kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 10:09 pm

gojo írta:
nana! nem reklamálni!! nézd meg hány pontos a dispell scrollod!! aztán nézd meg a többieknek mennyi!

(Very Happy:D oké ez egy régi poén, te még nem játszottál akkor, de nem tudtam kihagyni! Very Happy:D )
leköpiagépet röhej leborul Twisted Evil lol!
hát igen, meg akinek az egész serege ASF azzal játszon akinek 2 anyja van. Razz
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 2:41 pm

nana! nem reklamálni!! nézd meg hány pontos a dispell scrollod!! aztán nézd meg a többieknek mennyi!

(Very Happy:D oké ez egy régi poén, te még nem játszottál akkor, de nem tudtam kihagyni! Very Happy:D )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 2:20 pm

Kár hogy már nincs. 4. szintű varázsló 170p?
Nálam ez 400nál kezdődik Mad
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 11:36 am

Idézet :
...egyébként is minden fém volt...
A lovak műanyagok voltak
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:47 am

ha mondtad volna, hogy kell, akkor már hamarabb is meglett volna. Very Happy

kislev book:
az egy orosz-lengyel sereg volt. vagy inkább seregkezdemény. sajnos a babáit már visszavonták. egyébként is minden fém volt és elég drága. önmagában elég gyér sereg volt. zsoldosként lehetett hozni őket, legalábbis a birodalom mellé biztosan. inkább színesítés volt, mint komoly erő. nem igazán érte meg használni őket. a babák viszont...haj, azok viszont szépek voltak.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:40 am

Ja és olyan könyvek is vannak, hogy hogyan kell szebben festeni ....
Meg egy csomó olyan cucc amiről azt se tudom, hogy mi. pl. Kislev seregkönyv
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:37 am

Sikerült megszereznem az összes mostani sereg és szabálykönyvet pdf.ben. Ha valakit érdekel szóljon
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:33 am

Szerintem mindegyik új cucc nagyon jól néz ki.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 8:45 pm

Nekem is jobban bejön az új stega. Olyannyira, hogy gondolkodok a már egy gyíkseregen is Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 6:44 pm

nna ezert felek az uj codextol, NEM akarok meg 1 sereget venni + kifesteni. foleg kifesteni.
de uj stega is tetszik (jobban, mint regi), es az uj tuskes izek is.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 6:36 pm

eddig azon gondolkodtam hogy hol láttam már ezt a sztega gyereket, de hát ennek rancor feje van szarvakkal azze! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 6:28 pm

hát azért, a régi stega jobban nézett ki, meg nekem a régi kroxi is tetszett. Meg a sali is. Crying or Very sad Nekem nem jönnek annyira be az új figurák.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 5:47 pm

gojo írta:
wow!
ezek a nagy dinók nagyon jól néznek ki. kíváncsi vagyok mennyire lehet használni őket. túl szép modellek, valszeg semennyire... Very Happy:D mint ahogy a gw nél szokás ilyen esetekben. Very Happy
nana! Azért ha ennyire szépek, legalább arra jók, hogy az ellenfél figyelmét elvonják. "aztaaaa... támadok négyet, sebez öt."
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 5:39 pm

wow!
ezek a nagy dinók nagyon jól néznek ki. kíváncsi vagyok mennyire lehet használni őket. túl szép modellek, valszeg semennyire... Very Happy:D mint ahogy a gw nél szokás ilyen esetekben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 5:27 pm

warseeren jártam, új képeket láttam, meg akartam mutatni, szabad-e postolni...
wh fantasy hírek - Page 11 Bortyc4.th wh fantasy hírek - Page 11 Eogvl6.th wh fantasy hírek - Page 11 Hrtblq5.th wh fantasy hírek - Page 11 Krxin8.th wh fantasy hírek - Page 11 Stbar7.th wh fantasy hírek - Page 11 Tgjn7.th


A hozzászólást YKoS összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 11, 2008 5:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:55 pm

mindenkinek ajánlom figyelmébe, aki még nem láttam volna a többi fórumon, hogy egy új bolt indult kicsiny hazánkban:

http://www.bitzboat.hu/

itten kérem szépen darabokat lehet majdan rendelni. úgy értem mondjuk egy db akármilyen kezet...vagy lábat...meg hasonlóak. persze azért először mindenki kérdezzen inkább körbe itt, mielőtt vásárol! Very Happy soha nem lehet tudni, hogy özsgénél mik vannak még... Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:21 pm

Nem, nem zavaró, nyugodtan maradjon neked a világosabb kék, csak azért mondtam, mert nem tudtam, hogy esetleg más már elhasználta-e!

Meg aztán amennyit én eddig javítgattam...! geek
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 2:21 pm

Bm írta:
YKoS írta:

Valami érthetetlen okból a szauruszokat a GW lassú, lomha ámde egységnyi idő alatt 2x támadó lényeknek képzeli - szemben a fürge elfikkel, akik meg 1et, igaz azt profin, de hát na... szerintem a megtett út legfeljebb a sebességgel és az idővel arányos. namost ha az időt egységnyinek tekintjük, akkor máris csak a sebesség számít, amiben sajnos őszauruszságai nem túl nyerők => M4

Ezek szerint a H1-ek keze (foga, farka, agyara, stb.) gyors, de alába lassú! scratch

Ami pedig a kéket illeti: pont a színek miatt kéne elolvasni a fórumszabályzatot! Wink

Bm
De a tied ilyen, az enyém meg ilyen, látható a különbség, nem? ha zavaró, akkor persze keresek másikat. Smile

Özzsel értek egyet gyíkügyileg.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 12:22 pm

Na azért az,hogy a gyíkot nem tápolták az nem igaz,szinte minden olcsóbb és/vagy jobb lett...de ez nem is baj,ez a tendencia a többi seregnél is,szerintem pont olyanok lesznek amilyeneknek lenniük kell manapság.Mondjuk,hogy korszerűbbek lettek.Semmit nem vettek el,mármint az egységek közül,viszont van 3-4 új,csomó spec karakter,bajnok,ami jó mert eddig kicsit kevés volt a választék,változatosabb lesz a sereg.És szépek az új figurák,szóval én örülnék ha velük játszanék.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 10:50 am

YKoS írta:

Valami érthetetlen okból a szauruszokat a GW lassú, lomha ámde egységnyi idő alatt 2x támadó lényeknek képzeli - szemben a fürge elfikkel, akik meg 1et, igaz azt profin, de hát na... szerintem a megtett út legfeljebb a sebességgel és az idővel arányos. namost ha az időt egységnyinek tekintjük, akkor máris csak a sebesség számít, amiben sajnos őszauruszságai nem túl nyerők => M4

Ezek szerint a H1-ek keze (foga, farka, agyara, stb.) gyors, de alába lassú! scratch

Ami pedig a kéket illeti: pont a színek miatt kéne elolvasni a fórumszabályzatot! Wink

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 2:25 am

az újakkal vagy a régi soc ossal? Embarassed

és még ha le is győznélek...mi abban az élvezet, hogy tudom ami odaér az nyer, ami nem ér oda azzal én nyerek? néha vicces tud lenni, hogy 4 körös csatákat játszunk, de azért ez hosszabb távon...nemtom...

vámpírral sem vertek még meg, akkor az sem erős?

egyébként meg minden sereggel lehet jót játszani, csak előre meg kell beszélni egy történetet, egyeztetni, hogy ki mit hoz. az olyan sereg ellen, amiben minden van, mint a gw-s battle reportokban, na azokkal igen jót lehet játszani. de ez még errefelé sem nagyon dívik...pedig nem nagyon feltétlen kihegyezett seregekkel játszunk.
szóval lehet, hogy ki szoktam én is röhögni a wd-s összecsapásokat, de azt kell mondjam, hogy mégiscsak azt az utat kellene járni. szép seregekkel, jó csatákat előremegbeszélt végeredménnyel Razz Very Happy. nem pedig erős seregekkel, majmeglátjukmelyikfélélvezi csatákat.

persze a játék meg arról szól, hogy élvezd. sajnos én nem annyira élvezem a puszta versenyszerű játékot. viszont be kell lássam, hogy mások meg inkább azt élvezik, mint a szép seregesdit.

na az előre megbeszélt részen szoktunk igazából röhögni. de ha azt kivesszük, mint ahogy a gw sek is kiveszik, csak nyomtatásba az nem kerül ugye..., akkor mindjárt oké. egyébként meg olvasd el a fórumszabályzatot. és rettegj... gojo
ha megtalálom, belejavítok kékkel, oks? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 2:18 am

Eddy írta:
Akkor leírom újra. A 18 as fix mászkálás sokkal jobb mint mondjuk egy 4+-ra dispellelhető mozgatás
A hideg egyek meg azért még hülyébbek mint valaha, mert 3 kockával dobtam rá két legkissebb összege 8 vagy alatta. Namost igen gyakran kell nekik dobni, ha nem mennek közelharcba, és fix rontáslehetőségek száma így mondhatni megháromszorzódik. És a c1-ek pedig igen satnyául támadnak irányításom alatt. Másik. Az emberek is 4-et mennek ugye? De ezek gyíkok vazzeg! Ezek menjenek csak 6 inchet. Majdnem másfélszerakkorák mint az emberek, 4-es erejük van, nemond már nekem, hogy egy 5-ös moovot nem lehetne ekkora erőhöz adni. És a vérpistike buziság. A 3+ is van olyan jó mint a 2+. ja és a sívesmentes cuccok ellen nem kurv@'ra mindegy milyen mentőd van? SZÁMOMRA

- sztem a repülés - bound spell vagy se - még mindig jobb, mint a 9"es gyaloglás, de nem veszünk ezen össze. mellesleg, ha erre eldobott egy dispellt, akkor annyival kevesebb van neki a normál varázslataid ellen. Wink
- a H1et már mondta gojesz atya is, én is csak arra emlékszem, hogy az elején felreppent a pletyka elveszik a 3 kockásdit, most legutóbb már nem volt erről szó. (egyébként a 2 dupla mindig dupla 1esnek számít se lenne rossz sztem) 8as LDt meg 2 kockával is illik megdobni - én mondjuk nem szoktam, nem is hozok C1okat. Smile
- add nekik a mozgatós zászlót, és akkor lehet hogy 5öt mennek. Very Happy Valami érthetetlen okból a szauruszokat a GW lassú, lomha ámde egységnyi idő alatt 2x támadó lényeknek képzeli - szemben a fürge elfikkel, akik meg 1et, igaz azt profin, de hát na... szerintem a megtett út legfeljebb a sebességgel és az idővel arányos. namost ha az időt egységnyinek tekintjük, akkor máris csak a sebesség számít, amiben sajnos őszauruszságai nem túl nyerők => M4
- a 3+ pont 1el rosszabb mint a 2+. a 3+ sztem nem nehézlovasság csak valami hibrid izé, mert a mi C1jainkon nem volt barding szemben a DE-kével. bár most se lesz, csak a vastagabb bőr miatt lesz 2+os a mentőjük... eh... No és viszonylag kevés egység rohangál noAS-es fegyókkal, oda meg menjenek a szkinkek. Razz

quote helyett majdnem megnyomtam véletlenül az edit.

gojo:
a vámpír se verhetetlen. a múltkor beleszaladtam egy massacreba özsitől.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 2:16 am

gojo írta:
bőven elég, hogy a ... démon ilyen marha erős lett. faxnak kell mégegy sereg ami ellen nem lehet játszani, csak szívni.
szajkozod, amit szoktak kinti forumon mondani, eddig hanyszor gyoztek (vagy gyoztelek) le demonnal?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 1:40 am

a cold blooded szabály marad. én legalábbis azt olvastam, hogy végülis nem veszik el. akkor meg a c1 nem lesz használhatatlan. szerintem nem baj, hogy a gyíkot nem tápolták. bőven elég, hogy a vámpír, meg a démon ilyen marha erős lett. faxnak kell mégegy sereg ami ellen nem lehet játszani, csak szívni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 EmptyKedd Dec. 09, 2008 1:01 am

YKoS írta:
Eddy írta:

Oké persze, de!
Szeretek olyan sereggel játszani ami hangulatos! Nem vérpistike. Szeretem azt, amikor minden van. Ezzel a fölállással a skinkek fostalicskák, a saurusok lassuk, a cold onok stupidok... Soroljam még? Nincs nikesaurus.
az eddigi 9"es move helyett kapunk egy 20"es repülős bound spellt. sztem ez 2"el jobb. Wink
a szauruszok 4et mennek, mint minden ember. az nem lassú. Smile a goblinok is fostalicskák, meg a csontik is, meg... szóval pontban sztem nem rossz.
a C1ok eddig is stupidok voltak, most legalább a középnehéz-lovasság helyett lesz egy nehézlovasságunk 2+os ASvel. Smile nem rossz ez. a hangulatosság meg a vérpistikeség sztem néhol összefér azért. Smile
Akkor leírom újra. A 18 as fix mászkálás sokkal jobb mint mondjuk egy 4+-ra dispellelhető mozgatás
A hideg egyek meg azért még hülyébbek mint valaha, mert 3 kockával dobtam rá két legkissebb összege 8 vagy alatta. Namost igen gyakran kell nekik dobni, ha nem mennek közelharcba, és fix rontáslehetőségek száma így mondhatni megháromszorzódik. És a c1-ek pedig igen satnyául támadnak irányításom alatt. Másik. Az emberek is 4-et mennek ugye? De ezek gyíkok vazzeg! Ezek menjenek csak 6 inchet. Majdnem másfélszerakkorák mint az emberek, 4-es erejük van, nemond már nekem, hogy egy 5-ös moovot nem lehetne ekkora erőhöz adni. És a vérpistike buziság. A 3+ is van olyan jó mint a 2+. ja és a sívesmentes cuccok ellen nem kurv@'ra mindegy milyen mentőd van? SZÁMOMRA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
11 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: