kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 háziverseny

Go down 
+12
Pteropta
subaggut
Patrik
Pavano
TöKöS
MAXXxxx
gojo
Yoda007
Bm
Nyamm-haikan
Laci
exael
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 4:39 pm

Köszönöm a tegnapi "versenyt" a szervezőknek ae ellenfeleknek. Mégegyszer bocs Subának

Nos a tanulság:
- a figurák cserbenhagytak semmi papírformát nem hoztak
- két döntetlen, egy mészároltak
- tomb prince+spear and shield csonti megfuttattja a surusokat (kapok egy sebet,nem okozok semmit 3+,3+-ra Evil or Very Mad cserbenhagytak)
- a skinkekkel élvezem a mozgást, átállok csak 40kra
- szeritem máskor kérjetek a hosszú folyosóra engedélyt a versenyre
- Pavano új asztala kurva jó
- ork goblinok 6 fanatic,6 chukka táp nade két meccsen, bár nekem ott volt a Sali is (Kata ellen bizonyított)
- 26 orkot nem tud megverni szemből 8 full kommandos spearshild és skink pap, oldalról 15 full kommandos hwshild, és egy mentőt nem dobtam meg
- marad a 40k


Maradék tanulság: Gyík sereg eladó
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 3:36 pm

Adamowich írta:
bár a goblinok gyengének tűnnek, de óvakodni kell tőlük, mert "megpuhítják a hydrát" (Suba idézet... értsd: péppé verik verork ).
Nana, ehhez nagyon rosszul kellett csinálnotok valamit... Evil or Very Mad Vagy rossz helyre küldted szegényt, vagy (inkább) elképesztően rosszul dobtál... (Hasonlóan, mint én Pavano ellen a múltkor, bár ott is csak egy vagy két sebet kapott be...)
A múltkor a High Elfek és a Lizardmen-ek sem tudtak vele mit csinálni, megölt sztegát is, nehogy kis csökött ződek lerántsák... Ej, gyerekek, hova jut ez a világ! No

(És a goblinok gyengék is...Razz)
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 1:11 pm

hm, mik történtek ott az utolsó csatákon? Laughing egy pillanatra jövök el és máris ilyeneket olvasok? Very Happy

egyetértek, hogy kell még ilyet csinálni bőven. természetesen sokat számít, hogy ki milyen habitusú, nincs mit tenni, ezt hozzá kell számítani. oktatási célzattal meg kell nézetni a srácokkal néhány csatát özsge vagy pavano részéről, aztán megtanulják, hogy hogyan illik viselkedni. utána már nem lesz gond.

én mindenesetre jól elvoltam, bár csak két meccset bírtam ki. nem kicsit megfáradtam rajtuk. valahogy nem megy nekem ez a 3 meccses szisztéma. a 3. ra teljesen, tökéletesen nem vagyok ébren. ezért is nem vállaltam be inkább. mindenesetre suba, ha úgy gondolod, akkor klubnapon kipróbálhatjuk mi lett volna? háziverseny - Page 3 149812 én kíváncsi vagyok, hogy mit tudok csinálni a fradi ellen! igenork mármint ugyanazzal a listával persze, amit vittem volna, ha nem dőlök ki!

én csinálok majd csatariportokat, ha patrik elküldi nekem a képeket, amiket az első csatán csináltunk! hát az gyerekek nagyon tanulságos kis összeröffenés volt! Very Happy
előre csak annyit, hogy a 2. kör első mondata az volt, hogy...mosf figyelj!..." Na akkor ezzel az egységgel rohamoznék arra az egységre!" Khm, és én nem mondtam ezeket a szavakat! Laughing nem kicsit volt félelmetes, mert eddigre...most figyelj megint!... 2 azaz kettő db marauder lovast lőttem le! Embarassed elhibázott döntés volt ágyúk helyett pisztolyost meg outridert vinni. Very Happy tanultunk belőle! legközelebb kicsit több lesz majd a pályán!
pavano ellen, meg visszajöttek azok a dobások, amik patrik ellen bent maradtak a kockákba. bakker, a mozsár jó dolog!!!! tényleg tök jó dolog! ha nem robban fel és az ellenfél elrontja az ld tesztjeit!!! persze kicsit sok a ha...dehát ez egy kockajáték! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 12:46 pm

Én is csatlakozom a szervezést megköszönők sorához Smile

Én speciel mindhárom játékot élveztem...
Babát egy darabot nem dobtam el, sőt még meg se sértődtem senkire...
1. meccsemen Béla ellen tök jót játszottunk, igaz, hogy 4. körre nem maradt babám a páston, de rossz hangulatú csata semmi esetre sem volt, pláne nem babadobálgatós-megsértődős.
2. meccsemen Kata ellen szintén nem sértődtem meg, sőt itt se dobáltam a babáimat, sőt az Ő első körében ha jól emlékszem még együtt mosolyogtunk azon, hogy pakolom le a 4 chukka által megholt Stegámat Smile
Ezen a csatán annyi történt, hogy eldurrantam a fanatikusokon... igazából nem éreztem magamat morálrobolónak, de ha így történt, sajnálom. Mondjuk a helyzetemen nem segített, hogy subba körülöttem ólálkodott, és amint levett valamit a fanatikus, vagy bármi egyéb, akkor "orkok/goblinok a legjobbak!", meg hasonló felkiáltásokkal fokozta a pulzusomat Very Happy
3. meccsemen Pteropta ellen meg pláne jó volt... nem hinném, hogy Pteropta driádokkal való szar dobásán kívül bármi egyéb probléma előjött volna... Ez egy jó csata volt.(igaz, Özsge? Very Happy )

Dióhéjban ennyi Smile
Üdv! háziverseny - Page 3 711625
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 12:42 pm

Szintúgy megköszönném, a szervezőknek és a résztvevőknek is, nagyon jó volt a verseny. Mint ahogy Pteropta is mondta, sokat lehetett tanulni a játékokból.

Laci TK serege ellen már a verseny előtt is teszteltünk, a versenyen mindketten ugyanazzal a sereggel jöttünk, így az előző nap tanulságait levonva és a hibákat orvosolva játszhattunk.

Számomra az egyik legélvezetesebb csata Suba orkjai ellen volt, bár mészárlással kikaptam, de hangulatos volt. Egy életre megtanultuk, hogy bár a goblinok gyengének tűnnek, de óvakodni kell tőlük, mert "megpuhítják a hydrát" (Suba idézet... értsd: péppé verik verork ).

A harmadik csata Patrik káosz serege ellen volt. Itt megtapasztalhattuk a káosz lovagság erejét, és sikerült elérnünk, hogy csak ők maradjanak fenn (jobban hangzik mint, hogy nem tudtuk levenni őket.... Wink )

Mindent összegezve, a szombati egy jó nap volt, remélem még sok ilyen lesz...
Vissza az elejére Go down
Pteropta
tizedes
tizedes



Hozzászólások száma : 21
Age : 31
Location : pécs
Registration date : 2008. Nov. 23.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 12:19 pm

Csatlakozom az elöttem szólóhoz tanulni remek volt (pl a patkány mindig robban, káosz ellen nem rakok fel ijjásztXD és a driádokhoz kell valami rendes kocka Evil or Very Mad )

köszönöm a játékot midenkinek és az elöttem szólónak még üzenem h k*bbe XD
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 12:00 pm

Nos, a kezdők számára valóban nagyon tanulságos nap volt szerintem, legalábbis nekem biztosan.

Amikor egy csata a dobáson megy el az tényleg idegesítő, de valóban mindenképp vissza kell fognia magát az embernek. Nekem is szar kedvem van mikor a dobás miatt ismét visszaküldik a fiúkat a kriptába, de a játék nagy része ebből áll.

Még egyszer szeretném megköszönni a szervezést, az ellenfeleimnek a játékot és gratulálni a helyezésekért mindenkinek.

Külön Pteroptának...na mi van nem jött be a bokros csomag? lol!
(elnézést de nem bírtam megállni)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 11:51 am

Hoi!

Nem, egyáltalán nem volt rossz, csak 1-2 játékosnál volt alacsony a morál, ami leginkább annak köszönhető, hogy még kevéssé fogják a játék fogalmát. Majd kialakul az ilyesmi. geek

Mindenkinek köszönöm a gyakást, a segítséget a pakolásban, valamint mindhárom ellenfelemnek a verést, amiben a kis patkányokat részesítették - most legalább tudom, miért élnek a föld alatt... Nekem mindhárom csatám nagyon jó volt, senkire nem lehet panaszom, sőt!

Kifejezetten tetszik, ahogyan az új TK és DE generálisok hozzáállnak a bulihoz, remélem, hogy sokáig tolják még így az ipart. Eddy sokat segített az asztalgyártásban, Gojo hozta a jövő hetet is, Subaggut kitűnően orkozott, a rendrakásban mindenki részt vett - nincs itt gond, első rendezvénynek meg különösen jó volt.

Exael pedig remekül tolta, végig ott volt, amikor kellett, mindenben segített - és képbe is került azzal, hogy az erdő nem a favágóké, hanem a nindzsáké.

Legyen még ilyen, van értelme!

P.

rendeer rendeer rendeer
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 10:58 am

Ennyire rossz lett volna? Pedig ott sem voltam, hogy rontsak rajta...Very Happy (Yodáról nem is beszélve.. Razz)
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 10:45 am

Hát igen, Lizzi játékosaink nem adtak a pozitív hangulatnak. Eddyvel hazafelé átbaszéltük a dolgokat, ettől függetlenül én még egyszer nem játszom olyan ellenféllel, aki úgy áll oda az asztaéhoz, hogy ő totál esélytelen. az első babadobálásnál pedig pakolni fogok lefelé az asztalról, és elfelejtjük egymást az illetővel, mint potenciális ellenfelek. Ennyi, téma lezárva.

Ádámmal jót játszottunk, ha tapasztaltabb lesz ez egy ilyen csata egészen máshogy fog alakulni.

Sajnálom, hogy nem tudom azt mondani (még az eredmény ellenére, amit majd exael felír) hogy jól éreztem volna magam. Kifejezetten lehangolt állapotban értem haza.

Utólag sokkal jobb lett volna ha nem játszom, és kint nézem pl. Pavano, Nyamm, gojo, Patrik, Ádám csatáit, és közben beszélgetünk egyet.

Exaelnek köszönjük az ötletet, a lebonyolítást, reméljük még lesz ilyen, és lassan viselkedni is megtanul az, akinek meg kell.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 8:32 am

Hahó!

Nagyon örülök, hogy résztvettem ezen a háziversenyen! Alapjában jó volt a hangulat, hamar összeraktuk az asztalokat, és nekem mindkét (lizzy-s) csatám sok tanulságot jelentett. Remélem, hamarosan felkerülnek a kisebb-nagyobb csatabeszámolók - én ilyet nem írok, mert életem első két önálló csatája lévén kicsit izgultam, és csak egy-két főbb mozzanatra emlékszem (eddig csak délután-este tudtam babázni, és Pavano mindig besegített a 3. kör után, mert olyankor már elalvóban voltam Sleep).
Nagyon sajnálom, hogy voltak, akik kiakadtak, dobálták a babáikat, most már lesz*rom, hogy mi lesz a játék vége hozzáállással játszottak. Ilyet 20 éves kor alatt az ember egyszer még elfogad, de egy csata nem addig tart, ameddig én pl. nyerésre állok, vagy úgy alakulnak a dolgok, ahogy elterveztem. Az ilyen viselkedés rontja a morált, lecsökkenti a potenciális ellenfelek számát, arról nem is beszélve, hogy teljesen felesleges. A whfb szóljon akár a taktikázásról, a modellezésről vagy szimplán a kikapcsolódásról, ez egy közösségformáló hobbi, ahol az ember reméli, hogy pozitív hangulatban tölti el az idejét. Ha rosszat akarnék magamnak, akkor nem babázni jöttem volna, hanem meglátogattam volna a rokonaimat. Mindenesetre gratula a győztesnek, részemről külön öröm, hogy így alakult. cheers

A seregem:

Black Orc Big Boss (cocán): kétszer jól rendet raktam vele a civakodó orkok között
Night goblin Shaman: 2. szintű, power stone-nal és Nibbla's Itty Ringgel
Night Goblin Shaman: 2. szintű, 2 dispell scrollal
Orc Boyz: 25 fős dupla choppás osztag, full commanddal
4 chukka 3-3 kezelővel (kell majd bully, most mákom volt, csak egyszer közelharocoltak a fiúk)
2x20 night goblin íjász 3-3 fanatikussal
45 night goblin lándzsával, full commanddal és 2 fanatikussal
3 halom snotling (nagy hősök voltak, végig kiabáltak az ellenségre)
6 póklovas: íjjal + zenésszel
squig horda: 6 sqiug + 4 kezelő

Ami szerintem bevált az orcs&goblins seregnél:
1. Nem lévén nagy hősök, a goblinokat igyekeztem hátul tartani,
2. a kockákból a fanatikusokat minél több osztagon átlőni,
3. a chukákat oda kell tenni, ahonnan látják az ellenséget (itt volt 1-2 öngól :kurvaronda1: ),
4. a beáldozható egységeket (squig herd, snotling és spider rider osztag) készen kell tartani arra, hogy védjék a chukkákat és/vagy berongyoljanak, így legalább egy körig fékezzék a szembejövő kockákat.

Sokat kell még tanulnom, nekiálltam olvasni a seregkönyvet és majd jól megjegyzem a statisztikákat. Leginkább a mozgatás rész a bonyolult, de ez is rendben lesz egy fél éven belül.

Még egyszer köszi a szervezőnek és a résztvevőknek. Remélem, lesz még sok hasonló összejövetel. Very Happy

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Pteropta
tizedes
tizedes



Hozzászólások száma : 21
Age : 31
Location : pécs
Registration date : 2008. Nov. 23.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptySzomb. Május 30, 2009 7:21 am

annyit se kell, én most jöttem haza és szerintem már kihagyom az alvást:P
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptySzomb. Május 30, 2009 4:10 am

minden verseny/összejövetel előtt csak 3-4 órát lehet aludni, ez ősi, biológiai törvény. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptySzomb. Május 30, 2009 2:24 am

nah megcsináltam a sereglistákat, összeragasztottam néhány figurát, kivágtam néhány movement trayt, összepakoltam...ezt csinálom 21:00 óra óta. hm. asszem ma már nem nézek filmet. hogy mi a frásznak van ez minden összejövetel előtt, a fene érti. egyszer olyan jó lenne már úgy menni, hogy minden figura festve, minden opcióra van megfelelő modell, a táskában van elegendő hely, csak megmosom a hajam és már indulok is...nah megyek aludni.

pavano:
küldtem sms-t, de ki tudja...szóval ha elő tudsz kaparni egy mortart, akkor hozzhatnál egyet nekem. ha nem, hát nem. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyPént. Május 29, 2009 10:05 am

exael írta:
Helló!

Van esetleg olyan ember aki mondta,hogy jönne szombaton játszani,de mégsem tud jönni?Ha igen akkor holnapig jelezze,mert sorsolni kell...

Én nem tudok menni.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyCsüt. Május 28, 2009 10:32 pm

Helló!

Van esetleg olyan ember aki mondta,hogy jönne szombaton játszani,de mégsem tud jönni?Ha igen akkor holnapig jelezze,mert sorsolni kell...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptySzer. Május 27, 2009 9:50 am

Pteropta írta:
bármeiket hozod/adod nagyon megköszönöm:)SmileSmile
Ird meg privátba, hogy miből mennyit hozzak
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 9:13 pm

Szintén jelen pakolásra What a Face
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 9:09 pm

Pakolásra jelentkezem! háziverseny - Page 3 420938
Üdv! háziverseny - Page 3 711625
Vissza az elejére Go down
Pteropta
tizedes
tizedes



Hozzászólások száma : 21
Age : 31
Location : pécs
Registration date : 2008. Nov. 23.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 4:38 pm

bármeiket hozod/adod nagyon megköszönöm:)SmileSmile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 3:15 pm

Pteropta írta:
Hali!
1250ig vannak kis fűevőim valaki tudna némileg rajtam segiteni ez ügybe?Razz

HE ijászokat tudok adni, azok jók WE-hez is. Esetleg Sasokat vagy lovasokat is ha kell
Vissza az elejére Go down
Pteropta
tizedes
tizedes



Hozzászólások száma : 21
Age : 31
Location : pécs
Registration date : 2008. Nov. 23.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 3:07 pm

Hali!
1250ig vannak kis fűevőim valaki tudna némileg rajtam segiteni ez ügybe?Razz
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 12:50 pm

Köszönöm így már tiszta . Smile
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 12:47 pm

Így van ahogy Patrik írta.A sorsolást megcsinálom.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 11:04 am

Na akkor:
-Pakolók jöjjenek 8:15-re
-Kezdés 9:00
-Időlimit 2,5 óra
-Aki akar hozhat több sereglistát

Az asztalmennyiség még nem elég, úgyhogy várom az ötleteket
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





háziverseny - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: háziverseny   háziverseny - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
háziverseny
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: találkozók, versenyek-
Ugrás: