kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 space marine

Go down 
+8
Patrik
Yoda007
YKoS
Bm
MAXXxxx
exael
gorugrany
gojo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 3:03 pm

Azt mondanám, hogy marad a hatóidö végéig, hiszen minden másnál is így van.
Pl eldar-nál, ha kapsz egy doom-ot, akkor hiába ölöd meg a varázslót aki csinálta attól az még a doom nem esik le.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 2:49 pm

Tegnap játszottunk egyet,(kipróbáltam a wolfokat,és nagyon tetszik a sereg) és felmerült egy kérdés:Njalnak van egy képessége,ami minden körben létrehoz egy game effectet,amit ki kell dobni Njal körének elején,és az ő következő köréig tart.A kérdés,hogy ha Njal meghal akkor az effect is megszűnik,vagy az marad?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 14, 2009 12:01 pm

CoW-ra hozom is Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 14, 2009 11:54 am

Az nagyon jó lenne, nem találtam semmit amivel ez rendesen pótolható lenne.
Majd találd ki hogy mit tudok majd adni érte!

Közben rájöttem, hogy nem is kell nekem storm bolter, mert a combi fegyverek a wolfoknál is combi bolterek nem combi storm bolterek.
cheers


A hozzászólást Bm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 19, 2009 3:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyKedd Okt. 13, 2009 12:16 pm

Nekem egy pár darab maradt, azt oda tudom adni+akarok még venni wg termiket, és akkor abból is marad.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyKedd Okt. 13, 2009 11:52 am

Akkor már csak thunder hammert kell konvertálnom a chaos termijeimnek... Twisted Evil
Valaki ötletek? Nézegettem a bitzeket, de nem találtam olyat ami tényleg kalapács.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyKedd Okt. 13, 2009 11:46 am

Azért nem írt senki semmit, mert ez úgy jó ahogy van.
Én is írtam egy hasonló listát, csak annyi a különbség, hogy nincs benne arjac és beraktam Njalt
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyKedd Okt. 13, 2009 11:27 am

Bm írta:
Összeírtam egy Wolf sereget, kíváncsi voltam, milyen termikkel nyomni.
Várom a véleményeket:

Senki?
Reméltem, hogy legalább Gojo megörül a dolognak.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 3:31 pm

Lehet, hogy baromság, de mivel külön ott van, hogy Profilba, ezért nehéz belekötni.

Összeírtam egy Wolf sereget, kíváncsi voltam, milyen termikkel nyomni.
Várom a véleményeket:
Logan Grimnar 275
5 wolf guard ( 5 termi armor, 1 h flamer, 4 c flamer, 3 claw, 2 hammer, drop pod) 270
5 wolf guard ( 5 termi armor, 5 c melta, 3 claw, 2 hammer, MotW, drop pod) 270
5 wolf guard ( 5 termi armor, 5 c melta, 3 claw, 2 hammer, MotW, drop pod) 270
4 wolf guard ( 4 termi armor, 4 shield, 4 hammer, drop pod) 287
5 wolf guard ( Arjac Rockfist, 4 termi armor, 4 shield, 4 hammer, drop pod) 475
Összesen: 1847p

5 drop pod, 25 termi, 5 foglaló egység, 16 hammer, 9 claw, 5 flamer, 10 melta
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyVas. Okt. 11, 2009 7:29 pm

Bm írta:
A német fórumon kiokítottak, hogy mivel ott van, hogy a Profilhoz kapja a +1-et, ezért a megemelt értéket duplázza a fist... :S

Persze a khorne daemonic steed-en ülö lordnál nincs így. Ehhh... scratch

Azért köszi Patrik!

Baromság. Játék a szavakkal. Hova tápolnának már? Jól lesz az az eredeti módszerrel Sx2+1. Majd ha megfaqzák akkor. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyVas. Okt. 11, 2009 7:04 pm

ó hát az akkor tök jó, azt hittem hogy akarakternek csak 9-es
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyVas. Okt. 11, 2009 3:41 pm

A német fórumon kiokítottak, hogy mivel ott van, hogy a Profilhoz kapja a +1-et, ezért a megemelt értéket duplázza a fist... :S

Persze a khorne daemonic steed-en ülö lordnál nincs így. Ehhh... scratch

Azért köszi Patrik!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyVas. Okt. 11, 2009 12:15 pm

a karaktereknek 9-es, csak a tw cavalrynak 10-es.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyPént. Okt. 09, 2009 10:14 am

Jól gondolom, hogy a farkason ülö fistes vagy hammeres karakternek CC-ben 9-es ereje van nem 10-es?
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 5:46 pm

2+os mentö, és pszi sebzések ellen 5+ invi, de nem védi az egész osztagot, csak a karaktert!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 4:52 pm

Patrik írta:
Runic armourból csak 1 lehet a seregben? Vagy miért hagynád ki?
Amúgy a saga of the bear szerintem is jobb, csak túl sok pont, ezért egy általános seregbe nem tenném be, de ha rákészülök mondjuk egy 6 monsteres nidára akkor viszont tuti berakom

mert folosnek tunik alapbol. vagy sima, vagy termi. Smile
mit is tud extraban? amire emlekszek: 5+-on semlegesit egy ra/osztagara meno pszi-t. Nos ezt a runepriest 4+-on csinalja 24" terulettel es ugyis csak egyiket lehet valasztani.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 3:10 pm

Runic armourból csak 1 lehet a seregben? Vagy miért hagynád ki?
Amúgy a saga of the bear szerintem is jobb, csak túl sok pont, ezért egy általános seregbe nem tenném be, de ha rákészülök mondjuk egy 6 monsteres nidára akkor viszont tuti berakom
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 3:05 pm

Patrik írta:
Én egy általános seregben így:

wolf lord+runic armour+storm bolter+wolf claw+thunderwolf(ezt csak akkor ha hozol TW egységet is)+belt of russ+saga of the beastslayer =178p+(45p a TW)

Szerintem a Wolf claw jobb mint a frost blade/axe, az újradobás miatt. De abba a listába amir csinálni akarok mindkettő lesz a lordnál, mert TW-n fog jönni, lőni úgyse fogok a fleet miatt.

en runic-ot kihagynam, ugyis gondolom lesz 1-2 runepriest is a seregben. Saga of eastslayer helyett meg elso amit felhasznalnek lordon az a saga of bear. Eternal warrior nagyon bedurvitja.
alapbol en wolf claw-al hoznam, de kinezet miatt a frost cuccok is eselyesek nalam nagyon.

mondjuk frost blade/axe vicces dolog FC-vel. (S6 I6)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 2:44 pm

Én egy általános seregben így:

wolf lord+runic armour+storm bolter+wolf claw+thunderwolf(ezt csak akkor ha hozol TW egységet is)+belt of russ+saga of the beastslayer =178p+(45p a TW)

Szerintem a Wolf claw jobb mint a frost blade/axe, az újradobás miatt. De abba a listába amir csinálni akarok mindkettő lesz a lordnál, mert TW-n fog jönni, lőni úgyse fogok a fleet miatt.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzer. Okt. 07, 2009 1:56 pm

Egy általános listában hogyan szerelnétek fel a Wolf Lordot?Illetve wolf claw vagy frostblade a jobb választás?
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 6:16 pm

Bm írta:


Exael!

Az egyik osztagnak nyugodtan adj Razorback-et, de szerintem mindnek ne, mert akkor nem érnek át. Ne feledd, ezeket nem lehet kettészedni, hanem maradnak 10en! Arról nem is beszélve, hogy a Razorback-en nincs firepoint!

A Lightning szerintem is faja, így meg, hogy nem lehet 2 Jaws, van is mi helyett betenni!

Thunderwolfnak ott a Juggernaut! Smile Szerintem nagyon jót lehetne belöle konvertálni!

Ja,hát igaz,rhino is kell mindenképp,arra gondoltam,hogy a razorbackek nagyjából kiváltják a predatort,és még marad is pont,amiből nem lenne rossz wolf guardokat hozni a grey hunterekhez...na ezt még átgondolom.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 2:57 pm

Hát nem tudom mekkorára kellene terpeszteni, de én a sima álló CSM-et gond nélkül ráfaragtam a Feind of Slaanesh-re. Igaz a belsejéböl le kellett faragni egy kicsit, de nem annyit, hogy látványosan elvékonyodjon a láb, és belül meg úgysem látszik, hogy nincs meg a minta.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 2:08 pm

Patrik írta:
A juggernauttal az a baj, hogy majdnem ugyanannyiba kerül mint a Thunderwolf.
Egyébként külföldi SW fórumokon olvasgattam hogy, nem is a hátassal vannak gondba, hanem a lovassal, mert nagyon kevés a 40k-ban "terpesztős" figura.

motorosok ? vagy vagas, ujrapozicionalas, GS.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:43 pm

A juggernauttal az a baj, hogy majdnem ugyanannyiba kerül mint a Thunderwolf.
Egyébként külföldi SW fórumokon olvasgattam hogy, nem is a hátassal vannak gondba, hanem a lovassal, mert nagyon kevés a 40k-ban "terpesztős" figura.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:33 pm

MAXXxxx írta:

'sajna' nem. A szoveg 2 ugyanolyan pszi-t!!! , saga-t , wargear kombo-t nem enged.
saga-nal annyival konnyitva, hogy spec karakterek nem szamitanak bele.
pszinel ez a kitetel NEM szerepel.
Igazad van, úgy olvastam, hogy "...nor may bear the same psychic power or wargear combination" nem úgy hogy "..nor may bear the same psychic powerS or wargear combination".

Hm, kár, akkor másik kettö kell. Sebaj, ott a Lightning, a Jaws, a Hurrikán, meg a Thunderclap, mind jó sebzös pszi!

Exael!

Az egyik osztagnak nyugodtan adj Razorback-et, de szerintem mindnek ne, mert akkor nem érnek át. Ne feledd, ezeket nem lehet kettészedni, hanem maradnak 10en! Arról nem is beszélve, hogy a Razorback-en nincs firepoint!

A Lightning szerintem is faja, így meg, hogy nem lehet 2 Jaws, van is mi helyett betenni!

Thunderwolfnak ott a Juggernaut! Smile Szerintem nagyon jót lehetne belöle konvertálni!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





space marine - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: space marine   space marine - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
space marine
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Eddy 40k chaos space marine
» Space Wolves
» Patrik - Space Wolves
» 2009-11-27 Space Wolves vs IG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: