kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 1:42 pm

Pavano: "if history has taught us anything, it's that you can crack anything"*





Spoiler:


A hozzászólást Yoda007 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 07, 2009 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 11:50 am

Tiszteletem!


Közérdekű bejelentés:

AZ EMPIRE: TOTAL WAR BÜNTET! Vegyétek meg!

Kell hozzá atommaki gép, meg netkapcsolat. Feltörni sosem fogják normálisan, úgy van kitalálva a játék, hogy folyamatosan adnak hozzá mindent a hivatalos weblapról, amit a Steam segítségével kapunk meg, ha nincs ilyened, a játékba beépített tökségek hetente agyonverik a programodat.

Garantáltan megéri, mert 11000 pénzért legalább két hónapig nem fogunk vacsorázni...

Mondjuk ez csak azoknak éri meg, akik nem az eltartottak 7 milliós táborát erősítik. scratch

P. king
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 1:17 am

hát én olyan korán nem tudok felkelni, hogy az jó legyen a takarításhoz. úgyhogy inkább a nem takarít, nem épít dologra érnék oda...ha már sikerült kideríteni, hogy mikor is van, akkor szóljatok ide. mert a többi fórumot nem biztos, hogy eszembe jut nézni. aztán nem lenne jó lemaradni.

a dectum által belinkelt fórumon azt írják, hogy inkább nem pereked, viszont 8:30 van találkára. derítsétek ki, hogy akkor most mi van.

jah, és csak akkor tudok menni, ha pavano ad nekem maszokot...mert még mindig nincs... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 12:49 am

Pavano: Én úgy tudom, h a Kiskarsaiak is jönnek Perekedre, de ha nem, akkor szólj! Smile Rossz lenne egy olyan játékra menni, ahol csak mi vagyunk! Smile

ui: SR? Még nem reagáltál. Lesz??? Smile
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 11:15 pm

Hoi!

Azóta kiderült, hogy Kiskassa, 9.20 "C" Tesco. Ha ugyanarról a játékról beszélünk.

P.
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 10:42 pm

http://www.atp-pecs.extra.hu/forum/viewforum.php?f=3&sid=93f788bd2c16f51f45e54694d735fd64

Itt van a játékkiírás. Pereked, vasárnap. Én személy szerint jelentkeztem takarításra, pályaépítésre is.

Gojo: ha jössz, jösöhetsz velem, ha nincs kedved korán menni, akkor 9kor van találka a c tesconál.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 4:50 pm

honlap? lesz rajta fórum is? Very Happy

kedvem van, puska van! remélem most már semmi nem jön közbe! szóval velem lehet számolni! akár már most héten is!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 4:27 pm

Gojo, Pedro és a többi kedves érdeklődő!

Lassan tavaszodik, és mehetünk ki a természetbe gyilkolni. Már most vasárnap is lesz AS, de akinek ez nem jó még annak ígérem, hogy a közeljövőben szervezünk még hasonlókat!

A honlap már próbastátuszban van, hála Billnek. Remélem lassan elkezdhetem feltölteni tartalommal!

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 2:03 pm

Bm írta:
Dobálni nem kellett, de húzni igen! És a Nazgul a "Matyi féle szokásos" ha bejön erös, ha nem nem pakli volt.
De jól néztek ki és jó hangulatuk volt, a többi nem számított! Very Happy
Régi szép idők. Smile Néha még mindig hiányoznak a kis goblinjaim. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyPént. Márc. 06, 2009 11:23 am

Dobálni nem kellett, de húzni igen! És a Nazgul a "Matyi féle szokásos" ha bejön erös, ha nem nem pakli volt.
De jól néztek ki és jó hangulatuk volt, a többi nem számított! Very Happy

Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 10:54 pm

Bm írta:
Nekem a 100% odáig tart, hogy max 20 figura, és max mondjuk 10k HUF.

Szóval nazgulok (amúgy is tetszenek, anno kártyában is azokkal próbáltam veszteni) vagy valami "kalandozócsapat", mondjuk a fellowship.
szó szerint próbáltál veszíteni, de nem ment. Smile azért volt jó játék lotr, mert ott nem kellett dobálni. Smile
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 10:36 pm

Rendeljetek inkább bfg flottát, mert így hiába szkreccseltem meg a jó kis 1000 pontos ork kalózbandát! Gyűrűk ura felejtős, túl kicsi, túl fém és nem vicces az ork.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 10:27 pm

sz.tem is először szerezzük meg a szabályokat, mert ha faszság akkor nem veszek Laughing
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 10:22 pm

Nekem a 100% odáig tart, hogy max 20 figura, és max mondjuk 10k HUF.

Szóval nazgulok (amúgy is tetszenek, anno kártyában is azokkal próbáltam veszteni) vagy valami "kalandozócsapat", mondjuk a fellowship.

Velem így lehet számolni.
De elötte azért szeretném látni a szabályokat. Még kiderülhet, hogy orbitális marhaság!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 6:46 pm

én is nézegettem a rohaniakat is, mert mindenképpen valami lovas dolgot szeretnék. viszont ez az arab beütés is nagyon tetszik...szóval akkor ha V-D rohan, akkor én inkább harad. egyébként haradnál is nagyon sok műanyag van. az alapegységek konkrétan mind azok. azt nézegettem, hogy kb 12 000 ből már variálhatóan lehet kezdeni. akkkor már megvan a megfelelő gyalog meg lovas létszám. nyilván nem 1000 pontból fogunk játszani, hanem 400-500 pontokból. vagy még azalatt. így lehetne olcsóért kezdeni, lehetne festett babákat használni. ha meg nagyobb pontszámot akarunk, akkor lehet párost játszani. az asztalon el fogunk férni, mert nagyon nem foglal sok helyet. ez ugye nem akkora, mint a wh.

hm. átgondolandó a dolog. akik 100% ra vennének ha más is venne, azok jelezhetnék a dolgot. néhány ember azért elkelne. ha tényleg elkezdjük néhánya, akkor én csak úgy vagyok hajlandó, ha egyszerre rendel mindenki aki 100% ra mondja. úgy nem lesz visszalépés.

én még nem vagyok egyébként biztos a rendelésben. számolgatok egyelőre.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 6:37 pm

Nekem a Nazgulok tetszenek, már régóta gondolkozom rajta hogy veszek, és varázslónak használom őket, de ha játszanánk rendesen az még jobb cheers
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 6:13 pm

Én amúgyis Rohan vagy Isengard seregen gondolkodtam...Very Happy Tehát érzékem az van hozzá...Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 5:15 pm

kb, de azota baromi sok haradi kijott muanyagkent (pl lovasok is)

elfek nem olcsoak, mert az alap ijaszt/kardost kiveve mind fem vagy nem letezik (landzsasok, zaszlosok, lovasok, repeater bolt thrower).

legolcsobb talan a Rohan/Minas Uruk/Mordor sereg.
Hosok kivetelevel minden van muanyagbol (gyalogos, ijasz, lovas, szorny).

Uruk sereg eleg 'olcso': pontban majd olyan dragak a figurak, mint az elfek, de 3 fontos osztaguk muanyagdobozos (1 dobozban 24 figuraval).

Ha vesztek 1 dolgon ne lepodjetek meg, bar 28mm-esek, de WH-hoz kepest nagyon kicsinek tunnek majd.

kevesfiguras jatekhoz:
- battle company: kb 6 figura eleg / ember
- sok host bele. Pl teljes gyuru szovetsege olyan 500-700pt (Gandalf es Aragorn viszi a pontot, mint allat)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 5:07 pm

gojo írta:
jah, én is úgy gondolkodtam, hogy valami olcsó megoldás esetén hajlandó lehetek, talán venni egy keveset. mindenképpen ilyen kis skimish dolognak szeretném. megnézem, hogy kb. milyen pénzből jönne ki, aztán majd szólok.

sajnos szabályaim nekem sincsenek. valahonnan be kell szerezni. utánanézek.

Gojo: pont a haladrinok a legdrágábbak, mert azoknak szinte az egésze full fém! A legolcsóbbak az elfek. (Ha jól tudom)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 3:20 pm

jah, én is úgy gondolkodtam, hogy valami olcsó megoldás esetén hajlandó lehetek, talán venni egy keveset. mindenképpen ilyen kis skimish dolognak szeretném. megnézem, hogy kb. milyen pénzből jönne ki, aztán majd szólok.

sajnos szabályaim nekem sincsenek. valahonnan be kell szerezni. utánanézek.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 1:06 pm

Van esetleg valakinek elektronikusan LotR szabálya? Mert engem érdekelne a szabály.

Ha mondjuk össze lehet hozni, hogy 10-15 figurával jókat lehessen játszani
pl a Gyürü szövetsége vs. 15-20 Orks of Moria
vagy
pl a Gyürü szövetsége vs. Balrog
akkor talán engem is érdeklene a dolog!

Bm
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 12:59 pm

gojo, engem érdekel LotR, de csak kis létszámban, sok pénzt nem adok érte...Smile és a haradiak tényleg jól néznek ki... Tőlem rendelhetjük is...Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 1:10 am

persze, ő drágán adja el, és festetlenül. Razz
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 12:06 am

Látod-látod Maxxx. Mindig azzal kell játszani, amire Özsge beszél rá, mert az sokkal tovább szokott tartani. Ha meg eladja, lesz neked óccsón, festve. RC-ről ugyanez már nem mondható el.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 EmptySzer. Márc. 04, 2009 5:49 pm

Érdekes,azt hittem,hogy már befejezi a GW a LotR kiadást,de úgy látszik sajnos nem...így továbbra is foglalja a helyet a WD-ban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: