kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Humorheroldok oldala

Go down 
+20
Fade
gorugrany
Adamowich
Nyamm-haikan
TöKöS
Laci
kota
bábi
Pavano
Patrik
:.:.:RedleadR:.:.:
YKoS
subaggut
Bm
Berzenke
exael
MAXXxxx
gojo
Yoda007
Eddy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyPént. Okt. 02, 2009 3:36 pm

sok viccet olvasok a neten, de csak kevés van, amin meló közben felröhögök:

Unoka kérdezi:
- Nagyi, nem láttad a tablettáimat? Az volt ráírva, hogy Extasy.
- Francba a tablettáiddal! Láttad azt a bazinagy sárkányt a konyhában?
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:26 am

Yoda007 írta:
"ne taperoljuk a cseppköveket mert megállnak a fejlődésben mint a kis cserkészek a melegfelvonulás után"

további érdekfeszítő írások a Zs-kategóriás filmekrőlitt! Smile
5 napja fedeztem fel ezt az oldalt, azóta szakadok rajta lol!
Üdv! Humorheroldok oldala - Page 6 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzer. Szept. 30, 2009 1:23 am

"ne taperoljuk a cseppköveket mert megállnak a fejlődésben mint a kis cserkészek a melegfelvonulás után"

további érdekfeszítő írások a Zs-kategóriás filmekrőlitt! Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:15 pm

hááát, ha az admin nem lett volna lusta átrakni... vagy ha lenne több admin/moderator...
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:38 am

exael írta:
Pláne....azért megjegyezném,hogy egyre kevésbé humoros amiről itt beszélgetünk.. Suspect
Mennyetek a kocsmaasztalba! Razz
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyKedd Szept. 29, 2009 1:04 am

Yoda007 írta:
Exael: drága, jó polgármesterünk és képviselőnk is kapta a fizetését, pedig egy cserepes virág több életjelet mutat, mint ő. Kíváncsi vagyok, nála mi volt az indok...

Pláne....azért megjegyezném,hogy egyre kevésbé humoros amiről itt beszélgetünk.. Suspect
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 11:55 pm

Exael: drága, jó polgármesterünk és képviselőnk is kapta a fizetését, pedig egy cserepes virág több életjelet mutat, mint ő. Kíváncsi vagyok, nála mi volt az indok...
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 8:12 pm

Fade írta:


Amúgy lemondott(atták?) a történtek után.
Nem sok pldat lehet ezen kívül hozni amikor vallási/politikai vezető hasonló esetben lemond.... és nem mert lopásból hiány lenne.
Pedig ez lenne az elvárható minimum.

Egyetértek.Bár lassan már azzal is elégedett lennék ha valaki aki már fél éve előzetesben ül,nem kapna még mindig fizetést....(az ügyvédje szerint jár neki a pénz,mert ő szeretne tovább dolgozni,csak nem hagyják... pale beszarás..)
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 7:40 pm

Fade írta:
Amúgy lemondott(atták?) a történtek után.
Nem sok pldat lehet ezen kívül hozni amikor vallási/politikai vezető hasonló esetben lemond.... és nem mert lopásból hiány lenne.
Pedig ez lenne az elvárható minimum.
az elvárható minimum az, hogy nem lop... vagy én vagyok túl idealista megint? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fade
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 15.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 7:03 pm

Berzenke írta:
A pécsi csávóra visszatérve: ő azért nem abból élt, hogy vallási vezető, hanem az Árkádnak az igazgatója (hmmm, volt?Smile), ami valami vegyesbolt vagy mifene itt a belvárosban. A kétkerekű motorjában másfélszer akkora motor van, mint az én kocsimban, és amennyire ismerem azt a típust, nagyobb is mint a Fordocskám. Akik ismerik, azt mondják, hogy az autója ennél is nagyobb.
Mondjuk biztosan sokat fogyasztanak a nagy dögök, én sem bírnám, ilyen benzinárak mellett...
Mondjuk édes volt, ahogy kiderült. Először a Bama hozta le pironkodva, hogy egy bizonyos (monogram) ismert közéleti személyiség lopásba keveredett. Az első hozzászóló leírta a címét is, a neve mellett, persze, a következő pedig már be is linkelte a Kurucinfo ide vonatkozó nagyon is konkrét írását.

Amúgy lemondott(atták?) a történtek után.
Nem sok pldat lehet ezen kívül hozni amikor vallási/politikai vezető hasonló esetben lemond.... és nem mert lopásból hiány lenne.
Pedig ez lenne az elvárható minimum.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 26, 2009 1:29 pm

Zsidó kisfiú odaszalad az apjához, s kérdezi lelkesen:
- Apa, apa, a pénz boldogít?
- Nem, fiam. A pénz nem boldogít... csak a kamat!
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzer. Szept. 23, 2009 8:09 am

A pécsi csávóra visszatérve: ő azért nem abból élt, hogy vallási vezető, hanem az Árkádnak az igazgatója (hmmm, volt?Smile), ami valami vegyesbolt vagy mifene itt a belvárosban. A kétkerekű motorjában másfélszer akkora motor van, mint az én kocsimban, és amennyire ismerem azt a típust, nagyobb is mint a Fordocskám. Akik ismerik, azt mondják, hogy az autója ennél is nagyobb.
Mondjuk biztosan sokat fogyasztanak a nagy dögök, én sem bírnám, ilyen benzinárak mellett...
Mondjuk édes volt, ahogy kiderült. Először a Bama hozta le pironkodva, hogy egy bizonyos (monogram) ismert közéleti személyiség lopásba keveredett. Az első hozzászóló leírta a címét is, a neve mellett, persze, a következő pedig már be is linkelte a Kurucinfo ide vonatkozó nagyon is konkrét írását.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:02 pm

nem hiszem, hogy túl sokat a szájába adnak... XVI. (16. a gyk) Benedek az egyik legkeményebb vonalas csávó a házban! Smile

gondolom, az a 6 millió zsidó is megbocsát, mert a pápa "semleges" volt...

mondjuk, én se értem miért lopott... biztos, kleptomán, vagy anyagi problémái voltak, vagy szerette volna a sztereotípiákat erősíteni, mert az mostanában olyan gyenge magyaro-n! Razz
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 3:48 pm

a pápát soha nem fogják ilyen lopáson kapni. ők ezt nagyban csinálják, azokat meg mint tudjuk nem szokás elkapni... Very Happy

teszemazt ha el akarnak lopni egy pénztárcát a kúton, akkor nem elveszik a tárcát, hanem beadnak egy kérelmet a magyar államkincstárnak, hogy igényt tartanak a benzinkútra, mert az régen egyházi föld volt. Laughing csak, hogy érthető legyek.

egyébként pedig nem attól lesz valaki olyen vagy olyan, hogy ilyen vagy amolyan vezető. minden címtől független az, hogy valaki ilyen vagy olyan ember.

mellesleg nekem ez a történet azért nem kerek. jó anyagi körülmények között élő, értelmes ember mi a faszért kockáztat ilyet? ráaádsul minden bölcsödés pontosan tudja, hogy a kutak be vannak kamerázva. ez így nekem nem stimmel, de nagyon.

yoda:
nem baj, hogy mi volt fiatal korában. az egész egyház a megbocsátásra épül. ez nem jelenthet problémát. megjegyzem az egyik legnagyobb próféta maga is írtotta krisztus követőit egy ideig.

az óvszernél meg leginkább az van, hogy a fene tudja, hogy mit hisz a pápa. hogy mit mond, azt persze tudjuk, de azokat a mondatokat a pápaság adja a szájába. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 3:10 pm

a pápa hitlerjugendes volt, nem hisz az óvszerhasználatban (én a borravalóban nem hiszek), és amúgy is azt hallottam, hogy kálvinista. Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 12:45 pm

Szerintem a Pápa azért nem lopna pénztárcát egy benzinkúton. Persze lehet, hogy csak azért mert nem maga tankolja a pápamobilt és így nem jár benzinkutakhoz. Laughing
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 12:40 pm

Yoda007 írta:
... mert ugye több katolikus ölt meg már embert, mint ahány RPG-s Smile
azok mind rpg-ztek is. Wink

sajnos ez alapján úgy tűnik, hogy semmi különbség egy mazsihiszes (ide behelyettesíthető nagyjából bármely vallás) vezető és egy bkvs vezető mentalitása közt - már ami a lopást illeti... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyPént. Szept. 18, 2009 12:42 pm

ez vallásfüggetlen, ennyi erővel a politikusok nagy részének is menni kell... Exaellel beszélgettünk már erről a szerepjátékok/PC-s játékok negatív megítélése okán. hogyha egy játékos van az elkövetőként az ügyben, rögtön az RPG/PC a hibás, pedig ugye van több ezer, aki nem csinált ilyet... mert ugye több katolikus ölt meg már embert, mint ahány RPG-s Smile

amúgy, ha jól tudom, felszólították, hogy mondjon le a posztjáról. innét kezdve, már ugye az ő lelkiismeretére van bízva, de érzésem szerint, egy anonim csoportba járnak ezek a BKV-s vezetőkkel! Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyPént. Szept. 18, 2009 11:00 am

Nekem az bántja a szemem, hogy egy vallási vezetö (mindegy, milyen vallás) aki elvileg egy erkölcsi rendet képvisel, ilyenre vetemedik.
Nem tudom milyen körülmények között él, de a legtöbb vallási vezetö azért nem kenyéren és vizen tengödik.
Szóval gázos, hogy annak ellenére, hogy nem kenyérre kellett neki a pénz, ellopta.

Tekinthetitek ezt zsidózásnak vagy általános vallási utálatnak, akkor is szégyen.
És még nagyobb szégyen lesz, hogy ezért nem rakják ki a vezetésböl azonnal!
Mert azzal írják csak igazán alá ezt. No
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyPént. Szept. 18, 2009 12:27 am

jó lenne abbahagyni a burkolt zsidózást! Very Happy
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 11:26 pm

Hát nem is tudom...szerintem ez csak egy kivétel ami erősíti azt a kialakult képet,miszerint egyáltalán nem szoktak lopni,sőt még csak nem is anyagiasak...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 8:56 pm

hátezmekkora már! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 2:15 pm

Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 11:58 am

Odabasz Very Happy
Üdv! Humorheroldok oldala - Page 6 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 11:49 am

Humorheroldok oldala - Page 6 633630230301858750-tabletopgaming
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Humorheroldok oldala - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Humorheroldok oldala   Humorheroldok oldala - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Humorheroldok oldala
Vissza az elejére 
6 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: