kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Waaagh Suba

Go down 
+11
Eddy
gorugrany
Bm
Nyamm-haikan
exael
voroncov-draskov
Berzenke
MAXXxxx
Pavano
gojo
subaggut
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzer. Jún. 04, 2008 12:40 pm

Hát, remélem nem lesz igazad. Azért a seregkönyből azokat az egységeket, amik tetszettek már megszereztem, és azzal, amit felírtam nagyrészt mindenből lesz elég.

Ha jól megnézem csak malacos orkjaim nincsenek, (nem lesznek) mert abból a vadorkok a jók, de csak darbonként kaphatók fémből, 2500 ft körül, rock lobberem, de azt építen fogok, mert találtam egy nagyon jó leírást, és cuccom is van hozzá, no meg óriásom és farkas szekerem. Utóbbit valószínűelg szintén megépítem, jégkrémes pálcikákból és az ork szekér maradék bitzeiből, meg Pavanotól kunyerált topm king szekérkerékből. (Egyyszer azt mondta van neki, majd megkérdezem)

Valószínűleg a gyűjtőláz sem kap el, mivel szinte az egész seregem erősen konvertált, szinte mindent különböző alapdobozokbók csináltam meg (skull pass, 5. kiadás alapdoboz 6. kiadású empire-ork alapdoboz), ezért nincs bennem ilyen "ez a baba még hiányzik" érzés. Szinte minden baba hiányzik. Két modell van, ami nagyon-nagyon tetszik, a vadorkok zenésze a kongával, de a vadorkokba meg nem nagyon kell zenész, meg egy régi black ork csempa, amelyikből a Csinálj Jobbat Festőverseny győztese Tádét konvertálta. ha szerencsém lesz, akkor kapok még olyan black ork dobozt, amelyikben ő a boss.

Persze voltak olyan elképzelésim, hogy csinálok egy olyan sereget, amelykben a 4 spec helyen 4 szekér, 4 hős, mind a 4 szekéren, és a core egységeket csak és kizárólag íjász farkaslovasok kéezik, de erről lemondtam. Pedig nem biztos, hogy rossz lenne.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzer. Jún. 04, 2008 12:11 pm

subaggut írta:

és már csak ez van hátra:
...
hiszed te

subaggut írta:

Szóval már csak pár babát fogok vásárolni, de csak ha a meglévőket már kifestettem.
almodod te Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzer. Jún. 04, 2008 11:46 am

Vadork osztag kifestve, már csak a bézeket kell megcsinálni. cheers

Mától van izom a csapatban!!!

és már csak ez van hátra:

30 duplacsoppás ork (már alapozva)
30 pajzsos-csoppás ork
2 ork bully
1 szekér 3 hajtóval
1 konvertált BSB

és ami a goblnokból elmaradt (már mind alapozva)

23 NG íjász
3 egyforma fanatikus
1 squig hopper (a srác akinek kellett volna nem jelentkezett érte, most festhetem ki.


Egyébként azt tervezem, hogy lesz egy night goblin seregem, amhez megveszem a főnököt (a Skarknish és Gobbla vagy mi a neve) és 3 osztag squig herdet, valamint lesz egy orkosabb ügy, amihez veszek egy doboz black orkot, és talán még 5 farkaslovast, és kell 3 sima skull passos troll. Persze variálni is fogom a kettőt, de az alapfelállás ttöbbnyire ez lesz.

Szóval már csak pár babát fogok vásárolni, de csak ha a meglévőket már kifestettem.

ha visszakapom a haveromtól a DCU 60 kábelem, feltötöm a telóról a kész egységekről készült képeket.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzomb. Május 24, 2008 12:10 pm

Nem tudom hogy ez rossz hír vagy jó, de készülnek a kétcsoppás vadorkjam. Már 3 teljesen kész van, további 4-nek kész a bőre, (a fgura 4/5-e) és 15 további le van alapozva. Szóval jövő héten bővül a sereg 22 frenzy vadállattal, akikhez végre beállhat a tetkós seggű sámán, aki kettőt támad a skull wand of Kaloth-tal Laughing (akit eltalál annak ld teszt, ha bukta meghal, akáhány woundja van) Némi erőt kell vinni a törzsbe, a goblinok bár futni tudnak, ez nem az a játék, ahol ezt díjaznák valamivel.

Ha már lesz egy sornyi rakok fel képet. Ne kérdezzétek miért írtam ez most fel, szerintem egy csöppet grafomán vagyok.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyPént. Május 09, 2008 12:51 pm

Ízelítő, a grillázskommandó életéből:

Káin,a csúf, a csapat törpe fogja és krónikása:
Waaagh Suba - Page 5 DSC00559_110655

A póklovasok:
Waaagh Suba - Page 5 DSC00544_110700
Waaagh Suba - Page 5 DSC00545_110658

Első night goblin kockám, az Arany Hold nemzettség lándzsásai, élükön Surrdával (jobbra)
Waaagh Suba - Page 5 DSC00535_110803

A Vörös Hold harcosa, élükön Kétkutya Daggar BSB-vel. (SP lándzsásokból konvertált osztag, birodalmi kézifegyverekkel és átalakított lándzsákkal)

Waaagh Suba - Page 5 DSC00536_110724
Waaagh Suba - Page 5 DSC00536_110724

Egy másik hasnolóan konvertált osztag, a Törött Hold nemzettségből:
Waaagh Suba - Page 5 DSC00538_110731
Waaagh Suba - Page 5 DSC00539_110747

A programadó íjászok:
Waaagh Suba - Page 5 DSC00540_110733
Waaagh Suba - Page 5 DSC00541_110742

Álcázott spear chukkák konvertált NG kezelőkkel:
Waaagh Suba - Page 5 DSC00560_111003

Waaagh Suba - Page 5 DSC00561_110957

Waaagh Suba - Page 5 DSC00562_110950

Dabbu, a Troll:

Waaagh Suba - Page 5 DSC00557_110707
Waaagh Suba - Page 5 DSC00558_110705

A már bemutatott konvertált lapdobozos 5. kiadású goblin 'ardboyz:

Waaagh Suba - Page 5 DSC00542_110710

Waaagh Suba - Page 5 DSC00543_110740

Fantikus. 5. kiadású fogurák, mindhárom ugyanaz a modell volt. A bohóc csak poén, valószínű, hogy átfestem.

Waaagh Suba - Page 5 DSC00549_110759

Waaagh Suba - Page 5 DSC00551_110712

Waaagh Suba - Page 5 DSC00550_110749
Jól látjátok, egy ló lábszárcsontjáról dobbant el.

Nagy kedvencem egy szintén régi fanatikus modell:

Waaagh Suba - Page 5 DSC00552_110719

Waaagh Suba - Page 5 DSC00553_110717

7. kiadású fém fanatikusok:

Waaagh Suba - Page 5 DSC00547_110752
Waaagh Suba - Page 5 DSC00548_110703

Sámánjaim: Goragh Smile és Grikksa felhvnám a figyelmet az utóbbi gigantikus gombáira, süthető gyurmából csináltam, illetve a Savage sámán seggén található holdacskára, amivel legalzálta magát Grikkksa NG seregében!!!

Waaagh Suba - Page 5 DSC00554_110756

Waaagh Suba - Page 5 DSC00556_110754

Waaagh Suba - Page 5 DSC00555_110726

És, végül némi összkép:

Waaagh Suba - Page 5 DSC00565_110947

Waaagh Suba - Page 5 DSC00564_110955

Waaagh Suba - Page 5 DSC00563_111000

Ami még visszavan a gobbókból: 9 squig hopper (sajna egyfromák, egybeöntöttek és fémek, szóval lesz meló velük, 25 régi NG íjász, két hasonló spear chukka és kezelőik, valamint 3 egyfroma fanatikus. Ez már csak 41 goblin. Aztán jönnek az ORKOK!!!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 7:22 pm

gojo: a kezeket nem vágtam le. Bevágtam hónaljban, és hajlítottam őket, majd kiputtiztam. persze néhányuknak leesett a művelet közben, de hát ez benne van. majd rakok még fel képeket a kedvenceimről, de most nem volt kedvem fényképezgetni többet, ráadásul nem kapcsolatam be a makrót sem...

egyébként ha minden jól alakul a kampányban bosszút állhatsz majd a lándzsáson amelyik véredet vette. Le kell verni az összeset és akkor tuti köztük lesz!

Pavano: köszi szépen, lehet hogy még koldulok tőled néhány fegyvert, mert a night gobbóimat is vagdosni kell.

Más: a mai napon sikerült egységesíteni a bézeket, ilyen barna-sivatagos-kövesre. A barátnőm persze azt mondta olyan, mint a grillázs. Úgyhogy mától a sereg hivatalos neve: grillázskommandó. verork
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 4:13 pm

Nagyon állat! cat alien pig rendeer elephant queen
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 3:47 pm

a festést anno nem én követtem el!! a babák történetéhez még annyit, hogy az egyik lándzsás még a véremet is vette...egyszer belenyúltam egy tömegbe és a rohadék megbökött, pont a körömágynál. na jó, nem haltam bele, de nem volt kellemes...még vérzett is...szüp szüp... Crying or Very sad

suba:
TE LEVÁGTAD A KEZÜKET!!! HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓHÉR!!!

khm. Very Happy

jók lettek. amelyik a fára teszi a lábát, az külön tetszik. a warpaint meg nagy ötlet. nagyon feldobja a figukat. így persze kicsit változatosabbak, mint voltak. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 1:10 pm

Nos, az alábbi kis mindenestől 140 pontos osztagom két hét alatt készült el. Ennek két oka volt: mivel minden figura egyforma volt, kicsi tuncsi volt konvertálni. Aztán meg ezek nem holmi kivettem a dobozból összeragasztottam és lekentem fiigurák, ezeknek komoly története van.

Ha minden igaz, ezek a figurák kezdetben gojo tulajdonát képezték, aki az 5. kiadás dobozából jutott hozzájuk.

Ezt követően kerültek Billhez, aki nem találta őket túl gyíkzöldeknek és továbbadta Norbnak.

Ő Ágostonnak adtak őket egy doboz űrben játszós babáért.

végül azért kerültek hozzám, mert neki sem kellettek, és Nyamm sem tartott rájuk igényt. (tényleg csúnyák voltak, valljuk be)

Aztán én játszottam velük egyet, egy ilyen félig kifestett (de inkább összefestett állapotban, nem tudom ki követte el) és gojo ekkor megjegyezte, hogy nem gondolta volna, hogy egyszer még csatatéren látja őket.

Így néztek ki:

http://kep01.fotoalbum.hu/pictures/picturepreview/2008/04-24/whkerekasztal/DSC00492_115933.JPG

És most, két hét megfeszített munka után elnyerték helyüket a nagy Surrrda seregében mint oldalvéd. Igaz, kicsit át kellett képezni őket fegyverügyileg. A babákért és a bitzekért köszönet Pavanonak!

Íme, a Kacagók festett-arcú, vad rabló nemzettsége:

http://kep01.fotoalbum.hu/pictures/picturezoom/2008/04-24/whkerekasztal/DSC00524_115928.JPG

http://kep01.fotoalbum.hu/pictures/picturepreview/2008/04-24/whkerekasztal/DSC00526_115931.JPG

http://kep01.fotoalbum.hu/pictures/picturezoom/2008/04-24/whkerekasztal/DSC00533_115926.JPG
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 11:06 am

Pavano: ezek kellenek:

Dark angels green
Goblin green
Dark flesh
Bestial brown
Desert Yellow
Regal blue

Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 3:25 pm

Megérkeztek a vadorkjaim, több is, mint amennyire számítottam! Most 22 db van összesen és természetesen van hozzá vadork sámám. alig várom hogy festhessem őket, de előbb vár rám immáron 120 goblin festése. Egyszer elfogy...
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyPént. Ápr. 11, 2008 7:22 pm

Köszönöm a tanácsokat, a snotgrínnel próbálkoztam de nem azt adja ami nekem tetszene, na mindegy, majd a következő 50 gobbó jobb lesz. Smile

VD úrnak köszönöm a bíztató szavakat, ha kifestettem a másik nagy gobbó kockát, és a squighoppereket akkor már játszhatunk. Nagy motivációt ad a festéshez a "festetlen figurákkal nem játszom" mentalitás majd biztosan adok le belőle. Smile Szerintem jövő hét végére már lesz úgy 1000 pontnyi festett figurám.
Egyelőre csak goblinokkal tolom, aztán ha minden kész, kifestem a 46 duplacsoppás állatot, meg a 20 duplacsoppás vadorkot. verork dakkadakka dakkadakka

Most pedig nekiállok, mert vár rám 120 fekete goblin, amiből 49-et még konvertálni kell.
pislork
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyPént. Ápr. 11, 2008 5:03 pm

Nem akarnék nagyon belepofázni, de szerintem nagyon jóóóók a ződikék!!! Very Happy

Nagyon jók lettek a figurák, nekem tetszenek (főleg, mert ződ-szimpatizáns vagyok! Razz ), én tuti nem festettem így, mikor kezdtem...

Csatázzunk majd valamikor!
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyPént. Ápr. 11, 2008 2:38 pm

subaggut írta:
ami még nagyon nem megy, az a zöld bőr árnyékolása, egyszerűen nem tudom hogyan lehetne szépen megoldani.

hivatalos:
- goblin green alap, green ink sotetites, valami vilagoszold (snotgreen talan) vilagositas

alternativa:
- valami zold alap, kek sotetites, vilagoszold(vagy sargaszold) vilagositas

alt2:
- zold alap, vorossel keverve sotetiteni, akarmivel (zoldes) vilagositani

alt3+:
- tok mas szineket hasznalni
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyPént. Ápr. 11, 2008 10:53 am

Basszus, egyszer már válaszoltam, mst látom, hogy nem küldtem el a végén! Smile

Szóval korábban festettem már fémfigurákat, de nem ilyen minőségű szerszámokkal, festékekkel. A póklovasokhoz meg a night gobbókon gyakoroltam. Smile ami még nagyon nem megy, az a zöld bőr árnyékolása, egyszerűen nem tudom hogyan lehetne szépen megoldani. Van egy blog a neten, ahol egy srác ilyen barnás-zöldesre festette a civakodó orkjait, az nagyon tetszik, valami hasonló szeretnék csak kicsit zöldebbet. Na majd valamikor....
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzer. Ápr. 09, 2008 4:57 pm

Nofene, elég pofásak lettek a kis srácok. Egyszer én is lesorjázom őket. Korábban is színeztél már babákat, vagy ők az elsők?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptySzer. Ápr. 09, 2008 1:34 pm

Az agyamra mentek, nagyon picik, nagyon sok madárcsontot hordanak magukon/magukban, de elkészültek.

http://waaaghsuba.whkerekasztal.fotoalbum.hu/viewpicture/pictureid/2019012

Innen érdems nézegetni, van vagy 13-14 kép.
A főnök pajzsán van némi elfestés, a pókok direkt ilyenek, próbáltam ijesztőre csinálni őket. Az életben sokkal szebbek, kontrasztosabbak a babák és jobban mutat a pamacsolt ork bőr is. A zászlón nagyon sokat dolgoztam, de szerintem megérte. különösen a pókhálóval megelégedve.

baselés később!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyKedd Ápr. 08, 2008 11:32 am

Hát, nagyon úgy néz ki, hogy igen. Három db 49-es kockát ki tudok rakni, ami ugye majdnem mindig fix 6-ról kezdi a közelharcot. (túlerő, 3 sor, zászló, seregzászló) Azt tervezem, hogy a pánik és líder teszteket újradobató zászlót kapja meg valamelyik bátor goblin hős. dakkadakka így azért van egy kis esélyem, hogy harcban maradjak, ha nagyon meg is gyaknak.

Az egyetlen gond, hogy így még még egyszer annyi NG-t kell kifestenem, mint amennyit eddig festettem, és már z sem kevés. De mire vannak az éjszakák!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 11:42 pm

a 3*50 goblinnál azért írtad így, mert így is fognak jönni? (ti. 50 en egy oszgatban)
mert hallottam ilyen goblin dolgokról is... Smile vieccesen nézne ki az asztalon 50 gyalogos baba egy blokkban... a unit strenght mondjuk nem nagyon lesz gond velük, az biztos... Very Happy meg elég nehéz lesz megfuttatni is őket egy puskalövéssel...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 11:10 pm

Nagyon úgy tűnik, hogy lassan feláll az az ork sereg, amit eredetileg elképzeltem magamnak:

Nagyon sok night goblin, nagyon sok fanatikus, nagyon sok savage ork és sok ork, meg spear chukkák, szintén nagyon sok. Kedvező ajánlatot kaptam ugyanis egy alapozott ergrséz megvételére, így perverz festési hajlamaimat is kiélhetem és az albérletet is ki tudom még fizetni. Szóval Surrrda főnököt hamarosan valószínűleg felváltja egy savage ork shaman lord, ugyanis ha minden jól megy a hétvégére 2000 pontnál is több ződcségem lesz cheers igenork sörk

Kifestem aztán jöhet a verork

Ha valaki nem rest és kíváncsi rá, jelenleg a következő cuccokkal rendelkezem (hozzáírom már a most vásároltakat)

50 Night Goblin lánzsdás 3 fanatikussal
50 Nigth Goblin kézifegyveres 3 fanatikussal
50 Night Goblin íjász 3 fanatikussal
30 Goblin kézifegyveres, pajzs
10 Spider Rider
23 duplachoppás ork
23 dulachoppás ork
20 duplachoppás savage ork
6 spear chukka (mind home made, különbözőek, egyik vadabb, mint a másik Smile )
1 Troll

1 Orc főnök
1 Orc fönök disznón
1 Savage ork sámán
1 Nigth Goblin főnök
1 Night Goblin sámán

Még tervezek a seregbe 10 könnyűlovast (valószínűleg póklovast) és még több orkot (még vagy 40 db-ot de azokat már pajzzsal, choppával) valamint még egy osztag duplachoppás vadorkot, de hát még messze van karácsony.

Más: Nyolc póklovast kifestettem, ha kész a főnök és zászlós, jönnek a képek. (Ezek már klasszisokkal jobbak lettek, mint a night gobbók, kipróbáltam néhány árnyékolási technikát)
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 6:45 pm

Valaki árulja el hogyan kell képet beilleszteni ide, mert nekem mindig csak egy üres link lesz, ha az albumból idelinkelem. Jó lenne, ha itt is lehetne látni a képet, lehetne kommentálni.

Új képek már vannek fent az albumban:

spear chukka a póklovasok keretéből
Őrült íjászosztag, leégett fejű főnökkel, és konvertált íjakkal
A füvezett lándzsások

azt hiszem ezek voltak az új képek. sok időm nem volt nézegetni, csak gyorsan beraktam őket. egyébként simán becopyztam (de szép magyar szó) a linket amit az albumba csinál a rendszer. ha lesz időm leírom. gojo

Jó nézegetést.

Waaagh Suba - Page 5 DSC00469_162359

Waaagh Suba - Page 5 DSC00491_162356

Waaagh Suba - Page 5 DSC00488_162353

Waaagh Suba - Page 5 DSC00478_162351

Waaagh Suba - Page 5 DSC00480_162348

Waaagh Suba - Page 5 DSC00482_162346

Waaagh Suba - Page 5 DSC00473_162343

Waaagh Suba - Page 5 DSC00479_162340

Waaagh Suba - Page 5 DSC00476_162338

Waaagh Suba - Page 5 DSC00484_162335

Waaagh Suba - Page 5 DSC00470_162332

Waaagh Suba - Page 5 DSC00487_162330

Waaagh Suba - Page 5 DSC00481_162328

Waaagh Suba - Page 5 DSC00489_162325

Waaagh Suba - Page 5 DSC00483_162323

Waaagh Suba - Page 5 DSC00485_162320
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 20, 2008 1:32 pm

hehe gobbo batorsag bizonyit :p

akkor oellenuk mar biztos nem jatszok mostanaban.
(en pentek hajnalban erek haza, majd kedd hajnalban indulok vissza, es vasarnap-hetfo szigoruan csaladi nap(vasarnap biztos, hetfo hatareset))
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 20, 2008 11:56 am

Még azokat nem csináltam meg, ma alapozom őket ha az idő úgy engedi. Igazából rendelkezel kölcsöngobbókkal, akkor két-három fanatikus kellene, és egy darab zászlós vagy egy íjász modell, mert majd elmagyarázom délután miért. Smile
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 20, 2008 11:51 am

Hoi!

Subaggut! Hol vannak a felsorolásból a póklovasok? Azokat nem csináltad meg? Vagy nem is akarsz játszani velük?
Tudok még gobbókat adni, ha érdekel!

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 20, 2008 11:48 am

Sajnos új fejlemény, hogy hazautazom a hétvégére, szóval a péntek nem jó. De jövő héten bármely este megfelel. (talán a hétfő kivételével, mert akkor jövök vissza Kőszegről)

A pontszám amire érdemes készülni 700, mert fullra gyúrt hősökkel együtt is csak 721 pontnyi babám van sírork
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Waaagh Suba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Waaagh Suba
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suba - JSA
» Suba orkjai vs Botor birodalma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: