kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Patrik - Grey Knight

Go down 
+8
lordbill
Yoda007
YKoS
Bm
MAXXxxx
gorugrany
Patrik
gojo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyVas. Nov. 06, 2011 2:03 am

voroncov-draskov írta:
lordbill írta:
MAXXxxx írta:
az elso ugyanannak tunik.

a masodik inkabb valami kaosz autocannonnak.

az epiteshez ez segithet: http://gamersworkbench.blogspot.com/2011/08/twin-linked-autocannon-conversion_14.html

ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a képen látható bal kéz csak az ironclad dobozban van, a sima drenya dobozban lascannon-t kell valószinüleg szétvágni

Az nem az a kéz Bill, hanem a Death Company drenyás, a csuklótájon ott a BA szárny a cseppel.

Tényleg, de a "logo" kivéve egy az egybe az ironclad keze Smile, illetve még mindig igaz, hogy a sima drenya és a venerable drenya dobzában csak egy közelharci kéz van, és arra az oldalára csa a rakétás végtag van ami nagyon nem ilyen
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:29 pm

lordbill írta:
MAXXxxx írta:
az elso ugyanannak tunik.

a masodik inkabb valami kaosz autocannonnak.

az epiteshez ez segithet: http://gamersworkbench.blogspot.com/2011/08/twin-linked-autocannon-conversion_14.html

ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a képen látható bal kéz csak az ironclad dobozban van, a sima drenya dobozban lascannon-t kell valószinüleg szétvágni

Az nem az a kéz Bill, hanem a Death Company drenyás, a csuklótájon ott a BA szárny a cseppel.
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:44 am

Azzal a módszerrel, amit MAXXxxx a legegyszerűbb a megoldás. A drenya karra csak néhány cső kerül fel némi vékonyabb csőre húzva. Nem kell semmi extra modellt megvenni.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:19 am

na, ez a drenya kézbe épített fegyó nem néz ki rosszul, meg nem is mondanám bonyolultnak az elkészítését. úgyis volt egy kis méretbeli gondom ezzel az aegis es autocannonnal. amit képet láttam, érezhető volt a drenyán, hogy nem oda tervezték. így viszont kívállónak tűnik.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:21 am

MAXXxxx írta:
az elso ugyanannak tunik.

a masodik inkabb valami kaosz autocannonnak.

az epiteshez ez segithet: http://gamersworkbench.blogspot.com/2011/08/twin-linked-autocannon-conversion_14.html

ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a képen látható bal kéz csak az ironclad dobozban van, a sima drenya dobozban lascannon-t kell valószinüleg szétvágni
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptySzomb. Nov. 05, 2011 12:51 am

az elso ugyanannak tunik.

a masodik inkabb valami kaosz autocannonnak.

az epiteshez ez segithet: http://gamersworkbench.blogspot.com/2011/08/twin-linked-autocannon-conversion_14.html
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 11:53 pm

Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:59 pm

subaggut írta:
Bocs, ez nem tudatosult, hogy miből van. Viszont nehezen hiszem, hogy nincs olyan bitze valakinek, amiből meg lehetne igényesen csinálni ezeket. Vagy a kiöntés is játszhat. 9 ezret két kézért kiadni szerintem elég meredek kategória.

persze, de 9000-ért nem két kart kap, az lényegében csak extra a terephez. Egyébként ezt a fegyvert semmiből sem lehet konvertálni, mert semmihez sem adják, csak a leman russ annihilatorhoz, azt meg direkt a fegyver miatt veszed meg,(ha megveszed, nekem pl. nincs egy se pedig van 11 LR-em) úgyhogy senkinek sincs fölös.

Darkeront kell még megkérdezni, hátha van neki, mert tudom, hogy régen ezt húzták, csak lehet hogy elfogyott már neki is.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:39 pm

Bocs, ez nem tudatosult, hogy miből van. Viszont nehezen hiszem, hogy nincs olyan bitze valakinek, amiből meg lehetne igényesen csinálni ezeket. Vagy a kiöntés is játszhat. 9 ezret két kézért kiadni szerintem elég meredek kategória.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:08 pm

Subba: ez pont a defence line-os autocannonból készült. Very Happy
Szerintem nem kell vele ennyit szarakodni, simán felrakod és jó
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:05 pm

Vagy akár megoldhatod így is, ez a srác is GK-hoz csinálta őket.

http://gamersworkbench.blogspot.com/search?updated-max=2011-10-04T13%3A51%3A00-04%3A00&max-results=3
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 9:36 pm

nagy kár, hogy a 10% kedvezménnyel pont 10k alá csökkenünk... Very Happy (csak vicceltem, nyilván többe fog kerülni a rendelés, mint 10k)

egyébként meg mindegy. ez egy drága hobby. ez van.
mondjuk egy-egy ilyen vételnél azért elgondolkodok, hogy normálisak vagyunk-e teljesen...de most komolyan. 4 db műanyag, fegyvernek kinéző apró, pici tárgyért kifizetni 9000,- Ft-ot...ez tényleg no commentes a mai magyar helyzetben. figuránál, járműnél még csak meg tudom indokolni a dolgot, de az, hogy fegyveropcióra ennyit adok ki, az néha azért elgondolkodtat, hogy tényleg akarom-e én ezt.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 9:12 pm

amit belinkeltem, abból van 10% kedvezményünk, és 10000Ft felett ingyen kiviszik bárhová az országban. Így ha épp nincs voucher code-ja valakinek akkor olcsóbb mint a maelstrom (a mostani font árfolyam miatt).
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 8:57 pm

Amennyire én tudom a magyarországi GW disztribútor jelenleg a Delta Vision. Sokkal ez sem olcsóbb, mint a linkelt bolt, de ha jól tudom ők kapcsolatban vannak a Sárkánytűzzel és ilyen bolt ugye Pécsen is van. Namármost lehet, hogy ha ismerősek vagytok ott, akkor ki lehet csikarni némi kedvezményt, de legalább a postát meg lehet spórolni. Vagy ilyesmi...

A kecskeméti helyzetből indulok ki, ha nálatok nem így lenne akkor bocs.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 8:23 pm

kellett neked ilyen tökségeket beletenned a a listába...ja bocs az én voltam Very Happy
viccet félretéve a GK az egyik legolcsóbb sereg
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 8:07 pm

ennek nincs jó oldala, csak szar, meg még szarabb...olcsó sereg mi... alien
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:55 pm

gojo írta:
ez megfelelőnek néz ki. fw nél kerestem csoda, ha nem találtam?

viszont ugye ebből kettő kell. vagyis 9000,- Ft ba fog kerülni a két drenyám KEZE? hátbazdmeg az azért nem szar összeg lesz.

a FW-nél 30font lenne + kb 10 a postaköltség. Akkor melyik éri meg jobban?
De nézd a jó oldalát lesz egy csomó tereped is mellé
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:37 pm

ez megfelelőnek néz ki. fw nél kerestem csoda, ha nem találtam?

viszont ugye ebből kettő kell. vagyis 9000,- Ft ba fog kerülni a két drenyám KEZE? hátbazdmeg az azért nem szar összeg lesz.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:24 pm

Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 6:54 pm

éreztem én, hogy találni fogtok ti nekem erre egy megoldást! Very Happy köszi gorugrany! ez az aegis defense megoldás szerintem tökéletes leszen.

most már csak azt nem találom, hogy hol lehet eztet megvenni... Sad
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 6:16 pm

ja ez az aegises teljesen jó, ha jól emlékszem Komarovnak is ilyenjei vannak. Nekem van is , mondjuk én hydrát csináltam belőle IG-hez.
Árban, mostani font árfolyammal olcsóbb mint a FW, és még terepet is adnak hozzá. Úgyhogy lehet, hogy ilyet kéne venned Gojo Very Happy
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 5:04 pm

gojo írta:
bill:
az a baj, hogy amíg nem látok egyet felszerelve egy gw-s drenyára, nem lehet érezni a méreteket. mert lehet, hogy hosszra szélességre megfelel, de pl. számít az is, hogy a cső vastagsága is, meg az egyéb arányok. a fw-ös meg biztosan jó. szóval ennyit lehet be fogok vállalni. egyszer kell megvenni, igaz két drenyára...

egyébként sehol máshol nincs twin linked autocannon, amit fel lehetne aplikálni a drenyára? vagy mittom én, négy db-ból megcsinálni mintha twin linked lenne?

tökös:
hát ugye beírom a keresősávba a keresendő kifejezést, gugli meg kinyomja a találatokat. aztán meg válogatok. Smile érdemes végignézni rendesen a kidobott linkeket, mert sokszor a 45. en lehet találni valmit ami neked jó.
egyébként meg indulásnak mindig ez: www.coolminiornot.com
bár ezeket pont nem itt találtam, hanem valahol dakkán asszem.

Patrik - Grey Knight Puppets-War-Dual-Cannons
Mondjuk nem esküszöm meg rá, hogy nem photoshop.


Dakkadrenyának még esetleg használható ez:
Ez ugye a Aegis Defence Line egyik eleme.
dakka drenya

[url=1111]2222[/url]
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 12:21 am

bill:
az a baj, hogy amíg nem látok egyet felszerelve egy gw-s drenyára, nem lehet érezni a méreteket. mert lehet, hogy hosszra szélességre megfelel, de pl. számít az is, hogy a cső vastagsága is, meg az egyéb arányok. a fw-ös meg biztosan jó. szóval ennyit lehet be fogok vállalni. egyszer kell megvenni, igaz két drenyára...

egyébként sehol máshol nincs twin linked autocannon, amit fel lehetne aplikálni a drenyára? vagy mittom én, négy db-ból megcsinálni mintha twin linked lenne?

tökös:
hát ugye beírom a keresősávba a keresendő kifejezést, gugli meg kinyomja a találatokat. aztán meg válogatok. Smile érdemes végignézni rendesen a kidobott linkeket, mert sokszor a 45. en lehet találni valmit ami neked jó.
egyébként meg indulásnak mindig ez: www.coolminiornot.com
bár ezeket pont nem itt találtam, hanem valahol dakkán asszem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyPént. Nov. 04, 2011 12:03 am


A fegyverek kivételével nagyon jól néznek ki.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 4:05 pm

gojo!
ezek kurv@ szépek! mondjuk nekem pont, hogy a fegyver jön be a legjobban a dolgon Smile
amúgy hol találod az ilyen képeket? Very Happy
Üdv!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Patrik - Grey Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrik - Grey Knight   Patrik - Grey Knight Empty

Vissza az elejére Go down
 
Patrik - Grey Knight
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Patrik - Chaos Renegades and Heretics
» Patrik - Space Wolves
» Patrik Chaos serege
» Patrik - Dark Elda
» Seamus The Mad Hatter (Patrik)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k seregszemle-
Ugrás: