kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Új seregek, tendenciák

Go down 
+12
Yoda007
YKoS
Adamowich
Laci
Bm
Eddy
Pavano
gorugrany
MAXXxxx
gojo
exael
Berzenke
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 7:29 pm

na ez az az érvelés amivel nagyon nem tudok egyetérteni!

az, hogy nem lehet hozni több listát, egy olyan megkötés, ami pont olyan mesterséges dolog, mint, hogy nem lehet hozni 1 nél több rare egységet, 500 ponttal többet hozhat adott sereg stb. miért van az, hogy azt a megkötést, hogy csak 1 lista lehet, hajlandó mindenki elfogadni, de ha szóba jönnek az egyéb megkötések, azt nem? szerintem ez teljességgel tarthatatlan álláspont. hangoztatják, hogy nem kellenek a megkötések de az egyik legnagyobb megkötést nem hajlandóak észrevenni. az 1 lista ugyanis pont olyan megkötést jelent bizonyos seregeknek, mint az 500 pont, meg a max 1 rare másoknak. van olyan sereg, pl. orkok, empire, amik arra épülnek, hogy mindenki ellen tudnak valamit hozni. benne van az egységek pontértékében, az erejükben stb. így találták ki őket. vissza is veti ezeket a seregeket az 1 listás verseny. ez jól látszik.

leginkább azok a seregek kerülnek "hátrányba" a több listás megoldással, akik pont, hogy a legerősebbek. a legerősebbek, mert ha nem készül rájuk az ember akkor szinte kivédhetetlenek bizonyos seregeknek. csakhogy ha csak rájuk készülsz, akkor más sereggel nem tudsz mit kezdeni. ha mindenre készülsz, akkor pedig leginkább az lesz, hogy egyik ellen is meg másik ellen is hátrányba kerülsz, miközben az ellenfelek meg szemernyit sem vesztenek az erejükből. vannak ugyanis olyan seregek amik tök mindegy, hogy mi történik, ugyanazt a versenykombinációt hozzák. ezeknek a seregeknek szinte tök mindegy, hogy ki ellen játszanak, mert az erejük mindenki ellen érvényesülni tud. nem azt mondom, hogy nyernek is, csak azt, hogy egyenlő eséllyel indulnak! pl. egy démon szerintem akkor is egyenlő eséllyel indul egy empire ellen ha csak rá készül az empire, meg akkor is ha mondjuk nem tud rákészülni. fordítva viszont nem annyira igaz a tétel. így az 1 listás verseny hoz egy olyan megkötést, ami rossz az empire nek és jó a démonnak. nade minek? azért, mert a démon seregkönyvben kevesebb egység van? vagy akkor minek? nem elég erős a démon sereg és segíteni kell ilyen megkötéssel? de akkor miért pont a démon sereget segítjük és nem egy másikat?

szóval nagyon ellentmondásos ez a dolog. én egyet tudok érteni azzal az állásponttal, hogy ne legyenek megkötések, de akkor tényleg ne legyenek!!! semmi! vagy legyenek megkötések, de akkor meg legyen a rendszer normálisan kidolgozott és átgondolt, mert az egy listás megkötés és semmi más, az nem egy ilyen rendszer. habár hagyomány szerint minden verseny ezt követi.

értem és felfogom, hogy ez is egyfajta kihívás. mármint az 1 lista. csak szerintem a cél nem a kihívás lenne, ha már versenyről van szó, hanem az esélyek közelítéséről. egyébként ez mindenkinek érdeke kellene, hogy legyen. hiszen mi abban a nagy dolog, ha úgy nyerek versenyt, hogy már a kezdéskor kiütöm a seregek 2/3 át, pusztán egy megkötéssel.

persze mindez csak elméletben vetődött fel bennem is, nem tudom, hogy a gyakorlatban vajon kiegyenlítettebbé tenné e az erőviszonyokat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 6:38 pm

talán azért nem jó a többlistás verseny, mert vannak seregek, amik tudnak több listát csinálni, mert van x+1 egységük, míg mondjuk egy másiknak 3adannyi. Azért van egy lista, mert akkor kiegyensúlyozott sereget kell csinálni, amivel mindenki ellen esélyed van. Vagy olyat csinálsz, ami vmiben nagyon erős, de akkor kockáztatsz, hogy összefutsz vmivel, ami ellen gyenge.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 6:18 pm

hogy őszinte legyek én nem is értem ezeket az egy listát hozhat mindenki versenyeket. néhány év alatt is eljutottam arra a felismerésre, hogy ez a játék arra lett kitalálva, hogy tudod, hogy ki ellen mész, teszel egy megfelelő sereget hozzá, lejátszátok a csatát és pont. nem elég, hogy vannak seregek amik erősebbek, de ha ezek a seregeket még azzal is megtámogatjuk, hogy egy listát lehet vinni, akkor még rosszabb a helyzet. ezért mondtam én, hogy a pécsi találkákon mindenképpen erőltessük azt, hogy mindenki annyi listát hoz amennyit akar megoldást.

én egyébként nem vagyok az ilyen megkötések ellen, habár az is igaz, hogy általában olyan sereget sikerül választanom ami ebből inkább profitál, mint veszít. Laughing viszont ha töblistás a találka, verseny akármi, akkor szabályváltoztatás nélkül is közelebb jönnek a seregek egymáshoz. nem is igazán értem, hogy ezt miért nem látom egy rendezvényen sem. mindenképpen egyszerűbb megoldás, mint megpróbálni a gw helyett egy értelmes rendszert kialakítani. legalábbis ebbe nem lehetne belekötni, lévén semmilyen szabályba nem ütközik, amit a gw hivatalosan kitalált. minden egyéb esetbe azért lehet vitatkozni, hogy nem túl sok e a megkötés, netán túl kevés, nem azt a sereget, egységet kellene visszafogni, hanem inkább egy másikat stb.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 2:20 pm

ha jól rémlik, itt nem csak 500 pont különbség van... hanem különböző seregmegkötések. pl nem lehet dupla rare choice-t hozni.

s mondjuk az új seregek közül, a DE a leggyengébb. hydra ide vagy oda. azért ethereal VC ellen túl sok mindent O&G nem csinál.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 1:59 pm

Bezony, OnG képes megverni a démonon kívül bármelyik új sereget, sőt szinte minden sereget. Egy feltétele van, ne egy listát lehessen hozni, mert ultimate list nincs. Ezért szerepel gyengén egylistás versenyeken, és tud gyakorta nyerni baráti csatákban. Annyira változatosak az egységek, hogy szinte mindenre van megfelelő válasz. Ez a plusz 500 pont éppen ezért nem megoldás. Ágason egy 3500 pontos és egy 2000 pontos csatát játszottam Korinnal, aki évtizedek óta DE-vel játszik, és a két meccs alatt összesen nem produkáltunk 500 pontos különbséget. Most ha én 500 ponttal többel álltam volna fel, mert régi a seregkönyv, az már erősen az én oldalamra billentette volna az erőviszonyokat. Dectum viszont egyszer 8-as ld-re keresztbe lefuttatta a seregemet egy banshee sikítással a pályáról. Itt meg semmit nem értem volna plusz 500 ponttal, ahogy Pavano ghohul hordája ellen sem, akiket képtelen voltam betámadni a fear tesztek elrontása miatt. Mindkettő új sereg, szóval akkor most mi van?

Ogrék viszont nagyon gyengék, volt szerencsém látni két meccsüket és az oldalukon is játszani. párosban. Egyszerűen egy errata kellene rájuk, mégpedig az, hogy stubborn. Sokat segítene rajtuk az is, ha átrohamozhatnának a gnoblarokon, mert így huggyálövi őket egy 10-es BS3 S3 egység mire odaérnek. Ha meg ugye az őket takaró gnoblar egység becivakodik, akkor meg nem, tudnak tőlük rohamozni, menni. Ennyi kellene és használható sereg lenne.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 1:47 pm

YKoS írta:
az h ki mennyit tesztelt nem tudom, de sztem eléggé komplex ez a játék ahhoz, hogy nehezen lehessen kiegyensúlyozni akármilyen változásokat is. inkább úgy tűnik, hogy a szerintűk táp dolgokat próbálják visszafogni, de ettől nem hiszem h kiegyensúlyozottabb lenne a játék.

de, ettől biztosan kiegyensúlyozttabb lesz a játék. Very Happy most nem mennék bele a kiegyensúlyozott szó etimológia elemzésébe, de azt hiszem, ha a seregek ereje közelít egymáshoz (értsd: a mindenki által azonnal felismert extrém hülyeségeket lsd. pegazus lovasság, flamerek, jezzailok stb. visszaszorítják), akkor az oda vezet, hogy kiegyensúlyozottabb lesz az egész rendszer. nem kellene egyébként ilyet csinálni, ha az emberek nem mindig a legerősebb kombinációkat próbálnák játszani. de azt próbálják. kivéve özsge. de ugye kivétel csak erősíti a szabályt. Very Happy (na jó, te sem szoktál atomkombókkal játszani...ezért is szerettem meg a gyíkokat, mint ellenfél. de ti akkor is kivételek vagytok. Laughing)

orkok meg szerintem erősek. a sok fanatikus, sok nyílágyú, sok sámán, egy kemény hős szerintem nagyon komoly kihívás. persze lehet csak azért látjuk így, mert suba jól játszik velük. sokat számít egy sereg megítélésénél szerintem, hogy a környezetedben milyen emberek játszanak vele, milyen kombinációkat játszanak vele stb.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 1:18 pm

ogre kingdom mar akkor gyenge volt, amikor kijott.
viszont az orc-goblin az eletkora ellenere jol tud szerepelni VC, HE, uj kaoszok, demonok ellen (Subbagut tapasztalat)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 12:58 pm

O&G 3 éves... legalábbis a könyv 2006ban jött ki hozzájuk. s azért ne mondd azt, hogy a VC egy szinten van az Ogre Kingdommal. Smile úgyhogy elég jogosnak tűnik, hogy kevesebb pontból hozhatnak dolgokat, lévén, hogy az új könyvekben mindig olcsóbbak lesznek a dolgok.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 12:32 pm

az O&G sereg ugye 2 éves, vele egy kategóriában fut még: Ogre Kingdoms (ezek meg kik? Very Happy ), Dogs of War (nekik dpf-ben van asszem a seregkönyvük), Beasts of Chaos (na erről tudom,h régi) - ezek közül eléggé kilóg a orki-haverság. az h ki mennyit tesztelt nem tudom, de sztem eléggé komplex ez a játék ahhoz, hogy nehezen lehessen kiegyensúlyozni akármilyen változásokat is. inkább úgy tűnik, hogy a szerintűk táp dolgokat próbálják visszafogni, de ettől nem hiszem h kiegyensúlyozottabb lenne a játék.

sztem nagyon elborultak a srácok már ezekkel a módosítgatásokkal, ez az etc-warhammer. Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:40 pm

mondjuk, ha azt nézzük, hogy az új seregekben az egységek mindig olcsóbbak lettek, akkor érthető, hogy egyes seregek +500 ponttal jöhetnek. meg azért tesztelhették, s úgy tűnik, hogy bevált ez a rendszer. persze, a vérpistikék nem örülnek annak ha a rendszer kiegyenlíti a tápolós seregeik esélyeit.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 1:28 pm

na és ha úgy jönne. ha normalizálsz dolgokat más seregeknél, akkor meg kell nézni, hogy nem lesz e tőle túl erős egy másik. a lényeg nem az lenne, hogy a gw általá nyomott seregek (DoC, VC, DE) helyett mások legyenek az erősek, hanem, hogy kiegyenlítettebb legyen az egész. ha az empire előnybe kerül amiatt, hogy a többit visszahúzzák, akkor ott is kell megkötés.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 11:52 am

gojo írta:
nézegettem ETC listákat. mondom mifene, hogy itt mindenkinek csak 1 flamer egysége van...van olyan lista ahol még 1 sincs...na mondom, ezek tutira tudnak valamit flamer ellen, amire még nem jöttem rá. jah, hát tudnak. hozni egy olyan szabályt, hogy a démonok kevesebb pontból játszanak... Very Happy meg nem is lehet hozni dupla rare választást.

azért az elég kemény, hogy ezt egy olyan versenyen vezetik be, ami amúgy a vb vagy eb lenne. Very Happy

úgy tűnik a síró-rívó emberek mindig többen vannak...hihetetlen...nem is értem, hogyan csinálhatnak ilyen szentségtörést...világvége lesz itt, én mondom.
ha ez így lenne, akkor az empire... stb. generális meg 2x annyiból jönne Smile
tényleg elég furák ezek az ETC szabályok. az a +500 pont is mókás, ami kijöhet egy A és egy C kategóriás közt. Suspect ezek a sereges megkötések is... pale
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 5:53 am

nézegettem ETC listákat. mondom mifene, hogy itt mindenkinek csak 1 flamer egysége van...van olyan lista ahol még 1 sincs...na mondom, ezek tutira tudnak valamit flamer ellen, amire még nem jöttem rá. jah, hát tudnak. hozni egy olyan szabályt, hogy a démonok kevesebb pontból játszanak... Very Happy meg nem is lehet hozni dupla rare választást.

azért az elég kemény, hogy ezt egy olyan versenyen vezetik be, ami amúgy a vb vagy eb lenne. Very Happy

úgy tűnik a síró-rívó emberek mindig többen vannak...hihetetlen...nem is értem, hogyan csinálhatnak ilyen szentségtörést...világvége lesz itt, én mondom.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 2:09 pm

Kicsit egybegyúrtak lengyelt, kozákot...
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 1:01 pm

Eléggé szláv hangulatú sereg lehetett, mindenesetre szimpibb mint az empire...Illetve rosszul fogalmaztam, karakteresebb... pirat
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:48 am

Dehogynem, saját varázslat listájuk is volt. Minden ott van a sereglistában. De azért nem volt egy teljesen kidolgozott full sereg. Azért is kapták az allied contingent szabályokat, hogy lehessen hozni őket a birodalmi csapatok mellé, mivel mint mondtam önálló seregként nem voltak az igaziak.
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:38 am

Ezek szerint nem nagyon voltk saját speckó dolgaik...Nem baj, jött helyette az ogre sereg.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:16 am

Ők nem is léteztek igazán. Azért van külön seregkönyvük, mert egyszer egy WD mellé bookletként adták ki nem az újság hasábjain jelentek meg, mint sok más lista. A listában látható figurák meg már jó ideje nem kaphatók az online shopban. Amúgy is leginkább az empire kiegészítői színesítői lennének, önálló seregként már a megjelenésükkor sem állták meg a helyüket.
De szerintem sima empire sereg szabályokkal némi konverzióval nagyon szuper kislev témájú sereget lehet csinálni.
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:02 am

Létezik a Kislev army? confused Armybook van,de sereg nincs?Mi ez?
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyKedd Márc. 10, 2009 11:56 pm

Na ez a kérdés ide illik be talán legjobban:
Armi buildert honnan tudom lekapni? Nem láttam rá linket. (ha csak vak vok bocsi)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptySzer. Aug. 20, 2008 1:36 pm

én kihagyom! ennél jobban tetszik a műanyag gws, ráadásul egyelőre nem is lesz rá szükségem. meg eszembe jutott, hogy azért a fémet kezelni is nehezebb...nem szenvedek vele egyelőre.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptySzer. Aug. 20, 2008 10:41 am

Akkor Gojo!?

Vigyem haza, amikor legközelebb megyek, vagy annyira nem vonz a dolog, hogy invesztálj 1000 jó magyar forintot? Very Happy

Esetleg valaki más?

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 14, 2008 12:32 pm

ok, akkor itt vannak a fotók, remélem látszik rajta, ami kell.

(mivel a böre nem egyenletes, eléggé visszaverte a vakut)

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2510

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2511

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2512

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2513

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2514

Új seregek, tendenciák - Page 3 Hpim2515

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2008 9:19 pm

nos ha mutatsz róla képet akkor mindenképpen megfontolandó! ennyi pénzért egy sárkány a császár alá mindenképpen kell... Very Happy no persza csak akkor ha valóban használható a kinézetük. szóval tegyél képet, azt meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2008 9:01 pm

Kedves Fantasy-sek!

Erre itt nincs topic, és nem akatam újat csinálni egy hozzászólás miatt, stb.stb., vagyis:

Mászkáltam Bécsben, és az egyik buta giccseket áruló boltban találtam elég elviselhetö kinézetü és méretü sárkányokat. Fémböl vannak, a teljes testhosszuk farokkal együtt kb 15 cm, (a farkuk nagyrészt maguk alá van gyürve), van szárnyuk is, ahogy kell, és szerintem a szárny mögé odafér egy lovas is.
Az ára 3,95€, hamarosan teszek fel képet, ha valakit érdekel a dolog. Akinek kell az szóljon, nincs belöle nagyon sok, de szerintem egy 5-8 darabbal rendelkeznek ott.

Mindenkinek további szép nyarat!

Bm

(ja, még annyit, hogy ha valakinek esetleg szárny nélkül kéne, akkor beszállok a szárnyak miatt)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új seregek, tendenciák   Új seregek, tendenciák - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új seregek, tendenciák
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: