kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 6:08 pm

Eddy írta:

Oké persze, de!
Szeretek olyan sereggel játszani ami hangulatos! Nem vérpistike. Szeretem azt, amikor minden van. Ezzel a fölállással a skinkek fostalicskák, a saurusok lassuk, a cold onok stupidok... Soroljam még? Nincs nikesaurus.
az eddigi 9"es move helyett kapunk egy 20"es repülős bound spellt. sztem ez 2"el jobb. Wink
a szauruszok 4et mennek, mint minden ember. az nem lassú. Smile a goblinok is fostalicskák, meg a csontik is, meg... szóval pontban sztem nem rossz.
a C1ok eddig is stupidok voltak, most legalább a középnehéz-lovasság helyett lesz egy nehézlovasságunk 2+os ASvel. Smile nem rossz ez. a hangulatosság meg a vérpistikeség sztem néhol összefér azért. Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 6:02 pm

YKoS írta:
Eddy írta:
Köszönjük emese! Mad

MIÉRT????

Miért vették el a skinkektől a skirmisht? miért kellett a kaméleonoknak elvenni a plusszait, legyenek drágábbak, de ne! Crying or Very sad Faszság lesz az új seregkönyv :!:
Szívesen, Gergely - bár én, mint oldblood, szinte kötelességemnek érzem a hozzád hasonló ifjú szkinkek okítását. Wink
a következő szavazás témájául ezt a kérdést javasolnám: "mely nép (ex)generálisai sírnak a legtöbbet?"

Naszóval a core scout-skirmish egység tápság volt. 7 pontért lesz skirmish egység továbbra is, igaz eddig a scoutok kerültek ennyibe, de hát mindent nem...
Az új seregkönyv (ha így lesz ahogy alább szerepel)giga durva lesz sztem ld.
- 10 pontos szaurusz
- 5 pontos 6ot mozgó szkink gyalogság (nyílván nem a káosz warrioroknak küldöd neki őket, de sotek jellel akármilyen köz rank'n'file osztagot leabálnak rohamból sztem)
- temple guard 2+os ASel
- nehézlovasság
- spec sztega
- impacthites terrák
- szalik... -3AS, óhe! ha meg marad a 3at 1 choice-ért akkor meg aztán ÓHE!
- engine of gods cheers
- BRHP S4, stand and shoot... ha ezek is 3an jöhetnek... pale

Úgy néz ki kapunk pár igazán jó lövős egységet, az eddigi jó közelharcolósok mellé.
Az új lore-t sajnálom, meg az íjjtalan szkinkeket, de hát ez így azért eléggé durvának tűnik egyelőre.

gojszi:
a karnó nem stupid. S7, T5, W5, A4, de ha okozott sebet fenzyzik, amit nem veszít el. becsületesnek tűnik ez így... bounce
Oké persze, de!
Szeretek olyan sereggel játszani ami hangulatos! Nem vérpistike. Szeretem azt, amikor minden van. Ezzel a fölállással a skinkek fostalicskák, a saurusok lassuk, a cold onok stupidok... Soroljam még? Nincs nikesaurus.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 2:34 pm

gojo írta:
ja ha okozok sebet... Very Happy utána már becsületes! Very Happy de addig? addig AGYONTÁÁÁÁÁÁÁP!
nem is a dínóval van a baj, hanem a karakterrel akit ráültetsz...a kettő együtt...huh...kemény dió!

mondjuk nem baj, mert szerintem az egy nagyon szép modell és nekem tetszene ha használnák a lizzi játékosok. én szeretek szép egységek ellen játszani, akkor is ha agyonvernek. Very Happy az meg, hogy nem large target, az kifejezetten jó dolog. amíg ugyanis az volt, addig teljesen használhatatlan volt. szóval én egyetértek, hogy ezt elvették. az erő kicsit soknak tűnik nekem...de hát én szembe állok ugye. Very Happy
eddig asszem egyszer szerepelt nálam őlordsága. Gergő törpéi ellen, odaért, illetve még épphogy elvonszolta magát a biztonságot jelentő közelharcig, ahol nem is teljesített rosszul, csak beragadt, és a törpik meg sokan is voltak, mégtöbb sorral, miegymással... hagyjuk is. silent
Remélem a Slann large-ságát is megszűntetik, vagy valami spec szabály lesz rá, mert ez a magányosan bóklászó slann eléggé fura... confused
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyVas. Dec. 07, 2008 1:29 am

Ha ő okoz sebet, mármint a dinó. Persze fog, hiszen azért van...
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyVas. Dec. 07, 2008 12:41 am

Gojo: viszont a carnoizé nem kap "look out, sir!"-t, mert jó nagy a US értéke...

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 10:46 pm

ja ha okozok sebet... Very Happy utána már becsületes! Very Happy de addig? addig AGYONTÁÁÁÁÁÁÁP!
nem is a dínóval van a baj, hanem a karakterrel akit ráültetsz...a kettő együtt...huh...kemény dió!

mondjuk nem baj, mert szerintem az egy nagyon szép modell és nekem tetszene ha használnák a lizzi játékosok. én szeretek szép egységek ellen játszani, akkor is ha agyonvernek. Very Happy az meg, hogy nem large target, az kifejezetten jó dolog. amíg ugyanis az volt, addig teljesen használhatatlan volt. szóval én egyetértek, hogy ezt elvették. az erő kicsit soknak tűnik nekem...de hát én szembe állok ugye. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 10:21 pm

Eddy írta:
Köszönjük emese! Mad

MIÉRT????

Miért vették el a skinkektől a skirmisht? miért kellett a kaméleonoknak elvenni a plusszait, legyenek drágábbak, de ne! Crying or Very sad Faszság lesz az új seregkönyv :!:
Szívesen, Gergely - bár én, mint oldblood, szinte kötelességemnek érzem a hozzád hasonló ifjú szkinkek okítását. Wink
a következő szavazás témájául ezt a kérdést javasolnám: "mely nép (ex)generálisai sírnak a legtöbbet?"

Naszóval a core scout-skirmish egység tápság volt. 7 pontért lesz skirmish egység továbbra is, igaz eddig a scoutok kerültek ennyibe, de hát mindent nem...
Az új seregkönyv (ha így lesz ahogy alább szerepel)giga durva lesz sztem ld.
- 10 pontos szaurusz
- 5 pontos 6ot mozgó szkink gyalogság (nyílván nem a káosz warrioroknak küldöd neki őket, de sotek jellel akármilyen köz rank'n'file osztagot leabálnak rohamból sztem)
- temple guard 2+os ASel
- nehézlovasság
- spec sztega
- impacthites terrák
- szalik... -3AS, óhe! ha meg marad a 3at 1 choice-ért akkor meg aztán ÓHE!
- engine of gods cheers
- BRHP S4, stand and shoot... ha ezek is 3an jöhetnek... pale

Úgy néz ki kapunk pár igazán jó lövős egységet, az eddigi jó közelharcolósok mellé.
Az új lore-t sajnálom, meg az íjjtalan szkinkeket, de hát ez így azért eléggé durvának tűnik egyelőre.

gojszi:
a karnó nem stupid. S7, T5, W5, A4, de ha okozott sebet fenzyzik, amit nem veszít el. becsületesnek tűnik ez így... bounce
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 1:30 pm

meg rosszabb is.

eddigi osszeallitasban ossze lehetett neki hozni a 14 tamadast, S5 vagy tobbel, ez nem hiszem, hogy tul sokat valtozna.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 1:11 pm

eddy szerintem ezt azért gondold át mégegyszer. ezt a carnosaurust! egészen eddig le lehetett lőni, mert nem lehetett egy osztagban elbújtatni. de most!!! most, hogy a p..csába lövöm le ágyúval, amikor van neki look out sir???? he? és van a hátán egy baba, ami agyonveri a steam tankot, a maradék sereget, meg még engem is az asztal másik végén...hádemost komolyan!!!!

mifaszért ne állhatna be lovasságba? minden hőst be lehet tenni ami nem repül. repül ez? nem. bár azért gondolom 20 at rohamoz, hogy első körben meg lehessen védeni a lovassággal, 2. körben meg kirohamozhass onnan...nyilván. (remélem nem megy ennyit, és remélem legalább stupid az a rohadt dinoszaurusz!!!

ez kb olyan, mint egy gyalogló sárkány! 7 es erő!!! mellre veszi a káosz lovasságot...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 11:58 am

latom Eddy tapol Very Happy

2 oldblood carnosaur-on... naggyon durva, mar-mar uti a steamtank + sarkany kombokat Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 6:46 am

durva számítással van egy trex hátán ülő gyíkom, kb. 600 pontért, akinek még 4+-os wardja sincs. Ja és fixen első sorba kell rakni, mert a skinkeken csak a kroxik rohamozhatnak, egy baszottnagy trex meg nem állhat be lovasságba.. zsíros célpont egy 100 vagy annál is kevesebb pontú ágyú,nyílvető.kőhajító,steam tank vagy tudja fene még minek. Tényleg jó Smile Kettőt ide.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 3:04 am

Lehetnek skirmisherek,csak 1 ponttal drágábban mint most...egyébként szerintem nem lesznek rosszak,pl a carnosaur már nem large..!
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 2:41 am

Köszönjük emese! Mad

MIÉRT????

Miért vették el a skinkektől a skirmisht? miért kellett a kaméleonoknak elvenni a plusszait, legyenek drágábbak, de ne! Crying or Very sad Faszság lesz az új seregkönyv :!:
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyPént. Dec. 05, 2008 9:33 pm

Lizardmen army book rumours

The book is out febuary 9th 2009 and is 104 pages long. It is not known who is writing it.


New models:
- plastic Temple Guard, 10 per box, £15 / $25
- plastic Stegadon, 1 per box with options for all three variants, £25 / $40
- metal Kroxigor, 1 model per blister, £12 / $20
- metal Terradons, 1 model per blister, $17
- Barbed Razordon Hunting Party £15 / $25
- Scar Veteran wity army standard $15
- Tiktaq'To, Master of Skies $17
- Chakax, Eternity Warden $15

Battalion box (£50)
20 Saurus Warriors
10 Saurus Temple Guard
8 Saurus Cold One Riders
an unknown number of skinks (12?)

Spearhead
There will not be a spearhead box.



Blessed Spawnings
Contrary to popular speculation, these are out completely(!)

Army-wide special rule - Cold-blooded
Was rumoured to change, but that appears to not have been correct and current rumours says it stays like it is.


Lore of the Old Ones
Another popular rumour that also appear to be wrong.


Magic items
Plaques
- no news
Magic weapons
- Blade of Tzunki, Blade of Realities and Piranha Blade are all in and pretty much as before
- there is a new lance for skinks that double the number of impact hits done by Stegadons they ride
Magic armour
- all pretty much the same as before, though in general cheaper
- heavy armour on foot only: +1T, stupidity
Talismans
- Glyph Necklace and Amulet of Itzl are still in and pretty much the same as before
- aura of quetzl: -1 to hit the bearer
- no item that gives a 4+ ward
Enchanted items
- Cloak of Feathers is still in
- Charm of the Jaguar Warrior is now a bound item that has the Steed of Shadows spell
- there is a bound item that casts Uranon's Thunderbolt at power level 6
- 2+ ward vs shooting for slann
- statue of spite: no changes
- magic cold one with M8 and no stupidity, 35 pts
- venom of firefly frog: same, but 10 pts
Arcane Items
- Diadem gives +1 spell
- cube of darkness: no changes
- diadem of power: transfer DD to next phase power pool, 25 pts
- one use only arcane giving +3 to cast after the roll
- ignore miscast table result on 2+, and transfer it onto another enemy wizard in LoS on 5+
Standards
- Sun Standard, Totem of Prophecy are still in and pretty much unchanged
- expensive banner that gives Stubborn for cavalry(???)
- Huanchi's Totem add +D6" movement to one charge
- new banner that makes all enemy wizards with line of sight to it have to test for stupidity



Lords

Slann
- 275 pts, level 4 wizards
- use any lore in the rulebook, can't pick spells from mulitple lores
- T4, 5 wounds, US3
- generations are out(!)
- telepathy now also lets you measure the range from the skink, not just use his line of sight
- now come with one of a list of powers included in their base cost and can buy up to four additional ones for 50 pts each:
-- re-roll their rolls on the miscast table
-- know all spells from their chosen rulebook lore
-- Regeneration
-- Terror
-- add one additional free power dice when casting a spell (this can cause Irrisistable force and miscast)
-- some kind of immunity (mundane or magical attacks?)
-- Magic resistance 3
-- choose a wizard within 24" - this wizards rolls of 6 to cast do not count

Saurus Oldblood
- same stats as before
- comes with a 4+ scaly skin save
- may be mounted on a Cold One or Carnosaur


Heroes

Saurus Scar-Veteran
- comes with a 5+ sacaly skin save
- Toughness 5
- same cost as before
- may be mounted on a Cold One

Skink Chief
- may be mounted on a Terradon or Ancient Stegadon

Skink Priest
- may be mounted on a Terradon or Ancient Stegadon (upgradable to an Engine of the Gods)
- Lore of Heavens only


Character mounts

Cold One
- obviously no longer requires a spawning to ride, since there are no more spawnings

Carnosaur
- Strength 7
- not a Large Target(!)
- Ultimate Predator (causes D3 wounds) now works against all targets

Ancient Stegadon
- only Skink characters may ride these
- takes up an additional Hero choice
- the Ancient Stegadon of a Skink Priest may be upgraded to an Engine of the Gods


Core
There is much speculation on whether there will be additional core units (ranked skinks or skink fast cavalry), though nothing confirmed

Saurus Warriors
- 2 pts cheaper
- scaly skin save is going back to 5+, like it was in 5th edition
- go back to getting two attacks from the second rank when using spears

Skinks
- +1 Leadership
- base cost 1 pt cheaper, but skirmish must now be bought at +2 pts per model
- can't get scouting(?)
- standard equipment is javelins, hand weapons and shields, may be upgraded to blowpipes (cost?)
- can be joined by one Kroxigor per eight Skinks (unknown exactly how this will work), Kroxes in skink units don't count as Special choices

Jungle Swarms
- 15 pts cheaper


Special

Temple Guard
- 1 pt cheaper
- can get a 2+ armour save (presumably 5+ scaly skin, light armour, shield and hand weapon+shield bonus in close combat)
- immune to psychology if joined by a Slann
- not limited (by anything other than the number of Special choices, that is)

Saurus Cavalry
- no new models for the time being
- cheaper(?)
- gets the same armour save boost as the warriors, so they now have a 2+ armour save
- increased Initiative

Kroxigor
- new set of metal models (was rumoured to be plastic, but that appears to have been wrong)
- get light armour in addition to their scaly skin(?), for a total armour save of 4+
- 1 less Strength
- 3 pts cheaper

Stegadon
- new plastic model
- moved from Rare to Special
- +1 Leadership (as Skinks are now Ld6 basic)
- can get a big blowpipe, which is something like a blowpipe with 2D6 shots (details uncertain)
- giant bow is poisoned (unknown how this will work with rank penetration)

Terradons
- new (metal) models
- only beast is S4, rider is S3 (and only has hand weapon and javelins)
- are now flying cavalry, so they are Unit Strength 2 and get the armour save bonus for being mounted
- can move through woods without penalty
- drop rocks like they did back in 5th edition, once per battle doing D3 S4 impact hits per terradon

Cameleon Skinks
- 3 points cheaper
- lose their special deployment rule and presumably works like normal scouts


Rare

Salamander Hunting Packs
- 10 pts cheaper
- now use the breath weapon template instead of the artillery dice, this scatters an artillery dice number of inches forward, like the skaven warpfire thrower.
- might be move or fire
- breath attack is Strength 3, -3 armour save modifier
- not known whether you can still form units of more than one pack (having a monsters and handlers unit with multiple monsters is a bit tricky ruleswise) or if you might, say, get 1-2 independant packs per choice
- can't be joined by characters
- modified version of the Monster & Handlers rule, with handlers not being placed into combat if possible (somewhat like the Dark Elf Hydra)

Ancient Stegadon
- somewhat altered stats compared to the regular Steggy (+1 Strength, -1 In, -1 Attack
- rumoured to be armed with a pair of huge blowpipes (for some reason) and doesn't have the giant bow

Engine of the Gods
- it's not known if the Stegadon carrying it has the same stats as a normal one, or if it has weaker stats, like the one in the Lustria book
- works somewhat like the Cauldron of Blood in that you have a choice of one of three powers to use each turn:
-- give a 5+ Ward to (one?) friendly units within 12"
-- or 2D6 S4 hits with no armour save to enemies within 2D6"
-- reduce the casting difficulty of all spells from one Lore of magic by 3
- Skink Priest riding them get +1 power dice

Barbed Razordon Hunting Party
- a new kind of dinosaur unit, also herded by skinks
- 56 pts per team
- beast has same stat line as a salamander
- fires Strength 4 spikes that has a number of shots equal to the roll on an artillery dice, that roll to hit using BS 3, ignores to hit modifiers for long range, moving, stand and shoot, and multiple shots
- must stand and shoot (if able to), when standing and shooting it gets two artillery dice worth of shots(?)
- can't be joined by characters
- modified version of the Monster & Handlers rule, with handlers not being placed into combat if possible (somewhat like the Dark Elf Hydra)


Special characters

Lord Kroak (dead Slann)
- 600 pts (so drastically cheaper than before)

Mazdamundi (Slann on Stegadon)
- 620 pts
- can cast spells with any number of dice
- has the Ruination of Cities spell

Kroq-Gar (Saurus Lord on Carnosaur)
- 625 pts
- spear makes all wounds caused with it count double for combat results
- hand of the gods is now a bound spell

Tiktaq'To, Master of Skies (some kind of Skink on Terradon, possibly a champion)
- may join terradon units
- allows the unit to enter the table from any board edge, presumably like Dwarf Miners or Ogre Kingdoms Gorgers
- mask gives a 6+ Ward and Magic Resistance (1)
- his Terradon has the Killing Blow special rule

Chakax, Eternity Warden (Saurus Temple Guard champion)
- makes the Temple Guard unbreakable
- has a magical great weapon which makes all magic weapons in CC count only as mundane weapons.
- in challenges he gains 5+ward, re-roll failed hits and his opponant always strikes last!

Oxayotl (Cameleon Skink champion(?))

some kind of astromancer skink

some kind of albino saurus oldblood
- resilient(?)


Rumoured rules

Often talked about are:
- Spawnings becoming more widespread and available to more units (like in the Sacred Spawning variant lists) - Wrong
- Ranked Skink units (like in the Lustria book) and possibly with Kroxigors added (like in 5th edition) - Correct
- Skink Horned One Riders (like in the Lustria book) - Wrong
- a separate Lore for Slann - Wrong
- more mount options for Skink characters (like in 5th edition) - Correct
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzer. Aug. 06, 2008 8:04 pm

hát helyette nem hiszem. de mellette! az már egy másik kérdés. alien mindig is szerettem volna káosz sereget is. ha még a lovagok is szépek lesznek és a marauder gyalogságot is lehet majd rendesen használni, akkor majd arra is ráfanyalodok szerintem. sokára persze.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzer. Aug. 06, 2008 7:35 pm

akkor most DE helyett kaosz inkabb ?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzer. Aug. 06, 2008 6:31 pm

ilacnak ismét megköszönve:

- az undivided kari, egy marauder kari lesz: Wolfric the Wonderer,
- tzeentch kari nem lesz a spearhead-ben (tehát az új modellek között),
- a bennfentes azt mondta, hogy sokan megfognak lepődni (sokan csalódottak is lesznek, de nem ő), ha meglátját az új tzeentch cuccokat,
- Archaon-nak több aspektusa is lesz (aka Manfred),
- a sima harcosok fogják azt tudni, amit most a chosen-ek, és a chosen-eket tovább erősítik,
- a knight-oknak S5-ük lesz, és nem lesz lándzsájuk (no lance),
- a khorne jel frenzy-t fog tudni,
- a káosz trollok brutkók lesznek, S5 és ha 2× megdobják a regenerációt, akkor egy káosz mutációs táblázatból fognak bónuszokat kapni,

marauder lovasságról kép

azt kell mondjam nem lesznek csúnyák. mondjuk nekem eddig is tetszettek a lovas marauderek. ha műanyag lesz és nyilván az lesz, akkor egy nagyon jó ki kiegészítő egység lesz. végre nem kell 10000 et költeni egy 100 pontos kis feláldozható egységre.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyKedd Júl. 22, 2008 2:32 pm

nohát tessék nézni a honlapot, mert van új hír!

obs honlap
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyKedd Júl. 08, 2008 2:37 pm

ja hát nyilván...ezek ott a gw nél elég rendesen elvégezték a közgázt... Very Happy ami szó szerint a köznek gáz...nade mindegy is. amíg a babák szépek és nem teljesen megfizethetetlenek, addig simán hülyét csinálhatnak belőlünk. Very Happy én legalábbis hagyom. meg ahogy látom sokan mások is. Very Happy

én azon ilyedtem csak meg, hogy a warriorok és az íjászok külön sprue n vannak. de mivel ez nincs így a gond nem olyan nagy.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyKedd Júl. 08, 2008 2:34 pm

Visszatérve a battalionra. Azért ilyen kevés, hogy többet vegyél belőle. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptyHétf. Júl. 07, 2008 8:48 pm

Very Happy Az mondjuk tagadhatatlan, hogy
1. részletgazdagabbak mindenképp
2. majdmeglátjuk hogy milyenek igazából Very Happy
Csak már látnám!!! bounce affraid Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 6:25 pm

na ennyit számít, hogy ki melyik suliba is jár a jegyek szempontjából... Very Happy nekem kifejezetetten tetszenek a gyíkok. mondhatni az egyik nyomós érv voltak a seregvétel mellett. nekem a régiek nem tetszenek. nekem pont az a légiesség jön be ami árad róluk. sokkal kevésbé masszívak, de sokkal részletgazdagabbak, mint a régiek. nekem az 5. kiadásóak is nagyon tetszettek, amik fémből voltak. talán azért jönnek be ezek is.

nem baj, majd csinálsz magadnak egy gyalogos sereget, szekeres támogatással! ott még a régi gyíkok vannak!

meg egyébként is, legalább lesz kinek eladnod a gyíkokat a battalionból... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 5:39 pm

Na, megnéztem az online store-t, és arra döbbentem rá, hogy a GW kiadott néhány új hőst, 1-1 core, spec és rare egységet, könyvvel, és kész is az új sereg. Beszarás.
A battalion tényleg jó lesz, és ha minden jól megy, nekem egyelőre elég is lesz egy. Hihi. Very Happy Egyelőre. Sad
A gyíkok viszont nem tetszenek, sokadszorra sem. Bár részletesek, de satnyák, és a pózaikkal sem erőltette meg senki a fantáziáját. Nem azt mondom, hogy a falon kéne rohangálniouk, mint KGB cicáinak, de ez így akkor is kettes alá. Persze élőben még nem láttam őket. Embarassed
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 2:30 pm

igen, a hullámos kiadást valóban sokat mondogatják, meg, hogy átálltak rá. ettől sajnos még nem biztos, hogy a dark riderek lesznek azok amiket kiadnak műanyagban...az HE nél is maradt fém a könnyűlovasság, igaz ott talán kevesebbet használja az ember, mint DE nél.

gorugrany:
nagy mázli. na akkor legalább lehet 28 valamit kiállítani...ami persze nem sok mindenre jó, de mindenesetre jobb, mintha a képen megjelölt mennyiséget lehetne csak megcsinálni. 20 íjász biztosan kell, én legalábbis így számolok. a maradék 8 meg marad konvertáláshoz.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 12:31 pm

es kulonben is igen, mivel iden ev kozepetol atall a GW arra, hogy mindent hullamokban ad ki, nempedig 1 fajt 1-2 even at es kozben a tobbi felejtve.

azaz osszel pl jonnek a mortal-chaos-ok, majd gyikemberek, es utana beszurva csak figurakent valoszinu a tzeench es nurgle muanyag dobozok.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
12 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: