kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Space Wolves

Go down 
+2
Bm
Patrik
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Aug. 03, 2012 12:31 pm

Termeszetesen darabonkent.

2 Farkancskarom = 2x 15pt = 30pt


SM vs Termi a peldadban:
- alapbol igy semmi ertelme az SM-nek. rosszabb mentoje van, tobbe kerul.
Ahol elonye van: beszallhat rhino/razorba-ba, mig a termi nem.

kicsit hasonlo a dolog, mint CSM-nel a Termi vs Possessed kerdes:
- Termi: 30pt, PW, 2+(5++)
- Possessed: 28pt, sima, 3+(talan 5++ is van) (es 1 a 6-hoz esellyel ki tudod nekik dobni, hogy PW-juk legyen)

azt a 2pt-ot mindig is megte a terminel a biztos PW es az egyel jobb mento.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Aug. 03, 2012 12:22 pm

megfejtettem én ezt! természetesen az angolszász nyelvtanban és szabályalkotásban kell keresni a a megoldást. mondtam, hogy az angolommal lesz a baj...magyar jogrendszerben nekem nem volt ismerős ez a fajta megfogalmazás, ezért nem értettem én. van ugye a konjunktív, diszjunktív és amiről nem tudtam, hogy van valami harmadik logikai forma is, valami alternáció. Very Happy ugyehogy játékosan tanul az ember a legkönnyebben! ugyeugye! Very Happy na nekem ez az ésvagy nem igazán volt meg.

and/or
conj.
Used to indicate that either or both of the items connected by it are involved.
Usage Note: And/or is widely used in legal and business writing. Its use in general writing to mean "one or the other or both" is acceptable but can appear stilted.

na így nyilván már érthető.

akkor most már csak az lenne a kérdésem, hogy amikor a seregkönyv azt mondja, hogy 'és/vagy' és aztán azt írja, hogy wolf claw - 15 points per model, akkor ezt darabonként kell számolnom, vagy a kettőt veszem meg 15 pontért? vagyis 30 pont a dupla wolf claw, vagy csak 15?

és mi a helyzet a thunder hammer or storm shield - 25 point per model-el? akkor 50 pontba kerül egy th + ss kombináció?

Power armour-os marine 18 + TH 25 + SS 25 = 68
Terminátor armour-os marine 33 + TH 15 + SS 15 = 63

ennek így mi értelme? vagy semmi és direkt így van.

BM:
ja, néztem ezeket az opciókat is, csak nem akartam mindent felsorolni, csak példákat.

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Aug. 03, 2012 8:17 am

csak annyit tennék hozzá, hogy akár azt is megcsinálhatod, hogy egyik kezébe hammert a másikba claw-t adsz.
Kapod a +1 attackot, jó vagy jármü/szörny ellen, jó vagy MEQ ellen és nem csapnak agyon elöre kihívásnál sem.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Aug. 03, 2012 7:51 am

jol erted, mindkettot cserelheti.

es ott az 'is' szocska, mivel nem csak 'vagy' van odairva, hanem 'es/vagy'
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Aug. 03, 2012 12:58 am

hatalmas angol és szabályértelmező képességemmel elakadtam:

any wolf guard model may replace bolt pistol and/or close combat weapon with:
.
.
.
- wolf claw
- thunder hammer or storm shield

jól gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy eldönthetem, hogy mindkettőt vagy akár csak az egyiket lecserélem az alant lévő cuccokra, tehát lehet
- egy wolf claw-m (és vagy a pisztoly vagy a közelharci fegyver választás szerint)
- két wolf claw-m
- egy thunder hammer-em (és vagy a pisztoly vagy a közelharci fegyver választás szerint)
- két thunder hammer-em
- egy storm shield-em (és vagy a pisztoly vagy a közelharci fegyver választás szerint)
- két storm shield-em (jó ennek nyilván nincs értelme, de királyul nézne ki!!! Very Happy )
- egy thunder hammerem és egy storm shieldem
- stb...

azért nem értem a dolgot, mert nekem hiányzik a mondatból egy 'is' szócska, de lehet az angol ezt így érti, és neki nem kell odatennie.
szó szerint lefordítva ugyanis azt jelentené a mondat, hogy vagy a pisztolyt vagy a közelharci fegyvert cserélem le külön-külön, de a 'vagy' miatt nem tehetem meg mindkettőt (vagyis ha az egyiket lecserélem, akkor a másikat nem cserélhetem és fordítva!), illetve a pisztolyt és a közelharci fegyvert cserélem le együtt, de mivel 'és' van és 'is' nincs, csak egyszerre cserélhetem le őket és ezért csak egy opcióra.
ennek így nyilván nem sok értelme lenne, mert ha az egyiket fenn hagyhatom, akkor miért választanám azt az opciót, hogy mindkettőt lecserélem. hát ha lehet csak az egyiket, akkor nyilván csak az egyiket akarom és nem mindkettőt.
ha ott lenne egy 'is' szócska, akkor persze az 'és' verziónál azt jelentené, hogy a pisztolyt is és a közelharci fegyvert is lecserélhetem külön-külön, és akkor már van értelme. csakhogy ebben a mondatban ez nincs benne, vagy én fordítom félre és az angol beleérti?

na remélem érthető voltam...



Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyKedd Feb. 14, 2012 11:43 am

gorugrany írta:
A wolfguard miatt nem ugrik a scoutok scout képessége? Pontosabban tudnak-e vele is infiltrate...hm beszivárogni?

a faq szerint tudnak
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyKedd Feb. 14, 2012 11:11 am

A wolfguard miatt nem ugrik a scoutok scout képessége? Pontosabban tudnak-e vele is infiltrate...hm beszivárogni?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyKedd Feb. 14, 2012 12:21 am

subaggut írta:
Wolf scoutokról beszélünk. Elite választás, egy osztag max 1 db meltagunt kaphat, és nem vehetek nekik fistet, csak 1 db power weapont. 5 sima meltagunnal 85 pont.

3 sima wolf guard (szintén elite) mindhárom combi meltával, drop podban 104 pont
...
Nos, akkor adjuk össze a kettöt: beteszel egy combi meltás, fistes wolf guardot a scoutok közé, és máris van az ellen hátában 2 melta meg egy fist, mindez 6 wounddal. Wolf Guardod meg úgyis lesz, vagyis ez nem foglal még egy választást.
A Lone Wolf aranyos, de lassú.
A drop podban ledobott 3 wolf guard meg 2 kill point, szóródik, és amikor bejön nem rohamoz.

Szerintem a 3 db drop podos, combi meltás wolf guard nem ér annyit, mint 5+1 scout 2 meltával meg egy fisttel, de mivel más környezetben játszunk és a sereged többi részét sem ismerem, erröl lehet vitatkozni.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyVas. Feb. 12, 2012 10:08 pm

Wolf scoutokról beszélünk. Elite választás, egy osztag max 1 db meltagunt kaphat, és nem vehetek nekik fistet, csak 1 db power weapont. 5 sima meltagunnal 85 pont.

3 sima wolf guard (szintén elite) mindhárom combi meltával, drop podban 104 pont
Lone wolf termi combi melta+chainfist+2 farkas (szinte így mindenhova odaért) 95 pont

mindkettő jobban megéri hasonló feladatokra.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyVas. Feb. 12, 2012 8:51 pm

subaggut írta:
Megéri-e csinálni Grey Huntereknél zászlóst. A külföldi fórumokon nagyon dicsérik, de minden szavahihetőségüket romba dönt, hogy ők esküsznek a scoutokra is. (ami a szvsz a legrosszabb elite választás)
Mi??? Persze hogy jó! 1 vagy max két scout osztag, ami 3+ra ott jön ahol akarod és van náluk 2 melta meg egy fist? Nincs többet a sarokban kuksoló IG tank/tau/eldar, hátul kuksoló radír, oblik vagy riflerenya. Ha meg 12" nél messzebbre mozog minden asztalszéltöl,a kkor pedig szemböl lesz könnyü elérni.

Szerintem a scoutok nagyon jók!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzomb. Feb. 04, 2012 10:08 pm

Mekkora szívás már, hogy egy egész battleforce-ban nincs egy db meltagun vagy flamer se. Persze plasma pistolból van 12 db is... Eh, most se tudom összerakni rendesen a sima troopjaimat.

No, akkor pár kérdés, mielőtt még ragasztgatnék Smile

Megéri-e csinálni Grey Huntereknél zászlóst. A külföldi fórumokon nagyon dicsérik, de minden szavahihetőségüket romba dönt, hogy ők esküsznek a scoutokra is. (ami a szvsz a legrosszabb elite választás)

Érdemes-e csinálni power fistest, vagy elég egy power weapon-ös?

Amit én kigondoltam, hogy 2 sima grey hunter+1 zászlós+1 flameres+1 power weaponös és egy wolf claw+combi meltás wolf guard fog utazni egy razorbackben nálam. (ezek lesznek az alap troopjaim.) Így van elég lövés, közelharcban meg két power weapon. Ha jól számolom ez 90p grey hunter+38p wolf guard+75p razorback (lézerrel) - összesen 203 p. Esetleg még öt pontot azon lehet spórolni, hogy a wolf guarnak nem claw-ja van, hanem sima power weaponje. Úgy 198 pötty, járgányostól.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyKedd Jan. 10, 2012 11:01 pm

subaggut írta:
Egyáltalán kaphat-e úgy drop podot egy osztag, hogy helyügyileg nem tud beszállni.
Simán, akár olyat is kaphat, amibe eleve be sem tudna szállni: pl termi páncélosok rhinót.
Csak annyi, hogy felrakáskor csak a dedikált osztag kezdhet a dedikált jármüben, de más megkötés nincs. A drop podot is pl ledobhatod üresen.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyHétf. Jan. 09, 2012 4:04 pm

igen megteheted, ez így teljesen jó
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyHétf. Jan. 09, 2012 3:56 pm

Megint egy kérdés:

Készítek egy ötfős Grey Hunter osztagot, és adok nekik egy Razorbacket. Készítek egy hatfős Wolfguard osztagot, amiből 5 termi páncélban van, egy pedig simán power armorban, ezek kapnak egy drop podot. (ha így kaphatnak). A sima páncélos wolf guardot szeretném áttenni a grey hunterekhez, és beszállítani a razorbackbe. Kérdés, hogy ezt így megtehetem-e, azaz a szétosztás, beszállás, drop podba szállás mikor történik meg? Egyáltalán kaphat-e úgy drop podot egy osztag, hogy helyügyileg nem tud beszállni.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:24 pm

Kösz, így már akkor világos.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:01 pm

jól látod, csak egy spec fegyós lehet. Én azt hittem az egyiket karakternek csináltad.
Én 4fős osztagot szoktam használni, így:
-thunder hammer+storm shield
-storm shield
-storm shield+melta bomb
-ccw+bolt pistol

és ezekhez egy karakter:
-wolf lord+twc+storm shield+wolf necklace+frost blade+2 fenrisian wolf+saga of the warrior born
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:01 pm

Patrik:

Nézegettem a TWC leírását, és feltűnt, hogy nem is lehet úgy hozni a srácokat, ahogy most összeraktam őket, azaz a stormshield+power fist, storm shield+thundrhammer, bolt bistol+close combat weapon kombóban, mert az első kettő közül csak egyik cserélheti le a range fegyverét. Tehát csak így tudom őket hozni, ha hárman vannak:

bolt pistol+ccw (ez a sima)
storm shield+power fist/thunderhammer
storm shield+ccw

Vagy elnéztem volna valamit? Esetleg 2+1ben kell hozni a srácokat, két fast helyért?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:05 pm

subaggut írta:
..., egy meg kap chainfistet (az is van), ha jól látom az rendes I-nél üt.
A chain fist az egy power fist +D6 átütéssel vagyis ugyanúgy 1-es I-nél ütsz vele.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Dec. 02, 2011 11:00 am

én úgy szoktam, hogy 1 fist és 1 chainfist van a cssapatnál. Egy-két storm shield + power weapon, strom shield + wolf claw modellt kéne csinálnod szerintem.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptyPént. Dec. 02, 2011 3:00 am

A mai játék tapasztalataiból kiindulva egy kérdés: jól látom, hogy 5 terminél egynél többnek nem érdemes power fistet adni az I sorrend miatt? Mert akkor a heavy flamereseknek majd a másik kezét is ki kell cserélnem. Szintén a mai játék tapasztalataiból kiindulva nekem ezt Wolf claw-ra kell cserélnem az újradobások miatt Very Happy abból van is 3 tartalék, egy meg kap chainfistet (az is van), ha jól látom az rendes I-nél üt.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzer. Nov. 30, 2011 7:50 pm

Köszi, ez jó hír, akkor csak díszítgetnem kell kicsit a srácokat. Megpróbálom a sereglistát összeszögelni akkor holnapra, a 4 assault weaponös meg akkor proxy lesz.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzer. Nov. 30, 2011 7:14 pm

Ami biztosan ugrik az az assault cannon. Soha nem lesz rá szükséged terminél, és drága is. A Többi jó ahogy van, kis átalakítással a storm bolterekből csinálsz combi meltákat, az a legjobb és leghasznosabb fegyver opció. Az assault cannon helyett meg heavy flamerekre lesz szükség( asszem nekem van egy pár fölösben is). + majd nem árt beszerezni egy két cyclon rakétát sem(mondjuk ezt nem a termi seregben használnám)
A drenyán meg cserélhetőek a karok, úgyhogy ott olyat használsz amilyet akarsz. Én a multi melta+hevy flamer kombót részesítem előnyben, de az assault cannon is jó, mert olcsó. Ha meg BJornt akarsz esetleg használni akkor a plasma cannon.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzer. Nov. 30, 2011 6:38 pm

Megérkeztek ma délután a wolfos terminátoraim (az orkos projekttel végül felhagytam, sok volt a zöldből), összerakva. Mivel nem vagyok túl jártas a témában, szeretnék némi támpontot arra, hogy hogyan kell felszerelnem őket, ha Logan Grimnar vezetésével full termi sereget akarok (egyelőre). 20 db srácom van, ilyen fegyverekkel:

3db storm bolter + Wolf Claw
5 db strom bolter + Power fist
5 db storm bolter+power sword (köztük egy kapitány)
3 db Assault cannon + power fist
1 db Assault cannon+ wolf claw
1 db Storm bolter + power axe
1 db Thunderhammer+storm shield
1 db Storm bolter + Chainfist

ezekre tudom egyelőre lecserélni, ennyi bitzet kaptam pluszba. 3 db wolf claw, 1 power fist, 1 storm bolter, 1 chainfist. Nyilván a jobbos/balol dolgokkal trükközni kell, de talán összejön.

A drenyámhoz pedig ezek vannak:

power arm
plasma cannon
assault cannon
és talán twin linked lascannon (ezt nem biztos, hogy jól azonosítottam be).

Szóval mi maradhat, és mit kell biztosan szétbombáznom?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzer. Márc. 03, 2010 4:58 pm

Abban igazad van, hogy ennyi PW meg fist sokat darál, csak nincs plusz test a csatatéren. Drop pod után szinte biztos, hogy nem te fogsz rohamozni!
Leeseik 6 srác (5 sima, egy termi), szétlönek valamit irtózatosan. Majd ugye ott maradnak a pusztában.

Ezek után a kisiskolások, akiknek a buszát épp szétszedted, nagyon bosszúsak leszenek és leköpködnek bolterrel vagy shoota-val. Kapsz nagyjából 7-8 sebet egy sima bolteres tacticaltól is, ami azt jelenti, hogy leeseik 2 srác, akik ~35 pontért löttek egyet meltával.

Inkább legyen a termin fist, meg még 2 fist vagy egy fist és 2 pw a simáknál, és még ember, akár gatyában. A Drop podba befér és kell a wound.

Lehet, hogy én tudom rosszul a szabályt, de nem kell a pszinek ÉS a felszerelésnek is különböznie? Külön külön, ahogy a saga-nak is? Mindegy, ezt te tudod jobban, kódexxel a kezedben. Smile
Viszont ha a papoknál nem kell a különbözö felszerelés miatt a termi páncél, akkor szerintem az felesleges.

Még az jutott eszembe, hogy vehetnél a long fangeknek egy razorback-et a drop pod helyett, amit ennyi arcba jövö drop pod mellett nem igen fognak löni, szóval nyugodtan elöreautózhatsz vele, és furikázhatod a népet, amint meghalt a termi. Vagy legalább a papokat.

Azt nem értem teljesen, hogy miért ebbe a drop podos seregbe rakod a 3 Jaws-t szerintem itt nem tudod annyira kihasználni, mint egy rhinós seregben. De mondjuk egy próbát megér, mert ha hosszában elkapod a gunline-t, akkor simán lehet alatt 15 figura is! Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves EmptySzer. Márc. 03, 2010 4:31 pm

A papoknál a pszik miatt nem ugynolyanok, igy az jó.
A long fangeknél az volt a terv amit leirtál, Logannel relentless és lőnek. Ennyi meltánál ez tényleg fölöslegesnek tűnik.
A wolf guardoknál szerintem a 4 PW 2 fist megállja a helyét, akkor is ha engem rohannak be, de ezt még ki kell próbálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Space Wolves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Space Wolves   Space Wolves Empty

Vissza az elejére Go down
 
Space Wolves
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Patrik - Space Wolves
» 2009-11-27 Space Wolves vs IG
» space marine
» Bill "space wolf"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: