kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptySzer. Feb. 18, 2009 11:17 am

Hát igen az a szakállas tényleg kemény,de élőben biztos félelmetesebb...és a zászlósnak milyen aranyos kis bárdja van..! Very Happy Egyébként nekem tetszenek.
Állítólag lesznek új orkok is,valahol láttam egy képet az új disznóról,meg egy új gyalogos figurát is.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptySzer. Feb. 18, 2009 1:39 am

billy? ezt még meg kell beszélnem itthon. Wink
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptySzer. Feb. 18, 2009 1:03 am

YKoS írta:
(mondjuk a gyíkokhoz inkább olyan battalion kellene amiben van 6 sztega meg 2x10 szkink, aztán jónapot wh fantasy hírek - Page 10 523470 )
akkor nászajándéknak jó lesz egy bili, ugye? Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptySzer. Feb. 18, 2009 12:45 am

ezek a GS-ök ilyen sogron papok vagy mafasz ez a kígyókard náluk?
a zászlós csávó sztem elég jól péncélozott ahhoz, h kb. full platenek számítson. és nem is rossz. mondjuk nem is olyan csúnyák, csak ezek a buggyos izék... az unokahugomnak van egy ilyen csíkos rugdalózója, mindig röhögnöm kell amikor meglátom. Laughing
az új gyík seregkönyv is sokat változtatott, az új vámpír is... stb. (mondjuk a gyíkokhoz inkább olyan battalion kellene amiben van 6 sztega meg 2x10 szkink, aztán jónapot wh fantasy hírek - Page 10 523470 ) a többire nem emlékszem...

ja és ha nagy leszek nekem is ilyen szakállam lesz. wh fantasy hírek - Page 10 503400
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 11:50 pm

nem hiszem, hogy ez így lenne.

az empire viszont nagyon megváltozott ahhoz képest aminek én neki akartam kezdeni. lehet élcelődni a dolgon, de ettől még nem fog változni. az outrider, pistolier box pl. tetszik. most akkor össze fog omlani a világegyetem, mert megdőlt az elmélet? még nem voltak empire babáim, amikor már biztosan tudtam, hogy az újak nem tetszenek. fél évig nem vettem meg a sereget, hogy megvárjam az új figurákat. amikor kijöttek az első képek, kb volt egy hónapom, hogy beszerezzek mindent, mert azonnal látszott, hogy nem tetszik. szerencsére sikerült.

ráadásul nem csak a modellek változtak meg, hanem a sereg felépítése is. márpedig ha valaki azért kezd bele egy seregbe, mert szereti a gyalogos kockákat, akkor elég nagy szívás ha aztán rá 3 hónapra úgy változik a sereg, hogy éppen azok nem megfelelő választások. erről is én tehetek?

a hibát ott követtem el, hogy nem vártam meg a seregkönyvet. gondoltam a sereg taktikája csak nem változik annyira. hát de. Very Happy de mondom, szerenécsre a régiek tetszenek nagyon és sok is van belőlük. ha netán a következő kiadásban visszatérnének megint a gyalogos sereg verzióhoz, ami valószínű, mert mindig így csinálják, akkor ahhoz is van elég figurám. Very Happy úgyhogy ezúttal nem baxnak ki velem. vagyis amire szükségem van, abból minden megvan. amikre pedig az újak közül szükségem van, az éppen tetszik.

csak szerettem volna egy nulni greatsword egységet. hát ezekből nem lesz valszeg...az a szakállas majompofa, mint csempa az első sorban... hát felröhögtem amikor megláttam. Laughing
viszont legalább van egy két fej ami használhatónak tűnik. a hátsó sorban a ferenc józsef császár pl. elég faja! jó lesz lovagra! Very Happy

http://www.huszadikszazad.hu/galeria.php?cikk=5203&kep=13425

http://www.bibl.u-szeged.hu/bibl/mil/ww1/who/fj.jpg
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 11:32 pm

Eddy írta:
gojo írta:
nem, sajnos nekem az új empire vonal nem jön be. a vicces az, hogy az artworkök azok nagyon tetszenek. aztán a figurák köszönő viszonyban sincsenek ezekkel a képekkel...nagyon nagy kár. nekem. de, mint látszik, van olyan akinek tetszik. ez azért nem jó nekem, mert az eladások nem az én ízlésemet fogják türközni, úgyhogy nem lesz változás... Very Happy pech. szerencsére van másik olyan sereg ami tetszik. empire ből pedig megvan minden ami kell. így azért a helyzet nem olyan vészes. Smile


és melyik tetszik?

Úgy tippelem az összes olyan sereg figurája tetszik Gojonak, amelyikből éppen nem birtokol egyet sem. Természetesen ez azonnal meg fog változni, amint elkezdi gyűjteni bármelyiket is. Very Happy

fogdmeg
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 10:57 pm

gojo írta:
nem, sajnos nekem az új empire vonal nem jön be. a vicces az, hogy az artworkök azok nagyon tetszenek. aztán a figurák köszönő viszonyban sincsenek ezekkel a képekkel...nagyon nagy kár. nekem. de, mint látszik, van olyan akinek tetszik. ez azért nem jó nekem, mert az eladások nem az én ízlésemet fogják türközni, úgyhogy nem lesz változás... Very Happy pech. szerencsére van másik olyan sereg ami tetszik. empire ből pedig megvan minden ami kell. így azért a helyzet nem olyan vészes. Smile


és melyik tetszik?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 10:42 pm

nem, sajnos nekem az új empire vonal nem jön be. a vicces az, hogy az artworkök azok nagyon tetszenek. aztán a figurák köszönő viszonyban sincsenek ezekkel a képekkel...nagyon nagy kár. nekem. de, mint látszik, van olyan akinek tetszik. ez azért nem jó nekem, mert az eladások nem az én ízlésemet fogják türközni, úgyhogy nem lesz változás... Very Happy pech. szerencsére van másik olyan sereg ami tetszik. empire ből pedig megvan minden ami kell. így azért a helyzet nem olyan vészes. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 9:18 pm

Szerintem kurvajók, ahogy az összes új Empire figura... De persze az örök elégedetlenkedőknek akkor sem lett volna jó, ha a mostaniak műanyag változatai lettek volna, mert "mégsem ugyanolyan, mert kicsit külnöbözik és attól milyen szar"...Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 17, 2009 8:25 pm

http://warseer.com/forums/attachment.php?attachmentid=52786&d=1234877273

ennyi. vagy most veszek még greatsword oket vagy soha nem lesz 30 fős osztagom. hihetetlen. szinte minden sereget képesek olyanra megcsinálni, hogy tetszik, kivéve azt az egyet amivel szeretnék játszani...ez félelmetes. mondjuk legalább annyit, hogy ezek a modellek legalább használhatóak alabárdosnak vagy kardosnak. a kezek ugye megvannak itthon, a testek meg azért nem olyan rosszak, mint a sima state troop-ok. de hogy greatsword...ezek...hol a ...csába van róluk a full plate? egyik srác írta az angol fórumon, hogy valószínűleg a következő kiadásnál elvesztik a full plate opciót, mert a gw az utóbbi időben törekszik a wysiwyg re...fasza. akkor meg majd dobhatom ki a korábbi babákat...minden reményem ezekben a nyomorult gs ekben volt. hihetetlen szarok. áh...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 03, 2009 10:06 pm

indication- utalás
have no indication- nem tudunk róla, nincs rá utalás
we have no indication of military altar- nem hallottunk utalást az oltárra

a "hogy mi az" dolgot honnan szedted, azt nem tudom...ettől még jelentheti azt is. nem vagyok angol...és nem is beszélek jól angolul, szóval nem lepődök meg azon ha valamit nem sikerül átfordítanom. Smile

de akkor megnyugtató, hogy én értettem félre és csak azt nem értik, hogy mire utal a military altar. mondjuk annyi absztrakciós készségük lehetne azért, hogy valószínűleg a war altarra gondoltak, legfeljebb valaki elírta...ráadásul odaírhatta volna, hogy a war altarról azért tudnak...de ezt sem írták oda.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 03, 2009 8:29 pm

angolbol buktal Smile

Idézet :
-May: Fantasy Empire 2nd Wave (Empire Steam Tank, Greatswords, "Military Altar") (we hear June, and have no indication of a "Military Altar")

- Majus: Empire masodik hullam (goztank, nagykardosok, "military altar") (juniust hallunk, es nem 'hallottunk' a "MA"-rol, hogy mi az)

nnajo ez sem az a pontos forditas, de a lenyed, hogy a BolS-on sem tudtak, mi-a-szar az a "MA". Pedig leginkabb a war-altarnak lehet megfeleltetni Empire-nel.
A rohoges akkor lesz, ha megsem az lesz Very Happy
Kulonben jo otlet lenne, ha 3 sprue lenne benne (alap war-altar, 1 empire, 1 kaosz) es tenyleg mindkettot meg lehetne epiteni belole.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 03, 2009 8:05 pm



hát ebből gondoltam, hogy nem leszen...bár korábban megerősítették, hogy lesz. meg én arra számítottam, hogy talán ebből lehet majd war shrine-t is csinálni káosznak. gondoltam egy legyet ütnek két csapásra. de ezeknél soha nem lehet tudni. azért remélem kiadnak majd egyet, mert a jelenlegi nem valami tetszetős...éppen ezért nem veszem még meg. aztán ha meg nem jön ki új, akkor elcsesztem megint fél évet a semmiért. na az lesz a pech...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 03, 2009 7:27 pm

magyarul is beirhattad volna inkv-rol Razz

kulonben ez tenyleg a rumor kategoria (gyk sehol nincs megerositve, legfokepp a kiado altal).

nem lesz war-altar birodalomnak? akkor a military altar szerinted micsoda. (gyk. felreforditas spanyolbol)

ja es spanyoloknak nem hinnek, soha (van spanyol munkatars, belole indulok ki)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Feb. 03, 2009 7:02 pm

Ok guys, this one has been making the rounds today so here it is. I will spare you the horrific babelfish translations and give you the basics as well as what we are hearing.

2009 Warhammer 40k & Fantasy
-April: Imperial Guard (we hear May)
-May: Fantasy Empire 2nd Wave (Empire Steam Tank, Greatswords, "Military Altar") (we hear June, and have no indication of a "Military Altar")
-July: Planetstrike (looks like its coming at LONG last)
-September: Space Hulk (with all new modern plastic termys, genestealers...the whole 9 yards) (we have no confirmation on this)
-October: Skaven (we hear August)
-November: An unnamed marine chapter (we hear Space Wolves)

2010 Warhammer 40k & Fantasy
Fantasy Candidates: Khemri...
40k Candidates: Tyranids, Blood Angels (possibly following on the coat-tails of Space Hulk), Necrons, Tau, Dark Eldar are reported to be almost finished, but pushed off due to their low interest level.

~EXTREME CAVEATS on some of this stuff guys. I would not read anything into any of the 2010 stuff for example as that is way,way far off. Also, we have seen confirmed release dates sent to retailers that don't exactly match these dates but overall match the releases.

The things to focus on are the near term releases such as IG, Planetstrike!!!!, and Skaven. We here at BoLS seem pretty confident of the Space Wolves for late this year. Once again, the real eye opener here is mention of Space Hulk, which would be great, but I will believe it when I see it. I'm not buying the Dark Eldar pushback either.

Have at it guys!

hírek a a bols ról...nem vagyok elragadtatva...ha csak ennyi fantasy könyv jön ki ebben az évben, akkor még annál is lassabban fog frissülni a seregkönyvek armadája, mint eddig...most komolyan ez a jelenlegi lizard könyvvel együtt 2 azaz kettő könyv...értem én, hogy gazdasági világválság van, meg minden, de azért ez gáz. ráadásul azt írják, hogy lehet nem is lesz oltár a birodalomnak. a másik kettőre meg nincs szükség...kiválló. hihetetlen, hogy ezek egy évben sem tudnak olyat produkálni, hogy az ne legyen valamilyen szinten rossz...persze ha igazak a leírtak. ami ugye azért nem biztos. reménykedjünk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyPént. Jan. 09, 2009 11:46 pm

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 11:57 am

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyVas. Dec. 28, 2008 3:20 pm

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:43 am

nagggyon csinosak! wh fantasy hírek - Page 10 523470 wh fantasy hírek - Page 10 159591
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 11:19 pm

Juhéj!!! cheers
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 10:19 pm

sztega muanyag, csak csak muanyag.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 10:06 pm

Azt hiszem, hogy azok a tüskés bizék fémből lesznek, ami azért baj mert káoszkutyát nemigen tudok miből csinálni. Muszáj lesz a műanyag kutyákra pikkelyt rakni.
Arról van hír, hogy a sztegák miből készülnek?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 7:18 pm

Uhhh, lehet, hogy én is beszerzek párat.
Nagyon hangulatosak lesznek konvertáláshoz!

Persze nem fogom tudni öket ilyen szépen kifesteni.

Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 7:00 pm

nem
akarok
kibaszott
gyik
sereget
.
.
.
de ezek a figurak... nehez lesz megallni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 EmptyKedd Dec. 16, 2008 6:54 pm

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
10 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: