kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Waaagh Suba

Go down 
+11
Eddy
gorugrany
Bm
Nyamm-haikan
exael
voroncov-draskov
Berzenke
MAXXxxx
Pavano
gojo
subaggut
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 11:12 pm

Lebuktam!

Azért lebegnek mert pár centit előre vannak húzva. Ha megnézed a kép jobb oldalát ott látszik meddig van a polc!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 10:55 pm

nyilvánvaló photoshop!!! há' nem majd a lebegnek azok az egységek, mi? kerestél a neten egy képet, aztán bevágtad.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 10:17 pm

Nos akkor, kedves kétkedők, sokkoló képek következnek. (Február 2-án még nem volt festett babám)

Waaagh Suba - Page 3 DSC00712_200818

a polc goblin oldala

Waaagh Suba - Page 3 DSC00713_200830

orc hevi oldal

Waaagh Suba - Page 3 DSC00714_200410

a képminőség olyan amilyen, meg kell nézni élőben!
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyKedd Nov. 11, 2008 11:25 pm

250 festett figura? Ki hiszi el? Hiszen csak egy-kettőről láttunk képet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyKedd Nov. 11, 2008 7:23 pm

Akkor lehet, hogy lesz egy kásoz seregem. Végül is két hét alatt kész lol!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyKedd Nov. 11, 2008 7:02 pm

subaggut írta:
Ogrékkal kellett volna elkezdenem...

fenet, kaosszal Smile
_wyrm_ vagy kinek a sereget neztem: 27 figura osszvissz es 2000 v 2500pt.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyKedd Nov. 11, 2008 4:53 pm

nem is olyan régen én is összeszámoltam és én is hasonló eredményre jutottam, pedig nekem is kb annyi babám van, mint neked. 5 nagy blokk, rengeteg lovag, tank, hadigépek...én is többre számítottam, de nekem kb 3500 körül jött ki. na nem mintha nem lenne ez bőven elég!!! Very Happy még sok is. megjegyzem kedvet kaptam én is festéshez ismét. úgyhogy remélem én is beszámolhatok majd megint eredményekről is és nem csak ígéretekről.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyKedd Nov. 11, 2008 4:07 pm

Akkor tovább ilyen blog szerűen.

Kész a két savage ork és a két bully. Ezzel át is léptem az ötven kifestett ork bűvös határát. Le akartam fújni a snotling baseket és a malacaimat, de menet közben kifogyott a z alapozóm. Szóval most amíg le nem alapozom a malacokat, valami mást kell festenem, de nem tudom minek álljak neki. Ami visszamaradt:

35 ork, pajzzsal
21 Night goblin íjjal (régi, mind egyforma)
2 Fanaikus
1 Squig hopper
(6 ork malaclovas) - félig alapozott
(4 base snotling) - félig alapozott

Ez már aztán tényleg nem sok, egy-két hónapon belül befejezem. (a 35 ork azért rendesen meg fog akasztani) Valószínű a napokban kifestem a két fanatikust meg a hoppert, mert azokat le is kell lakkozni, és még nálam van Pavano lakkja Smile

Tegnap unalmamban összeszámoltam, hogy összesen mekkora sereget tudnék kiállítani, (a festetlen cuccaimmal együtt) és nem fogjátok elhinni, de nincs 3500 pont. A következők szerint számoltam: Baba értéke a látható fegyverekkel együtt. Ahol volt FC, ott azt beleszámoltam. Hősök pontértéke a náluk tartható maximális varázstárgyak pontértékel, páncéllal, ahol lehetett pajzzsal. Aki látta a polcomat/seregemet, annak ez biztosan meglepő, több, mint 250 festett figura van rajta, plusz 50 egynéhány festetlen.
Ogrékkal kellett volna elkezdenem...
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2008 10:54 am

Tegnap este elkészültek a szekerek kezelőstől, bézzel együtt, és végre felkerültek a polcra. Időközben megérkeztek a műgyanta cocáim, így ők lesznek a következők. A lovasokat már régen megkonvertáltam, Pavano látta őket, mert nála fújtuk le. Lesz keményítős "egykézzel rohadt nagy zászlót tartós" meg Gorkhoz fohászkodós, és "menetközben a coca oldalán lévő üstdobot püfölős" is, szerintem. Előtte azonban még hátra van két svage ork, hogy meglegyen a 25-ös kocka, és két bully, hogy minden chukkához legyen egy. Készítettem néhány életképet is a snotlingokból, ezek elég viccsesek lettek. az egyiken a skull passos dobozban lévő törpe golyó által agyonütött kis goblin tokent püfölik a földön, úgy, hogy heten körülálják. A másikon egy kis ágyút próbálnak valahogy az ellenség felé tolni, a harmadikon pedig páran nagyon keménykednek. (Ők a zászlós snotling 'ardboyz") Még nem tudom, hogy ezeket mikor fogom kifesteni, mert egyelőre ép elméjű szeretnék maradni, és a két már meglévő példánynál eszembe jutott, hogy orkot és goblint festeni még normális, dehogy milyen gondolat már az hogy:

"a snotling ágyékkötőjét még ki kell árnyékolnom?" - barátnőm nem is nagyon látta, hogy van rajt ágyékkötő. Na mind1.

Ugyanitt hirdetem, hogy keresek 1 db akármilyen zászlót, ami jól mutat ork kezében. (Hátán, földön, előtte szétszaggatva, goblin nyaka köré tekerve, mindegy.) Húha, lehet, hogy már a két snotling megtette a hatását...
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 3:21 am

Nézd meg az én képeimet... aztán tedd fel a tieidet nyugodtan! Wink

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2008 11:16 pm

Hm, próbáltad már a villany világítást? Tudom, hogy nagy varázslat egy gobbónak, de képzeld én olyan helyről is tudok, ahol víz folyik a falból. Very Happy burning

Na de komolyan kapcsold föl a lámpát esetleg többet is aztán hajrá! Egyőnk se fotóművész, néha így sikerül néha úgy. Ha nagyon ügyelni akarsz a színekre, akkor használj napfény izzót!
Amúgy meg miért gondolod, azt, hogy ami a te kifinomult ízlésednek nem jó az nekem nem felel meg? scratch Méghogy csillog.... burning
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2008 2:43 pm

Az a gond, hogy itt a tizediken, soha nincsnek normális fények. A telefonomon nagyon homályos lesz minden, ha nagy felbontást fényképezek, ha kicsit, akkor meg túl sötét. (2 Megapixel) Ha meg a dogotális fényképezővel csinálom, olyna hatást kelt az egész, mintha valami étolajjal ki lenne fényezve minden bab, csillog, a kopott, világos-nyálkés zőldem úgy éz ki, mintha sőtétzöld márvány lenne, szóval nem tudom, hogyan tudnék ilyen ostba fényviszonyok mellett jó képet csinálni. (Próbáltam a WC kivételével már az összes helyiségben) Szóval bárki jönne fényképezni, ugyanaz lenne a hatás. lol!
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2008 12:54 am

Valaki fényképezze már le Subagutt figuráit, mert most már tényleg kíváncsi vagyok! bounce
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 06, 2008 10:52 pm

az utóbbi időben ismét sok mindennel bővült a Grillázskommandó, már képeket is csináltam, de nagyon rossz minőségűek, ezért nem bajlódta a felrakásssal. Festettem egy konvertált óriást, két konvertált (cocaszekérből) goblin farkasszekeret, befejeztem a malacszekér baselését, és készült két prototípus snotling is díszítésnek. Már csak 6 goblin, és jöhet az I am the 200th tábla is! Úgy tűnik az orkok nem lesznek százan, de az I am the 50th táblát holnap magára ölti egy ork bully. Lehet jönni, megnézni, játszani.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 3:50 pm

Jöhet az óriás! Megnézzük, mihez kezd egy olyannal, ami akkora, mint ő, csak döglött.

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 3:21 pm

egyébként jó, hogy inkább itt van, mert a másik topicban nem akartam rá reagálni, hogy ne offoljunk. itt viszont meg kell jegyeznem, hogy:

Tök jó! legalább van még valami ami miatt érdemes behozni egy ágyút!!! Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzer. Okt. 15, 2008 11:09 pm

Reszkessetek, konvertáltem óriást! Volt egy nagy barbár műanyag figurám!

Szerk: hopp, ezt elcsúszott, a saját seregemhez akartam írni

akkor engedelmeddel áttettem ide.


A hozzászólást subaggut összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 16, 2008 10:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 9:54 pm

Ha lesznek jó fények, amik mellett a k750-esem jól működik fel is teszem. Mindenki kedvéért, vagyis azokéért, akik egyáltalVolt egy csatánk pavanonval, 2000 pötty, mindkét oldalon full festett sereg, az első kört fényképeztem, van néhány szép és vicces kép.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 3:51 pm

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 11:29 am

gojo írta:
ja hát azért mert maxxxnak lényegtelen még van pár száz millió ember a földön...ha ezt mind nem is érdeklik a képek, de azért akad néhány közülük akik igen...gondolom a nagy számok törvénye alapján... Very Happy:D
szóval azért ha jól lesz a gép, akkor tehetnél fel képeket tényleg!

ez volt gojo az eredeti szoveg:
"Maxxxx kedvéért, aki kritizálik itt minket Bm topicjában holnap készítek képeket az"

tudom, te is write-only modban olvasol forumokat.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 10:58 am

Ok, akkor csinálok a telómmal, azok olyanok lesznek, mint az eddigiek.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzer. Okt. 08, 2008 6:55 pm

ja hát azért mert maxxxnak lényegtelen még van pár száz millió ember a földön...ha ezt mind nem is érdeklik a képek, de azért akad néhány közülük akik igen...gondolom a nagy számok törvénye alapján... Very Happy:D
szóval azért ha jól lesz a gép, akkor tehetnél fel képeket tényleg!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzer. Okt. 08, 2008 5:54 pm

Azért van aki kíváncsi lenne... ;-)

Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzer. Okt. 08, 2008 1:47 pm

lenyegtelen, mert kb 1 ora mulva mar nincs netem jovo hetfoig.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 EmptySzer. Okt. 08, 2008 10:33 am

sztorno, nem jó a fényképező Sad, majd akkor élőben!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Waaagh Suba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waaagh Suba   Waaagh Suba - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Waaagh Suba
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suba - JSA
» Suba orkjai vs Botor birodalma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: