kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 12:04 pm

A druchii.net-en valaki megkérdezte Dark Alliance-t,(ő ott a főnök,és elég jól tájékozott),hogy lesz-e második hullám a DE figurákból,és ő azt mondta,hogy tudja,hogy lesz vagy nem,de sajnos nem mondhatja meg.... Laughing Ebből persze sokan azt vették le,hogy ez igen...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 7:18 am

A warrioroknál, mivel nem terveztek új modelleket, ezért biztosan igazam van: wh fantasy hírek - Page 13 Sprue-big

Ebből lesz 7db a dobozban, illetve még külön kis öntőkereteken a pajzsok.

A műanyag dark riderek meg érdekes dolog, mert ugye eddig semmilyen kép sem volt róluk, pedig már itt van a DE sereg, sőt már a battalion box is. Gyanítom ha tényleg lesz is, akkor majd csak az év végén esetleg jövőre.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:59 pm

Szerintem sem rossz ez a doboz,én 2-t tervezek venni,az 56 gyalogos,nem is kell több egyelőre,10 CO-lovag,és ha 20 Corsair lesz akkor abból se kell több... Very Happy És persze igy olcsó is lesz...

Igen,a hydra fém,de nem is volt szó műanyagról(sajnos)...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:56 pm

a hydra fém, mert az írja, hogy 3 multi part metal modell...az online storba már kitették. nem tudom, én valamiért úgy emlékeztem, hogy műanyag lesz. shit.

a battaliont meg 3 szorra csak akkor veszed meg ha a gyíkokat el tudod adni belőle...ha sok gyalogosod van akkor nem lesz sok gyíkod és fordítva. de mondjuk ez szerintem mindegy.

most, hogy mondod, hogy a warriorok közös sprun vannak valóban kevésbé fájdalmas a dolog...erre nem figyeltem. csak a leírásban az áll, hogy 16 számszeríjász és 12 warrior...mivel nem volt még előttem DE gyalogsági sprue, nem tudtam, hogy ezeket külön lehet e választani. mondjuk én azért megvárnám, hogy mi lesz, mert ez mégiscsak a gw...én már félek tőlük. de legyen igazad.

ha a corairekből 20 lesz benne akkor nálam is emelkedik kicsit az értéke. meglátjuk.

gőztank szállítása nem gáz annyira, mert nagyon jól egyben van. értsd: nincs akárhány elálló feje amik beleakadnak mindenbe és le is törnek...na persze ehhez az is kellett, hogy ne tegyem rá a mérnököt, de nem tettem. szóval most így nem olyan nehéz szállítani. kerekegyházás simán kibírta. hogy halomra lőjék a goblin mesterlövészek... What a Face


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 04, 2008 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:41 pm

gorugrany írta:
Persze Gojo által megálmodott minimálgyalogos sereg esetén ez valóban szar.

toll a fulebe, amig nincs muanyag dark rider doboz, addig elegge draga mulatsag a figurakat egyenkent megrendelni es igy dark rider sereget rakni.
bar egyben vicces is, tok karacsony, ahogy minden figurat egyenkent kibont az ember.

mondjuk WE Glade rider es a bitek mennyisegetol fuggoen a CO lovassagbol eleg jol ki lehet talan hozni valami hasznalhatot dark-ridernek. csak attol fugg, hogy CO-khoz mennyi es milyen bit jar.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:36 pm

Szerintem sem rossz összeállítás. Nyilván nem egy hanem legalább két dobozzal. Persze Gojo által megálmodott minimálgyalogos sereg esetén ez valóban szar.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 9:30 pm

erdekes, szerintem meg meglehetosen hasznalhato, sot jo battallionnak tunik. Meg a 3-ik vasarlasakor is minden felhasznalhato belole. Ezen kivul csak a tombking es a lizardmen tudja ezt.

hydra csak unraformazva, de fem volt vegig, sosem volt szo muanyagrol
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 9:06 pm

A warriorokat úgy rakod össze, ahogy neked tetszik, nincsen külön lándzsás és külön xbow-s modell. Mivel a kereteken négyesével vannak a gw választhatott 28 vagy 32 modell csomagoljon egybe. Twisted Evil A corsairek számát biztos csak elírták, mert tényleg húsz modell van a képe.

Az, hogy a hydra fém, az honnan van, mert én is arra emlékszem, hogy műanyag lesz. Sajnálnám ha fémből lenne, mert az azt jelenti, hogy egy csomó műanyag bizbasz, ami az öntőkereten szokott ilyenkor lenni, az nem lesz (fejek pl. lásd óriás)
Egyébként a gőztank szállítása nem gáz?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Júl. 04, 2008 8:32 pm

DE battalion

ezt nem igazán értem...most ez használható egyáltalán valamire? 16 íjász? amikor 10 esével lehet őket hozni legkisebb egységben? 12 warrior? azmegminek? a többi az mondjuk használható, de szerintem nem ez lesz a legnagyobb számban eladott gw termék...ez szar lett. mondjuk eddig sem nagyon vettem ilyen, szóval talán mindegy is...mellesleg a képen 20 corsair van, a leírásban meg 10.

de ami még ennél is dúrvább:
a fém hős gyíkon ugyanannyi, mint egy 5 fős gyík doboz, amiben van egy pontosan ugyanolyan csempa, mint a fém baba...ez eszméletlen. persze, értem én, hogy a hős gyíkjának a fejének a tetejének az egyik részének a fele kicsit más, mint a dobozos...na elmennek ezek a búsba... Very Happy bár legalább könnyű a választás.

a kikúrt hydra meg fémből van...na most már aztán tényleg baxák meg ezek a szobai ebédlőasztalt...szállítani meg majd öreganyám fogja az ásóval mi? nem angolok ezek? na mára elég volt a gw ből...(én úgy emékeztem, hogy nem fém lesz)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptySzer. Júl. 02, 2008 12:49 pm

na kánaán van!!!
a bolsos fiúk úgy döntöttek, hogy akkor ha már a 40k ban ilyen jókat tudnak alkotni, akkor már ne hagyják ki a fantasyt sem!! vagyis lesz fantasy szekciója az oldalnak!!!

bols fantasy terjeszkedés

király lesz, remélem! a hírek szekció egy helyen, nem kell majd összevissza keresgélni...bár azt nem ígérik, hogy napokon belül be is vezetik a változásokat...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyKedd Júl. 01, 2008 4:03 pm

nem d6+1 impact?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyKedd Júl. 01, 2008 3:53 pm

ja így szokott lenni... Very Happy tökéletesen megértelek...én nagyon komoly gondban vagyok, hogy 40kzni kezdjek el vagy DE ket vegyek...DE-k komoly előnyben vannak jelenleg...

viszont amit most vettem csak észre:
kazador felhívta a figyelmünket az rpg.-n, hogy a szekérkezelőknek 4 es az ereje...azért az kemény. 100 pontért ez azt jelenti, hogy d6 5S, 2db 5S, 2db 4S az első körben. utána nyilván csak a kezelők és a gyíkok maradnak de még az is 4db 4S. ez olyan mintha egy 115 pontos IC lovagegység rohamozna...és ha kicsit is többet dobsz, mint 1 az impactra, amit elég gyakran megtesz az ember akkor ez nagyon komoly becsapódás lesz. a szekereket úgysem használta senki eddig sem másra. ha a 2. körben még mindig ott vagy akkor mindenképpen szívás van...így azért elég használhatóak lesznek ezek a szekerek.

mod:
természetesen d6+1 az impact...na így még jobb a helyzet...
Very Happy


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 01, 2008 4:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyKedd Júl. 01, 2008 10:29 am

Hmm, végre vannak igazán jó fotók a DE-kről, az RPG-re linkelték fel őket. Ez kábé el is döntötte a kérdést, hogy a gobbókat tápoljam-e, vagy esetleg vegyek ismét egy-két DE-t. Twisted Evil Embarassed Beszarás. Mondjuk a doboztetőknél nem értem, hogy miért választottak nekik vöröses háttért, én valami havast jobban el tudtam volna képzelni. Bár amióta buta fotók vanna a szép grafikák helyett, majdnem mindegy is.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Jún. 20, 2008 5:07 pm

Ja,tényleg jók az új asszirok...De legalább Hellebront még kiadhatnák...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Jún. 20, 2008 2:58 pm

jol neznek ki.

de gojo kicsit javits az irasod szepsegen. Alig lehet elolvasni. Elsore igy sikerult: De Asszirok Smile

gojomod: oké, megyek és veszek egy új billentyűzetet, mert ebből kezd kifogyni a tinta, nyilván azért nem látszik jól...
Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyPént. Jún. 20, 2008 2:23 pm

Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 9:10 pm

Vagy az előző előtti vége, csak belelóg a képbe... clown

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 9:08 pm

gojo írta:
...de legalább látom az alagút végét!!!!! Laughing
igazabol az a kovetkezo eleje Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:59 pm

Értem én, de highlight se tart olyan sokáig... gojo: ne sírjál, nem lesz nehéz, de sztem addig ne is aggódj, amíg a) nincsenek a kezedben, b) nincsenek összeragasztva és c) nincsenek lealapozva!
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:29 pm

nem is avval van bajom, hogy milyen egyszerű festeni...nagyjából 100 baba kifesétése után rájöttem, hogy meg tudom úgy csinálni a dolgokat, hogy az már legalább nekem tetszen...DE VAN BELŐLE 100 000!!!!!!!!!!! és nekem úgy tetszik, hogy mindegyik legyen hájlájtolva, mert úgy akarom és kész...az meg kúúúúúúúúúúúrva hosszú lesz...

de ami a legfájóbb, hogy az empire babáknál is alig vagyok túl a felén...se...de legalább látom az alagút végét!!!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:24 pm

gojo írta:
amit nem tudok, hogy hogy a krakenbe fogjuk kifesteni azt a sok pikkelyt...végre lehet lesz egy seregem ahol nem kell 1000 figurát festeni erre lesz helyett 10 000 000 pikkely...arghhhhhhhhhh

Nehogy azt hidd, hogy bonyolult... Nagyon egyszerűen és gyorsan kész voltam vele. És nagyon jó volt festeni őket, talán az eddigi legélvezetesebb festésem...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:06 pm

Húha, nagyon szép lett ez a sereg.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 6:06 pm

Idézet :
nem tűnik rossznak ez a sok minden.
az áldozós kés az nagyon beteg! viszont kell hozzá azért némi gyalogság

reszben ezert 6pt a WS4v5 T3 S3v4 landzsas Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 6:01 pm

fordítás by ilac
(köszönjük)

Mágikus tárgyak:
Common Items:
- Sword of Striking , Sword of Battle , Sword of Might :15 pont
- Biting Blade: 5 pont
- Staff of Sorcery: 35 pont
- Power Stone: 20 pont

Enchanted Items:
- Deathmask (50 pont): egyébként ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Hydra's Teeth: 5 fog, 1-5-ig bármennyit el lehet dobni, foganként D3 WS2 S3 támadás célpont egységre
- Black Dragon Egg (30 pont): csak egyszer használható, bármelyik játékos körének elején megehető, a használónak T6-ot és breath weapon-t ad a kör forduló végéig,
- Potion of Strength: egyszer használható, kör végéig +3S a használónak,
- Seal of Ghrond (25 pont): egyébként ugyanaz, mint a jelenlegi,
- ???: egyszer használható, a használót és az egységét kör végéig pszicho immúnissá teszi,

Weapons:
- Executioner's Axe: ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Blade of Ruin (50 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Chillblade (50 pont): minden találat után T tesztet kell tenni, ha bukja, akkor sebződik, nincs páncélmentő, ha egy figura sebződött, akkor abban körben nem támadhat,
- Web of Shadows (50 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Hydra Blade (35 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Caledor's Bane: rohamnál +3S, a Scaly skin mentőket figyelmen kívül hagyja,
- Lifetaker (30 pont): lőtáv 30", S4, 3x multiple shots, mindig talál 2+-on (de sebzést nem dob újra)
- Dagger ???: 2. fegyver (a normál kézifegyverrel együtt használható) = +1A, ASF-et ad,
- Crimson Death (25 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,

Armour:
- Armour of Living Death (60 pont): majdnem ugyanaz, mint a jelenlegi, + a csata legelején dobni kell neki, 1-es esetén a viselője hülyül az egész játékban,
- Armour of Eternal Servitude (35 pont): nehéz páncél, regeneráció,
- Shield of Ghrond: ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Armour of Darkness (25 pont): 1+-os páncélmentő, ami tovább nem javítható, nem tartalamaz pajzsot,
- Blood Armour: ugyanaz, mint a jelenlegi,

Arcane:
Bound spell-es bot (55 pont): a 0. szintű varázslatot tudja (+d3+1 PD), 4-es varázslati szinten
- familiáris: a mágia fázis elején ki lehet jelölni egy pontot 6"-re a varázslónőtől, és legalább 1"-re az ellenségtől, LOS és távolság szempontjából varázsolhat onnét a varázslónő,
- Darkstar Cloak: ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Sacrificial Dagger (25 pont): miután dobott a varázslónő a varázslatra, levehet egy figurát az egységéből, hogy még 1 kockát "hozzádobjon" az eddigiekhez, ezt a semlegesítési probálkozás előtt kell megtenni. Ha az egység több, mint 25%-os veszteséget szenvedett, akkor pánik tesztet kell dobnia,
- Tome of Furion: ugyanaz, mint a jelenlegi,

Talisman:
- Black Amulet (70 pont): 4+ mágikus mentőt ad, közelharcban minden sikeresen mentet sebzés "visszamegy" a támadóra, mentők nélkül,
- fordított mágikus mentő (35 pont): mágikus mentőt ad, ha sebződik, akkor dobni kell egyet, ha a dobás alatta van a támadó erejének, akkor megúszta a sebzést, a 6-os mindig bukta,
- Ring of Hotek (20 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi, csak 12"-es hatótávval,
- Null Shard (15 pont): MR1, több Null Shard-ot lehet venni, és a hatások összeadódnak.


Gifts of Khaine:
- assasin-ok 75, Witch Elf Hag-ok 25 pontért vehetnek ilyen ajcsikat,
- ahogy most is, az ajándékocskák (2 kivétellel) többször megvehetők egy seregben, ez a 2 kivétel:
- Venom Sword (75 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- köpeny ???? (30 pont): Steed of Shadows bound spell (a shadow lore-ból), 3-mas varázserő,

A többi ajándék megegyezik a jelenlegiekkel, kivéve az alábbiakat:
- Shuriken ???? (30 pont): távolsági fegyver, 8"-re dobható, S+1, 3x Multiple shots.,
- Rune of Khaine (25 pont): +D3 támadást ad minden közelharci körben,
- Black Lotus (15 pont): újra lehet dobni, ha sebzésre dobott 1-eseket,
- Dark Venom (10 pont): ha a figura megöl valakit kihívásban, akkor minden okozott seb duplán számít a CR-be,
- Manbane: ugyanaz, mint a jelenlegi,

Mágikus zászlók:
- Banner of Nagarythe (125 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Hydra Banner (80 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Dread Banner (40 pont): ugyanaz, mint a jelenlegi,
- Standard of Slaughter: ugyanaz, mint a jelenlegi, de talán nemcsak az első rohamnál,
- Banner ???? (25 pont): ASF
- Banner ???? (20 pont): armour piercing-et ad
- van még +3 zászló, amire nem emlékszik a kolléga.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------

nem tűnik rossznak ez a sok minden.
az áldozós kés az nagyon beteg! Twisted Evil viszont kell hozzá azért némi gyalogság. de az milyen már, hogy 25% nál pánik? há mér addig mé nem félnek tőle? Very Happy
egészen más sereg lesz ez a DE, mint amilyen most. egyre inkább azt gondolom, hogy inkább gyalogos sereg lesz, mint lövöldözős, futkosós. természetesen mágiával és néhány ütős egységgel megtámogatva. majmeglátjuk.


spearhedet én is kihagyom, szerintem. időbe tellik mire összekaparok némi pénzt a seregre...de ami nem múlik! Very Happy ráadásul itt nem kell sietnem, mint az empier nél, mert ezek új babák, lesz időm megvenni őket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 5:50 pm

Hála istennek a tegnapi rohamom elmúlt. Úgyhogy valószínűleg megvárom majd a battalion boxot. A sperahead most azért nem érdekel, mert az ár érték aránya nem a legjobb. Számolgattam a jelenlegi árakat alapul véve és legjobb estben is pont áruknál vagyunk és mivel más DE babám nincs hosszú időre lenne egy játszhatatlan seregtöredékem.
Plusz elgondolkodtatott az RPG.hu-n megvillantott kroxigor. Ha minden jól megy azok is jönnek nemsokára. És régóta szeretnék egy lizard sereget is. bounce

Persze ha valaki megveszi a bestiákat, akkor nincs gond... sunny
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
13 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: