kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 9:04 pm

Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 7:40 pm

kezdeni bármilyen emberi időben lehet. akár már délelőtt is. árnyék van bőven, remélem nem fogunk megsülni. igazából nem gondolkodtam rajta, hogy mikor kezdjünk.

ötletek?

kajának mennyi kell időben?

jah és ami fontos, mennyi fára van szükség? csak, mert gőzöm sincs, hogy mekkora mennyiség van kint. és mi van ha elfogy? én viszont kurvára nem értek hozzá, hogy menyi fog kelleni, szóval nem tudom felmérni az igényeket.

kata:
a paprikáról nem tudok nyilatkozni, azt majd tökös megmodndja, de a szúnyogírtós dolog az tényleg jó lenne. szerintem kezelhetetlen mennyiségű szúnyog lesz. szóval mindenképpen el kell gondolkodni, hogy milyen megoldást akarunk ellenük kitalálni. én láttam már ilyen kicsi szúnyogírtó gyertyákat, azok nagyon hatásosak voltak. a kérdés, hogy hol lehet ilyet beszerezni. kata valami fáklyákat írt, amit viszont gondolom nem fogunk tudni használni mondjuk fent a teraszon, mert ott elég nehéz beleszúrni a betonba...ugye... Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 7:18 pm

Én is ott leszek. geek
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 7:13 pm

Számoljuk össze a kajálókat nagyjából:
-Tökös
-Özsge
-Fade
-Patrik
-Gojo
-Ágoston
-Kata
-Ádám JAVÍTVA:D
-Laci

Igyekeztem olyan maxosra írni. Mert ugye ha kevesebb kaja van az sosenemjó. A több kaja problémát meg elég könnyen meg lehet oldani...
Ha vkit kihagytam/tévesen fölírtam az Tököst anyázza. Kocsmaasztal #3 5024


A hozzászólást Laci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 30, 2010 7:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Fade
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 15.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: az ilyet meg jobb elkerülni   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 5:59 pm

lövés után benézek.

fözés ha én csinálom úgy megy, hogy megkérdezem hányan akarnak ha összejön 3-15fő akkor ~500-700Ft/kopf. 700Ft az már prémium menü műanyagevőcuccal.
Az xyhoz hagymát, zb húst, w meg paprikát sose müködik mert egyik ugyis elkésik (vagy akár nem is jön) mert: leégett a háza, meghalt az édesanyja, totálkárra törte a kocsit, rákos lett a gyerek.... az ilyet meg jobb elkerülni.

justmy2cent

tökös: Én jelentkezem kajára.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 1:25 pm

Főzés időpontja teljesen mindegy számomra, egy hozzávetőleges létszámot mondjatok majd és onnantól mehet a dolog Smile
Üdv! Kocsmaasztal #3 711625
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 11:03 am

Nyamm-haikan írta:

ui.: Pirospaprikát ne vegyetek, abból nagyhatalom vagyok, anyum minden látogatáskor hoz egy nagy üveggel valamilyen misztikus indíttatásból... Fini, jó minőségű cucc, csak már tele van a szekrény... rendeer

Nyamm

hasznald fel az uvegek tartalmat a goblinokhoz, voros homoknak Very Happy


jo szorakozast a fahazas bulihoz.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 10:28 am

Sail ho!

Nagyon örülök, hogy lesz faházas parti! Én is megyek, csak azt mondjátok meg, hogy a bográcsozás inkább ebédre vagy vacsira tervezett kaja. Mert szívesen megveszem a műanyag tányérokat, poharakat és kanalakat, és vinnék egy-két szúnyogírtó fáklyát, de ha Tökös már délelőtt nekiáll főzni, akkor korán elviszem a cuccokat, és nem este ugrok be velük.

Tényleg, számoljátok, hogy hányan leszünk? drunken

ui.: Pirospaprikát ne vegyetek, abból nagyhatalom vagyok, anyum minden látogatáskor hoz egy nagy üveggel valamilyen misztikus indíttatásból... Fini, jó minőségű cucc, csak már tele van a szekrény... rendeer

Nyamm
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 12:53 am

Laci írta:
Ha van hely én játékban is benne vagyok. Viszont akkor szerintem legyen páros hogy minél többet tudjanak játszani ha akarnak:)
Ha lesz főzés esetleg bográcsot is tudok hozni, s lehet embereket is szállítani autóval de ez még nem biztos.
Gojo! Ezt csekk Wink
Bogrács van Razz
üdv! Kocsmaasztal #3 711625
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptySzer. Jún. 30, 2010 12:41 am

örülök, hogy eztet akkor így kivállóan megterveztétek, csak az a gond, hogy bogrács nincs. úgyhogy talán akkor innen kellene indítani, mint alapanyag... Very Happy

asszem fa az lesz. vagy legalábbis valamire emlékszem, hogy van ott kint. legutóbb gázzal fűtöttünk a bogrács alá. se a bogrács, se a gáz nem az enyém volt, így azokat nem tudom most szolgálatba állítani.

továbbá, ami még eszembe jutott, hogy vagy mindenki hoz tányért és evőeszközt magának, vagy....nincsen vagy. mindenki hoz magának mindkettőt. Very Happy na jó, lehet venni műanyagot, de az borsos lesz.

tulajdonképpen akkor az van, hogy én szívesen adom a helyet. Very Happy de azt tényleg szívesen!!! Very Happy

a kajában meg valóban legyen mindkettő.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:38 pm

TöKöS írta:
Nekem bármi szóba jöhet, majd egy létszámot mondjatok, úgy vásárolok.
Jha igen, csak kolbász legyen benne, vagy kolbász és virsli vegyesen?
Üdv! Kocsmaasztal #3 711625

nanáhogy mind2
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:31 pm

SZVSZ mind2
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:26 pm

Nekem bármi szóba jöhet, majd egy létszámot mondjatok, úgy vásárolok.
Jha igen, csak kolbász legyen benne, vagy kolbász és virsli vegyesen?
Üdv! Kocsmaasztal #3 711625
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:19 pm

Nekem ok, a sok hús ötlete pedig még jobb.
Gyakni ki akar? Hogy játszunk? Mert nem mind1 mi ellen hozok sereget:D
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:37 pm

Én késő délután tudok menni, mert előtte kötelező lövés van a hegyen. Ettől függetlenül a paprikás krumplit erősen támogatom. Kolbásszal. Jó kolbásszal. Sok hússal, de lehet benne tojás, sajt és süti is.

P.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:14 pm

Gojo!
Ha van bogrács meg fa meg minden ami nem a kajához kell akkor én vállalom a kaja megcsinálását.
Én paprikáskrumplira szavazok, mert az jó, olcsó, egyszerű és szokták az emberek szeretni.
A cuccokat megvehetem hozzá. Hozok blokkot. Jó lesz.

De persze csak akkor, ha a többiek is benne vannak.

Inni kellene. Alkoholt. Sört.
Asszem.
Üdv! Kocsmaasztal #3 711625
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:37 pm

Nekem tökre mind1 pl ho mi a kaja, mindenevő vagyok:D
Viszont mindenki jobban jár ha én nem főzök/sütök. What a Face Úgyhogy ezt nem tudom bevállalni semmiképp:D
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:46 pm

viszont ugye mi legyen a kajával? mert mindenki okosan rábólintott, hogy persze legyen valami kaja, de ugye mi? csak, mert nem biztos, hogy jól jártok azzal ha én mondjuk nekiállok disznót vágni reggel...

korábban ugye az volt, hogy slan'o volt olyan jó és csinált nekünk kiválló sokac babot. de most ugye erről nem beszéltünk vele. nem tudom, hogy egyáltalán ráér e most erre. ugye neki azért család is van.

szóval Béla, tudsz jönni és tudsz és akarsz is ismét babot csinálni? Smile (nyilván költségeket majd leírod, ha egyáltalán tudod vállalni)

ne szaladjunk ennyire előre, de ha Béla nem tudja vállalni, akkor azért mindenki elkezdhet gondolkodni, hogy mi legyen.

illetve piát ki mit szeretne? csak, mert ezt is meg kellene dumálni.

a kezdés nyilván attól is függ, hogy lesz e kaja, avagy nem stb.

ami eddig biztos, hogy akkor vasárnap lesz a találka, mert az jobb mindenkinek, úgy tűnik.

játék:
asztal ott lesz, terepek ott vannak. aki hoz sereget játszani fog tudni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 10:20 am

Zoli is jönne, jó neki a Vasárnap. S szintén szeretne gyakni.
(Azért én írok a nevében mert neki nincs nete.)
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:41 pm

első rész. tény, hogy xbox-on jobb a grafika, de wii-vel ugye lehet fénykardozni Smile)) vmikor nyáron azért csak találok rá időt és alkalmat, hogy megnézzem. lehet mindkettőn.

ez a második azért kicsit már durva Very Happy ez a vader cannot stop me rész... persze, attól még Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 8:11 pm

melyik van meg? (birka kerdes, mert a masodik resz es az MMO evileg csak szept korul jon ki)

erdemes, bar legdurvabb grafikara a ps2-es/xbox360-as valtozat. PC-st nem tudom, de letolteni sem merem, 15gb szoval valami extra csak van benne.

psp vicces, egyreszt ugye gfx nem tud olyan latvanyos lenni, de ezt ellensulyozza, hogy cipelheto es van egy extra jatekmod benne, ahol arenazni lehet mas jedik ellen.
- sima arena (kivalasztott jedik ellen)
- tortenelmi kuldetesek (pl Anakin+Kenobi grievus hajojan Duku ellen, Luke vs DVader a bespinen)
- legviccesebb: order66, 15v16 szint, kozte nincs megallas. egyfajta survival mode.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 7:42 pm

Vasárnap, kaja Wink
Üdv! Kocsmaasztal #3 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 7:35 pm

MAXXxxx írta:
ha jol emlekszem nem nagyon volt nagy beszed a "StarWars Force Unleashed"-rol. Legalabbis ahhoz kepest, hogy pl Pavano mennyire SW kedvelo volt talan nem is jatszott vele.

En is csak a PSP-s verziot ismerem, es az alapjan nagyon bejott.

Ime a masodik resz trailere

szerintem oriasi, rogton a "Knights of the Old Republik MMO" mellett.
redleadernek megvan wii-re... csak még nem volt lehetőségem kipróbálni... de ami késik Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:21 pm

ha jol emlekszem nem nagyon volt nagy beszed a "StarWars Force Unleashed"-rol. Legalabbis ahhoz kepest, hogy pl Pavano mennyire SW kedvelo volt talan nem is jatszott vele.

En is csak a PSP-s verziot ismerem, es az alapjan nagyon bejott.

Ime a masodik resz trailere

szerintem oriasi, rogton a "Knights of the Old Republik MMO" mellett.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 9:57 am

exael írta:

Jó a vasárnap,kaja sztem is legyen.

Szintúgy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: