kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyVas. Május 25, 2008 3:48 pm

es meg kotekszik is.

green stuff onnan jon ki, hogy SARGAT(zoldet) es keket osszegyurod.
ha zold(ez most tenyleg zold) lenne, akkor:
a. megkotott mar, azt meg hiaba gyurod.
b. nem green stuff lenne a neve, hanem green-blue stuff :p

de ha mar GS: idiota csik nalad is ugy nez ki, hogy kb 2x annyi sarga (vagy zold, ha ugy jobban tetszik) van, mint kek?
ujonnan vett csomag olyan volt, es polcon neztem osszes tobbi is olyan volt. Csak mert szep atbaszas GWtol.
vagy tul gumiszeru lesz a vege, vagy harmadat nem tudod felhasznalni, mert folosleges.
Persze az a resz sem rossz a GW csomagolasaban, hogy egymas melle vannak rakva csikban, ami meg is kot, mire kibontod --> adott kozepso resz is veszteseg.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyVas. Május 25, 2008 3:25 pm

namostan a zöl és a sárga között van egy olyna átmeneti állapot, amikoris mindkét színt rá lehet mondani. nálad sárga, nálam zöld. valőszínűleg leginkább sárgászöld, de ellehetünk még vele egy darabig...konkrétan az enyém az olyan színű, mint a gw goblin green. gondoltam akkor már legyen zöld. de tőlem lehet sárga. bár inkább zöld...de írhatok sárgát is, bár akkor hazudok. szóval inkább maradjon zöld. de igazán nem gond ha sárgát használok. csak nem szeretek hazudni, ezért mondtam, hogy zöld. vagy sárga? vagy nemmindegy... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyVas. Május 25, 2008 2:26 pm

keket, de nem zold es kek kozott kell valasztani Smile sarga es kek kozott.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyVas. Május 25, 2008 1:51 pm

gw-s gs nél a zöld vagy a kék anyag mennyiségét kell növelni ha keményebbet akarok előállítani? néha sikerül normálisra néha meg csak gumisra sikerül az anyag. általában törekszem arra, hogy mindegyikből ugyanannyi kerüljön bele, de legutóbb ennek ellenére csak gumisra sikerült.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptySzomb. Május 24, 2008 6:51 pm

Ok,akkor körülnézek ott,köszi!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptySzomb. Május 24, 2008 5:06 pm

Bordo szinben a P3 Sanguine Base-re eskuszom. Ezzel csinaltam meg a maszk ruhajat es a necronoknak is ez a szine. (ld megfelelo forumot itt, mindkettorol van kep)


esetleg wargammersnel erdemes korbenezni a Vallejo Model Colornal. ha a VMC 200 arnyalata/szine kozott nincs megfelelo bordo, akkor remenytelen.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptySzomb. Május 24, 2008 4:27 pm

Helló!

Szükségem lenne valami bordó szinre,tud esetleg ajánlani valaki valamit?Kevergetni nem nagyon szeretnék,de hátha létezik bordó festék készen is,mert én még nem találtam...
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Május 12, 2008 7:20 pm

lol! akkor azért van esély ugratni néhány hoppert
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Május 12, 2008 2:29 pm

akkor engem szépen átkúrtak a sasoknál... Very Happy mondjuk mindegy, mert már nem az én seregem... Very Happy de ott biztosan nem kaptam kettőt. egyel kaptam többet. viszont akkor legalább subának szerencséje van...majdnem...mert ugye míg te hazaérsz ő már végez az én seregemmel is, nemhogy a sajátjával. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Május 12, 2008 2:09 pm

ebben tevedsz gojo, minden repulos talphoz (flying base) 2db-ot adnak.

van is emiatt nalam folosben:
- magyarorszagon olyan 24db
- idekinn 8-9db

- Ozsgenek szallitando tau dobozban is van 7db folos palcika
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Május 12, 2008 1:18 pm

az a baj, hogy abból pont annyit adnak mindenkinek amennyit fel is használ. az ugyanis a kerek átlátszó talpakkal együtt hasznos jószág, lévén azokba kell beletenni egy kicsiny lyukon át. a sasokhoz mondjuk mintha egyel többet kaptam volna énis...ez igaz. de akkor még máshogy csomagolt a gw ha jól tudom és azokat én már sajna eladtam. mármint a sasokat, természetesen, nem a kis átlátszó izéket. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Május 12, 2008 12:15 pm

Halihó!

Nincs valakinek vélatlenül elfekvőben 2-3 db átlátszó pálcája, amivel a repülő lényeket szokás alátámasztani? Pár squig lovast szerenték ugrás közben megörökíteni!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 7:40 pm

subaggut írta:
gojo: Ne vegyél Kolinsky ecsetet! Én vettem egy 00-ást belőle és egy hónap alatt csak egy szál maradt belőle. Minden egyes mosáskor csak egy kicsike szál esett ki, és szépen elvékonyodott. A művészellátóban van középárban strapabíróbb, ilyen pirosas nyele van kicsit kopottasnak tűnik. Azzal szépen lehet még night gobbó fogakat is festeni Smile

kb errol beszelek en is Smile
bar eleg durvan hasznalhatod akkor az ecsetet, nalam ami van 2 eve hasznalom es meg nincs kulonosebb baja (bar teny, hogy vekonyodik Razz )
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 7:32 pm

gojo: Ne vegyél Kolinsky ecsetet! Én vettem egy 00-ást belőle és egy hónap alatt csak egy szál maradt belőle. Minden egyes mosáskor csak egy kicsike szál esett ki, és szépen elvékonyodott. A művészellátóban van középárban strapabíróbb, ilyen pirosas nyele van kicsit kopottasnak tűnik. Azzal szépen lehet még night gobbó fogakat is festeni Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 3:38 pm

vc bitboxból mazsolázni??? mivaaaaaaaan????

maxxxx:
aham. hát akkor lehet mégsem fogok én beruházni ilyenre... Very Happy közben egyébként is láttam, hogy van még nekik rewell ecset is, amilyen nekem most van. az meg egy nagyon jó ecset. tartja a hegyét és sokat is bírt. pedig én nem nagyon figyelek rája. az ára meg fele annyi. szal akkor lehet inkább nem próbálgatok, inkább az ismertet választom.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 3:17 pm

Nyamm: ha nem felejtem el, akkor legközelebb átviszem a bit boxomat, és mazsolázhatsz kedvedre! Smile
Csak vc-t vigyek, vagy empire-t is? Mert ugye az elvileg van Pavanonak is! Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 2:17 pm

gojo írta:
nos megint eljött az idő, hogy vegyek ecsetet, mert az amelyikkel a finom munkákat végezm kivégezte magát. vagyis én őt, de ez mindegy. Smile

gondoltam kipróbálnám ezeket:

kolinsky ecsetek

nem ami a lap tetején van, hanem ami közvetlenül utánuk.
csak azt nem tudom, hogy melyiket kellene venni, mert a méretezéssel kurvára nem vagyok tisztában. lévén, hogy semmi esetre sem hajlandóak az ecsetgyártók egységes megjelölést használni. vagy legalábbis én mindig olyan betűkkel találkozok amik máshol nincsenek...

főleg maxxx ot kérdezném éppen ezért, hogy vajh finomfestésre melyiket lenne érdemes? eddig egy 0 ás ecsetet használtam, de persze ezek a marhák nem ismerik a 0 ás ecsetet. ó perszehogy nem!!!! Evil or Very Mad helyette van nekik N2/0, N3/0, N4/0....honnan a fax...ból tudjam, hogy akkor mast ezek milyen nullásak? a képek alapján persze lehet valamit látni, de nem vagyok valami magabiztos. így elsőre az N0 meg az N2/0 között vacillálok. akkora ecset kellene, hogy arcot is tudja vele festeni. szerintetek melyik lenne a jobb?

sok sikert a probahoz, leven nem tudni a fentiek milyen minoseguek Smile

es gratula a jogaszsag aldasos hatasahoz a gondolkodasra...
N0 = Number 0, azaz 0-s
N1 = Number 1, azaz 1-es
N2/0 = Number 00, azaz 00-s Razz

nna mindegy, arcra melyik jo... aminek jo a hegye...
Az altalam hasznalt WnN7-esbol az 1-essel szoktam festeni arcot, Sima muveszellatosnal ugyanezt a 00 vagy a 000-al lehet elerni.

Kolinsky ecset... haat nem vagyok benne biztos, hogy jo lesz neked, elegge erzekenyek tapasztalatom szerint. Szoval ha nem hasznalsz ecsetszappant, nem nyalogatod az ecsetet meg ilyeneket, akkor 1-2 honap alatt meghalnak.

1 Probat a fentiekbol meger egy 0-s (amolyan altalanos, eleg nagy, hogy feluletre is jo legyen, normal esetben eleg hegyes, hogy szemet is lehessen vele festeni), es majd erdekel, hogy meddig birta.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 12:18 pm

nos megint eljött az idő, hogy vegyek ecsetet, mert az amelyikkel a finom munkákat végezm kivégezte magát. vagyis én őt, de ez mindegy. Smile

eddigi tapasztalatom az, hogy minél drágább egy ecset annál tovább bírja. így arra jutottam, hogy érdemes kicsit drágábbat venni, mert amellett, hogy könnyebb vele dolgozni, még kevesebbszer is kell boltba rohangálni.

gondoltam kipróbálnám ezeket:

kolinsky ecsetek

nem ami a lap tetején van, hanem ami közvetlenül utánuk.
csak azt nem tudom, hogy melyiket kellene venni, mert a méretezéssel kurvára nem vagyok tisztában. lévén, hogy semmi esetre sem hajlandóak az ecsetgyártók egységes megjelölést használni. vagy legalábbis én mindig olyan betűkkel találkozok amik máshol nincsenek...

főleg maxxx ot kérdezném éppen ezért, hogy vajh finomfestésre melyiket lenne érdemes? eddig egy 0 ás ecsetet használtam, de persze ezek a marhák nem ismerik a 0 ás ecsetet. ó perszehogy nem!!!! Evil or Very Mad helyette van nekik N2/0, N3/0, N4/0....honnan a fax...ból tudjam, hogy akkor mast ezek milyen nullásak? a képek alapján persze lehet valamit látni, de nem vagyok valami magabiztos. így elsőre az N0 meg az N2/0 között vacillálok. akkora ecset kellene, hogy arcot is tudja vele festeni. szerintetek melyik lenne a jobb?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 6:02 pm

voroncov-draskov írta:
MAXXxxx:

a technikákat tudtam, de a magyar nevüket nem... azt kérdeztem...nincs rájuk valami egyszerű kifejezés? (hogy Özsge is tudja használni... Laughing )
de a glazinget szappannal is lehet, nem? a staining meg világos alapra, koszos-szerűen viszed fel a festéket...

szappan segit, de rendes 'hivatalos' glaze.... brrrrr belegondolni is rossz.
kb ugy indul, hogy 1:15 aranyban higitod a festeket
majd ennek nagy reszet ronggyal felitatod
a maradek folosleget lenyalod az ecsetrol (kozben a hegyet is megformazod)
atmesz a feluleten, szarad a felulet, atmesz, szarad, kb ekkor uj festekadag es elolrol

nna ekkor meg semmi sem latszik, de miutan megcsinaltad a fentieket kb 30-40x, akkor mar kezd latszani egy olyan atmenet a 2 szin kozott, ahol nem latszanak a hatarok.

ja es mellekesen asztalon trebbul nez ki, mintha az alaptechnikakat hasznaltad volna, csak fotozasra jo igazan a vegeredmeny.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 5:13 pm

MAXXxxx:

a technikákat tudtam, de a magyar nevüket nem... azt kérdeztem...nincs rájuk valami egyszerű kifejezés? (hogy Özsge is tudja használni... Laughing )
de a glazinget szappannal is lehet, nem? a staining meg világos alapra, koszos-szerűen viszed fel a festéket...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 3:16 pm

Nekem véletlenül sikerült megoldanom, hogy ne folyjon a BB festék. Smile

Miközben festek, szinte mindig megy a laptop, és a hűtőből oldalt jön a meleg. Mindig ott voltak a festékek mellette, és iszonyat besűrűsödött Bleched bone-om, a narancsom és a Dark fleshem. Smile szóval egy ksi hőkezelés kell a híg cuccoknak és akkor jobbak lesznek. lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 2:07 pm

maxxx:
ez majd megvizsgáljuk ha itton vagy és segítünk rajta.... Very Happy:D:D:D:D

nyam:
az kifejezetten jó megoldás ha, még ilyen kis felületeknél is, mint egy fog, törekedsz arra hogy ne az egészet fesd meg, hanem figyelsz, hogy maradjon egy kis fekete kontúr. az nagyon fel tudja dobni a figurát. csak persze egy két festéknél szinte lehetetlen, mert nagyon folyik. ilyen a bleached bone is. sajna. viszont egy kis fehér hozzákeverésével, ami meg nem olyan folyós, némileg lehet orvosolni. én legalábbis most ezt követem. mondjuk nekem fontos is, hogy ne folyjon össze vissza a festék, mert sok kis helyen kell, hogy látszódjon az alsóbb réteg.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 11:17 am

Nyamm-haikan írta:
Vú! Köszönöm a válaszokat!

Akkor én most inkább glazingeltem!

Még egy: fogakat úgy festettem a kroko ushabti-ra, aminek a pofija már le volt inkezve (bleached bone alapon chestnut ink, ez a legegyszerűbb) hogy chaos black zigzag mozdulatsorral (könnyen megy a "remegő kéz" varázslattal), néha kicsit nagyobb fekete háromszögeket is rajzoltam, és ezután bleached bone-nal apró vonalkákat húztam rá, ill. a háromszög belsejét próbáltam kifesteni, hogy maradjon egy kis fekete minden oldalon. De nem lett egyforma a fogazat két oldala! A bal jobb. rabbit

K-Nyamm

inkabb wash vagy meginkabb siman festes Smile
galze altalaban 1 resz festek 12-15 resz viz higitasnal indul. es legfobb lenyege tenyleg a tul eros atmenetek elsimitasa vagy a felulet atszinezese ugy, hogy alapszin ott legyen meg.

foggal mi a kerdes? mert az, hogy nem egyformak rendben van, sajat szamban levo fogak sem egyformak Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 8:43 am

Vú! Köszönöm a válaszokat!

Akkor én most inkább glazingeltem! Arcot nem akartam inkezni, de lehet, hogy a sok glazing előtt bekerül az ink wash nulladik lépésnek. Ez most azért rossz, mert mire eljutok a gobbókig, egészen kikupálódom, és Pécs leglassabban festődő skull pass figuráinak tulajdonosa leszek. cheers

Gojo: igen, kérdés volt, ott az elején. Mert a seregkönyveket lapozgatva (sok színes kép!) láttam ilyet, hogy "tattara and tattara wash" - és gondoltam, hogy ez jó móka lehet. Persze lusta voltam utánanézni a neten!

Még egy: fogakat úgy festettem a kroko ushabti-ra, aminek a pofija már le volt inkezve (bleached bone alapon chestnut ink, ez a legegyszerűbb) hogy chaos black zigzag mozdulatsorral (könnyen megy a "remegő kéz" varázslattal), néha kicsit nagyobb fekete háromszögeket is rajzoltam, és ezután bleached bone-nal apró vonalkákat húztam rá, ill. a háromszög belsejét próbáltam kifesteni, hogy maradjon egy kis fekete minden oldalon. De nem lett egyforma a fogazat két oldala! A bal jobb. rabbit

Dectum: Ha már a kicsi és védtelen zöldekből spirit hostokat csináltál, adj már légyszi egy felhasználatlan vámpír mancsot, hogy a kroko mögé tehessem, mint a sokezer éves penge élességének friss bizonyságát. Fejek is érdekelnek! háháhá

A fenti üzenet nélkülöz minden bevett festési eljárásra vonatkozó terminus technicust - kivéve, amit másoktól loptam.

K-Nyamm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 EmptyPént. Ápr. 25, 2008 8:04 am

ja, bemosas az a wash (vagy verekedesnel a talalat Razz )
blending: 2 szin kozott atmenet mecsinalasa
glazing: felszin szinenek modositasa hig festekkel
staining: ... igazabol gozom nincs, de koszolasnak tunik az angol szo alapjan.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
15 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: