kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:44 pm

Ellenben a részegen csinált pörköltet miután józanul eszed, nem árt néha lol!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:36 pm

flamelni nem szokás privátban Razz

amúgy miért is kérnél tőlem sót az asztal mellett? nem vagyunk mi rómaiak, hogy behintsük minden egyes meccs után a csatamezőt! Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:25 pm

Azt hittem ekkora már 5 üzenetem lesz legalább, és még egy sem, gyengék vtok! Laughing
Yoda:
Ezt Lhiszem de sztem elég sértőre sikerült, ha azt mondom add ide a sót, akkor te elmagyarázod hogy álljak föl érte a székről?(hogy egy nagyon sz@r hasonlattal éljek What a Face )
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:16 pm

heh, eddy-t kár flamelni, ő csak segítőkész akart lenni... eddy-t ismerve. Smile csak próbálta humorral keverni, az meg nem megy neki mindig! Very Happy így olyan, mintha kioktatna...

amúgy, felesleges is volt... mert mint fel lett ide írva, már megszerezte a dolgokat Adamowich...
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 11:13 pm

Yoda:

Igen ezzel van a fő baj, hogy a bunkóknak adnak néha igazat Twisted Evil

Eddy:

Ezt a reagod sztem könnyen lehet jellemezni: nagyképű, és flegma módon kioktató. Révén hogy fingja sincs mi-micsoda és hogy neki melyik kell. Nincs veled bajom nem erről van szó, és semmi közöm sincs hozzá, ezért akár anyázni is lehet engem nyugodtan. Ellenben szerintem nagyon nem esett jól Adamowich-nak(ezt ho kell írni...) ez a stílus.
És végezetül:
NE LÉGY YODA alien lol!

UI.: és most lehet anyázni priviben, megígérem mindre válaszolok is majd Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 10:59 pm

gojo írta:

MIVAN VAN MA VELETEK BAZDMEG? MINDENKI MEGHÜLYÜLT?

összeszámoljam, hogy ki hány kérdést tett már fel ezen a fórumon? normálisak vagytok ti?
baszki megint felkúrtátok az agyamat.
az semmi, de ketten is nekem adtak igazat... front van wazze... affraid
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 10:05 pm

eddy:
köszönjük az emberiség nevében.

MIVAN VAN MA VELETEK BAZDMEG? MINDENKI MEGHÜLYÜLT?

összeszámoljam, hogy ki hány kérdést tett már fel ezen a fórumon? normálisak vagytok ti?
baszki megint felkúrtátok az agyamat.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:37 pm

Eddy: Köszi a segítséget
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:28 pm

Adamowich írta:
Köszönöm a tanácsot és a segítséget Yoda mester, tudod nem csak neked jutott eszedbe ez a megoldás. Csak sajna 25 féle szarságból nem tudtam kiválasztani a megfelelőt... Mad

Yoda csak azt mondta, amit mindenki mondana.
Ha windows xp-d van akkor így járj el:

Start/Internet
Ha nem a google a kezdő oldalad akkor hozd be. Ha sikerült akkor írd be hogy:army builder v2.2c download . Erre kidob egy rakat linket. Kidob egy ilyet: More - Lone wolf developement Kattints rá! Ha ez megvan akkor a következő letöltő linkre kattints rá :Download Army Builder V2.2c Innentől van Ab-d, ha felrakod. Szerintem az install folyamatot nem kell leírni. (Direkt link: http://www.wolflair.com/index.php?context=more&page=downloads)

utánna jön a crack:
Start/Internet
Ha nem a google a kezdő oldalad akkor hozd be. Ha sikerült akkor írd be hogy:army builder v2.2c download . Erre kidob egy rakat linket. Megkeresed ezt: CRACK.MS - Download Army Builder v2.2c CRACK or SERIAL for FREE Rákatt utánna a download crack feliratú gombra. (direkt link: http://www.crack.ms/cracks/crack.ms?id=681949) Beírod a szövegdobozba a számokbetűket a képről és letöltöd. Kicsomagolod és bemásolod a fájlokat oda, ahol az army builder.exe fájl van (általában a gyökérkönyvtár).

És máris van. Rpg.hu-n meg van database, azt már nem keresem meg.

Feladat elvégzéséhez szükséges:
- 1 perc
- google használati gyakorlat
- alapfokú gépismeret

ui: nekem egy perc volt az egész. és nem kell 25 féle szarságot megnézni. Olvassatok RPG-t és ennyi. Kérdezzetek és próbáljatok magatok rájönni a problémáitokra. Nem fog később semmise az öletekbe esni.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 8:30 pm

Adam:

Yodát először le kell szidni alaposan, utána már segítőkész priviben, javaslom te is tedd ezt. lol!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 6:20 pm

Adamowich írta:
Köszönöm a tanácsot és a segítséget Yoda mester, tudod nem csak neked jutott eszedbe ez a megoldás. Csak sajna 25 féle szarságból nem tudtam kiválasztani a megfelelőt... Mad
na, és gojo vagy a maradék userek, hogy tudták kiválasztani? Smile ne tanakodj ezen, költői kérdés. pig

Adamowich írta:
Szerencsére akadnak olyan emberek admin is, akik míg megírták volna ezt a kedves postot, inkább elküldték az armybuildert (kösz Gojo Razz )... cheers
persze, mert gojo eRománokat gyepál, nekem így maradtak a eMagyarok. I love you
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 5:48 pm

Köszönöm a tanácsot és a segítséget Yoda mester, tudod nem csak neked jutott eszedbe ez a megoldás. Csak sajna 25 féle szarságból nem tudtam kiválasztani a megfelelőt... Mad

Szerencsére akadnak olyan emberek is, akik míg megírták volna ezt a kedves postot, inkább elküldték az armybuildert (kösz Gojo)... cheers
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 5:42 pm

gojo írta:
nyilván, mint minden hülyeségre, erre is rá lehetne venni, de azt a pénzt, amit erre költöttem volna, közben airsoftra költöttem. Smile ami szintén nagyon faja egy játék. vannak abban is figurák, csak sokkal gyorsabban mozognak és nem dobókockával lőnek vissza... Laughing (jah, és nem kell festeni sem! ami nagy előny! )
ááá, szabadtéri játéko... akkor mi lesz a gondosan őrzött, falfehér bőrömmel! Very Happy /már ahogy egyesek elképzelnek, gondolom Razz/

az empátiám teljes hiánya az emberi lustaság irányába - lusta csak én lehetek mottóval:
Adamowich: google it... ennyi idő alatt azért már rég megtaláltad volna... nem nehéz, beírod a következő kulcsszavakat:
armybuilder warhammer, ennél többet nem segíthetek... úgy látom már nagykorú vagy. Kocsmaasztal #2 - Page 8 600179
Vissza az elejére Go down
Adamowich
törzsőrmester
törzsőrmester
Adamowich


Férfi Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Location : -
Registration date : 2009. Apr. 03.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 4:15 pm

Valaki légyszi segítsen hozzá az armybuilderhez! Sad
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:44 pm

nyilván, mint minden hülyeségre, erre is rá lehetne venni, de azt a pénzt, amit erre költöttem volna, közben airsoftra költöttem. Smile ami szintén nagyon faja egy játék. vannak abban is figurák, csak sokkal gyorsabban mozognak és nem dobókockával lőnek vissza... Laughing (jah, és nem kell festeni sem! ami nagy előny! )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:25 pm

gojo, ahogy én néztem, nincsenek kötelezően hozandó figurák... legalábbis, én olyanokat rendeltem, amik tetszenek. Cool Aztán lehet mindenki elver... A lényeg, hogy minden frakcióból lehet olyan sereget csinálni, hogy ne kelljen hozni azt a pár babát, ami nem tetszik.

Szabályrendszere meg chainmailhez hasonlít. Smile Az meg jó volt emlékeim szerint... (szerencsére, ez azért nem d20-as, hanem d6os)

Özsge: 2 battalionból durván komoly sereget lehet csinálni... Mi kicsivel többet költöttünk fejenként egy battalionnál, s már így is megvan az 500 pont... a maradék 250 meg minimális beruházással abszolválható.

Amúgy everblight nagyon szép, én is sokat gondolkodtam rajta... csak ne lennének tyranida szörnyeik... Shocked

no, mind1, szorítunk, hogy legyen állásod minél hamarabb! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:10 pm

Itt azért sokat segít,hogy rengeteg küldetés van,nem csak sima vp-s csaták.Árakat tekintve pedig ha jó helyről rendelsz akkor nem drága,az alapdoboz ami egy kezdő sereg kb 9000-ből kijön,két battalion árából pedig már komoly sereged lesz.De persze a legfontosabb,hogy tetszenek a figurák...amúgy Skorne-t rendeltem én is... Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:02 pm

azóta jobban megnézegettem őket. van több olyan frakció ami elsőre tetszik, de sajnos mindegyikben van olyan figura ami nem. utánanézva a dolgoknak, természetesen mindig olyan figuráról volt szó, amit hozni kell a seregbe. (mondjuk, mint káosznál a lovagok...ha hasonlítani akarjuk) szabályokat mondjuk nem olvastam el, de nézegettem csatákat. nekem az derült ki, hogy ugyanolyan, mint a conf. a végén az van, hogy sokan összeállnak, aztán egy harcban sokan ütik egymást. elsőre a conf is jónak tűnt, de egy olyan csatát nem sikerült játszani velük, amit élveztem volna. úgy meg minek...van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez is olyan.

aztán megnéztem az árakat is. na ott estem ki végleg. én azt hittem, hogy ez egy olcsóbb játék, mint a wh. hát nagy frászt. Shocked conf sokkal jobban megfogott az elején és annak is az lett a vége, hogy eladtam inkább a figurákat. ehhez képest, itt most szó sincs komolyabb lelekesedésről. már az elején sem volt valami nagy, de még az is lelohadt. (szerencsére, mert mégegy hülyeségbe nem kellene belekezdenem) ráadásul közben rájöttem, hogy menoth megint egy humán frakció. viszont kezd elegem lenni, hogy minden játékban az embereket választom. úgyhogy az kiesett. tetszett még a skorn, meg az everblight. ha valaha vennék akkor talán ebből a kettőből lenne valamelyik. esetleg khador brutális gőzgépei is tetszenek még. de szerencsére nem annyira, hogy nagyon fájjon a szívem.

arról meg már nem is beszélek, hogy nincs állásom. (imígyen fizetésem sem. Very Happy szóval nem fenyeget, hogy van pénzem, amit el tudok költeni. )

mindezeket jobban átgondolva, majdnem két év alatt, megváltozott a véleményem. Very Happy hagytatok rá időt nekem, ami most jól jött. ha 2007 ben belekezd néhány ember, biztos én sem tudtam volna lebeszélni magamat róla. akkor már lenne egy kis menoth seregem, amit éppen most adnék el maxxnak, féláron. Very Happy aóta viszont kötöttem magammal egy egyezséget, miszerint csak empire figurát veszek addig, amíg nem érzem úgy, hogy készen van a sereg. abból is csak a szükségeseket, hogy inkább a festéssel tudjak foglalkozni. ki akarom festeni a seregemet. ha az készen van és még mindig van kedvem új figurákat venni, akkor majd elgondolkodok, hogy mit lenne érdemes. de az még messze van.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:39 pm

Idézek az OBS forum 3-ból,2007.05.10:

azért ez a warmachine sem egy szar játék...a menothok nagyon tetszenek... bigsmile.gif ez is olyan, mint a conf, hogy csak kevés dolog kell belőlük? (hogy aztán avval a kevés dologgal se játszunk majd...nyílván) viszont itt a figurák annyira szépek, hogy ezeket megéri gyűjteni is...kár, hogy az életben nem tudnám kifesteni olyanra a figurka, mint amilyeneknek a képeken néznek ki...úgy meg azért nem ugyanaz lenne az élmény...bár van egy két öltetem rájuk...na majd ha egyszer végre lesz fizetésem...na majd akkor...szerintem egy menoth bandára azért beruházok...csak, mert szépek.

gojo írta... Very Happy

Egyébként egyetértek,sztem nagyon jó játék és gyönyörűek a figurák.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:03 pm

gojo írta:
warmachine:
hogy őszinte legyek, nekem nem tetszik az a játék. kevesebb figura, mint a warhammer, mégis ugyanolyan drága. csupa fém bizbaz...nem is nagyon találtam olyan sereget ami tetszene. szóval azt hiszem én ezt kihagyom. legfeljebb akkor kezdenék bele, ha wh teljesen behalna. de az még remélem messze van.
nemtom, most rendeltünk Özsgéékkel, s szerintem, olcsóbb, mint a WH. Mondjuk, KCS-s árakhoz képest 30%-kal olcsóbban jutottunk hozzá a dolgokhoz! Smile És maguk a figurák szebbek - nekem jobban tetszőek, hogy ne tudjatok belekötni -, mint GW-s társak.

FYI: úgy tűnik, ők is kezdenek átállni a műanyagra lassan... most jött ki egy osztag baba műanyagból.


Szocio-játék/kísérlet meg van elég az életemben, miért kísérleteznék a románokkal! Razz Hadd legyen övék Pest, nem ragyog ott a fehér sas! geek
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 1:51 pm

többek között ez volt nekem is vicces. dehát végülis szocio stratégia vagymi... Laughing ez a valós helyzet és kész. nálunk nincs rasszizmus, habár igény az vóna rá.

warmachine:
hogy őszinte legyek, nekem nem tetszik az a játék. kevesebb figura, mint a warhammer, mégis ugyanolyan drága. csupa fém bizbaz...nem is nagyon találtam olyan sereget ami tetszene. szóval azt hiszem én ezt kihagyom. legfeljebb akkor kezdenék bele, ha wh teljesen behalna. de az még remélem messze van.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:04 pm

inkább az csodálatos, hogy az embereket ennyire könnyű rávenni a regisztrációra azzal, hogy a románok már a spájzban vannak... ha azt írják, hogy az amcsik foglalták el, akkor szerintem a kutya nem nézi...

mind1, inkább vegyetek ti is warmachine-t Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 2:18 am

nekem kicsit sántít a dolog...nem tudom miért de az elejétől úgy érzem, hogy ebben valami átverés van. kicsit olvasgattam, de túl sokat kell vele foglalkozni. ahhoz meg nekem sincs kedvem. meghagyom a románoknak, hogy elfoglalhassák emagyarországot. habár, a hogy nézem gyorsan ők lesznek a mi gyarmatunk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 1:18 am

ismertem, de nem érdekel. azért köszi, hogy gondoltál rám. Smile van jobb dolgom is...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 EmptyCsüt. Május 21, 2009 12:46 am

erről hallott már valaki valamit? nekem teljesen új a történet! yoda, ezt neked találták ki! ha csinálsz pártot, tutira belépek hozzád!!! néhány hónap és világuralomra törhetünk? nah?

http://index.hu/tech/net/2009/04/08/hogyan_lett_emagyarorszag_nagyhatalom_/
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: