kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyKedd Május 20, 2008 2:10 pm

Ez remek ötlet, bár hiányzik belőle az érzelmi szál, és hát romantika nélkül mit ér az élet? Mondjuk ha seggbetolnák egymást a lefotózott babák, egy laza kört formálva, megoldódna ez is. pig
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyKedd Május 20, 2008 7:54 am

Mindenki adjon be egy általa festett figurát! Azokat berakjuk egy "megrendezett jelenet: vénás kábítószer-élvező Oslo központjában" testhelyzetbe, aztán lefotózzuk. A kész képre meg jól ráírjuk (nick-nevekkel), hogy melyik kicsoda.

Chaos Lord: Bm
Valami furcsa: Exael
Gyík: Bill
Kalapácsos Tyranida Gunline Halott: Dectum

... és így tovább

Hogy a focista Sigmar-papot ne is említsem...

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyKedd Május 20, 2008 1:50 am

Köszi Very Happy
Mér,ez a közös fotó nem is rossz ötlet,úgyis régen volt már "klubnap",azt is lehetne csinálni,aztán ott majd fotózunk.Persze lehet,hogy nem lesz ott mindenki,de ez van...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 19, 2008 11:48 pm

kuldjunk be egy kepet ozsgerol (mint legnagyobb beszervezo) es a seregerol :p (vagy Pavanorol (mint legfobb vasarlo))
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 19, 2008 10:43 pm

inkvízítoron csináltak egy összesítést az összes hazai klubhoz, google térképen be is jelöltek mindenkit, és kérik, hogy küldjön mindenki egy 800*600 as fotót, amit a google map be beletesznek. csatariport, klubfotó mittoménmi. van valakinek valami ötlete, hogy mit küldhetnénk? én nézegettem az albumunkat, de hirtelen nem nagyon találtam olyan képet amit elküldhettem volna. netán csinálni kellene egy közös fotót? Very Happy bár olyan úgysincs, hogy mindenki ott lenne valahol. na szal ötlet?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 19, 2008 9:59 am

Idézet :
Kávé, alvás, alvás, kávé
Gratulálok! Razz
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 18, 2008 6:25 pm

Eddy: a mai nap a regenerálódás (... meg az adóbevallás scratch fejetfalbaver ) jegyében telik .
Kávé, alvás, alvás, kávé. Részleteset majd Pavano mester ír, de tuti, hogy Dectum kolléga jólérezte volna magát a vámpír seregével, mert min. 3 különböző nagyfogú sereg volt! Lehetett kontesztelni. Ahogy a hosszúfülüeknél is (és idebiggyesztem, hogy woodiekból 4 sereg volt, nem 1, nem 2, nem 3). Igaziból nem sasoltam a többi csatát, csak Pavanoét - az automata kávélötyijei előtt azért, hogy ha elalszom-összecsukom, akkor a közelében legyek (és ne prédálják fel farkasok az eszméletlen Nyammokat), utána pedig, mert kisajátítottam a lövés fázisok dobásait.

Amíg Pavano nem írja le részletesen a benyomásait, addig is itt a közvetlen link az rpg fórumról.
http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=8417&st=0&#entry1478182

Hja, és megint érzem, hogy ez a buli új lendületet adott a festett sereg(ek) iránti igényemnek. Most Ásosnak festek meglepi dolgokat. Azoknak meglepi, akik TK ellen játszanak majd kampányt. A gobbó-gombócok majd ezután jönnek.

Még egy: hangulat volt, buli volt, dugás volt.

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 18, 2008 12:28 pm

Vároma további jelentést.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 18, 2008 12:21 am

Haligali!

Ismét igencsak jó volt a Liga:-)!
Pavano ügyes volt, a 3 meccse alatt én ugyan többször bűnbe vittem (pl. túl kicsit-nagyot saccoltam a katapultnál, plusz szinte egyáltalán nem is dobtam eredményes lövést rá:-), de ki is egyenlítettem a számlát, és az íjászokkal jó barátnőhöz méltan brillíroztam az 5-ös és 6-os kockákkal háháhá .
Az utazás kiakasztó, fárasztó és lelkileg kifacsaró - csak részben igaz, hogy ha elég korán kelsz, nem érzed a fájdalmat. Mert igenis érzed, csak később, kumulatív formátumban fejetfalbaver . Én 4, Pavano 3 órát aludt tegnap, este még csinosítottuk a sereget, a base-eket és tray-eket. A V-D hosszúfülüjei ellen vívott csata után. Hopp, és érdekesség: volt 2 (vagy 3?:-) erdei elf sereg is. Az ogrék, zöldek, pateszok, és ... egyéb mellett.
Az arcok jók, a hangulat szerintem most is rendben volt, a seregek erősek voltak, de lehetett taktikázni. Szerintem kihívás és senkinek sem gyomorgörccsel teli übertápolás részt venni ezen a pesti rendezvényen, csak ismétlem magam, ha buzdítom a fórum olvasóit a részvételre lol! .
Részleteket később. Jamie és a csodalámpa, csörög a pizsama, jóéjt.
Nyamm
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptySzer. Május 14, 2008 7:18 am

gorugrany írta:
Nekem tetszik. A rangjelzéseid is ST?

Az bizony... A gojo ezekre hitte azt, hogy rendes tengerészeti rangok... Laughing De az még folyamatban van.. Szegény Fafa (aki ebben szakértő) viszont el van havazva, úgyhogy azokra még várni kell sajna... Sad
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptySzer. Május 14, 2008 12:40 am

Nos,
azon bizonyára kevesek kedvéért, akik nem szokták nézni:

http://www.warhammeronline.com/conceptart/index.php

Sajna egy csomó régit már nem találok rajta, és az én böngészőmmel le kell tölteni a képeket, hogy igazán élvezhetőek legyenek, de nekem temérdek ötletet és ihletet adtak. Hátha másnak is.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyKedd Május 13, 2008 7:59 pm

voroncov-draskov írta:

Nem tetszik a kép? Sad Pedig szerintem aranyos... Egy Reman Star Trek-ből... Rolling Eyes

Nekem tetszik. A rangjelzéseid is ST?
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyKedd Május 13, 2008 7:53 pm

Ööö...előfordul néha, hogy az ld-teszt nem sikerül... Laughing

Nem tetszik a kép? Sad Pedig szerintem aranyos... Egy Reman Star Trek-ből... Rolling Eyes

A csúnya dolgokért az Özsgét kell elővenni, ő ront meg mindenkit (igazából Nurgle Papa kedvenc kis háziszolgája, ugye), köztük engem is a mindenféle darálós-áldozós dolgokkal... Nem mintha nem lennének jók... Razz Így a hosszú munkaórák alatt sem unatkozom, köszi Özsge! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 12, 2008 11:42 am

Embere válogatja, mondjuk én is jobb szeretem a papíralapú könyvet, amit igazából lehet lapozgatni. Biztos valami foglalkozási ártalom. Embarassed
Így aztán Nyamm a kölcsönadós rész még mindig áll, addig meg netbújásra fel!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 12, 2008 11:35 am

Szerintem a költségvetés egyensúlyba hozás és a könyvvásárlás elmaradhat, ugyanis a seregkönyvben 10 színes oldalnál nincs több, és minden kép megtalálható ama bizonyos neten, méghozzás az orcs and goblins nyitólapján, az orc tribes címszó alatt, valamnt az óriás mesterfestése oldalon. Szerintem nyomtasd ki a file-t amit adtam a színes oldalak nélkül, aztán waaagh!!!
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 12, 2008 11:19 am

Berzenke: Rossz ötlet volt, belátom (és kifogás is, ugye, mert addig, amíg ideérne a könyv, még magam előtt is elodáznám a babamacerát Neutral ). Úgyhogy igazságod vagyon.
Új rendelésem van tehát: inkább pluszba hozom a költségvetésemet és veszek magamnak könyvet. Ez ösztönző cél, és amint megvalósul, lehetőséget teremt a kucorogva/napozva olvasásra (igen, igen, igen - silent ), cipelésre, puffasztott búzaszeletekkel való összemorzsázásra, almamamagokkal való összeszórásra, mézes maceszragacsokkal való megjelölésére. Addig viszont lesem a netet, és levarázsolom a könyvet. És igyekszem nem összeragacsozni-morzsázni a Mester laptopját.

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyHétf. Május 12, 2008 9:31 am

Nyamm: te is tudod, hogy ez ürügy, a net dugig tele van színes képekkel :!: Kölcsön adom szívesen, de csak erre várni, hát az tyütyű.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 8:14 pm

Berzenke: Szeretném elkérni a seregkönyvedet, mert a színes képek nézegetése és a cikkek olvasása szerintem meghozza a kedvet a közös waaagh-hoz, közvetlenül a festéshez és tervezgetéshez.
Spoiler:
Leginkább a színes képek clown . Részemről igen szolid kis waaagh - amolyan Csibor-féle (Kaland nélkül c. regény): bogyóevés és az ég boltozatának kifordítása közben.

V-D: Egyre vadabbakat írsz. És bizony a kép is iszonytató! Leesett a morál a hosszú munkaidő alatt? I have a bad feeling about this. Neutral

A süti az itt játszóknak 4+-ra sikerülhet, a mohók pedig elnyerik méltó büntetésüket (a szájpadlás és a forró lekvár nem, nem, nem kombó silent ).
https://www.youtube.com/watch?v=cvUpQTT3eNY


Nyamm
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 6:14 pm

Véletlen hát. Én 8-at akartam :kurvaronda1:
Megsemmisíteni? Hmmm, jobb szeretem a vértelenebb megtörni/terrrorizálni-lekergetni kombókat, de ez a hippi metódus sajna haszontalan egy olyan sereg ellen, amelyik már régen meghalt. Jobban meggondolva, ellenük a megsemmisítés is vértelen fejetfalbaver Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 4:45 pm

Berzenke: semmi szemétség nem volt abban a rohamban. Ez egy csata, ahol meg kell semmisíteni az ellenfelet, vagy tévedek?

Másfelől a döntetlen valóban a lehető legszorosabb meccs, de azért lehetett volna 200 pontos különbség is a két banda összpontszáma között, úgy is "draw" eredménnyel zártunk volna - ez a 9 VP egy kétezres csatában azért csak véletlenül jöhetett össze... pig

P.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 4:24 pm

Nos, elsőosztályú nap volt, gyakást, kaját, sütit és társaságot beleértve. bounce bounce bounce A második meccs döntő rohama miatt pironkodom kissé: itt nem a seregösszeálítás volt szemét, hanem én Embarassed Talán kicsit túlzás volt. Hangulatilag a sistergőbotos máguspárbaj volt talán az egyik csúcspont. Legközelebb én is hozok repkedő varázslót, és még jobb lesz Very Happy A döntetlennél szorosabbat meg én sem játszottam még,ahogy nyilván sokan.
Mindenesetre köszönöm a szép napot. háháhá
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 11:03 am

Nos, Bélával igen érdekesen alakultak a dolgaink... Először 4 órán át játszottunk (kényelmesen, beszélgetve) egy 2000 pontos csatát a TK és a Káosz között, ami konkrétan 1070 körüli VP-vel ért véget - mindkettőnknek. No Szóval a teljes csata alatt 9 VP különbség alakult ki, ami egy darab csontváz, vagy egy fél káoszgyalogos... Totális döntetlen, ennél szorosabb eredményem még sosem volt, ráadásul a vérfürdő mértékét tekintve mindketten úgy véltük számolás előtt, hogy kicsivel ugyan, de nyertünk... fejetfalbaver
Egyébként a 9 pontos hihetetlen előnyt a Káosz szerezte meg. leborul

Ezután fene jó dolgunkban (kaptunk ebédet, kávét, sütit háháhá) játszottunk még egyet, ezúttal 1500 pontból. Itt a Káosz olyan mértékben leverte a seregemet, hogy hozzászólni sem tudtam. Én 470 körül szereztem a pöttyökből, Béla 1708-at lopott össze (majdnem egész sereg, generális, 2 zászló, 2 táblanegyed), így egy jópofa mészárlás alakult ki a dologból, ami leginkább annak volt köszönhető, hogy 1500 pöttynél még nem lehetséges a mágikus fölény kialakítása, ami tulajdonképpen az egyetlen esélye szegény csontiknak a nyerésre.

Igazán pihentető, laza nap volt, én jól éreztem magam, de csoffadt halottjaim nem teljesítettek túl jól a második meccsen, pedig Liga-tesztnek szántam ezt az erőlködést... Basketball king Sleep

Berzenke: köszönöm a gyakást, igen hangulatos, szép seregekkel tosztunk. Fess sok lovagot, én doppingolom szegény "nehéz"lovasaimat!

P.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 5:57 am

Pavano: mit játszottál a Bélával?

meg mikor gravíroztatjuk a kupám? mert így olyan személytelen.... Very Happy
vigyem el én? de hova?
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 5:42 am

végülis, miért ne? Laughing Létezhet fejlesztett vidámpark... Ha befektetőket keresel, csak szólj... Wink (Az az állat-felhozatal szegényes azért, nem?)
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 EmptyVas. Május 11, 2008 12:23 am

igen, akartam is írni, hogy ez egy fejlesztett vidámpark... :d
egyébként meg állatok vannak a vidámparkban is...én akárhányszor voltam, mindig láttam sok sok állatot... Very Happy főleg marhákat. de volt néhány barom is. nem is beszélve a libákról... santa
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: