kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kota breton serege

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kota breton serege Empty
TémanyitásTárgy: Re: kota breton serege   kota breton serege EmptyKedd Dec. 09, 2008 11:25 am

köszönöm gojo cheers még időm se volt megköszönni Very Happy
Gondoltam itt az ideje ha nem csak beszélek róluk hanem meg is mutatom. Gojoval tegnap érdekes beszélgetés után rájöttem, hogy tudunk mi szebb képeket is csinálni, jobb beállításokkal. lol!

Egy kis újdonság: Mint mindenki tudja én személy szerint szeretem a "parasztokat" ezért most van születőben a 4.-ik kocka. Bevezetőként csak annyi, hogy felettébb meglepőek lesznek. Nem fog hasonlítani egyik meglévő kockához sem. Maga a kockában se lesz két egyforma figura lol! na ez majd meglátjuk jó lesz e nekem affraid
Az osztagról egy mondat ami jellemzi őket: Ők veteránok és azzal harcolnak amit össze lopkodtak a harcok során fogdmeg
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kota breton serege Empty
TémanyitásTárgy: kota breton serege   kota breton serege EmptyPént. Dec. 21, 2007 2:20 am

nesze csináltam neked egyet, mert rájöttem, hogy angolul van a gomb...bár azért lehet, hogy rájöttél volna...na mindegy, így nem kell szenvedned vele. ha valami más címet akarsz akkor szól, megváltoztatom.
a fórumhasználatnál meg leírtam, hogy hogyan kell képet feltölteni...csak ha nem menne.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
 
kota breton serege
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adamowich Dark Elf serege
» Patrik Chaos serege
» gorugrany serege(i)
» gojo empire serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: