kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Waaagh Suba

Go down 
+11
Eddy
gorugrany
Bm
Nyamm-haikan
exael
voroncov-draskov
Berzenke
MAXXxxx
Pavano
gojo
subaggut
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 5:57 pm

subaggut írta:
UI: hú de jók az új orkos szmájlik! nincs :OK: mosork Waaagh Suba - Page 2 954200 Waaagh Suba - Page 2 321786 Waaagh Suba - Page 2 283525 GRRR Waaagh Suba - Page 2 524668
van benne vagy 10 munkaórám Very Happy Waaagh Suba - Page 2 283525 nah, ennyi. Waaagh Suba - Page 2 149812
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 5:51 pm

Ne paráztassatok már, úgy megörültem. Telefonon beszéltük le, meg e-mailen, talán lesz belőle valami. Frnacba, most jól lehangolódtam. sírork

UI: hú de jók az új orkos szmájlik! nincs :OK: mosork Waaagh Suba - Page 2 954200 Waaagh Suba - Page 2 321786 Waaagh Suba - Page 2 283525 GRRR :tuduuu: Waaagh Suba - Page 2 524668
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:52 pm

hát ez tényleg az! Very Happy mondjuk amíg nem jött meg addig azért ne igyunk előre a rock lobba' fájára...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:48 pm

Sikerült Viharral üzletet kötni? Hihetetlen... Suspect
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 1:16 pm

Tegnap óriási fába vágta a choppámat: nézegettem ork festéseket, és rájöttem, hogy a sima DA Green alap goblin green fedéssel (ez van most) nem elég látványos. Ezért úgy döntöttem minden orkom kap még egy réteget a bőrére. (Ez jelenleg 58 delikvesnt érint)

A sima orkok dessert yellow fedést, a savage orkok graveyard earth pacsmagolást kapnak. A savage orkok 4 híján készen vannak, illetve már polcon állnak a szekérkezelők, valamint a chukka bullyk. Sokkal kontrasztosabb, és sokkal kopottabb lesz tőle a figura, nem is beszélve arról, hogy igazi bőrt hatsát kelt a dolog. Ha készen lesz rakok fel képeket, de jó minőségre továbbra se számítsatok. Aki meg látni akarja élőben, állok egy csata elé!

UI: megszereztem a 4. kiadású rock lobbert és doom divert, 5000 Ft-ot kellett a kettőért fizetnem, ami átlagos e-bay ár, de legalább nincs gond az utalgatással . A héten talán itt is lesznek, és jövő héten már festve harcba is dobhatom őket. (Ha inden igaz alapova vannak Smile )
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyKedd Dec. 02, 2008 12:58 pm

Idézet :
...Nem is tudtam,hogy van ilyen sereged...(vagy lehet,hogy tudtam,csak elfelejtettem...ki tudja ezt már követni...
Bagoly mondja... Very Happy
Már nincs, de a figurák megtekinthetők cowboy kolléga seregében, ha igaz.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 11:47 pm

Köszönöm szépen. Kicsit sivárnak tartottam az ötletadót azért igazi ork módjára lebontottam az egyik tereptárgyam kerítését és felraktam a kocsi tetejére mosork
Ha megjön az alapozóm valószínűleg ez lesz az első amit kifestek. Van egy halom maradék snotlingom, azokat még ráaggatom Smile
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 11:22 pm

Suba: szerintem még jobb is a tied mint az ötletadó,megnézném majd festve is!

gorugrany:Nagyon jó a squig,meg a sámán is!Nem is tudtam,hogy van ilyen sereged...(vagy lehet,hogy tudtam,csak elfelejtettem...ki tudja ezt már követni.. Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 5:25 pm

Shocked Shocked Shocked

Mindkettö nagyon oda dugás !
Szép munka!

Bm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 5:19 pm

Nagyon állat a squig szekér lol! fejenugrál
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 4:56 pm

azt hiszem büszkék vagyunk mindkettőtökre... cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 4:49 pm

Nagyon-nagyon faszányos!!! cheers

Jut eszembe ezt mutattam már?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 4:28 pm

Unalmamban építettem egy tesco gazdaságos pump wagont. Az ötletet úgy nyúltam innen: Waaagh Suba - Page 2 1002711553_f5fb1154d2
de szerintem az enyém vadabb lett, és én sokkal szokatlanabb dolgokból készítettem el Smile és lesz rajta miniatűr snotling ágyú is!

Hozzávalók:

3 db Tesco gazdaságos cseruza (64 Ft)
1 db fólia guriga (0Ft9
4 db Lidlis 12 db-os csoki-vanília jégrkérm pálcája (0 Ft)
egy darab sprue (0FT)
5 db choppás ork kéz (kardok) - 0 ft, mert megmaradt
2 db buzogányos ork kéz (kerékhez) - detto
egy csipet Tesco-s epoxy putty (green staffal egyenértékű) kb 20 Ft

2 d6 impact hit - megfizethetetlen...

azaz biztosan 100 Ft alat maradtunk. (Egy wagon 7000 Ft, és még csak nem is tetszik

és a mű:

Waaagh Suba - Page 2 DSC00725_141745

Waaagh Suba - Page 2 DSC00724_141743

Waaagh Suba - Page 2 DSC00726_141747
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 10:28 pm

ezeket a kepeket latnom kell.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 9:38 pm

Ha nem nézzük a baseket, mivel azok nem követték a figurák minőségét, hanem csak a figurák festettségét nézem, akkor CMON 8+ seregről van szó, úgy, hogy a figurák egyenként is legalább ilyen szinten vannak. Ha minden igaz Imi készített képeket róluk is, na meg a ződekről is. igenork
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 8:09 pm

Mondtam én látjátok! Nem véletlenül nem hittem el, mikor amikor engem hívtak ki. Na de nemám összeveszni itten a topicomban, mert közétek csapok, mint black ork a squig hopperk közé a waaagh körében! :afro: Na, hogy ne legyek OFF: Kurt viszont elárult nekem valamit a seregéről: nem ő festette, hanem a felesége/barátnője! Véleménye szerint ő maga csak összekenni tudta volna. Valaki meg olyat mondott nekem hogy bérfestésből élt egy darabig. lol!
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 6:44 pm

Én Kurt wood elfjeire szavaztam. De hát Béla előtte kétszer bemészárolt így azt hiszem érthető burning burning burning fogdmeg


clown Very Happy

Azért természetesen gratulálok!

És Gojo-nak is aki így 2-300 km távolságból, láttatlanul is ilyen nagyszerűen meg tudja becsülni a versenyben szereplő seregek kinézetét.
Szóval, egyértelműen a Whaaag Suba volt a leghangulatosabb sereg a kis rendezvényen és néhány kevésbé szükséges testrészemtől szívesen megválnék, hogy a sajátjaim ilyenek legyenek. De egyet kell értsek Bélával, technikailag az ő babái nem egy színvonalon vannak Kurt wood elfjeivel.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 4:24 pm

gratula!


A hozzászólást gojo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 23, 2008 8:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 3:47 pm

Mint azt már valószínűleg olvastátok Pavano leírásában, tegnap Kerekegyházán sikerült elnyernem a "legszebb sereg" díját. Köszi mindenkinek, aki rám adta szavazatát, nagyon megtisztelő. (Szerintem még csak egy kategóriában sem voltam a wood elf sereggel, nemhogy jobb nála) Valószínűleg ez a díj inkább így szólt: "a legviccesebben elkészített egységes sereg elfogadható festéssel", node mi erre gyúrtunk!

Mégegyszer köszi, újabb lendület, ami közelebb visz a snotlingok kifestéséhez Smile

A meccsekről később írok a csatariportokban, mert zöldjeim egész jó teljesítettek. cheers
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptySzomb. Nov. 15, 2008 12:38 am

Nagyon köszönöm a dícséretet, erőt ad a négy sntoling base kifestéséhez Smile

A figurák egyénileg is rendesen ki vannak festve, legalább két réteg alapszín és két réteg higlight. (Kereken megmutatom)Az első 40 gobbó még javításra szorulna, de nem javítom ki őket, így van egy összehasonlítási alapom. A többit úgy festettem már ki, hogy nem érzem, hogy valaha is jobban meg tudtam volna csinálni, azaz festhetek még szászerzer figurt, kialakult az a stílus és módzser, ami nekem tetszik. Látványos, gyors, nincs benne elfestés) Persze sosem fogják mutogatni és 10-re pontozni a CmoN-on, de ahogy Pavano megnyugtatott, akinek ott 10-eseket adnak, annak sosem lesz ekkora serege dakkadakka dakkadakka dakkadakka dakkadakka dakkadakka

Az óriás egy régi ajándékboltos műanyagfigurából készült, kábé 10 éve kaptam, lefújtam, bézeltem, kapott zsákot, beleraktam egy goblint aztán kifestettem ilyen barás-zöld inkes valamire. Mivel én M.A.G.U.S világon nevelkedtem, nekem ez sokkal óriásosabb, mint a GW-s idétlen figura. Erről elhiszem, hogy terrort okoz, és olyan buta-bamba tekintete van, hogy simán képes megcsinálni minden örültséget, ami GW-s pajtása. Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyPént. Nov. 14, 2008 12:29 pm

Még ezen a nem túl jó (azaz kifejezetten rossz képeken) is látszik, hogy a figurák egyénileg sem a ronda, gagyi kategóriák. Együtt meg, egy ilyen szép hadrendben valóban azt a szívmelengető látványt nyújtják, amiért legalábbis én, játszom ezt a játékot illetve foglalkozom a hobbival.
Szóval megemelem a kalapom és gratulálok!




Ui: az óriás, az miből készült?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyPént. Nov. 14, 2008 11:48 am

Nem festek ám én annyit, kedd és csütörtök este szoktam 10-től éjjel 2 körülig, általában minden második héten. Mióta csütörtökönként estig dolgozom, szombat délután lett belőle. (már amikor Pécsett vagyok hétvégén és nem faterral melózom)
Igaz ilyenkor amit elhatározok, az ki is festem, nem hagyom félbe a dolgokat pl: a sima orkok így készültek:

csináltam három prototípust, amit teljesen kifestettem, egy este alatt (ezeket vittem el a kerti bográcsozásra, és mivel mindenkinek tetszett, folytattam) Smile
egy kedd este kikentem mindet dark angels greennel.
egy hétre rá goblin grennel.
csütörtökön kifestettem minden fémet rajtuk
akkor itt megszsadt a mutatvány, két hét múlva nyúltam legközelebb hozzájuk, felvittem z összes többi (valamilyen barna) alapszínt és a csontokat egy nap öt orkra
aztán megint máskor kiárnyékoltam és befejeztem azt az ötöt, és így tovább, ötösével egy-egy este alatt. Ígí cirka két hónap alatt készültek el.

Egyébként gojonak abban nagyon igaza van, hogy ez szeretet kérdése is, egyszerűen annyira jók az O&G figurák, hogy muszály kifesteni őket. Eljutottam odáig is, hogy már az sem érdekel, hogy gyengék. Ahogy kézilabda edzőm mondta, mikor valami pályázat után vadiúj full adidas mezekben, nadrágokban, egyencipőben mentünk egy kupára: "ha nem mi vagyunk a legjobbak, legalább nézzünk ki jól!"
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyPént. Nov. 14, 2008 1:56 am

azért lássuk be, hogy ez nem csak idő kérdése. ez leginkább elhatározás és rengeteg kitartás kérdése. nomeg sok-sok szereteté, mert anélkül ennyi babát kifesteni nem lehet. én nagyon örülök neki, hogy itt is vannak ilyen emberek, pécsett, mert bizony ez azért elég inspiráló egy dolog. szóval gratula de nagyon suba. csak aztán tudj majd mit kezdeni a sok szabadidőddel, ami azután lesz, hogy végeztél az összes babával! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyPént. Nov. 14, 2008 1:10 am

Ugye akinek ennyi ideje van...
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 11:41 pm

Igen-igen tetszetös!
Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Waaagh Suba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Waaagh Suba
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suba - JSA
» Suba orkjai vs Botor birodalma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: