Suspect
Gojo-t én is nagyon bírom Wink
Jaaaaaaaaaaaa! az más. A Yodát is nagyon...köh...szeretjük. Sad azért a második mondat még fennáll. Razz

Előre figyelmeztetvén a társaságot Hater névvel akartam regisztrálni magam, de hát ugye vmi törpe törölte rabbit
Laci-Laci, nagyon vékony jégen táncolsz. Nem venném a lelkemre, ha valami kóbor lélek miatt új felhasználónév / IP cím után kellene nézned, szóval csak okosan!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: kérés   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 1:01 pm

hali

figyi, ne adjunk yodának alapot, hogy beindíthassa magát. tök felesleges vele állandóan összeakadni. nekem is menne kb. naponta, de már belefáradtam.

egyébként meg senkinek nem kívánunk olyat, hogy verje el a kocsiját a jég. Very Happy vagy legalább fogalmazd meg ilyenkor poénosabban, hogy elvedd az élét.

én nem éreztem ezt olyan súlyos dolognak, de látod ykosnak csak szúrta a szemét.

üdv
gojo

ha YKoSnak igazán szúrta volna a szemét, már eggyel kevesebben lennénk Razz és különbenis nem azt mondtad, h más színnel, meg szóljuk, meg minden, ha átírjuk v.kinek a hsz-át? teee YKoS
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 11:31 am

Laci írta:
Kedves EMBEREK, én ezt Yodára értettem Suspect
Gojo-t én is nagyon bírom Wink
Jaaaaaaaaaaaa! az más. A Yodát is nagyon...köh...szeretjük. Sad azért a második mondat még fennáll. Razz
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 10:59 am

Üdvözlet!

Underworld 3-ban nem is vámpírok szerepelnek, hanem Dark Elfek.... De azért jó film Very Happy ....
Ugyanolyan páncél, repeater crossbow, bolt thrower.... Márcsak a Hydra hiányzik.... Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 9:54 am

Kedves EMBEREK, én ezt Yodára értettem Suspect
Gojo-t én is nagyon bírom Wink
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 11:28 pm

Laci írta:
Pics*ba, pedig nálad szívesen látnánk páran a kárfelmérőket azt hiszem pirat
szerintem meg itt mindenki szereti a gojot, és senki nem akarna neki rosszat. legalábbis a regisztált fórumozók közül - hisz a gyűlölködőket bannoljuk.

üdv:
a szeretet rendőrség Kocsmaasztal #2 670452
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 10:18 pm

csalánba nem üt ménkű! Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 9:59 pm

Pics*ba, pedig nálad szívesen látnánk páran a kárfelmérőket azt hiszem pirat
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 8:59 pm

naja, én is 5 perccel a vihar előtt álltam be a kocsival a garázsba...
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 8:35 pm

Redőnyös...kasznis...mentős...mindenkinek csak melót jelent...mi a rossz a dologban? háháhá
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 8:26 pm

hátbaszki nálunk összeszaladt az egész lakótelep. volt az elöbb egy kb. 3 percig tartó jégeső, most söpörni lehet a jeget. Laughing az erkélyen a redőny 10 sebet kapott és megsemmisült. a kocsi szerencsére csak lecsúszókat kapott, de így is látszik rajta rendesen és még nem száradt meg, szóval a csillogo vízcseppek miatt nehezn állapítom meg, hogy menynire sérült valójában. hát bakker, ilyet utoljára ha 20 éve láttam...azoknál a lakásoknál ahol le volt engedve a redőny, úgy néz ki, mintha golyószóróval sorozták volna meg az ablakokat... Laughing lesz dolga a redőnyösöknek! a híradóban még röhögtem az amerikaikon, hogy náluk jég esett...hát most nálunk is...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 8:12 pm

az adatok valószínűleg valósak, más kérdés, hogy jól mértek-e(megbízhatóság és érvényesség). Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 7:35 pm

A legfőbb probléma a drogos témában hogy nem azért drogozik a 70% kb mert az jó, hanem mert az menő.

Yoda007 írta:
Pontosítva: a fiatalok 60%-nak... Razz

amúgy kicsit csalóka is lehet az elemzés. a drog és alkohol probléma visszaesése lehet annak köszönhető is, hogy azok elfogadottabbá váltak. mármint a drog és alkoholfogyasztás. dehát mit várhat az ember a népszabadságtól. Smile

Ezt írtam én is...a grafikonon is látszik hogy már nem zavaró számukra/számunkra a dolog.

Persze az egészhez azt is hozzá kell tenni hogy az ilyen grafikonokról meg ki mondja meg hogy valós adatot tartalmaz v sem? Az aki leírta, senki más Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 6:11 pm

naja, azt en is viccesnek talaltam.
15 evesen a Kadar rendszerrel osszehasonlitas. 'Rendszervaltaskor' meg meg sem fogant az illeto. Hell rendszervaltas is majd 19 eve volt mar, szoval az alatt nem lehet tapasztalat csak a szulok sztorizgatasa.

Meg mi sem mondhatjuk, hogy igazan tudjuk milyen volt, mivel max 10 evesek voltunk, amikor vege lett, es 10 eves kor alatt ez az egesz nem igazan erezheto, nem is ezzel foglalkozik az ember.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 5:59 pm

Pontosítva: a fiatalok 60%-nak... Razz

amúgy kicsit csalóka is lehet az elemzés. a drog és alkohol probléma visszaesése lehet annak köszönhető is, hogy azok elfogadottabbá váltak. mármint a drog és alkoholfogyasztás. dehát mit várhat az ember a népszabadságtól. Smile

meg azért fiatalok körében a Kádár-rendszer elfogadottságát mérni, enyhén szólva hülyeség, lévén hogy nincs tapasztalat róla, legfeljebb a szülői nosztalgia("bezzeg, az átkosban mindig volt otthon minden" - persze, azért mert elloptad a gyárból/munkahelyről) alapján tudnak ítéletet mondani.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 5:50 pm

Ebből is kiderül az a tény, hogy már nem a droggal van a baj, hanem azzal hogy nincs rá pénz.(Mármint a grafikonra értem)
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 2:39 pm

Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyVas. Jún. 14, 2009 12:29 pm

alapozó:
fehérből a tescoban is kapható Motip tökéletes.
szürkéből most Very Well/Super Spray-t(ha meg tudom állapítani, hogy melyik a márka, s melyik a reklámszöveg, akkor szólok) használunk többen is. Feketét szerintem lehet venni ugyanebből. Talán fehéret is, de az ugye még volt most a fentebb említettből.
ezek többnyire fele annyiba kerülnek mint GWs társaik, de tényleg csak ízlés dolga, hogy mivel fújsz. Smile arra figyelj, hogy ezekből a márkákból az alapozót vedd meg, s matt legyen. Smile


ezt biztos ide? YKoS
látod ezért mondtam, hogy jó az ott abban a topicban Laughing gojo
na majd, ha lesz egy kis időm átrakom a festősbe, még mielőtt teljes anarchiába és káoszba fullad ez a szupi kis fórum Very Happy
basszus Ykos, te tényleg ennyire unatkozol ma? wow Jó lenne nem itt folytatni a párbeszédet, mert mindjárt kiosztok nektek 1-1 hét bant! Very Happy Y.
az van, hogy nekem kurvára nem tud senki bant adni...én vagyok az egyetlen akit nem lehet bannolni a fórumon, mert én vagyok az alapító...azt hiszem, de még nem próbáltam! Very Happy gojo
sajnos nem lehet. YKoS


A hozzászólást Yoda007 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 16, 2009 4:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyCsüt. Jún. 11, 2009 1:29 pm

MAXXxxx írta:
kerdesre kerdes: mi a faszt kerdeztel?
... lehetne rendelni még. jajb+, hogy mindent ki kell írni... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyCsüt. Jún. 11, 2009 1:18 pm

kerdesre kerdes: mi a faszt kerdeztel?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 EmptyCsüt. Jún. 11, 2009 1:10 pm

te vagy a legjobb! cheers
még 1 kérdés:
cry havocokat szted v.honnat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: