kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kirai nem-annyira-király kalandjai

Go down 
+2
Yoda007
YKoS
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 27, 2013 2:15 am

Igen, a libra kiiktatása elsődleges lett volna, a totem most nem zavart sok vizet, múltkor viszont pont ő hozta a meccset. Egyébként a harmadik körben közel voltam ahhoz, hogy feladjam, annyira nem tudtam mit kezdeni, de Taelor felmentette a librát, Hans pedig osztotta hátulról a sebeket. Azt meg egész meccs alatt nem vettem észre, hogy Hans golyóválasztása 0-ás spell, amihez egy 7-es kos kell (egész játékban be voltak tartva a magas kosok gyógyítani a librának). Lőhettem volna minden körben 3 blastot (Hans mellett állt végig a totem).
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 27, 2013 1:35 am

Vikik ellen próbáld elsőként kinyírni a totemet - valami lövéssel. Majd a librát. Smile Utána már nem nehéz a vikikkel, főleg, hogy eléggé túlaktiválod. Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 11:04 pm

No, 35 pont volt a móka. Nálam volt 5 seishin, totem, dacubá, shikome, onryo. 6 SS. Csak a jólneveltségem miatt nem hoztam több figurát. Wink Túloldalt Vikik, totem, ronin, taelor, puskás Hans, libra. A küldi az volt, h minél többen kellett a deploytól 8"re lenni. Én beválasztottam egy bréktrút, meg egy resseres küldit. Béla küldijei több SS legyen neki, a másikra nem emlékszem.
A második-harmadik körig elég jól álltam, aztán jött Taelor, az egyik Viki 1 w-on kipussolódott Cc-ből... A teremtett gakik volt h az idézés körében meghaltak. Taelor rendet rakott, aztán két sikertelen teleport után a a libra egy sablonnal elintézte az összes seishin-t, Kirai 1 w-on maradt, aztán a totemet beáldozva volt meg egy köre. háháhá
Valami nagyon nem megy nekem, tény h a majd' full magic weapon csapat ellen alapvető háttal állok fel. No, majd Hamelin megoldja a dolgokat, mert ahogy a klasszikus mondja ebben a játékban az a buzi, aki hagyja, hogy megb*sszák. Suspect
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 12:34 am

No, most a változatosság kedvéért 35 pontból szoptam ki a Vikik ellen. Mad
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 1:30 am

Yoda007 írta:
azért a mai theorifaux után azért nem baj, ha az asztalnál is működik Smile
we'll see, my friend. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 1:14 am

a mai theorifaux után azért nem baj, ha az asztalnál is működik Smile


A hozzászólást Yoda007 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 21, 2013 1:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 1:11 am

Nos, valamiért eddig az egyetlen 2 éve vett MF figurámat nem gondoltam kompatibilisnek a csapattal... de ma - hála Yodának (ezt csak a későbbi anyázások miatt mondom, ne az enyémet, az övét)- ez változott. Gyökeresen. Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 5024 Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 702371 Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 543725 Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 869490 :evillaugh:

Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 12:09 am

Ez nem bug, ez feature. ;-)
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 1:38 pm

látod, ez a baj, ha 50 pontnyi figurával játszol egy 25 pontos meccsen... nem tudsz mindent megjegyezni Very Happy

amúgy érdemes lehet neked is full SS-sel kezdeni (ha nem liga pontokra mész, s az idézéseket SS-sel támogatni, lehet gyorsabban kijönnek).

lehet meg kéne tartanom a kirai dobozom, s játszani vele, mert ennél többet ki lehet hozni belőlük... Very Happy
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 1:11 pm

Még ez is... :-)
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 1:09 pm

YKoS írta:
a legnagyobb SS-ű Collodit kinyírni...
Ha ez a kill protegée küldi, akkor Collodi nem legális célpont, mert az egy henchman, s miniont kell választani. Smile azt sikerült kinyírni? : )

amúgy nem neveztem. Smile
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 10:12 am

Gyuri én már beírtam a pontjaimat még este. Egyébként a Béla kombóját bevallom még most se értem, mivel annyi lett volna a különbség, hogy a 3, 4. körben lett volna még kettő obey célpontom. És Ikiryio a 3 körben halt meg Shikomével együtt, tehát a 4'-es rángatás 3., 4. körben a szellemekre nem értem, hogy jöhetet volna ki. A 4. körben nem is volt Ikiryo a pályán és csak az 5. körben tudta újra leidézni.
Szóval szerintem jól csinálta a Gyuri, csak a 3. körben nem kellett volna berepülni Zoraida és Collodi közé, hanem megállni 12'- re Colloditól és Zoraidától, és amikor elkezdődik a kör akkor nem tudom elvinni mindkettő mestert a szikláról, tehát nimble, fast és átadod a 4. körben Collodinak az üzenetet ha a helyén marad.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 3:30 am

No, megpróbálom összeszedni mi is volt.
A csapat Arnoldnál a szokásos volt, én hoztam Dacubát, 1 onryot, a totemet, és 5 seishint. 24 p, 4 SS. Rámentem a ligapontokra, saját küldi és SS nélküli meccs, majdnem összejött a 3nál kisebb 4 lapból is, de a black jolly mellé csak 2 ászom volt meg nagyok a végén. Neutral

Neverborn küldik: kill Kirai ( lol! ), Kidnap (Seishinekre Rolling Eyes ), és bodyguard Zoraida.
Resser: Deliver message, Kirai küldije (henchmant v. mestert kell ölni Ikiryoval), és a legnagyobb SS-ű Collodit kinyírni... Akkor jó ötletnek tűnt, így utólag inkább a sokkal jópofább (és 90%ban választott )Hold out, és bodyguardnál kellett volna maradnom.

Végre használtuk a Location szabályt, sikerült Lápon játszani, ez engem nem, a kishaverokat annál inkább zavarta. Később jött még egy lávató, ahova menetrendszerűen futottak be obeyyel figuráim, Dacubá 2x, az egyik onryo egyszer. No fun! burning

Az első kör helyezkedéssel telt, rengeteg terep volt, de igazából csak egy nagy lépcsős kő jutott több szerephez, ahova a bábozós csapat feltelepedett, és csak az utolsó előtti körben hagyták el, visszatérve a depoyukban lévő idézőkörbe. Mondtam már, hogy rohadt idegesítő ez a Collodi? fejetfalbaver
Én az első körben idéztem Ikiryot, és egy csinos Shikome-t. Meglehetősen féltem Zoraida totemétől, úgyhogy mindenki bújt, aki tudott. A fastos törpék is gondolkodásra sarkalltak, nem lehetett csak úgy ukmukfukk előrerohanni mindenkivel. Kirait sikerült 2 v 3 kör alatt visszagyógyítani maxra, Ikiryo és a shikome közelharcba keveredtek nem sokkal a nagy szikla előtt. Ikiryo egy sikeres def 14 után elvert 3 babát, Shikome majdnem meglátogatta a lávatavat, aztán visszafele ügyesen felrepült a 2 mester közé.
Idézet :
szabálykérdés: shikome ha a prédájától 4"re van, akkor fastot kap, ha kör közben ér oda, akkor is megkapja? illetve a másik, hogy ha shikome nem támadhat senkit csak a prédát, attól még obey-el lehet-e másra rohamoztatni, vagy sem? illetve a rontott rohamnál a rohamtáv lemozgásra kerül-e?
És itt jött a bukott, SS-al csalt, egyenlőség miatt reflippelt és megint bukott kezdeményezés, amikor is az üzenetet majdnem átadó shikomét agyonverték egy bottal. És asszem Ikiryo is ebben a körben halódott el.
A köv körben Dacubá helyezkedett, de őt meg egyfolytában zaklatta egy Ikiryo, mérgezések mentek jobbra-balra, a totem meg Dacubá (aki egyébként nő scratch )gyógyított mindenkin, akire jött kos. Csináltam egy új shikomét, és egy új Ikiryot, de ők már nem értek oda, mert az utolsó előtti körben egy kiskrampó leugrott a kőröl, maga elé dobta Collodit, és ennyi is volt. Zoraida hollóvá vált, és lelépett ő is. Jött még egy lávató a lépcsőre, de ez már csak a móka kedvéért. A shikome 3x sem tudott disengage-elni - később rájöttem, h Ikiryoval kellett volna kihúznom, meg Dacubával az elejétől menni 10/15-eket, és akkor ő is odaérhetett volna valahova, ahol lehetett volna valami belőle.

Hát így, nem volt nagyon kemény csata, gondolkodni kellett volna, de majd megtanulom használni az új figurákat is, és jó lesz. fejenugrál Sima pontban 2-0 lett oda, ligapontban meg 8-5 v. 8-4. Most már nyernem kéne...

Yoda, te neveztél ebbe a játsszsokat ligába?

Lazarrus: felírjam a pontokat?

Igazából a legutóbb majdnem otthagyta a fogát Collodi, illetve gyakorlatilag, ha közel kerülök hozzá, akkor 2 sémát meg tudok csinálni. Azt hittem a shikoménak sikerül... Többet kellett volna hasznáni a varázslatait. Egyébként eléggé mindent vagy semmit lett ez a 2 séma egy stratégia 1 figurára... de majd legközelebb 2 shikoméval. Wink
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 3:12 am

Szerintem nagyon rosszul választottál sémákat, ennyi volt a gond. És hazafelé eszembe jutott egy jó kombó, amivel be tudtad volna nevetségesen egyszerűen húzni a főküldetést a 4. körben. Smile Arnold persze ezt tagadja, de tuti nem jött volna rá mire készülsz Very Happy Majd köv játéknál megmutatom, elég szemét HÚZÁS.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 3:04 am

Yoda007 írta:
kellenek a gakik Smile

amúgy kirai erős mester, csak nehezen tanulható...
kb megvolt, h mit kellett volna csinálni, de egy csalt, aztán reflippelt kezdésen elment a meccs. Mondjuk Kirait sem sikerült megölni; igazából félpályán nem jöttek át a kis nyomi fabábúk. ;-) 3 küldi volt, amit Collodival tudtam volna megcsinálni - és csak kettőnél kellett volna megölni :-D
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 2:21 am

kellenek a gakik Smile

amúgy kirai erős mester, csak nehezen tanulható...
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 1:14 am

Ééééés megint kiszoptam. 0-2 lett a kisbábúk ellen. Ligapontban 8-4/5 talán.
Le vagyok kicsit törve. Bővebben soon.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 7:03 pm

pullmyfinger.wikispaces.com/Kirai írta:
Treasure Hunt [Moderate]

Although the treasure removes her ability to move her crew around quickly with Swirl Spirits and her ability to use In the Spirit World should she pick up the treasure, she can still do very well with bringing the treasure back to her deployment zone. Using a Shikome to retrieve the treasure will allow the treasure to move 12" in a turn, or more if you move twice and pass it to another model so the Shikome can do the tasks its better suited to do.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 11:00 am

Alvás után kicsit tisztult a kép, Ikiriyo jött az első körben a kardos Viki mellé, aki felkapta a ládát, na hát ő annyit ért el, h szétütötte, mielőtt lelépett a ládával. Dacubát meg a libra lőtte arcon valami varázslattal, kár volt gyógyítani a nyomorultat. Szerencsére a BJ nálam nem nagyon zavart... talán egy gyógyításra húztam egyszer.

Legközelebb 30 pontból játszhatunk, de az a baj, hogy az nagyon sok seishin lesz Very Happy Keresek addig totemnek való proxit is. Gakikat meg sztem gws ghoulokkal fogok proxizni, amíg nem lesz igazi.

Alapvetően az a gond a játékommal - szerintem -, hogy a rendelkezésre álló hihetetlen tápokat nem használom. A humánum, a jóérzés, és a mindig kedvességem okán. sunny Reggel az jutott eszeme, hogy ezt a ládaelhozós küldit gyakolatilag én is meg tudtam volna csinálni az első körben: Kirai mozog a deploy széléről, idéz egy shokomét 3 sebért, 6"re (6+4+6=16"). Shikome mozog, és aztán még van 2 akciója... Talán 5öt megy, az akkor 21"ről felveszi a ládát első körben. Mondjuk őt ott - mint láttuk - megverik, de hát ez mindegy. Very Happy
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 4:25 am

Így-így. 25 pontból játszani visszarakosgatós holmik ellen nem esik jól. Mákom volt a küldivel, mert területfoglalósat két szignifikáns figurával nehéz lett volna hozni a végén. 2-3 figurát minden csapat leszed, de ha 5 pont a legolcsóbb figurám, akkor ez nagyon tud fájni. A küldetéskombót viszont sikerült jól megválasztanom, ennyi döntött (Bodyguard, First Blood). A Fast-es sword viki meg táp, főleg két 10+-os maszkkal a kézben Smile Más: két figurám is rosszkor flippelt black joker miatt esett le Very Happy Annyit azért tegyünk hozzá a 8-2/5-4-hez, hogy két be nem jelentett küldivel játszottál a ligapontok miatt, tehát ez egy olyan 8-4 volt, ami ha a totem leesik az utolsó előtti körben, akkor 6-6. Nüanszok megint.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 2:27 am

nos, megvolt a szokásos jópofizás Vikikkel... jól pofánvágtak, aztán lesődtünk. Shocked
Suba ellen 25 pontból ment a hirig, sajnos ismét rohadék shared strategic volt a küldi, ráadásul a Lazarrus ellen oly "jól" bevált kincsesládás küldi - demiééééért??? affraid

Volt időm felpakolni - de fényképezni már nem - a tárasozós asztal felére pakoltam fel, kb. 20 terepet. Az egyik oldalon 4 ház, egy kút, kerítés, fa, domb romok voltak, a másikon kunyhó romok, valami kőrakás... szóval volt fedezék bőséggel.
Nem nagyon akartam eltérni a tényleges meglévő figuráimtól, úgyhogy a felpakolásnál csak egy seishint proxiztam. Béla hozott vikiket, egy librát, egy totemet, egy gunslingert... meg a kalapácsos pisztolyos havert, akinek most nem jut eszembe a neve.

Nekem volt 2 be nem jelentett sémám (hold out, meg a gunslingert meg kellett ölnöm), Béla meg megmondta mindkettőjét az egyik a Vikis küldi volt (első 2 gyilok), a másikra meg nem emlékszem... nincs

A vége 8-2 lett. A két viki maradt fenn a totemjükkel, Kirai, meg talán egy Onryo... Egyébként így utólag engem lepett meg a legjobban, hogy amikor beindult a dara, akkor azért nem volt okom panaszra. Mondjuk Béla 2 sheeeekomét vett le mielőtt üthettek volna. Az elsőt megidéztem, kiraktam, jött az egyik Viki, és belevert 2ből 8at, vagy ilyesmi. sír A másik rohamozott egyet, nem sebzett, a köv. körben meg kapta a dádát, és paccs. leugrik

Node szép sorban: első körben rosszul húztam, se toll, se semmi, a kardos Viki csaj, asszem felvette a ládát, és talán még mozgott is vele, de ebben nem vagyok biztos. A második közben már jött az idézés, nem nagyon hullott tőlem semmi, viszont a láda már a túlsó deployban volt, én meg még félpályáig sem értem... na itt azt hiszem lélekben kicsit elengedtem a játékot. Shocked Jött Ikiryo, meg egy Onryo, az Onryot Happy triggerrel el is intézték, úgyhogy ment zuhanyozni... a gunslingerrel rálőttem, kijött a trigger, nem találtam, visszalőtt meghaltam. confused Nem volt jó. pale
Szerencsére Kirai 3x is át tudott lépni a szellemvilágba, utána meg gyógyította magát. Dacubá kapott meglehetős sok sebet, talán 1 maradt neki, aztán már annyi se. Őt ugye nem lehet visszaidézni... fuck. Ikiryot is megölték, -2 lap és hát a sok belefeccölt seb... Aztán Dacubának bejött az élet csinált egy gakit - talán a gunslingerből. Illetve kijött a trigger és Onryot (ha a gunslingerből lett, akkor nincs meg csak 1 küldim, mert nem cc-ben halt meg).
Itt volt az ominőzus - akkor idézzünk shikomét, lejött, beraktam középre, aktiválódott Viki, odament, levert neki 2 nagyot, majd visszaugrott az alapvonalra, mintha mi se történt volna, csak kiraiban volt 3 seb, meg -2 seishin... lol!

A libra aztán a visszatérő Ikiryot-tól kapott egy rohamot a pálya Viki negyedén lévő dombra, és 2 ütésből feküdt is, nem volt több gyógyítgatás, meg bohóckodás. Onryokkal próbáltam a lőtávban lévő vikiket lőni, de nem sok sikerrel, aztán az egyik odahúzta a másikat, és elvertek 1 kör alatt egy Onryot, meg Ikiryot (másodszor). Maradt egy Onryom, két seishinből csináltam egy shikomét, fizettem 1 sebet, leraktam a dombra, onnan berohanta a totemet, levert neki egy nagy nullát, aztán átment rajta odaállt a láda mellé, hogy majd akkor valami lesz. Nem lett, Vikik kezdtek, egyszerre aktiválódtak, a totem adott nekik fastot, a kardos megint felvette a ládát, aztán belevert egyet a shikoméba, a pisztolyos meg belelőtt a CC-be, nyilván talált a red jollyt eldobtam védekezésre, de Subának még volt 1 SS-je amit hozzárakott a támadáshoz, és így bement. A kis szárnyas barát elköszönt ismét. No
Még egy Onryo tűzzel próbálkoztam, de annak már nem sok értelme volt. 7. kör nem lett.

Majd holnap megkeresem a táblát, ahova fel kell írni a pontokat a neten.

Jó volt a játék, bár kicsit lassan ment, és még mindig nem használjuk a locationokat, meg az eventeket!!! akkorse Pedig...

Ja, a ligás eredmény pedig 5-4 lett, ami elég vicces, mert ha festett csapatot viszek, akkor döntetlen (úgy, hogy igazából buktam 7 ponttal) scratch
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 2:05 am

na, mit játszottál ma? Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 10:07 pm

Blast sablon kell ide.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:45 pm

Belekontárkodok egy kicsit. Smile Azért nem tűnnek annyira vészesnek, mert jó volt a küldetésed, volt lehetőséged megcsinálni (ahogy látom nüanszokon múlt, hogy nem sikerült). Területfoglalósdit (ami elég sok küldi) azonban szinte lehetetlen behúzni ellenük. Le kell ahhoz ölni az összeset 4 kör alatt, hogy aztán 2 kör alatt lehelyezkedj a pontokért. Egyszerűen annyira mobilis a csapat, hogy a terültefoglalós küldetéseknél 2 de inkább 4 pontot elvesznek tőled az utolsó körben. Szóval ha csak a sémákat hozzák, akkor már csak egy ikszre vagy jó ellenük. Keserű tapasztalat Very Happy

Node ilyen riportokat még!
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:35 pm

Lazaruss írta:
Gyuri ha ott nem rontod el akkor 7-3 lett volna az eredmény a te javadra, mivel be tudtad volna vinni a ládát a deployodba. Amit viszont megtanultam ebből a meccsből is az az, hogy egy dolgot tudnak a mestereim nagyon profin, méghozzá menekülni.
igazából hülye voltam, ha abba belegondolok, hogy nem tudod megölni 1 kör alatt, csak ha belesebzel kb. 12 woundnyit... persze ha zoraida tol rá egy sikeres obeyt, akkor megint ott vagyok, ahol a part szakad, a láda ledobva, gatya letolva Very Happy
Rolling Eyes

Node, jó meccs volt, játszanék még - már nem tűnnek annyira verhetetlennek ezek a Neverborn haverok. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirai nem-annyira-király kalandjai   Kirai nem-annyira-király kalandjai - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirai nem-annyira-király kalandjai
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Malifaux :: Csatatér-
Ugrás: