kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Chaos Daemon vs Dwarfs

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Chaos Daemon vs Dwarfs Empty
TémanyitásTárgy: Chaos Daemon vs Dwarfs   Chaos Daemon vs Dwarfs EmptySzomb. Jún. 27, 2009 8:15 pm

Ma játszottunk Eddyvel egy nagyon hangulatos csatát. Minkettőnknek ez volt az első csatája az új seregekkel. 1250p-ból játszottunk
Amit én vittem
12x bloodletter+bajnok+zenész
12x bloodletter+bajnok+zenész
4x nurgling
5x seeker+bajnok+zenész
6x Flamer
1x tzeentch herald+power vortex
1x tzeentch herald+power vortex (generális)
1x slaanesh herald+lev1 mage+steed

Eddynél:
2 osztag longbeard
1 ágyú
1 osztag miner
1 osztag puskás
+ karakterek

Én a csata előtt abban bíztam, hogy mágiában majd lenyomom a törpöket a 9pd-vel, de nagyon nem így lett. Az egész játék során egy varázslatom sem ment be, sőt még egy miscastot is dobtam. A törpök erősek, közelharcban simán birták a bloodleterek ellen, sőt az egyik kockámat teljesen le is verték. Nagyon erős a t4, meg a 3+-os mentő. Az ágyú, nem sok vizet zavart, egy bloodlettert tudott lelőni egész játék során. Ami nálam nagyon erős volt az a flamer osztag, írtottak rendesen, egy kocka longbeardöt szinte teljesen leszedtek, csak a karakterek maradtak ott benne. A nurglingek is nagyon jók, skirmisher-scout egységként lőni nem nagyon lehetett őket, viszont ők hamar odaértek az ágyúhoz Laughing
Végül is a negyedik körre sikerült minden törpöt megölnünk, összehozva egy 1700p-os különbséget. Úgyhogy eléggé megvagyok elégedve a daemon sereggel lol!
Mégegyszer köszönöm Eddynek a játékot
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Chaos Daemon vs Dwarfs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos Daemon vs Dwarfs   Chaos Daemon vs Dwarfs EmptySzomb. Jún. 27, 2009 9:29 pm

Hát igen.Én is köszönöm, de helyesbítenék.1 longbeard (16db, full comman, immunitás fear és terroros zászló, egy thane a kockában 1+-os és+1wo-os páncélban) és egy warrior kocka (20db,full command+2runesmith) volt. A csata igen jó volt, annak ellenére, hogy mi lett a vége. A warriorok nyomták le a 12 majmot, mivel a longbeardokat 2*17! flamerlövés érte, minek következtében ott maradt a command és egy runesmith. Ők első körben megverték a bloodlettereket, úgy hogy dobott széthullást!

a mágiáról? hát azért nem működött, mert:
-alap 2 dispell mellé a törpe sereg kap +2-t
-1 runesmith ad egy dispellt így már ketten voltak. (ez már 6)
- és a powerjéből is csórtam egyet Razz
- és volt minden dispellemre +1
- és volt két scroll rúnám is.

mindenesetre a flamerek tápok!

Köszi a csatát Patrik nagyon jó volt.
Vissza az elejére Go down
 
Chaos Daemon vs Dwarfs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2009-03-14 Bm Liga meccsek (Daemon hunter, SM, Eldar)
» Chaos
» kocsmaasztal
» BT + Chaos IG 2016p.
» Chaos Warriors vs O&G 2000 pont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh csatatér :: 2008-2009-
Ugrás: