kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 V-D Flesh Tearers SM serege

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege EmptyPént. Jún. 11, 2010 5:20 pm

Rendben, megpróbálom úgy, hogy belül fekete. Világos színt nem akarok használni semmiképp viszont. A lilás árnyalat a megvilágítás miatt lesz, ez jó messze van a lilától...Very Happy (A képek amúgy a telefonommal készültek, azért ilyen rosszak.)

Na, megcsinálom most feketére és feltöltöm az albumba.
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege EmptyPént. Jún. 11, 2010 3:39 pm

Teljesen jó,én is csak annyit mondanék amit Max,hogy az ágyékkötő és a köpenybelső legyen fekete,főleg az előbbi.Vagy esetleg valami világos szín,a lényeg,hogy ne vörös.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege EmptyPént. Jún. 11, 2010 3:00 pm

Nekem tetszik, bár a fotókon kicsit lilásnak tünik a piros páncél ami nekem kicsit fura, de lehet az csak a megvilágítás miatt van.
Hangulatos a kicsit izzó pirosas talaj alatta!

EDIT: folytatva MAX gondolatmenetét, egy fekete kontúrozás a pirosak között szintén jó lenne!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege EmptyPént. Jún. 11, 2010 2:52 pm

ha van ra lehetoseged, akkor az agyekkotot es akopeny belsejet vedd feketere. Per pillanat bar mas arnyalat, de a voros agyekkoto osszeolvad a voros pancellal, voros pisztolytaskaval es a voros kopenybelsovel.

ugy kulonben hasznalhatonak tunik a dolog. Csak legyen egy sereg, amit be is fejezel mielott eladod Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege EmptyPént. Jún. 11, 2010 2:32 pm

Üdv!

Úgy döntöttem hogy miközben készül a Flesh Tearers sereg, csinálok egy témát a festésnek, fluffnak és listáknak. Íme az első bejegyzés. Amit eddig sikerült összehoznom háttér-ügyileg, az egy általam szerkesztett szervezeti felépítése a rendháznak, a képet róla a végére beszúrom, bár képpé konvertálásnál a rendház-jelképek torzultak kicsit.

Egy figurát kifestettem próbaképpen, hogy megnézzem az új alapozó hogyan fed és hogy a színséma jó-e. Az alapozó az Army Painter névre hallgat és a Dragon Red nevűt használtam a figura lealapozására. Eredetileg a figura feketére volt alapozva a jobb karját és a hátizsákját kivéve, a kar fém, a zsák műanyag volt, különbséget nem találtam a végeredményben (szándékosan hagytam így). Két rétegett kapott a figura, a festék gumiszerűre száradt, felülete érdesebb volt mint a GW-s alapozó-é (a későbbi festésnél a festék nem folyt rajta annyira), és a képekkel ellentétben nem volt fényes a felülete. A szín szerintem a Red Gore-nak felel meg, a Mechrite Rednél talán világosabb, de azt nem néztem.

A festésnél kerültem a díszítéseket, erre a rendházra nem nagyon jellemző a pompa, ezért bár a figura egy kapitány, sok arany nincs rajta. Nagyon szeretem a Tin Bitz-et, ezért ezt használtam inkább. Alapozás után a péncél kapot egy kis Devlan Mud réteget (Badab Black-emet nem találtam), majd Red Gore-t vittem fel. A világos részeket Dheneb Stone-nal csináltam, jobban kedvelem mint a Bleached Bone-t. A köpeny és a ruha elöl Terracotta, majd Blood Red-del érnyékoltam. Nagyjából ennyi, a képeken látjátok amúgy is.

Na, elsőre ennyi, akit érdekel, nézze meg a képeket a figuráról itt (sajnos nem a legjobb képek, de ezt tudtam összehozni, a vaku nagyon rontott rajta Very Happy): Flesh Tearers


V-D Flesh Tearers SM serege Fleshtearersorganization
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Ajánlott tartalom





V-D Flesh Tearers SM serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: V-D Flesh Tearers SM serege   V-D Flesh Tearers SM serege Empty

Vissza az elejére Go down
 
V-D Flesh Tearers SM serege
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» exael 40k serege
» gorugrany serege(i)
» gojo empire serege
» kota breton serege
» Adamowich Dark Elf serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k seregszemle-
Ugrás: