kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 1:25 pm

Eddy írta:
Megvan pdf-ben a tomb king seregkönyv is. Írj pm-et ha kell!
Eddy, már megkapta Pavano-tól...Very Happy Olvass is azért...Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 1:14 pm

Nya akkor mostmár nem keverendő a két Laci, tiszta és világos eme létsík előttem.
Megvan pdf-ben a tomb king seregkönyv is. Írj pm-et ha kell!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 12:13 pm

Laci írta:

Amúgy ez az igazi fílinges ork nap volt, tiszta WAAARGmageddon. What a Face

Hehe, ez jó lol!
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 10:06 am

Az már csak külön csavar, hogy nem is tud löni!
De hát minek is a szabályokhoz illeszkedö figurákat csinálni???

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 12:08 am

Very Happy hát igen, még túl nagy elvárásai lennének az embereknek egy tündi-bündi bemutatkozás után Wink mindenesetre üdvözlünk! Kocsmaasztal #2 - Page 23 918497

másrészről az új nurgle DP nagyon-nagyon-nagyon OSTOBA. hogy lehet egy hordót rakni a hátára? fejetfalbaver nem is értem. ghost busters - ez meg a másik ami eszembe jut róla. sír gyász.


A hozzászólást YKoS összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 02, 2009 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:59 pm

A bemutatkozásaim soha nem sikerülnek jól, a későbbiekről már nem is beszélve :kurvaronda1:
Köszönöm a segítséget, megkaptam Eddytől a magyar szabálykönyvet és Ágostontól a Tomb Kings seregkönyvet, köszönöm szépen nekik is még1x.

Amúgy ez az igazi fílinges ork nap volt, tiszta WAAARGmageddon. What a Face
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:42 pm

subaggut írta:
Szerintem nem gond, Laci nem Pteropta Laci, (neki megvan a woodelf kódex) Laci egy másik Laci, akinek szerintem Tomb Kings kódex kellene. Javítsatok ki ha tévedek Arrow
talán az is van nekem, meg kell nézni, biztos volt, de lehet töröltem már.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 7:43 pm

Nem Pteropta Laci:
csont nélküli bemutatkozás a fórumon. 10 Kocsmaasztal #2 - Page 23 159591
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 4:43 pm

Nem tévedsz, ez a Laci nem a Pteropta...Smile Ez a probléma a nevekkel meg abszurd... Adjátok vissza neki a nevét... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 12:59 pm

Szerintem nem gond, Laci nem Pteropta Laci, (neki megvan a woodelf kódex) Laci egy másik Laci, akinek szerintem Tomb Kings kódex kellene. Javítsatok ki ha tévedek Arrow
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 11:31 am

Laci itt a valamit valamiért elv működik. pale <= először én is így fogadtam, de utánna már egész jó Twisted Evil

Na most töltök le egy 7th ed kitet amibe pont a wood elfen kívül minden benne van. Sorry. Tegnap késő estig álmatlanul vergődve kerestem neked a wood elfet, de mint a marihuana úgy ez a fajta zöld is illegális. (Lingvisztikailag milyen szép kis vonatkozó mondat ez, vagy mifene, a nyelvtani tudásom az eget veri hisz tudjuk: "A vlág legszebb és legnehezebbnyelvét beszélem".Tehát lehet hogy balfaszul kerestem, de még rapid sharen is csak egy volt fenn, ami valami ocsány munka volt) Bocs Laci, de így nem tudok segíteni.

És a zárás: https://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:35 am

Tiszteletem!

Laci: ha bármilyen segítségre van szükséged, valóban jó helyre írod a fórumon, ha itt van, könnyebben teljesülnek a "majd hozom" típusú ígéretek... king Elég jó statisztikánk van anyagok szolgáltatását tekintve, de többen többet adunk, nem baj, ha látjuk kinek mire van szüksége.
Tapasztalatból mondom...

Mellesleg olyan nevet választ mindenki, amilyet akar, kivéve, ha az már foglalt. Mindenki önmagát minősíti azzal, amit a saját fejére ír. Nem hiszem, hogy egy "halálmindenüzbégre" névvel regisztráltál volna, ami azért enyhe túlzásnak számít. Engem ez utóbbi még akkor sem zavarna, ha üzbég lennék. Legfeljebb nem fordítanék hátat Neked. scratch

Jó seregnézést-játékot az Újaknak is!

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:01 am

Yoda007 írta:
én is kértem itt segítséget, ugyanezt a választ kaptam a seregkönyvekkel kapcsolatban. ennek ellenére, u2u-ban szerintem adtam kielégítő választ...

ehhez annyit, hogy levelben nem tudok kuldeni 10 v 15mb-nal nagyobb file-okat.
gtalk-on/MSN-en es tarsain atcsorgatni meg maga a katasztrofa.
kulonben siman kuldenem amit pl te is kertel. De igy tenyleg a gyorsabb modszer volt a torrent/helyi peldanyok elkeresenek felajanlasa.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 2:18 am

még egyszer... u2u-ban adtam neki rendes választ/segítséget.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 2:15 am

na mostantól ez a téma pm be folytatódik vagy a klubban megbeszélitek. többet erre karaktert ne vesztegessetek. (úgyis törlöm ha igen... Twisted Evil )

valóban én kértem, hogy itt tegye fel a kérdést, mert akkor biztosan nem fog elsiklani. a keresd meg magad hozzászólás helyett meg, ugyanazzal a lendülettel, akár segíthettél is volna... Wink persze, hogy nem fog nekiállni keresgélni, amikor én a legutóbbi klubnapon mondtam, hogy mindent meg tudunk szerezni, csak szóljon miatta, mert el fogjuk felejteni...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 2:13 am

én is kértem itt segítséget, ugyanezt a választ kaptam a seregkönyvekkel kapcsolatban. ennek ellenére, u2u-ban szerintem adtam kielégítő választ...
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 1:46 am

Yoda:
1. Azért kérem itt ezeket a dolgokat, mert azt mondták klubnapon hogy itt kérjem.
2. Az indoklásod: "amennyiben továbbra is a fórum tagja lennél, regisztrálj új névvel, mely kevésbé ambivalens jelentéssel bír."
Ne haragudj, ennyire unatkozol? Voltam már pár fórumnak tagja, és még sehol sem volt gond ez a név...nem is értem mi baj lenne vele...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 1:28 am

Eddy írta:
Yoda: ebből akarsz házidogát írni, vagy esetleg diplomamunkát Question
szakdolgozatot, nem ebből, de hasonlóból. Smile

gojo: én voltam, megint, az a szociálisan kurvára érzékeny/persze, ez netikett kérdés/... amúgy megindokoltam. és már egy új arccal találkoztam tegnap... ha minden igaz, bábival. Smile előbb-utóbb eljutok én is oda...

letöltések: torrentek... ahogy maxxxx mondaná...
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 1:18 am

Laci írta:
Üdvözletem!

Beköszönök még mielőtt ez a regisztrációm is törlésre kerül, nem megfelelő név miatt...
Voltam már nézelődni klub napon, és szeretném megkérdezni hol találok neten seregkönyvet illetve szabálykönyvet. Megyek majd holnap is, remélem sikerül minél több tudást magamba szívnom Very Happy
Egy hetedik magyar kinyomtatott szabálykönyvel meg tudlak dobni holnap. Ha kell. A seregkönyvnek meg utánnanézek.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 1:15 am

na remélem az a túlbuzgó valaki legalább megindokolta, hogy miért tette...mondjuk legközelebb kikérhetné a többi admin véleményét is. mondjuk közülük is az enyémet, lévén én vagyok az egyetlen aki lejár abba a redves klubba és ismeri az új embereket is! baszomalásan! scratch nem szociális minisztérium ez itt!! ennyire ne legyünk érzékenyek...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 1:14 am

Yoda: ebből akarsz házidogát írni, vagy esetleg diplomamunkát Question
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptyVas. Márc. 01, 2009 12:58 am

Üdvözletem!

Beköszönök még mielőtt ez a regisztrációm is törlésre kerül, nem megfelelő név miatt...
Voltam már nézelődni klub napon, és szeretném megkérdezni hol találok neten seregkönyvet illetve szabálykönyvet. Megyek majd holnap is, remélem sikerül minél több tudást magamba szívnom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 4:58 pm

mi félreérthető azon, hogy vki megtagadta a vizitdíj szedését? én nem vonom kétségbe a bírók szakmai felkészültségét, inkább morális értékeiket. Smile

na, mind1. itt az OBS-es koordináta-rendszer.

ha lesz még sok új adat, vagy mindenki aki akarta megcsinálta, akkor feltöltök még 1et!

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Polbeall2009a
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 4:43 pm

yoda:
így születnek a legendák. de utálom az ilyen cikkeket. most akkor ebből hogyan mondod meg, hogy tulajdonképpen a bíróság mi alapján is ítélte el? Very Happy az ügy teljes ismerete szükséges ahhoz, hogy lásd, hogy mi miért történt. erősen kétlem, hogy a bíró ne tudná azt amit én az elöbb beírtam. ami pedig úgy van. az más kérdés, hogy az adott ügyben nyilván megvan az okat, hogy miért döntött már a 2. fok is másképpen...az ilyen cikkek semmire sem jók, azon kívül, hogy erősítsék, hogy a magyar bíróságok szarok. ami pedig nem igaz. csak az emberek kevésbé tudják a jogszabályokat, mint a bírók.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 4:37 pm

Eddy írta:
Ööööö.... akkor én a szovjet eszme híve lennék? hisz én Sztálinnal kerültem egy negyedbe.
nem, ez azt jelenti, hogy úgy gondolod, az embereknek meg kell mondani, hogy mit tegyenek, vagy ne tegyenek. Vagy neked van szükséged arra, hogy megmondják, hogy mit tegyél vagy ne tegyél. De ez már pszichológia! Smile

Amúgy itt a baloldaliságot nem a hagyományos értelembe kell venni, ezért is készült ez a koordináta rendszer, hogy jobban meg lehessen különböztetni különböző irányokat... mert ugye a kommunisták és a liberálisok is baloldaliak, de mondjuk azért van különbség. Smile

gojo: http://index.hu/belfold/2009/02/27/327_ezer_forintra_buntettek_mert_nem_szedett_vizitdijat/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: