kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptySzer. Dec. 31, 2008 2:59 pm

Boldog új évet tőlem is!!!

valamint kérdezném, hogy a szombati klubnapra, akkor kell vinni lapokat vagy nem? nálam is van csomó, de ha ykos is lesz, akkor tőle is elhozhatnánk, amik ott vannak. vagy egyáltalán nem kellenek lapok?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptySzer. Dec. 31, 2008 2:18 pm

Boldog újévet mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 5:23 pm

nagy szerencse, hogy a többség nem úgy gondolkodik ahogyan én, mert akkor valszeg csődbe menne a magyar gazdaság... Very Happy:D:D

egyébként meg, arra jutottunk, hogy megnézzük a helyet valamikor az új év elején, és megtárgyaljuk az illetékessel, hogy mi legyen.

és mivel lesz nekünk csili-vili klubnapunk szombaton cheers cheers hát akkor ott még lesz időnk beszélni erről!!!!!
santa

ui.: hát nem megelőzőtt exael... Kocsmaasztal #2 - Page 33 301555
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 5:21 pm

Mindenesetre jövő hét elején bemegyünk és beszélünk az illetékessel aztán majd kiderül minden...
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 4:58 pm

Én egyetértek Pavanoval és Nyammal abban,hogy én sem tudom elképzelni azt,hogy ne lenne fogyasztás,már csak magamból kiindulva is,kényelmesebbnek találom azt,hogy nem kell kétszer akkora málhával menni mert az egész napi kaja-piát is cipelnem kell,illetve egyszerűbb még a boltba kimenős,és a pizzarendelős verziónál is.
Persze másoknak biztos vannak más szempontjai is...
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 3:03 pm

Gojo: Ismered Pavanot - tudod, hogy csak viccelt a büdös alagsorral. Én javasoltam, hogy büdös kollégiumi alagsor legyen... de hát P. Mester viccben nem ismeri a tréfát. Egyébként még nem volt megbeszélés, és így csak az időnket ütjük el azzal, hogy szerintem-szerinted van-e kötelező ottkajálás. Nyilván nincs. clown

A kinőljük/kinőjük magunkat dologban viszont szerintem félreértettél - és én sem értem, hogy Te mit értesz ezalatt. Én arra gondoltam, hogy ha már a 3-at szervezzük egy klassz helyen, rutinosan, (és pályázunk, és szponzorok jelentkeznek önként, hogy megtisztelhessük őket a rendezvényünk támogatásával... cheers ), és már-már túl sok az érdeklődő részvevő, és annyira jó lesz a hangulat, hogy mindenki hozza a barátnőjét-nejét-asszonyát, akkor egy "ne unatkozz-rendelj katalógusból" sarkot is kialakíthatunk. Te mire gondoltál?

Az 50 000 pedig a hely, a szervezés, a fogyasztás öesszesen. Nyilván meg lett volna ez is, ha a tavaszi MAXXxxx-féle 40K-s rendezvényen kellett volna terembérletet fizetnünk kb 10 000 ft. értékben, és beleszámoljuk a vizet, pizzát és az esti Flekkenes kört.

Szerintem úgy érdemes nekiállni, hogy nem félünk a költségektől, és a hülyeségre természetesen merünk nemet mondani. Gojo: egy bohó, Viktor-segélyből élő átlag egyetemista kétszer annyit költ el egy átmulatott éjszakán, mint amennyiért Te nem vagy hajlandó részt venni (ha a cigit és az oldal- ill lengőbordák költségét nem számoljuk, úgy min. 6000 egy parti a pécsi éjszakában). És a nulla önerővel rendelkezők is részt vesznek ilyenen min. kéthetetne. Szóval majd ügyesen kigazdálkodjuk Neked is, csak gyere el egyszer Megélhetési Magyar Bűnözők c. OKJ-s képzésre. Az első óra a történeti áttekintés, amit Pavano tart. A tananyagot közben dolgozzuk ki, mert már ügyesen elköltöttük a megpályázott pénzt... rendeer

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 2:21 pm

Máté: és mindenképp kérdezd meg, hogyha a dzsakudzit akarjuk használni, akkor mennyi, mert én csak akkor mennék, ha azt lehetne használni... akkorse
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 12:58 pm

nem akarlak elkeseríteni de eddig az 50 ed töredékéből szerveztünk...a cél pedig az volt, hogy ez így is maradjon. volt olyan amikor 1000 ft sem volt a beugró. meg olyan is amikor semmi. Very Happy

a büdös alagsor meg remélem, hogy csak a poén volt, mert emiatt már volt anyázás egy másik fórumon... Very Happy:D:D (a tapasztalat egyébként is azt mutatja, hogy a helytől legkevésbé függ a hangulat, sőt! )

egyébként nyilván nem lenne rossz egy olyan helyre szervezni a dolgot, ahol azért lehetőség van kaját, piát szerezni. kivéve persze ha ez azzal jár, hogy kötelező kaját, piát onnan venni...akkor én ellene szavazok. nem akarok 2000 ft ért versenyezgetni. akkor sem ha ki tudom fizetni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 12:44 pm

Gojo: mindezekkel tisztában vagyok én is. Itt nem arról van szó, hogy mi nem a "legalapabb", legolcsóbb megoldás árát szeretnénk megtudni, hanem a tárgyalástechnikáról.

Ha úgy állsz neki, hogy "kevés, spórolós, kispénzű egyetemistának szerveznék egy nonprofit bulit", akkor mi a fenét keresel egy étteremmel rendelkező, menő szállodában? Pöcsökkel nem egyezkedik senki, aki egy kicsit is ad magára. Ha úgy tűnik, hogy tudunk valamennyit fizetni, nem mindenki csóró, aki idejön, akkor lehet egyezkedni - a későbbiek reményében egy okosabb tulajdonos simán ad helyet kevés pénzért is. Ha előre igazolod, hogy nem fogunk fizetni, minek cseszekedni?

Amúgy simán tudunk fizetni, ennyi embernél - fogyasztással, terembérlettel - 40-50 ezer pénzt kaszál rajtunk a tulaj (emberenként 2000 pénz, ebből egy ezres a terem, a többi az evés-ivás, ez átlag, lesznek, akik nem isznak, de lesz olyan is, aki sokat). Egy napra ez szállodai szinten sem kevés, ráadásul most csak 20 emberrel számoltam, meg minimális fogyasztással.

Én szerveztem már milliós költségvetésű rendezvényt is, ott bebuktunk 30 000 forintot a végére, de 970 000 bejött a bevételből meg a szponzoroktól. 50 000 pénzesnél kisebb tömeges toszást meg nem szervezünk szállodában, azoknál maradunk egy büdös alagsorban, ha tudtok szerezni. rabbit

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 12:17 pm

ha a mondataitokból kiszedjük a ha val kezdődő részeket, akkor nagyjából az marad amit én írtam... Very Happy de azért persze nekem teljesen tökéletesen tök mindegy! Very Happy ha így, ha úgy! Very Happy

nyilván nem lennék jó vállalkozó, mert én nem vagyok hajlandó bevállalni semmilyen kockázatot, ha csak lehet. meg szeretek tájékozódni az alapokról is.

ha lesz két verseny, ha lesznek pestiek, ha leszünk 30 anra én nem tudok kalkulálni. viszont tudom, hogy mi az ami biztos. azért érdekelt volna ezekkel a feltételekkel. én nem tudom, szerintem nem olyan nehéz néhány mondatra válaszolni a kollégának. nyilván fel lehet vázolni a többi lehetőséget is, aztán majd arra is mond egy árat.

a kinőjük magunkat dologra meg azért térjünk még vissza!!!!!! nem nagyon kell ezt erőltetni!!!! egyáltalán nem biztos, hogy bárki is ki akarja nőni magát!!!! volt rá kísérlet, a többség akkor sem szerette volna kinőni magát (konkrétan senki, de nem lettek megkérdezve csak informálva... Very Happy ), és nem is volt olyan fenomenális a dolog...sőt!!! szóval ezzel azért kéretik vigyázni!!!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 10:33 am

Hahó!

Tuti lesz fogyasztás. Amikor a munkahelyemen megbeszélést, tárgyalást szervezek, mindig rendelek pogácsát (fejenként 10 dkg), ásványvizet (min. 2 x0,5 liter/kopf), kávét és pizzát/éttermi szolgáltatást. Mert minden tárgyaló fél, akár cégen belüli is, örül, ha van. És más a hangulat. A pogi, víz és kávé kb. 10 embernél max 7000 forintra jön ki - szerintem ez teljesen normális, és nem drága. Én is örülnék, ha így várnának valahol - nem pedig csupasz falak között, néhány rágósnak tűnő szobanövénnyel. rendeer

Szerintem arra a lehetőségre, hogy fogyasztás nélkül kérjtük a termet (ahogy az évi egy alkalomra sem), taktikailag nem helyes rákérdezni. A szolgáltató részéről riasaztó, részünkről 90%-ban előre láthatóan nem reális, és az árkalkuláció sem lesz arányos. Itt nem csak simán plusz vagy mínusz költség a teremhez járó szolgáltatás. Ez nagyrészt üzlet, kis részt bizalom, de az első deal-nél nagyban mutatja a hasonló szervezésekben való jártasságot, magabiztosságot is. Az évi két rendezvény sem lehet gond, ha kinőljük magunkat, legfeljebb az egyik sarokban felállítunk egy kozmetikai paravánt, és kilógatjuk a terem fölé, hogy "Warhammer - AVON" - és így a Pécsre érkező oldalbordák sem fognak unatkozni. lol!

Remember: a Fordanban is simán volt 5-7000 ft. összfogyasztásunk, pedig csak beszélgetni mentünk. drunken


Nyamm
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyKedd Dec. 30, 2008 10:15 am

Hoi!

V-D: azért szerintem olyan, hogy fogyasztás nélkül, olyan nem lesz. 20-30 embernél legalább 10 szokott ilyen rendezvényeken enni-inni akármilyen drága helyen is tartják. Még egy csóró SW versenyen is dőlt a pénz az étteremnek, mert a nép iszik, ha azt látja, hogy van mit.

Én simán hozatnék magamnak jó kaját az étteremből, legalább két kávét, két vizet, meg valami apróságot elcincálnék, akkor is, ha ez mondjuk 5000 forintba kerülne. Ha van még két ilyen ember, már van egy alap fogyasztás. Ha mindenki más hoz magának mindent, és csak egy teát-kávét iszik 300 pénzért, az is vagy 8000 pénz ennyi embernél.
Szóval egy 20-30 ezer pénznyi forgalom mindenképpen lenne a dologból minden versenyen. Ez az "utána ivás" nélkül értendő.

A lényeg az, hogy fogyasztás nélkül ne kérdezz rá, mert egy tulajdonos számára ez elég riasztóan hangzik, meg nem is igaz. Évente legalább kétszer, de inkább háromszor mennénk, jó esetben akár harmincnál is többen. Ha jönnek Pestről is emberek, akkor a fogyasztás is megnő, nekik nem szokatlanok az árak... pig

P.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 10:56 pm

gojo:

nincs kábé ár. Megmondjuk mi van, ő megmondja mennyi. Ez így működik, de azért megkérdezem ezekkel a feltételekkel, de nem lesz jó nekünk, már látom... Evil or Very Mad
Az itteni fogyasztást csak szenyók terén ajánlom, mert drágának elég drága a hely...Very Happy

Majd mondom, hogy mi a helyzet... Ti addig nézzetek mást!
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 10:39 pm

V-D:

azt még azért megkérdezhetnéd, hogy ha reggel 8 tól este 8 ig vagyunk, évente legalább egyszer, minumum 20 max 30 ember, fogyasztás nélkül, akkor kb mi lenne az ár! mert ha erre valami olyat mond ami azonnal nem jó, akkor gondolom tovább nem is nagyon érdemes gondolkodni ezen a téren.

ez az a minimum, amit szerintem mindenképpen kihasználnánk, ami mindenképpen garantálható. azt, hogy lesz e évente több alkalom, hogy lesz e fogyasztás, az már esetleges. bár az utána piálás, az lehet, hogy még adja magát. feltéve, hogy normálisak az árak nálatok. (nem tudom, mert nem jártam arra)

szóval ezekkel a paraméterekkel kérhetnél azért egy kb ajánlatot. bár inkább évente kettő alkalom lesz az az egy ha jobban belegondolok, mert fantasyt is külön szeretnénk rendezni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 9:12 pm

voroncov-draskov írta:
Na, sikerült beszélnem a főnökömmel a terem kapcsán...

Azt mondta, hogy természetesen lehet róla szó, de előbb pontosan le kell tisztáznunk az igényelt szolgáltatásokat.
Amiről itt szó van:
- mennyi időt lennénk a teremben (pl. reggel 8tól este 8ig)
- mennyien lennénk
- hányszor jönnénk egy évben (ha többszöri rendszeres alkalomról van szó, akkor valszeg olcsóbb a dolog) és mikor
- lenne-e napközben fogyasztás (értsd: kell-e szendvics, kávé, tea, üdítő, ásványvíz stb.)
- rendezvény után lemennénk-e enni az étterembe vagy a bárba piázni, mert az is belekalkulálható
kábé ennyi egyelőre...

Ezeket pontosan le kell tisztázni, mert csak utána tud árat mondani. Ha ezt letisztáztuk, akkor egy önként jelentkező "széplelkű" (Özsge, gojo, Pavano) kolega "Az Egyesület"-től bejön velem és lebeszéljük.

Na, hogy legyen?
Mondjátok azt, hogy az államnak dolgoztok, hátha olcsóbb lesz... a köjálnak nem tudnak ellenállni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 8:45 pm

Na, sikerült beszélnem a főnökömmel a terem kapcsán...

Azt mondta, hogy természetesen lehet róla szó, de előbb pontosan le kell tisztáznunk az igényelt szolgáltatásokat.
Amiről itt szó van:
- mennyi időt lennénk a teremben (pl. reggel 8tól este 8ig)
- mennyien lennénk
- hányszor jönnénk egy évben (ha többszöri rendszeres alkalomról van szó, akkor valszeg olcsóbb a dolog) és mikor
- lenne-e napközben fogyasztás (értsd: kell-e szendvics, kávé, tea, üdítő, ásványvíz stb.)
- rendezvény után lemennénk-e enni az étterembe vagy a bárba piázni, mert az is belekalkulálható
kábé ennyi egyelőre...

Ezeket pontosan le kell tisztázni, mert csak utána tud árat mondani. Ha ezt letisztáztuk, akkor egy önként jelentkező "széplelkű" (Özsge, gojo, Pavano) kolega "Az Egyesület"-től bejön velem és lebeszéljük.

Na, hogy legyen?
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 11:57 am

Berzenke: lásd még a marxista közgazdaságtan első tételét, mely szerint nem ütjük agyon azt, akitől hasznot remélünk. A családod bizonnyal olvasta ezt.

Sztálin elvtárs viszont tutira a második pontnál kezdte az elvi művelődést.

P.
Vissza az elejére Go down
:.:.:RedleadR:.:.:
közlegény
közlegény
:.:.:RedleadR:.:.:


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Dec. 17.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyHétf. Dec. 29, 2008 3:17 am

Utólag is mindenkinek Boldog Karácsonyt! És ha már itt tartunk orkokban, patkányokban, elfekben, élőhalottakban és mindenféle mozgó izében gazdag Boldog(abb) Új Évet!

Sajnálom hogy kimaradtam a csapatépítő tréningből. Smile

A lényeg, hogy igyatok minél többet éjfél előtt, hogy utána tiszta lappal indulhassatok. Kocsmaasztal #2 - Page 33 711625
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyVas. Dec. 28, 2008 5:49 pm

Valamint:
- a bőrruhás szexistennő és az sztk-s/kockás szánalom mindezek ellenére olyan, mint zsák meg a foltja
- a Lépcsőházban nem fénylik a fehér sas
- az embert nem öli meg a családja akkor sem, ha ezt határozottan szeretné, így előbb-utóbb jobban lesz
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyVas. Dec. 28, 2008 2:16 pm

további tapasztalatok:

- kockás ing+esztéká szemüveg nem menő
- csaj bőrszerkóban menő
- létezik a fekete felhő, ha nem tudod ki lépett rá, akkor éppen a közepén állsz sörk
- ha 20 percet vársz a sörre, és közben még le is öntenek, kapsz egy telefonszámot
- ha 5 perc alatt szerzel 4 sört, akkor isten vagy(pedig csak egy régi Yog-Sothoth trükk), de emiatt a fenti bónusz elmarad
- warhammerrel nem csajozunk
- de a cincses szekérnek 3+-os a mentője :OK:
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyVas. Dec. 28, 2008 1:39 pm

ámen szavaidra cheers
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyVas. Dec. 28, 2008 12:54 pm

YKos: nagyjából ezek:

- Pólónál egy hét moratórium, árajánlat-kérés, szombaton beszélünk róla.
- Patrik jóvoltából lesz klubhely a Pollack alagsorában (mosdóval és zenével), első klubnap itt szombaton 10 órától.
- Egyesület egyelőre nem lesz, mert csak hátránya lenne, ha működik már egy ideje a rendszeres klubozás, akkor visszatérünk rá.
- Versenyügyileg 40K lesz először Pécsett szervezve, Bm és Exael írják a sztoriját, valamikor március végén lehet rá számítani. Ha bejön, lesz fantasy is, már az új gyíkokkal. cheers
- Rokimanjaro és mások állítólag tudnak/fognak sok terepet csinálni, ha bírja a szívük.
- Többen (4-5 ember) akarnak a jövő évi Legendás Csaták 40K project-ben játszani, valami "együttmenést" fognak szervezni, ha meglesznek az időpontok.
- Több rendszeres buli lesz, Norbinak is lesz nete hamarosan, néhány új arcra (Patrik már temérdek HE babával, Pteropta fűrágókkal, Rokimanjaro talán patkányokkal, egyebek másokkal) is lehet számítani a 2009-es évben fantasy téren.

P.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptyVas. Dec. 28, 2008 12:42 am

Valaki egy rövid összefoglalót a mai fordanos mókáról?
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptySzer. Dec. 24, 2008 5:14 pm

Mindenkinek békés boldog karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 EmptySzer. Dec. 24, 2008 4:59 pm

Hahó!

Békés, nyugodt, meghitt, gyomorrontás- és bánatában alkoholizálás-mentes karácsonyt mindenkinek. Még ha ezzel ki is marad Magyarország több, mint fele! :-)

Hanukát és buékot is! drunken

A bizakodóknak: https://www.youtube.com/watch?v=DmXzamLDgFk

(The Best Is Yet To Come)

A kevésbé bizakodóknak: https://www.youtube.com/watch?v=Xg32uovFV84

(Here's To The Losers)

Nyamm rendeer
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 33 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: