kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 wh fantasy hírek

Go down 
+15
lordbill
Patrik
Bm
YKoS
BoneHeart
subaggut
voroncov-draskov
Pavano
MAXXxxx
gorugrany
Berzenke
exael
Eddy
Yoda007
gojo
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptySzer. Jan. 13, 2010 11:02 am

konyvek nem erdekelnek (csak a konyvtar miatt, azaz lassan megint kerni fogom azokat, amik nincsenek vagy nem megfelelo minosegben scanneltek Smile )

mino: pontosan, GW irgalmatlan gaz, de szerencsere van sok masik gyarto, ahol van jol kinezo mino, vagy megkerjuk gorugrany-t, hogy faragjon nekunk, par ora alatt meglesz vele.

Pavano: dehogynem veszed majd oket, amint az osszes tobbibol vettel sereget es nem tudsz mit csinalni majd Smile

inflacio es keves biztonsagi szervezet szoveged viszont kisse aggaszt.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptySzer. Jan. 13, 2010 9:17 am

A GW a 7. kiadású könyvekkel eddig egyetlen sereget sem nyírt ki. Mindegyik játszható, a többség még erősebb is lett, mint volt. Nem értem, mi a gond errefelé...

A Mino-akármik rondák, de az előzőek is azok voltak. Én más gyártótól vennék tehénfejűeket magamnak, ha ilyenekkel játszanék, van belőlük jó sok.

Én azért nem veszek Beast-et, mert nem tudok lelkiekben azonosulni a "Hö?" hozzáállással - bár mióta Ágason láttam az Ungor Pincészet feliratot, ez sem tuti. Számomra vannak a WH-ban olyan seregek, amelyeknek a szabályai, figurái tetszenek, de a hátterük miatt sosem vennék belőlük:

- Daemons of Chaos
- Warriors of Chaos
- Beastmen
- Wood Elves

Ilyenjeim fixen nem lesznek. Ennek ellenére ezek kifejezetten jó seregek, csak ugye milyen infláció megy ebbe' az országba...

A biztonsági szervezet kevés nagyon.

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptySzer. Jan. 13, 2010 1:31 am

Ezt most nem értem. Ha már van sereged és az új figurák nem tetszenek, akkor mi a gond. Nyilván az új egységek miatt kell majd venni ezt azt, legalábbis amit konvertálni nem tud az ember. De legalább a nem szép minókból nem kell új. A régi bestigorok tökéletesen megfelelnek. Razorgornak vagy miahátamnak megteszik a régi tuskgorok stb...

Annak aki most szeretne egy bestia sereget, de nem tetszenek az új figurák, na az bajban van. Leginkább azért, mert az újak és az eggyel ezelőttiek stílusában nincs akkora eltérés. Sokan el sem tudták dönteni, hogy a gor-ungor vonal kapott-e új figukat. Hm...

Kicsit úgy éreztem magam az első képek megjelenése után a fórumokon, mintha egy kiscsoportos óvodás csoportban lennék. Néhány srác elkezdett hüppögni. Aztán ezek sírva fakadtak. Néhány másiknak ezt látva, habár eddig semmi baja sem volt, legörbült a szája széle. Végül már az egész csoport bömbölt.

Akinek eddig is volt bestia serege annak valószínűleg vannak figurái is. Ha megfelelőek lesznek a szabályok, akkor pár új dolog beszerzésével vagy némi konvertálással simán megoldhatók az eltérések az régi és az új dolgok között.

Akinek eddig nem volt ilyen serege. Miért is? A figurák szépek, de gyenge a sereg. Nem tudom sajnálni az illetőt. A mostani szabályok elég erősek, de nem tetszenek a figurák. Csak kifogás, mert a figurák külleme (egy két kivételtől eltekintve) nem változott akkorát. Megincsak nem igazán szánom a delikvenst.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptySzer. Jan. 13, 2010 12:22 am

Mondjuk ha nem lenne beast seregem akkor nem lenne ennyire rossz a helyzet,de így nincs kedvem még egyszer megvenni azt ami már megvan...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyKedd Jan. 12, 2010 11:56 pm

Idézet :
kinyírtak egy sereget megint. inkább szüntették volna meg, mert így ennek kurvára semmi értelme nincs.

Kicsit nagyon nagy szavak ezek nem gondolod? Very Happy

Amúgy ha veszel egy új figurákból álló sereget én nagyon szívesen elcserélem azokat az enyémekre. Bárkivel.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyKedd Jan. 12, 2010 10:50 pm

én tudom: BASSZÁK MEG!

kinyírtak egy sereget megint. inkább szüntették volna meg, mert így ennek kurvára semmi értelme nincs.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyKedd Jan. 12, 2010 3:09 am

Szerintem a figurák még hagyján,még a minók sem olyan rosszak,a fejük tetszik pl....
de az,hogy a beast herdet kockába rendezik,meg főleg,hogy az ungorokat át kéne tennem kisebb talpra,amikor már festve vannak és a base is készen van.....ráadásul 4 egységet kivettek és lett 6 új...pl a skavenek úgy kaptak kb 6 újat,hogy minden régi megmaradt...hát nem tudom...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 10:10 pm

nekem konkrétan a fonott kalács jut róluk eszembe...patás kivitelben...vagy olyan nincs?

gs el szerintem ezeken sokat nem lehet segíteni. ha erre még anyagot teszl még vastagabb lesz! Very Happy szóval marad a véső! úgyse láttam még belülről gw figurát! nézzünk már meg egyet!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 1:00 pm

MAXXxxx írta:
muanyagok, ugyhogy szike, nem kell veso Smile
vagy inkább öngyújtó.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 10:02 am

muanyagok, ugyhogy szike, nem kell veso Smile

ugy tunik uj kezdo szobrasz van a gw-nel, es o kapta meg projektben a beasteket.
Mino-knal meg feladatul kaphatta, hogy minel tobb izmot pakoljon fel ra.
Sajnos ez a szobrasz nem csak not nem latott meg eleteben, mint a tobbi GW-s, de testepitot sem, igy az izmok valahogy nem oda kerultek, ahova kene.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 1:30 am

Persze, gáz, de festéssel azért lehet ezt valamennyire kompenzálni (a lábakra gondolok), nem kell ennyire hangsúlyosan kifesteni az izmokat. Következő megoldásnak ott a putty, aztán a véső, majd a kalapács...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 1:06 am

az a középső most konkrétan bemutat?
mer akko neki is az anyját!
a bal oldali meg tutira zupermen, csak szőrből van az akárhányszög a mellén.

a lábukkal nekem is gondom van. nézem a fejüket, nem tetszenek de mondjuk nem annyira gáz, nézem lejebb, hát kicsit sok az izom, nézem a lábukat huuuuuubazz ez nagyon nem ide illik...hát nekem is valahogy ez volt az első benyomásom. az előző fém figurákat nem szerettem, mert valahogy rajzfilmesek voltak nagyon. hát most már tudom értékelni őket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 12:18 am

wh fantasy hírek - Page 8 M800017a_99120216004_BeastmenMinotaurHerd1_873x627

már fenn van minden kép, ha valaki nem látta volna még... ez sztem a legdurvább. nem is értem ezeket a modelleket... olyan mintha hurkákból lennének a lábaik... vagy nem is tudom. gyász. No
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Jan. 08, 2010 10:09 pm

kimoderállak ha káromkodsz!

( Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Jan. 08, 2010 1:52 am

Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Jan. 08, 2010 12:58 am

igen, a patkány az ami nekem is tetszik, (de ugye mégegy tömegsereget soha) meg még a dark elf is elég jó. habár ott nem sok mindent cseréltek le ugye, de amit lecseréltek az nagyon jó is lett. lsd. cold one-ok. állítólag jönnek a műanyag dark raiderek is. már előre félek, hogy elcseszik őket. bár mondjuk a jelenlegi trendek szerint a műanyag dobozok nem lesznek olcsóbbak, mint a fémek, csak több mellékes cucc van bennük. úgyhogy lehet felesleges várnom rájuk.

beasteknél én is gondolkodtam, hogy akkor most ezek a gor ungorok új figuk vagy régiek, de nekem is úgy tűnt, mintha inkább újak lennének. nehezen döntöttem én is, mert ugye a festés is más és arra gondoltam, hogy lehet csak amiatt látom én is újnak őket, de mintha a lábuk nem a mostani lenne, meg a fejük is mintha más lenne. azért érdekes a dolog, mert igazából sokat nem változtattak rajtuk, ha jól látom, de annyit pont sokerült, hogy ezek már nem tetszenek.

a pumba meg megalol! de komolyan, még jó, hogy nem kapott egy menyét társat vagymittomén mi volt mellette a rajzfilmben...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 11:16 pm

Nézd meg jobban! Még a jelenleg is műanyagból készült gorokat ungorokat is lecserélik.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 11:11 pm

hol láttátok az új beasteket? Arra a poszterra gondoltok a bols-on? Mert azon nem sok új figurát látok.
Mondjuk amiket látni az se túl meggyőző. Pl. az új minotauruszok. Szebb mint a régi, de azért nem kéne.
Az új skaven figurák sokkal jobban tetszenek, azokat nagyon eltalálták.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 10:27 pm

hát ezen konkrétan nem lepődtem meg. én is sokat gondolkodtam egy beast seregen, de a képek, meg a szabályok teljesen elvették a kedvemet az egésztől. és sajnos egyre inkább így vagyok mindennel ami wh. nem tetszik az az irány ami felé a gw fejleszti a seregeket. éreztem én, hogy ha anno nem veszem meg az empire babákat soha nem lesz egy olyan seregem ami igazán tetszik.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 9:04 pm

Megnéztem az új beasteket,nemtom láttátok-e már....de sajnos semmilyen szempontból nem vagyok lenyűgözve....nem lesz ilyen seregem mégsem úgy néz ki..
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 7:12 pm

Eddy írta:
Változott más sereg ekkorát, egy új seregkönyvvel valaha is? Mindenesetre tetszik.
vámpírok?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Nov. 27, 2009 4:51 pm

ezek nyilván még pletyók, de gondolom sok be fog jönni belőlük.

a skorpió azért érdekes, mert 5 ös us írnak neki. eddig is kurva kemény gyerek volt, de ha még sort is el fog venni...nem lesz szar. végre a hülye patkányoktól elvették ezt a lehetőséget, ezeknek meg nem meghagyták...megint tehetek fel négy ágyút, hogy valamelyik fennmaradjon addig amíg lelövöm az óriást, mert azt meg más nem fogja meg, csak az ágyúgolyó. csak így megint nem a taktika hanem a kocka fog dönteni. nem szeretem az ilyet. hülye skorpiók feljönnek, azonnal elkapják az ágyúket, és ha már ott vannak, akkor mindent ami arra jár. faja lesz.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Nov. 27, 2009 11:05 am

nincs semmilyen új lény?
Szerintem ez kamu
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Nov. 27, 2009 7:41 am

Hát érdekes.
Szerintem ezek kellettek nekik. Várom a könyvet. És meglátjuk mit tudnak akkor a kollegák. Mondjuk a carrion előtte is s4 volt, és az undead construkt nem wardot adott, de így lesz értelem az ushabtinak, a giant mégkeményebb lesz, míg a scorpion meg méltó lehet a legtáposabb figura címre, a guardokkal együtt. A katapult még mindig rizikós, de a casket jónak tűnik. És kivették a heavy horsemant miért? Hol a múmia, ami ígérve volt? Változott más sereg ekkorát, egy új seregkönyvvel valaha is? Mindenesetre tetszik.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 EmptyPént. Nov. 27, 2009 1:14 am

forrás: http://plasticlegions.blogspot.com/2009/11/khemri-rumors.html

This is backed up by a couple things:
1) 8th ed changes alluded in rules,
2) fits with the White Dwarf blurb last issue
3) Its the only thing making noise as the another fantasy release before 8th ed.
4) Orcs vs Empire all but confirmed for 8th ed starter set (No TK)
Orc book fall, Empire book January, matching 7th ed releases schedule.
I usually don't bother recycling this stuff, but I know a couple people this TK news
will make happy!

Tomb Kings May 2010.

Courtesy of user, Hennesy on Warseer

Undead rule:
- Will stay the same in principle but you may take a stand&shoot reaction now.
That one was expected since the banshee may stand&shoot as well.

Magic:
- Will also stay the same with some minor changes:
-- Incantation of summoning reanimates D6 / 2D6 wounds
-- Tomb princes have 6” range like tomb kings
-- Tomb kings and princes have the option to generate dispel dice and energy dice (dispel spells in play only)
Pft... the adjustment in effectiveness of the incantations is ok, it should be level with the vampire one this way. Princes range is good. Dispell dice for Kings and Princes? Great, I only hope it won't be overpriced.

Undead construct rule:
- Will stay the same

“It came from below…” rule:
- Will stay the same

The curse:
- Will stay the same

Casket of souls
- Will have three different incantations to choose:
-- One incantation healing D3 wounds of all friendly units and characters on the field
-- One incantation similar to the current one
-- One incantation moving D3 units
- Will grant a ward save to it’s crew and attached priests
That sounds great!

Tomb prince:
- Magic changes, see above
- Strength 5
- If a tomb prince is the general you may take one unit of chariots as a core unit
- May be given the battle standard
Looking at the Scar Veteran S and T5 for heros was to be expected. Battle standard for the prince is great.

Battle standard bearer:
- New name (unknown to me)
- May be given the battle standard but may be used without as well
- May ride on a skeleton horse or in a chariot
- No magic
- Killing blow
- WS5, S4, T4, A3
A simple fighting hero without magic and an avarage profile. Ok, especially for friendly games with limited magic but I think the Prince will stay the better choice.

Skeleton warriors:
- Wear light armour without further costs
Decrease of one point would have been better but better than nothing.

Skeleton light horsemen:
- May be given light armour
- May be given Spears and Shields
That shoud give us some interesting taktical options.

Skeleton heavy horsemen:
- Are out!
I won't bemoan the loss of them.

Tomb Guard:
- 9(!) points/model
All right, Grave Guard cost 10 (?) points/model. And they have heavy armour and can make march movements... 9 points is ok I think.

Ushabti:
- 4+ armour save (including undead construct)
- 5+ ward save
- M6
- 55 points/model
That should make Ushabti usable. Not more but usable.

Carrions:
- S4
- Cheaper
Stronger and cheaper? Great!

Tomb scorpion:
- more expensive (about 100 points)
- 5 wounds (!)
Wow, the most extrem change I think. Scorpions with unit size 5 will be nasty!

Bone Giant:
- equipment options (similar to Warhammer chronicles)
The options have been a baublery in the past, they will stay a baublery in the future.

Screaming Skull Catapult:
- Every model touched is hit, not only on 4+.
The way it is in the Skaven book. Maybe a hint of what to come in the 8th edition rule book?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





wh fantasy hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: wh fantasy hírek   wh fantasy hírek - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
wh fantasy hírek
Vissza az elejére 
8 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» fantasy linkek
» 40K / Fantasy kepregenyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra :: játék hírek-
Ugrás: