kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Chaos

Go down 
+11
bábi
YKoS
gojo
Yoda007
voroncov-draskov
Pavano
gorugrany
MAXXxxx
BoneHeart
Bm
exael
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 3:23 pm

Bm írta:
Egy pszi (varázslat), slaanesh jeles modell tudhatja csak. Ha sikeres a pszi teszt egy célpont ellenséges, 24"-en belüli, nem jármü egységet megmozgathat a chaos játékos 2D6"-et, akik utánna pinning tesztet tesznek. (Pinning teszt: Morale teszt, ha sikertelen a földre lapulnak = +1 coversave, de a köv körben nem csinálhatnak semmit, rohamra normálisan reagálnak.)
Ezt nagyon utálják, mert "túl erös".
így már rémlik, köszi. régen néztem, s akkor kb ez tűnt egyetlen használhatónak. Smile

amúgy pinning(rontott dobásnál) állítólag nem ad cover save-t... legalábbis múltkori meccsen mintha vmi hasonlót mondtak volna nekem... Sad
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 3:15 pm

Idézet :
A pszi csukjában mi nem fluffos???
Ezt kérdem én. Bocs, de úgy tűnt, mintha nem tartanád fluffos dolognak. Vagy félreértettelek? confused

Idézet :
A "come over here" lash-es daemon prince-ben mi nem fluffos? Nem tettem khorne-t a seregembe!

Lássuk csak, amennyire én tudom a kib@szott nagy áruló csm stb hősök kapják meg azt a lehetőséget, hogy dp-kké váljanak. Olyan kaliberben, mint az áruló sm primarchák. A csm seregekben meg százával vannak ilyenek. Szvsz nem fluffos.


Idézet :
A 9 obliban mi nem fluffos? Igazi mutálódott káoszlények!
A 9. Very Happy

Ne érts félre én nem akarom neked illetve senkinek előírni, hogy milyen sereggel játsszon. Sőt mindenki mást tart hangulatosnak, de ha neked azért van 2 lash dp és kilenc obli a seregedbe, mert az hangulatos/fluffos és nem azért, mert az egyik leghatékonyabb kombo a csm-ben és még sírsz, hogy ez gyenge, akkor igenis menj te a pi&@#@&v-ba. Cool
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 3:04 pm

gorugrany írta:
Very Happy Vagy nem lehet, hogy kő-papír-olló effektusról van szó. Csak fluffosról clown
Ok, akkor a kö a lash, a papír a chukja, de mi az olló?

Igazából az zavar, hogy nem lehet versenyen pszizni, mert mindenki leszedi, és a prince meg a sorcerer ugye ezt tudná.

Pöpec, a 3 HQ-ból maradt 1 amit tudok használni, a lord. Éjjen...
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 3:00 pm

Yoda007 írta:
amúgy mi az a lash? scratch pale

Egy pszi (varázslat), slaanesh jeles modell tudhatja csak. Ha sikeres a pszi teszt egy célpont ellenséges, 24"-en belüli, nem jármü egységet megmozgathat a chaos játékos 2D6"-et, akik utánna pinning tesztet tesznek. (Pinning teszt: Morale teszt, ha sikertelen a földre lapulnak = +1 coversave, de a köv körben nem csinálhatnak semmit, rohamra normálisan reagálnak.)
Ezt nagyon utálják, mert "túl erös".

Amire jó:
közelhúzod öket aztán répázás
összehúzod öket, ki a fedezékböl, aztán rájuk a sablont valami tankkal
a lövös egységet belököd egy domb mögé, ahonnan ki kell gyalogolniuk
az utolsó körben lehúzod az egységet az objektíváról
hátra lehet tenni az energiaöklös bajnokot, aki egy körig így nem harcol, de ez ritkán jön össze

Ami megfogja:
Eldar: 3D6-al dobod a pszi tesztet (10 -re)
SM: pszi csukja, mindketten dobtok LD+D6-ot (az LD itt is ott is 10), és ha nem dobsz fölé, akkor semlegesíti a pszit
Nida: 3D6-al dobod a tesztet és a legkisebb nem számít

Igazából mindenki sír miatta, de azért elcserélném 1-2 Eldar vagy SM pszi-re.

Árban:
Chaos Sorcerer 100 pont, mark of slaanesh +5, lash of submission +20
összehasonlításként:
Eldar farseer 70 pont, "kötelezö cuccok" ~20-40, pszi +20-50 (ez 1-3 hasznos pszi ára, amiböl 2öt is elnyomhat)
SM inkvizítorpalánta: 100 pont (ebben benne van 1 használható és 1 erös pszi)

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 2:47 pm

No itt spec a xarul dobás jött be, aztán a 4dik körben, amikor már egy motoros a 7dik lascannon sebet is lementette és ezután kinyitotta a landraideremet a multimeltájával, amivel (landraider) azért nem bírtam az objektíva felé menni, mert a drenyájával 5 fázison át vert egy 5 fös lesser daemon-t és nem fértem el mellettük, utánna már rosszul is játszottam, de akkor már nem is érdekelt.

Vidám meccs volt mind a kettö.
A második egy drop podos SM ellen ment. 9-6ra kaptam ki. (Szerk: killpoint-os küldetésnél)

A pszi csukjában mi nem fluffos???
A "come over here" lash-es daemon prince-ben mi nem fluffos? Nem tettem khorne-t a seregembe!
A 9 obliban mi nem fluffos? Igazi mutálódott káoszlények!

De nem akarok eltérni a témától csak azért, hogy kisírhassam magam, remélem a rossz dobások elfogytak, és versenyre nem marad egy sem!

MAXXxxx:
Az a "baj" a chosen-ekkel, hogy ha fistet is akarsz bele, akkor az beleszámít az 5 spec fegyóba, vagyis akkor ök is "csak" 4 spec fegyverrel nyomják, mint a havoc-ok.

Próbálkozom összehozni ezt a sok spec fegyveres sereget, de nem igen fér bele 1750 vagy 1850-be.
Mert sajnos egyik csapat sem (havocs-chosen) foglal.


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 02, 2009 3:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 2:31 pm

amúgy mi az a lash? scratch pale
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 2:18 pm

Szar dobások esetén viszont nem értem a fluff és erős lista párhuzamot, már ha van. A 2 lash DP+9 obli egy elég erős kombo, de vannak gyenge pontjai. Pl ha valaki hoz egy dolgot, amivel meg lehet akadályozni a lash-t. A másik a létszám, de az most mindegy. A jelenlegi káosz listák ugye úgy kezdődnek, hogy végy két lash DP-t. Ha ellenük játszik a birodalmi játékos, akkor az ő receptje meg úgy kell hogy kezdődjön végy egy inkvizítort pszi csukjával. Az, hogy ez történetesen a káosz listával ellentétben még fluffos is az már csak hab a tortán Very Happy Vagy nem lehet, hogy kő-papír-olló effektusról van szó. Csak fluffosról clown
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 1:54 pm

A maradek 1 wound-ra van ott a PF Smile

gorugrany: Bm is klubtag. O is meg tudja csinalni, hogy 5db 2+-os mentobol 4 sebet bekap.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 12:54 pm

Bm írta:
OFF:
tegnap játszottam 2 SM ellen, az egyik srác kisbeszédet tartott nekem a fluffról, meg hogy milyen görény a 9 obli 2 lashprince, aztán amikor a 2dik körben (összesen 1 sikeres lash után) mindkét princemet leszedte bolterrel, és az oblikat is berohamozta és megölte a meccs végére, megkérdeztem, hogy "akkor erös a lista?". Az bezzeg nem szúrja a szemét, hogy pzsi-csukjával játszik, mert a "fluff". Azanyád... legalább ne sírj!

[OFF]hm, nem értem. SW kártyában sosem volt probléma, hogy darth maul és darth vader egyszerre csukja meg padmét és leiat. Wink a seregkönyv azért van, hogy abból azt csináljunk, ami szabályos és tetszik/hatékony. bounce[/OFF]
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 12:41 pm

A pszi csukjában mi nem fluffos? Suspect
A te listád meg erős, csak vagy nagyon szarul játszol (nem ezt tapasztaltam) vagy nagyon szarul dobsz (erről már hallottam). Vagy az ővé még erősebb volt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 12:17 pm

Az a baj a melta vs Monster-el, hogy a melta csak 12"re lö. Vagyis ha nem ölöd meg a szörnyet , akkor rohamtávabn leszel ami nem jó.
5 meltából átlag 3 talál, ha mind3 sebez, akkor is marad 1 wound-ja az alap szörnynek is sajnos. És akkor nem dobott meg fedezéket vagy invi-t.
Én szörnyek ellen a lascannonban hiszek meg esetleg a plazmában. Rapid távon az is necces, de 24"ig lehet vele lövöldözni.
De ami a nagyobb gond, ha oda is érsz 12"-re a szörnyhöz, és lelövöd, akkor is megrohannak a kicsit körülötte, ami fájhat is.


OFF:
tegnap játszottam 2 SM ellen, az egyik srác kisbeszédet tartott nekem a fluffról, meg hogy milyen görény a 9 obli 2 lashprince, aztán amikor a 2dik körben (összesen 1 sikeres lash után) mindkét princemet leszedte bolterrel, és az oblikat is berohamozta és megölte a meccs végére, megkérdeztem, hogy "akkor erös a lista?". Az bezzeg nem szúrja a szemét, hogy pzsi-csukjával játszik, mert a "fluff". Azanyád... legalább ne sírj!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 11:36 am

azert egyszer (foleg monsta-nida sereg ellen) kiprobalnam a koovetkezot:
2x 6-8 Havoc, benne 4 melta es PF + Rhino maszkalashoz.
1x Radir/Vindicator

bar az otlet legnagyobb baja, hogy (4+) melta+rhino maszkalasra ott vannak a veteranok is, valamivel tobb pt, de johetnek oldalrol is.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 11:32 am

aham. hát az úgy tényleg nem túl király.
az oblin kívül van v.mi másik CSM baba, ami csúnya húsos fúj-fúj, de nem árt ha van? a sima marine-ok közt vannak full sisakosak, azok végülis nem olyan csúnyák... egy kis kampó itt, egy kis koponya ott... Smile nem rosszak ezek. Wink
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 8:49 am

MAXXxxx írta:
heavy helyet foglalnak, es ott van tobb hasznalhatobb dolog. obliterator, land raider kepeben.

És mire a havoc-okat felszereled, ugyannyi pontba is kerülnek kb mint az oblik/radír.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Ápr. 01, 2009 8:17 pm

heavy helyet foglalnak, es ott van tobb hasznalhatobb dolog. obliterator, land raider kepeben.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Ápr. 01, 2009 7:49 pm

voroncov-draskov írta:
Nem igazán alkalmaztam eddig, de sokkal jobb, mint ha havoc-okat hoznál, azok használhatatlanok... Egyetlen felállást alkalmaztam, de az heavy bolter volt a 10es osztagban, az meg mindig jól jön...Smile
mi a baj a havocokkal?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Ápr. 01, 2009 7:37 pm

nem latom sok ertelmet sajnos. CSM-et inkabb mobil portyazoseregkent tudom elfogadni.
Azaz CSM-nel 2 spec fegyver, Havocnal 4 spec fegyver, veteranoknal 5 spec fegyver Smile

10 CSM + 2 melta faj MC-knek es tankoknak is (nyilvan transzporttal odacipelve)
10 CSM + 2 flamer-t meg ismerjuk veteranoknal, mennyire hatekony IG ellen, nos ugyanez, csak Troopban Smile
(viszont itt jobb a Plague, mert tulelobb loves ellen, ES nem kell 10 fo a 2 spec-hez. Innentol meg minek is a sima csm?)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Ápr. 01, 2009 7:15 pm

Nem igazán alkalmaztam eddig, de sokkal jobb, mint ha havoc-okat hoznál, azok használhatatlanok... Egyetlen felállást alkalmaztam, de az heavy bolter volt a 10es osztagban, az meg mindig jól jön...Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Ápr. 01, 2009 4:59 pm

Vitaindító kérdés:
Mi a véleményetek a sima CSM troop-nak adható nehézfegyverröl?
Eddig nem igen használtam, mert nem akartam hogy 9 CSM nézze, amíg egy lézerágyúzik/rakétázik 1-et.
Egyszer tettem fel Norbi ellen, Dawn of War-ban elöre felállt egy troop egy objektívához és onnan rakétáztam végig, igaz nem sok eredménnyel (de az a dobásokon múlt).
Viszont nagyon olcsó: autocannon/rocket laucher/heavy bolter 10pont, lascannon 20 pont. Ugyanez Havocoknál 15-35 pont!

Vélemények, tapasztalatok?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 12:02 pm

A tegnapi meccs tanulsága (IG ellen, 1750p, Dawn of War, Capture and Control):
1, Ha nincs melta, a Landraider nyithatatlan. Igaz, sok lézerágyú sem volt, meg csak egy demolisher, de meg sem karcolták a két behemótot. Hehe.
2, Az oblik nem álltak elég messze egymástól, ezért minden tankot szemböl kellett lönöm, ami nem volt jó 14es páncél ellen.
3, A DP-t meg lelövik, sajnos ebben igazam volt. Mondjuk az is igaz, hogy ha azonos körben indulok el velük, akkor az egyik odaér, de nem ez történt... hol egy jó kis karmos karakter, amikor kéne! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Márc. 25, 2009 6:28 pm

MAXXxxx írta:
raptort ugyanarra erdemes hasznalni, mint termiket: 1-2 flamer/melta, DS-el bedobni oket, ami leszednek, hurra, utana meghalnak.

Én fel szoktam tenni öket a pályára. Akkor nem kell a reserve dobásra várni, és 2 kör alatt átérnek Lash nélkül is.

Ja, mivel 12"et röpülnek, könnyü velük úgy leszállni, hogy eszerre tudj megrohamozni 2 osztagot vagy egy osztagot meg egy tankot. Ha jó helyen van a Fist-es champ, akkor kinyitod a tankot, és közelharcban maradsz az ellenfél körében, ami miatt nem tud rád löni.
Ezért én gyakran 2 flamert adok nekik. Rálövök a gyalogságra, aztán berohamozom öket úgy, hogy a tankot is elérjem.
De van egy osztagom 2 meltával is. Csak akkor ha kilövöd a tankot nem tudsz rohamozni. Viszont Landraider ellen kell, mert ott a fist xart sem ér.

Persze a deep strike is bejöhet, föleg mivel 10 fös osztag túl is éli, ha rájuk lönek. És ha deep strike után fedezékbe tudsz befutni akkor szinte biztosan.

Ohh, még valami: ha van a raptorok között egy termipáncélos karakter, akkor öket is lehet ikonnal célozni, hiszen a szöveg szerint a karakter nem szóródhat és ugye az osztagtól sem szakadhat el. (vagy fordítva, termikkel hozol egy szárnyas karaktert)

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Márc. 25, 2009 6:20 pm

A raptorokat régen nem használtam, pedig érdemes lenne. Csak amíg nem rakom össze a szintén repülös HQ-mat mellé, azt még megvárom. De amikor játszottam velük, akkor jól szerepeltek. Persze volt, hogy kiugrottak a fedezékböl és lelötték az összeset, de akkor meg fontos tüzet vontak el. Jó nagyon a 12" mozgás és a 2 spec fegyver. Csak nem szabad nekik plazmát adni, csak assaultos fegyókat!
Szóval nekem bejöttek. CSM, ami +5 pontért röpül. cheers

A possessed-ek alkatrésznek a legjobbak.
Szép, hogy fearlessek, meg az 5+ invi, de 26 pont.
Akkor már inkább 30ért egy termi, akinek ugyanúgy van 5+invije, tud löni, vannak opciói (fist, h.flamer, combi melta).
Ami igazán erös lenne a possessedben, az a spec képesség, ami sajnos random. Ha fix pontért lehetne választani, akkor még talán:
Furious charge: aranyos, de akkor már berzát hozok, aki foglal is, meg lehet nála fist tank ellen
Scout: amire igazán jó lenne (t.i. outflank) arra nem használhatod, mert felrakás után dobsz rá, max arra jó, hogy a Rhinóval elöreautózzanak félpályára, de ez meg ritkán jönne be
Fleet: (asszem), most a futással nem akkora táp, az elsö megközelítés úgyis jármüvel megy
Rending: sokat gyengült az 5dikben, nagy T-nek úgysem ereszted neki, akkor inkább PW-ös termik
Power Weapon: Termiknek is van, lást fent
Feel no Pain: asszem pont téged nem kell meggyözzelek, hogy akkor inkább Plague Marine-ok

Szerk: MAXXxxx kicsit tömörebb volt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Márc. 25, 2009 6:19 pm

voroncov-draskov írta:
Mit gondolsz a Possessed-ekről és a Raptorokról?
hasznalhatatlan szarok, szuperek.

possessed legnagyobb baja: +4pt-ert kapsz: 2+ mento, DS lehetoseg, biztos PW.
raptort ugyanarra erdemes hasznalni, mint termiket: 1-2 flamer/melta, DS-el bedobni oket, ami leszednek, hurra, utana meghalnak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Márc. 25, 2009 6:05 pm

Ez nem rossz ötlet... Nekem van 17-18 termim összerakva, kifestve (nagyjából), azokkal lehetne próbálkozni...

Lehet érdemes megkockáztatni a 105 pontos termikkel a deep strikeot, majd kiderül... Na, az ikonok nem rosszak, de most hogy külön dobod a mentőt az ikonosnak, tuti meghal...Wink Majd ezt is leteszteljük...

Mit gondolsz a Possessed-ekről és a Raptorokról?
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 EmptySzer. Márc. 25, 2009 5:59 pm

Nos, ha elolvasod a Legendásról írt csataleírásomat, akkor látod, hogy én ezt a sokkal drágább oblikkal is elö tudom adni.
De ugye erre van az ikon.
Meg azt a 3 termit megkockáztatnám, ezen nem múljon! Smile

De már régóta agyalok egy 2*10 termi + lash összeállításon, ha összejön a 2 lash, akkor az elsö körben rohamozhatnak egy elörehúzott osztagot, a másodikban pedig eléri az ellenséges vonalakat, és akkor lesz nagy darálás.
Már csak össze kell rakni és kifesteni 20 termit! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chaos - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chaos
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» BT + Chaos IG 2016p.
» Warriors of Chaos

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: