kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 1500 pt. Cadia vs. Renegades

Go down 
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

1500 pt. Cadia vs. Renegades Empty
TémanyitásTárgy: 1500 pt. Cadia vs. Renegades   1500 pt. Cadia vs. Renegades EmptyHétf. Jan. 28, 2008 1:59 am

Történelmi esemény volt ma:megvolt az első csatám a renegátokkal! Smile A gépem makacskodása miatt sajnos képek nem készültek,úgyhogy csak röviden irok róla.

A pályán néhány hatalmas erdő volt,eléggé korlátozták a látást,lövést.
Seregek:
Cadia:
-1 HQ-3 autocannon
-2x6 ogryn
-10 ratling sniper
-2 platoon,néhány nehézfegyverrel
-2 battle cannon platform
-1 sentinel
-1 hellhound

Renegátok:
-HQ command komisszárral,pszivel
-8 veterán,2 melta,demo charge
-10 CSM
-2 platoon,2 autocannon,2 rakéta,2 lascannon,gránátvetők
-30 kultista,3 lángszóró
-1 Sentinel
-1 Basilisk
-1 Artillery strike

A tanulságok:a veteránok nagyon jók,mint ahogy gondoltam is.Infiltrálva jöttek egy nagy erdőben,és a 2. körben eldobták a demo charge-ot,ami megölt egy teljes ogryn osztagot,aztán kilőtték a Basilisket.Aztán persze lelőtték őket,de akkor már nem nagyon bántam...A kultisták az első körben előrenyomultak,aztán minden körben kaptak 1-2 ordnance találatot és folyamatosan pinnelve álldogálltak egész addig amig a másik ogryn csapat odaért és lemészárolta őket.Velük azt hiszem kicsit mást kell csinálni.A CSM osztag is jöhet beszivárgóként,ez nagyon jó,igy már megérik(talán)a 18 pontot amibe kerülnek.Ma egy 10 fős osztaggal és a Hellhounddal végeztek.A sentinelre nem is lőttek,igy túlélte,és még le is lőtt ezt-azt.A basilisk is fennmaradt nálam.Az Artillery bejött a 2.körben(simán,pedig volt improved comms is),és azt hiszem ez jó dolog,a biztos szóródás ellenére is.Sok mindent nem lőtt le,de a pinning tesztek miatt már megérte.Az igaz mondjuk,hogy én kizárólag emiatt hozok rádiósokat,úgyhogy ennyivel drágább a dolog.Ja,és az S9 Ap3-as strike volt 70 pt-ért.A HQ Ld-e 5-ös volt,komisszárral 6...De volt pár osztag akik 9-es Ld-vel mászkáltak.Ez vicces dolog,tetszik.

Végül kb 300 ponttal nyertem,aminek meglehetősen örültem,mert tapasztalt ellenfelem volt,és bebizonyosodott,hogy jó sereget választottam,nagyon jó velük játszani,iszonyú hangulatos.
Vissza az elejére Go down
 
1500 pt. Cadia vs. Renegades
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» IG+Ork vs CSM+Renegades 6000 pt.
» Patrik - Chaos Renegades and Heretics
» Chaos marines vs. Renegades 2000 pt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k csatatér :: wh 2008-2009-
Ugrás: