kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Márc. 17, 2010 9:31 pm

én azért kíváncsi vagyok a birodalmi lovagokra is! Very Happy
nem mintha szükségem lenne lovagokra.

de a dark riderek valóban nagyon inspirálóak.

jah meg nekem tetszik nagyon ez a HE vs patesz alapdoboz is. legalább valami érdekes összeállítás. a griffonra még be is fizetnék. remélem patrik vesz egyet, aztán oda be tudok szállni! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Márc. 17, 2010 12:57 pm

8th Ed Starter Set: Will contain High Elves and Skaven (From Steppingonyou, Harry and Nightsword)
Contents Known so far;
Plastic Griffon
New Plastic High Elf Spearmen
Plastic Silver Helms
Plastic Weapon's team of some sort for Skaven
Warpstone pile!!! its a objective marker. paint it green. No spiderweb wrapped slayer though.
Somesort of terrain is to be included in the starter.

Kits/ Army Books that are on the cards this year;
Wood elves and Brets not being redone anytime soon (saddly)
Ogre Kingdoms are being released soon with a new plastic Rhinox kit
Tomb Kings are also on the horizon (with new minis)
New Orc Boys are coming (molds spotted being cut)
New Orc Book is on the horizon
New plastic Dark Riders
New plastic Knights of the Inner Circle
New plastic Black Knights
New Orc Boar Boys
Splash Release Jungle Swarms(Buy enough and they'll get re-released, like the the 40k Laser thing)
New plastic squig herds
Plastic Savage Orc Boyz
Plastic Troll



fentieket meg nem lattam sehol.

uj orc-ok (squig-herddel) es a dark riderek jol hangzanak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:01 pm

azért a heinekenes, szalonos sör nem éppen passzentos ezzel a történettel.

a magyar jog szerint egyébként nem lehet levédetni egy ennyire általános kifejezést. természetesen a magyar jog szerint a kutya nem fog senkit megróni azért, hogy erre a fórumra vagy másra miket ír. természetesen én csak poénból írtam fel amit felírtam, ha nem lenne világos.

a mondandó lényege nem is a jogi része lett volna, melyet nem fogunk itt megfejteni, hanem a puszta gondolat, hogy valaki fejéből egy ilyen levél egyáltalán kipattanhat.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 3:28 pm

amúgy a probléma nem azzal van, hogy használja vki az army builder kifejezést, hanem azzal, hogy más termékre is használja... ami azért jogos, te sem úgy kérsz egy heinekent, hogy kérek egy szalont, csak mert pécsett ez a sör szinonimája Smile
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:47 pm

Nekem is az önkényuralmi jelképes sör a kedvencem. pig

Úgy is szoktam kérni a boltban.

P.
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:35 pm

Bm írta:
"azt a barnás színű színes matricásat....."

Ennél sokkal jobb: van pl. "vörös csillagos", "sörtqrva", "kavicskifejtöi nemsötét"! Very Happy

a vörös csillaggal vigyázz azért meg máshol mások lőnek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:14 pm

"azt a barnás színű színes matricásat....."

Ennél sokkal jobb: van pl. "vörös csillagos", "sörtqrva", "kavicskifejtöi nemsötét"! Very Happy
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:09 pm

elvileg tanítottak némi jog-ot nékem is pont as szerzői jog miatt, mivel ez az informatika azon ágában, ahol születnek programok weblapok... eléggé fontos tud lenni.
nem vagyok jogász, de nekem nagyon úgy rémlik, hogyha egy levédett márkanevet én nem "használok", hanem egyszerűen beszélgetésben említem, akkor semmilyen jogi macera nem lehet belőle, mivel nem "használtam".
Elég vicces lenne a világ, hogyha nem mondhatnám ki a jogvédett márkaneveket.....
pl.: kocsmában kérnék egy üveg sört -> jogos kérdés :"Milyet" -> azt a barnás színű színes matricásat.....
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 1:40 pm

gojo írta:
... ha mégis, akkor azonnal csinálnunk kell egy mosópor nevű mosóport, amit levédetünk, majd behajtjuk a jogdíjakat minden mosópor reklám után. és akkor szídják a jogászokat...
Biztos ismered a story-t:
Amikor annak idején mentek az elsö mosóporreklámok, amikben azt bizonygatták, hogy az adott termék jobb, mint a "hagyományos mosópor" (nagy fehér doboz, rajta ez a felirat), akkor egy okos vállakozó megcsinálta, hogy bejegyeztette a Hagyományos Mosóport, mint márkanevet azzal a design-al, söt még gyártott is belöle vagy 10 darabot. Aztán degeszre perelte magát hitelrontással.
Azóta mondják azt, hogy "jobb, mint más mosóporok". Fejlödik a világ, ha nem is szépen.

Arról nem is beszélve, hogy ugye szólásszabadság van.
Amíg én magánember vagyok, márpedig a fórumon az vagyok, akkor nyugodtan kijelenthetem, hogy xar íze van a Coca Colának, vagy gagyi a Star Wars zenéje, stb. Ezek pedig mind igen jól levédett TM-ek. Ez meg az én magánvéleményem.

Ülj le, egyes...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Feb. 03, 2010 11:30 pm

nem hinném, hogy a Sereg Építőt is bejegyezték volna... másrészt, a többi fórumon is meg tudják ezt csinálni, ha ennyire gáz Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Feb. 03, 2010 8:38 pm

igen, tudom, hogy ezt is meg lehetne tenni, de így nem jött volna ki, hogy mennyi munkám lenne a dologgal, ha ti sokszor leírnátok. Very Happy

ráadásul nem Sereg Építőre, hanem sereg építőre kellene átírni. Wink

egyébként más is elkezdte pedzegetni azt amit maxxx. és valóban úgy is van. a torrent egyébként nagyon jó hasonlat rá.

én azt mondom, hogy minden ilyen cégnek a kurva anyját, a gw nek meg a lone wolfnak először...

csak attól félek, hogy ebből elöbb utóbb törvényi szabályozás lesz, és azt mi fogjuk megszívni. nyugaton már kezdik szigorítani a rendszert. technikailag ugye meg lehet oldani, hogy korlátozzák meg szabályozzák a netet. márpedig amit meg lehet tenni, azt meg is fogja valaki tenni. elöbb utóbb elég pénzt adnak a parlamentben ülőknek ahhoz, hogy bevezessenek bizonyos törvényeket. úgyhogy addig mindenki tőccsön amennyi a csövön kifér. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Feb. 03, 2010 5:43 pm

gojo írta:
namost kéremszépen, ha ezek után csak egyszer is, akár csak egyszer is, valaki itten köztörvényes bűncselekményként elkottyintja magát és nagybetűvel leírja, hogy Army Builder és nem az Army Builderre gondol, hanem pusztán egy army builderre, akkor figyelmeztetés nélkül ki fogom tiltani, mert én nem fogok itt kifejezéseket törölgetni, mert az egész napm rámenne!!!
vagy csak egyszerűen beállítod a fórummotorban, hogy az Army Builder kifejezést átírja automatikusan arra, hogy Sereg Építő Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Feb. 03, 2010 3:44 pm

ebben a legnagyobb vicc, hogy a LoneWolf az AB-ben olyan infokat kozol, amit a PrivateerPress es a tobbi ceg nem engedelyezett szamukra (statok, kepessegek az egyes jatekokhoz).
Tehat igy nezve illegalisan adjak a tartalmat.

es mielott szolna valaki, hogy nem ok csinaltak az adatfileokat. Torrent oldalakat is basztatjak mindenfele szarsaggal, ami nincs is naluk.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Feb. 03, 2010 2:21 pm

na megint egy leülhetsz egyes...
ezt írta a bols:

Yesterday, saw a bit of activity on the legal front.

Lone Wolf Development, the company behind the Army Builder list construction software has sent out a set of Cease & Desist notices to various forum operators including Privateer Press, demanding the term "Army Builder" be monitored and their users educated on its proper definition as a registered trademark. Here's the central issue from the letter:

Idézet :
The second thing that needs to be addressed is that your forum users must be educated about the term Army Builder being a trademark and only applicable to our brand of products. This is necessary to avoid an ongoing problem and mitigate the future need for removal of improper posts. I'm sure you would also prefer that the forums continue to run smoothly and without interruption, so your assistance in getting forum users to utilize appropriate terms will benefit us all.

The term "Army Builder" is a brand name specific to our product - it is *not* a generic term. We are prepared to educate your users about this fact via posting ourselves on your forums. However, it would probably be more productive if you handled this through an official announcement, and it would also provide Privateer Press with control over how the process is handled. If you choose to make a general announcement about this, we have written an explanation of the situation that is targeted to consumers. I've included the text of this explanation at the bottom of this report, and you are welcome to use it if you wish. You can present your own explanation if you prefer, provided it portrays the situation accurately.
Privateer Press has decided on a course of action to replace the phrase "Army Builder" across their forums, with a reference to iBodger; third party iPhone army construction tool for Warmachine/Hordes.

namost kéremszépen, ha ezek után csak egyszer is, akár csak egyszer is, valaki itten köztörvényes bűncselekményként elkottyintja magát és nagybetűvel leírja, hogy Army Builder és nem az Army Builderre gondol, hanem pusztán egy army builderre, akkor figyelmeztetés nélkül ki fogom tiltani, mert én nem fogok itt kifejezéseket törölgetni, mert az egész napm rámenne!!!

természetesen arra lehetőség van, hogy kisbetűvel bármilyen szóösszetételben használjátok az army buildert, lévén kisbetűvel nyilván nem arra a programra gondolunk. a magyar jog szerint ezt biztosan nem lehet büntetni! más kérdés, hogy a server amin a fórum van, az tutira nem magyarországon van...úgyhogy figyeljetek nekem oda, mert nem akarok állandóan szavakat törölgetni!

ez mennyire komolytalan már... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tökéletesen komédiában kezd fulladni ez a copyright szarság...ilyenkor tudok azért örülni, hogy nem angolszáz jogterületen élünk. kíváncsi lennék, hogy nálunk bejegyeznének e egy ilyen programnevet, mint védett termék...nagyon remélem, hogy nem. ha mégis, akkor azonnal csinálnunk kell egy mosópor nevű mosóport, amit levédetünk, majd behajtjuk a jogdíjakat minden mosópor reklám után. és akkor szídják a jogászokat...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyPént. Jan. 29, 2010 9:24 pm

leülhetsz. egyes.

de komolyan. mi ez már? értem én, hogy a wh az nem egy történelmi táblás játék, de most akkor nyitunk az 5 éven aluliak felé is? elmennek ezek a búsba. ez még a minohoz képest is értékelhetetlen.

sprue-k
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:17 pm

gojo írta:
http://www.belloflostsouls.net/2010/01/wfb-editorial-3-changes-i-want-from-8th.html

nem, ezek nem pletykák, csak olyan gondolatok, amik valakinek eszébe jutottak.

kíváncs vagyok nagyon, hogy vajon a köv kiadás valóban átírja e majd nagyon az egész játékot, vagy megint csak kisebb változtatások lesznek.

amiket a srác leír, azok szerintem is dobnának a játékon, főleg a gyalogság erősítése. egyedül a saccolás elvételével nem vagyok kibékülve. szerintem az nagyon hangulatos. ráadásul nagyon felerősítené az ágyúimat ha nem kellene velük saccolni. a többi gondolat mondjuk nekem bejön.
ezért ez a +6 sorbónusz... mondjuk egy teremtett zombi blokk esetében... affraid ráadásul ugye ha ez így lenne az = vegyél mégtöbb babát! (amit ráadásul 3 könnyűlovas könnyűszerrel elvesz oldalról)
az ágyú saccolását elvenni elég kemény lenne, értem én, hogy az újoncoknak nehéz, meg hogy lehet overguesselni, miegymás, de ki játszana a törpék ellen, ha még saccolniuk se kellene?! Very Happy

btw: a csempának kell Look out Champ-et dobni, ha úgyadódik?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptyVas. Jan. 24, 2010 12:44 pm

http://www.belloflostsouls.net/2010/01/wfb-editorial-3-changes-i-want-from-8th.html

nem, ezek nem pletykák, csak olyan gondolatok, amik valakinek eszébe jutottak.

kíváncs vagyok nagyon, hogy vajon a köv kiadás valóban átírja e majd nagyon az egész játékot, vagy megint csak kisebb változtatások lesznek.

amiket a srác leír, azok szerintem is dobnának a játékon, főleg a gyalogság erősítése. egyedül a saccolás elvételével nem vagyok kibékülve. szerintem az nagyon hangulatos. ráadásul nagyon felerősítené az ágyúimat ha nem kellene velük saccolni. a többi gondolat mondjuk nekem bejön.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 3:02 pm

[OFF]
Gy írta:
tegnap 4:45kor keltél, baszki.
tegnapi arany nálam is van... Razz

Idézet :
nem lenne rossz... mondjuk kell majd egy saját szoba a sztegáimnak, de majd költözünk. Wink
nincs akkora ház Wink[/OFF]
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 2:56 pm

Yoda007 írta:
YKoS írta:
de hol az arany?
Az csak akkor jár, ha korán kelsz, nem pedig ha nálam korábban, mert azt ugye nem olyan nehéz összehozni. Smile
tegnap 4:45kor keltél, baszki.

Idézet :
lehet azért várni kéne még 8E-debate-tel, messze van még, igazából, mi is terjeszthetnénk vmi pletyót Smile eztán minden sztega 5 pont lesz, rank-n-file, s 3asával már kapnak sorbónuszt Smile vagy ez már most is így van? Very Happy
még nincs, de nem lenne rossz... mondjuk kell majd egy saját szoba a sztegáimnak, de majd költözünk. Wink
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 2:53 pm

YKoS írta:
de hol az arany?
Az csak akkor jár, ha korán kelsz, nem pedig ha nálam korábban, mert azt ugye nem olyan nehéz összehozni. Smile

lehet azért várni kéne még 8E-debate-tel, messze van még, igazából, mi is terjeszthetnénk vmi pletyót Smile eztán minden sztega 5 pont lesz, rank-n-file, s 3asával már kapnak sorbónuszt Smile vagy ez már most is így van? Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 2:44 pm

Yoda007 írta:
YKoS írta:
Maxxx: neked átlagban 21" lesz a rohamtávod Razz Wink
francba, hogy korábban kelsz Smile
de hol az arany?

gojo:
100p az egy fél sztega szinte Razz és ha meg csak azt hozok most, akkor nem marad semmi jópofa spec meg core egységre slot. de valószínűleg igazad lesz az átgondol-tesztel-átgondol-kiad kapcsán. Wink
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 2:34 pm

YKoS írta:
Maxxx: neked átlagban 21" lesz a rohamtávod Razz Wink
francba, hogy korábban kelsz Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 2:04 pm

core stega mi? akkor sem fogsz tudni több stegát betenni, mint amennyit jelenleg... Very Happy most is ki lehet tölteni a helyeket stegákkal nem? jó persze, vagy 100 pont elmegy a kötelező core egységre, de ugye ebből egy új stega nem jön ki. 6 ot meg most lehet, ha jól emlékszem...vagy valami eközelit. Smile

változások meg nyilván mindent át fognak írni, kár a jelenlegi szabályokat ráhúzni ezekre a változásokra. már megszokhattuk a gw-től, hogy mindent jól átgondolnak, letesztelnek, újra átgondolnak, aztán jöhet a kiadás. szóval én bízom bennük... cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 1:34 pm

ahogy maxxxi mondja, akármelyik élőholt egység feláldozza sztem a lövését +D6 rohamért Wink vagy a szauruszaim is... azért ez a CC-s egység nem foglal mókás lesz, kell vennem még zombikat asszem. utolsó(előtti) körben oldalba/hátba teremteni, aztán bemozgatni, rohamozni.

ha ez a méretesdi így lesz, akkor 20 db 5 pontos szkink közé berakok egy kroxit, és van 21 kroxim? Smile

Maxxx: neked átlagban 21" lesz a rohamtávod Razz Wink egyébként mindent durvít, ami tud mozgatni (zászló, szpell, akkármi)

remélem lesz valami gyík lord, ami coreba teszi a sztegákat. rabbit

jah, és sorbónuszos lovasság volt: bretonok - hogy rohagyanak meg.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 EmptySzer. Jan. 20, 2010 12:32 pm

Bm írta:
- csak gyalogság zászlóval foglalhat objetívát (ez azért lesz fontos, mert a WHFB-ben is küldetés orientált lesz a harc (elvben nem lesz pitched battle), ahogy 40k-ban - ilac, korábbi pletyó alapján)
Ez nem olyan vészes, 40k-ban is le lehet húzni közelharccal az ellenfelet az objektíváról, könnyen lehet, hogy közelharcoló egység nem foglal, és akkor elég az objektíván ülö über-egységet az utolsó körben bunyikkal berohanni.

- random roham bónuszt kap a rohamozó: +d6' a rohamhoz, (aka 40k - ilac)
Szerintem itt a futásra avagy a fleetre céloznak, vagyis lövés helyett lehet +D6"-et futni

- a gyalogság kap valami bónuszt meneteléshez is (lesz valami zenész szabály is ehhez, ami az Ancient Battles szabályokhoz hasonlít, de ezt a kolléga nem ismeri (én se bigsmile.gif - ilac))
Pl: piros zenésszel +1" Very Happy

- 3 féle modell méret: ember/ogre/óriás,
Gondolom mint az elözö 40k-se verzió, ha ugyanakkor vagy nagyobb takar, nem csak sima/nagy célpont, hanem 3 méret. Talán nem is hülyeség. Vegyes egységnél meg valszeg olyan lesz, mint a 40k-ban a harc különbözö méretü-ek között volt, az egész kavarodás a legmagasabb méretével bír.

- néhány furcsa seregösszeállítási szabály lesz egyes seregekre, és generálisa, és még ki tudja mire,
Gondolom itt is jön a 40k-s új divat, hogy bizonyos lordok más FOC slot-ba tesznek 1-1 egységet

elsoben igazad van.

masodiknal: whfb-ben nincs roham loves utan, igy nem valoszinu, amit en el tudok kepzelni:
alapmozgas + D6" : ez torpenek es birodalomnak jo, lovassagoknak es nekem szopas
rendes rohammozgas + D6": ez engem pl eszmeletlen bedurvit, mert atlag 23-24"-es rohamtavom lesz igy. Lovos seregeknek szpoas, mert 1 korrel korabban eselyesek a rohamok

3: jah, igazabol eddig is volt 2 meret, most lesz 3

4: vagy a HE megis visszajon a dupla spec valasztasi lehetosegekkel
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
6 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: