kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Márc. 02, 2010 11:35 pm

az a gyík meteorja volt... vagy mi What a Face
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Márc. 02, 2010 10:20 pm

na valljátok be kurva gyorsan, hogy ki volt az aki deep strike-ra megdobta a 6+ -t és lehozta tegnap a drop podot észak magyarország felé!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Márc. 02, 2010 4:27 pm

Drágáim!

Szombaton helyi idő szerint 10kor RPG-s babázós klubnap 1. alkalom (a.k.a. "beetetés" Kocsmaasztal #3 - Page 14 918497 ) aztán du. home-foglalás az albiban Kocsmaasztal #3 - Page 14 523470 .
Bővebb információk mindnekinek-beszólok-én-vagyok-a-legnagyobb-sztárvarszkártyás szétváglakfénykardda -Yoda vonalon.

(Remélem nem dobtátok ki az esküvői meghívót, annak a hátán van a belépő erre a partyra fejetfalbaver Wink )
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzomb. Feb. 27, 2010 12:16 pm

Akkoron:

Festés-terepezés-babázás nálam 14.15-től a gödör szélén! Mi Eddy-vel játszunk egy törpe-TK meccset, aztán tovább festegetjük a dombokat. A másik szobában ezalatt szabadfoglalkozás, de nőt csak hozott anyagból használhat mindenki.

P.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyPént. Feb. 26, 2010 4:55 pm

Sail ho!

Hétvége: terepezés-festés-filmezés. Részletek a nagyobb-népvezér-mint-viliemvalasz-elnökelvtárs-barátunk-a-medvesajt-dakarrájder Pavano vonalon holnaptól.

Nyamm (a magyar újkori történelem egy igen jelentős és sikeres forradalmának (túl)élő vezetője cheers )
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 6:41 pm

az a csepeli csőgyár Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 6:33 pm

Yoda007 írta:
a nehéz munkáról ez jut eszembe:

A székely bácsika 30 évig vágott fát, hogy elmehessen Las Vegasba egy kaszinóba és játszhasson egy jót. Elmegy a bankba, hogy megtudja, mennyi pénzze van, és hogy megnézze, hogy elég-e. Nem volt elég, ezért még 5 évig vág fát. Ekkor elmegy ismét a bankba, hogy megnézze elég-e. Ekkor sem volt elég a pénz, ezért még 10 évig dolgozott. 10 év múlva ismét benéz a bankba, és örömmel látja, hogy elég pénzt szedett össze. Gyorsan összepakolt, és utazott Las Vegasba. Bement egy kaszinóba és rögtön leült az első rulett asztalhoz. Mindent felrakott a feketére. Piros 28-as lett a nyerő. Ekkor a székely bácsika elmosolyodott, és csak annyit mondott:
- Könnyen jött, könnyen ment...

Klasszikus Very Happy Mondhatni szopás...vagy az a csepeli Csőgyár? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 6:16 pm

a nehéz munkáról ez jut eszembe:

A székely bácsika 30 évig vágott fát, hogy elmehessen Las Vegasba egy kaszinóba és játszhasson egy jót. Elmegy a bankba, hogy megtudja, mennyi pénzze van, és hogy megnézze, hogy elég-e. Nem volt elég, ezért még 5 évig vág fát. Ekkor elmegy ismét a bankba, hogy megnézze elég-e. Ekkor sem volt elég a pénz, ezért még 10 évig dolgozott. 10 év múlva ismét benéz a bankba, és örömmel látja, hogy elég pénzt szedett össze. Gyorsan összepakolt, és utazott Las Vegasba. Bement egy kaszinóba és rögtön leült az első rulett asztalhoz. Mindent felrakott a feketére. Piros 28-as lett a nyerő. Ekkor a székely bácsika elmosolyodott, és csak annyit mondott:
- Könnyen jött, könnyen ment...
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 5:34 pm

probléma megoldva, köszi a segítséget. Megérte küzdeni, na. Very Happy Mert nincs az a nehéz munka, ami ne érné meg a fáradtságot, ha megvan az eredménye.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 12:37 pm

Pont azon gondolkodtam, hogy teszek egy megjegyzést, milyen csendes a fórum, aztán jött ez... talán jobb volt a csend! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 12:29 pm

aztakúva.....
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 8:51 pm

Berzenke írta:
akkor adjál már egy linket lécci bazmeg, ahol nem kell regisztrálnom, és mégis le tudom tölteni, a sok szófia beszéd helyett. Vagy nemtom, esetleg beszéljünk inkább valami másról.
akkor majd én elküldöm neked a 2.3d-hez (ezmicsodaszóvicc) a confos data file-t, oké? ha jól értem akkor ez így már? Razz
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 6:36 pm

akkor adjál már egy linket lécci bazmeg, ahol nem kell regisztrálnom, és mégis le tudom tölteni, a sok szófia beszéd helyett. Vagy nemtom, esetleg beszéljünk inkább valami másról.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 6:29 pm

hulye vagy.
pont a 2.2c az elterjedt es mindenhol tort, mindenhonnan toltheto 2 perc alatt torve. a 3-as verziotol van az, hogy nem letezik tores meg minden.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 5:48 pm

Namégeccer akkor, tehát AB 2.2c NEKEM NEM LENNI. NEM VAN. Ahogy mifelénk mondják: nincs. Nem diszponálok AB 2.2c felett, nem bírok vele. Nem áll rendelkezésemre AB 2.2c, nem került ilyen a birtokomba. Megfelelő szoftver hiányában nem áll módomban AB 2.2c-t használni. Hiába van hozzá mindenféle csuda fájlom.
Nekem AB 2.2a-m van. Próbálok teljes életet élni AB 2.2c nélkül, de nehezen megy. Megpróbálom feldolgozni, hogy AB 2.2c nélkül maradtam, hogy az élet elszáguldott mellettem, de nehezen megy.
Hát ez van. Mindent összevetve lehet hogy nem a letöltősdit rontottam el, hanem az egész életemet. Vagy rosszkor születtem, rossz helyen, hiszen egy a miénknél fejlettebb demokráciában már biztosan lenne AB 2.2c-m, de most itt nincs. Picsába.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 3:35 pm

Berzenke írta:
értem én hogy gőzgép, de nekem az AB 2.2 c verziója nincs meg, ezért baszok rá feszt. Hiába van hozzá mindenféleségem. Esetleg valakinek???
Ab2.2c gondolom VAN meg, nem NINCS meg. (ujsagirotol ilyet....)

masreszt olvasod is, amit irok vagy csak keregetsz, de a valaszt mar nem nezed, mert nem erdekel? inkv-on levo dolgok 2.2c-hez vannak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 3:30 pm

értem én hogy gőzgép, de nekem az AB 2.2 c verziója nincs meg, ezért baszok rá feszt. Hiába van hozzá mindenféleségem. Esetleg valakinek???
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 12:10 pm

Yoda007 írta:
Mátyásoknak boldog névnapot! sörk

Na meg a Bm-eknek lol!

Boldog névnapot, majd legendáson iszunk egyet az egészségedre. Kocsmaasztal #3 - Page 14 572868
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 11:49 am

Mátyásoknak boldog névnapot! sörk
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptySzer. Feb. 24, 2010 10:45 am

ja, nem vágtam, hogy itt már nem a legfrisebb dolgok vannak.
Egy ideje van eredeti licenszem, úgyhogy nem szoktam nézni
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Feb. 23, 2010 11:50 pm

Patrik írta:
http://www.ab40k.org/
innen mindent le lehet tölteni

jah, AB3.1-hez.
meg SM-ig bezarolag 2.2-hoz osszeollozva kb 10 helyrol.

ami most legbiztosabb: beraktam inkvizitorra csatolmanynak a WHFB-t is es a 40K-t is az "XY preview kibeszelelo" topicba.
WHFB uj Beastmen-ig van
40K uj Nidakig
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Feb. 23, 2010 10:33 pm

http://www.ab40k.org/
innen mindent le lehet tölteni
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyKedd Feb. 23, 2010 9:54 pm

Nos, én feladtam, valaki belinkelne egy AB 2.2 c letöltést, mert nekem oszt nem jött össze a szörcs.
Köszike.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 2:35 pm

Berzenke: tegnap tettem felé egyet én is. Elvileg jó, bár vannak kétségeim. Küldj egy email címet, cserébe csatolva odatolom.

P.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 2:11 pm

Neme van valakinek 40k file 2.2 armibilderhez, vane? Mernekemnincs. Jó? Adtok? De jó is lenne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
14 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: