kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 harci dobok kibeszélő

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyHétf. Jún. 21, 2010 1:57 pm

hát lényegében, egészében véve, ha jobban belegondolok, tulajdonképpen....így van. Laughing

azért mondjuk ennél lényegesen több történt a meccsen, mert ugye volt mozsár meg ágyú, ami azért néha betalált, meg a másik szélen is volt némi csetepaté, meg a hellblaster is aprított...

de ha egy mondatban kellene összefoglalni, akkor én is ezt mondanám.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:56 am

Ahogy nézem nagyjából a lovagok befordultak oldalról és végigmentek: harci dobok kibeszélő 149812
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:26 pm

nah elkészült a csataleírás, lehet olvasni a másik topicban.

annyit tennék hozzá, hogy nem emlékeztem már pontosan minden részletre, de a főbb mozgások ezek voltak.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyHétf. Május 17, 2010 7:05 pm

Rendben,tehát akkor az eddigi-ezen az egy csatán alapuló-meglátások:

A minotauruszok régen is nagyon hasznosak voltak,most viszont hihetetlenül jók lettek.Ha az elején nyernek 1-2 közelharci kört,akkor utána már gyakorlatilag csak lelőni lehet őket,mert bármit megvernek közelharcban,és ezt szó szerint értem.Nálam az 5.körben már 10-et támadtak fejenként,a velük lévő Gorebull meg ennél is többet.Amúgy érdemes mino karaktert közéjük tenni mert akkor a frenzy miatt nem pánikolnak.
Centigorok a jobb drunken szabály és a great weapon opció miatt szintén jók szerintem,bár az erdőn már nem mennek át úgy mint régen.
Ungor raiderek nagyon jók,kis 5-ös csapatokban negyedet foglalnak,takarnak stb.A gor herd is jó,szerintem 10-15 fővel elég hozni őket,ebben a csatában egy bsb volt velük a primal furyt mindig sikeressé tevő zászlóval,és így 10-en megvertek egy greatsword egységet.A Ghorgon bár drága pontban,de megéri.
A mágiát nem nagyon tudtam kipróbálni,valószínű,hogy a wild lore már az új kiadásra lett tervezve,mert nagyon magas célszámmal jönnek ki a varázslatok.
Razorgor:közepes mondjuk.Mivel spec választás ők is és a minok is,ráadásul ugyanarra használatosak is,bármikor inkább a minok.
Káoszkutyákat ismerjük ,de már nem annyira egyértelmű,hogy hozod-e őket,illetve mennyit,az ungor raiderek miatt.
Az alacsony Ld még mindig probléma,de már nem annyira mint volt,a frenzy is segít,meg a lordnak már legalább 9-es van.

Ehhez azért hozzátartozik,hogy olyan egységeket vittem amiket hasznosnak tartok,(és tetszik a
figura),és nem is csalódtam bennük.
Ezenkívül jók még a hárpiák,a lehetőség egy sok szekeres seregre,tetszenek a rare nagy szörnyek is,és a neves karkterek is.

Ami nem jó:bestigor herd nagyon szépek a figurák,de mint egység nem jó,ezért szekérre rakom majd őket.Az ungor herdnek sem látom sok értelmét,meg a razorgor szekér is kérdéses.Illetve nem tudom spawnt mikor használnék,a többi rare jobbnak tűnik,de még ki kell próbálni őket.


Szóval én is úgy voltam vele,hogy megvárom a seregkönyvet és aztán vagy megtartom vagy nem,de tetszik a sereg.Remélem a 8. kiadás sem ront sokat rajta..
Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyHétf. Május 17, 2010 5:55 pm

Ahogy gojo csinálja a csataleírásokat eléggé élvezhető.
Özsge, tőled se nem bánnék ám egy kis tapasztalati összefoglalót a bestiákról. Lehet mégsem adom el őket, ha kedvezően nyilatkozol.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyHétf. Május 17, 2010 12:37 am

Kiváló lett!Nekem nyilván minden érthető,mert ott voltam...Smile
Nagyon tetszett a csata,és szerintem is sokat számít,hogy nem a szokásos victory pontos csatát játszottuk,meg hát jó a sztori.Egyébként ez a 354-es WD-ban található kampány első csatája,amelyet még 5 fog követni.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyVas. Május 16, 2010 5:25 pm

Ezt a scenario-t hol lehet megtalálni? Megihletett, meg remélem át tudom ültetni 40k-ra.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyVas. Május 16, 2010 1:38 pm

na kiegészítettem a képeket aláírásokkal, így gondolom jobban érhető. a fenti topicba pedig leírtam, hogy miről is szól a kampány a spoiler rész alatt.

legközelebb már jobban fogom tudni kezelni ezt a programot. az igazi az lenne ha a csata alatt tudnám körről körre változtatni, de sajnos linuxon nem megy, a laptopon meg nincs vinfos. nagy kár.

a topicot azért zártam le, mert ez egy több csatából álló kampány, és így nem kell majd görgetni a válaszok miatt azért, hogy megtalálja az ember az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyVas. Május 16, 2010 12:33 pm

Jó nagyon a vázlat is, esetleg párs zót írhatnátok a képekhez, hogy a nem hozzáértö is tudja mi történik!
Grat a gyözelemhez.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő EmptyVas. Május 16, 2010 3:43 am

kibeszélő.

sirály csata volt. ilyeneket szeretnék továbbra is játszani, sokkal jobb volt, mint egy sima pitched battle. nagyon fog nekem tetszeni ha ilyen küldetés alapú lesz a következő kiadás.


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16, 2010 2:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





harci dobok kibeszélő Empty
TémanyitásTárgy: Re: harci dobok kibeszélő   harci dobok kibeszélő Empty

Vissza az elejére Go down
 
harci dobok kibeszélő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harci dobok hangja zeng...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér-
Ugrás: