kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 4:32 pm

a szabályok ettől még szarok sok helyen, a seregemet pedig egészen átalakították ahhoz képest, mint amibe beleszerettem. Smile ettől ez még nem fog változni. anyázás pedig azért lesz, mert nincs pénzem állandóan sereget váltani ahogy a gw éppen aktuálisan szétcseszi, megerősíti azokat. ha lenne rá, akkor nem zavarna annyira. bár még akkor is fennállna a kiábrándultság, ha mondjuk a kedvenc sereget sikerül éppen kiherélni. és mindig van rá példa.

az a dolog pedig, hogy rengetegen szapulják a gw-t, mint céget, mégis imádják a játékot, jelenség. nem egyedi, külföldön is így van. rengeteget olvasom pl. a bols on. nyilván amiatt van, hogy rengeteg dolog nagyon jó ebben a játékban, sőt rettenet egyedülálló, míg emellett olyan hihetetlen marhaságok is vannak, hogy az viszont kiábrándító. egyébként meg nem a gw, meg a szabályok miatt játszom. mert akkor nyilván bele sem kezdtem volna. egyébként pedig én személy szerint, váltanék is szívesen, csak nincs mire. hiába játszanék én szívesen történelmi babásat, ha itt nincs rá ellenfél. hiába játszottam volna anno ragnarokot, ha nem volt kivel...stb. műanyag babákat rakosgatni az asztalon viszont szeretek. hát így marad a gw.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 4:24 pm

MAXXxxx írta:
- hogyan kell a kockat eldobni? (mert a mozdulatra is keptelen vagyok)
- dobnal helyettem? (mert olyan szinten lusta vagyok, hogy meg ezt sem akarom csinalni)
Ezeket te tennéd fel, akkor lehet elmozdulna a dobásátlagod 1,5-ről felfelé... Basketball

Exael: Gojo a tanúm rá, hogy ezért is szúrtam oda neki mindig, amikor sírt a szabályok/serege miatt! Smile Mert persze lehet elégedetlen az ember, de nem folyamatosan, mert akkor ugye hülye, ha folytatja. Ha vmi ennyire nem tetszik, nem csinálom. Ha nem akarok pofont, nem megyek oda. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 4:09 pm

Max:igazad van,ez tényleg így megy már lassan... Very Happy

Én amúgy mindig is túlzásnak tartottam a sírást ami a fórumokon megy a GW-vel kapcsolatban,ha valaki olyan olvassa aki nem érdekelt a hobbyban,az sztem elcsodálkozik,hogy vajon miért is csinálják az emberek ha ennyire szar...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 2:42 pm

szoval kb, mint balu999 az inkv-on.

"hany figura van az 1 destroyert tartalmazo destroyer dobozban" kerdes.

most nezem, adatlap alapjan 27 eves muszaki egyetemista, aki:
- nem tud angolul (muszakin azert ez eleg alap) es meg hivatkozik is erre buszken
- KCS listajan nem nezi, hogy 1 figuras doboz
- megadott google-translate-be lusta beirni az angolt, pedig magyarul dobja ki a valaszt.

tenyleg, egyre inkabb azt veszem eszre, hogy Mo elhulyul es mindenkinek rogton a megoldas kell, ahelyett, hogy kicsit vegiggondolna. Csak a hobby-ban maradva a kerdesek sorrendje ugyanattol az embertol alt ez:
- milyen sereget vegyek? kap valaszt, hogy XY sereg.
- milyen figurakat vegyek? kap valaszt, hogy mely figurak a leghasznosabbak
- listaba miket rakjak be? kap listat
- a listan levo reszeket hogyan kell hasznalni? lassan mindenkinek WTF?
(- most mit kell dobni? Razz (Ezt Nyamm is kerdezte elso csata soran Pavanotol parszor, de o pl meg tudta tanulni )

mar csak par kerdes nem hangzik el a forumokon:
- hogyan kell a kockat eldobni? (mert a mozdulatra is keptelen vagyok)
- dobnal helyettem? (mert olyan szinten lusta vagyok, hogy meg ezt sem akarom csinalni)
- csinalnad helyettem a hobbyt? (modellezes ES jatek resz is)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 1:17 pm

olvasgattam empire fórumot és arra a következtetésre jutottam, hogy lehet nem is minden szabálymizériáért a gw a hibás...de komolyan eldobom az agyam, hogy kint mibe bele nem kötnek az emberek. egyik srác írta, hogy nem igazán érti, hogy hogyan kellene használni a pisztolyosok szabályait. ugye pisztoly nem kap levonást mozgásra és hosszú távra. na eddig rendben is lenne, de nem teljesen biztos benne, hogy ez a szabály vonatkozik az ismétlő pisztolyra...mer'...őőőőőőőőő mer...gondolom az ismétlő pisztoly az nem pisztoly hanem ismétlő pisztoly, mi?! és ha így van akkor bizony ez ugye több betű, mint a sima pisztoly, mi? márpedig, gondolom, akkor nyilván nem lehet a pisztoly szabályai alá szubszumálni, mert akkor csal az empire játékos, mi?!

komolyan, az ilyen embert kezelni kellene. baseball ütő megfog, addig ver amíg jólesik, aztán amikor már nem mozog, akkor még le kell hugyozni, a házát meg beszántani és sóval behinteni.

mondjuk nem tudom, hogy mi lehet a vélemény a single pistol és a brace of pistol megnevezések esetén...lévén ezek több betűből állnak, mint a sima pistol kifejezés...

de pillanatok alatt felkúrták ezzel az agyam... Very Happy:D


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 26, 2009 4:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 12:43 pm

psszt, nincs netuk, allamcsod miatt az aram kikapcsolva Mo-n.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 11:43 am

Nagy a pangás itten, csak MAXXxxx válaszolgat kitartóan a felvetéseimre.
Mindenki más alszik?
Vagy ennyire terepet épít?

Tessék legalább csataleírni! bounce

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptySzer. Feb. 25, 2009 3:47 pm

Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyKedd Feb. 24, 2009 9:26 am

FELHÍVÁS!

Szombaton lesz lövés a kiskassai úttörőtábor romjai között. Találkozó a C jelű Tesco parkolójában reggel 8.00-kor, aki nem ér oda, annak viszlát.

Kezdőknek a játék ingyenes, haladóknak teljesen az, de nekik nem is kell karszalagot venni 200-ért.

Korlátozott számban tudok fegyvereket és maszkokat biztosítani.

Kicseszett hideg lesz, célszerű a terepgönc alá második nadrágot, pulóvert húzni.

Az én kocsimban van még néhány hely azoknak, akik végig akarják szopni a napot. king

P.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyKedd Feb. 24, 2009 9:22 am

Subaggut: a laptopomat most szerelik, mert feladták benne a RAM egységek. Ha véletlenül megkapom holnapra, odaadom.

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyHétf. Feb. 23, 2009 4:23 pm

Ha nem dugom rá a hálózatra el sem indul... ha rádugom meg fura sercegő hangot ad, de legalább gy darabig megy. Aztán lekapcs. Azt is néztem, hogy tuti érintkezik, mivel az aksitöltő kijelzője villog közben. Kocsmaasztal #2 - Page 25 301555
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyHétf. Feb. 23, 2009 3:11 pm

rádugtad a hálózatra? lehet hogy csak fel kell tölteni az aksiját. Kocsmaasztal #2 - Page 25 503400 72 órás készenlétet még a rendőrök se bírnak. Razz
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyHétf. Feb. 23, 2009 2:03 pm

Ismer netán valaki egy laptop-szerelőt? Tegnap megadta magát az elektronika a gépemben. Bekapcsolom, megy egy darabig, aztán csak úgy leáll. Kedden meg ugye melóznom kellene vele, mert amiről most írok, az már nyár óta ugyanezt csinálja. (két egyforma gép.) Esetleg ha valakinek lenne egy használt, elfekvőben lévő gépe/laptopja kölcsön a hétre azt is szívesen elfogadnám. Embarassed Olyan kellene, ami még kibír 72 óra folyamatos készenlétet. Smile
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 5:54 pm

gojo írta:
én kíváncsi vagyok azért arra is, hogy milyen irányba haladnak majd tovább, ez után a rész után. napóleon nagyon beleillik ennek a résznek a storyjába, szóval én egy kiegészítőre tippelnék. már csak azért is, mert a total war nem nagyon erőltette eddig az ilyen történelmi kampányokat. időszakokban gondolkodtak, nem történelmi eseményekben.

az szerintem nagyon faja lesz, hogy most már szinte az egész világ benne van és nem csak európa. habár tudom, hogy amerika, mint kontinens már benne volt az előzőben.

viszont mi lesz ezután? mégegyszer csak nem dolgozzák fel a középkort... Very Happy nagyon előrefelé meg már nem mehetnek...az első világháború nem lenne valami izgalmas story...(leásunk lövészárkokat és rohamozunk... Very Happy) a második meg már szerintem nem total war os...szóval nagyon kíváncso vagyok! bár lehet, hogy a következő lesz a napóleon féle időszak, és akkor csak 100 évet ugranak előre.
hát, ott van róma, vagy esetleg a vissza a gyökerekhez elv alapján japán! Wink

meg aztán lehet egy 19-20.század is még... az eleje szerintem belefér, de így legalább lenne napóleon, olasz-német egységesdi, krím...

dél- és észak-amerika felfedezése*? nincs jobb, mint indiánokkal írtani a franciákat, spanyolokat! Smile

*
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 4:46 pm

én kíváncsi vagyok azért arra is, hogy milyen irányba haladnak majd tovább, ez után a rész után. napóleon nagyon beleillik ennek a résznek a storyjába, szóval én egy kiegészítőre tippelnék. már csak azért is, mert a total war nem nagyon erőltette eddig az ilyen történelmi kampányokat. időszakokban gondolkodtak, nem történelmi eseményekben.

az szerintem nagyon faja lesz, hogy most már szinte az egész világ benne van és nem csak európa. habár tudom, hogy amerika, mint kontinens már benne volt az előzőben.

viszont mi lesz ezután? mégegyszer csak nem dolgozzák fel a középkort... Very Happy nagyon előrefelé meg már nem mehetnek...az első világháború nem lenne valami izgalmas story...(leásunk lövészárkokat és rohamozunk... Very Happy) a második meg már szerintem nem total war os...szóval nagyon kíváncso vagyok! bár lehet, hogy a következő lesz a napóleon féle időszak, és akkor csak 100 évet ugranak előre.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 1:01 pm

Idézet :
Remélem elérjük lassan Napoleon idejét is és ez nem csak az Empire egy kiegészítő lemeze lesz.

Idézet :
Az Empire nem kiegészítő lesz, a csaták nem hasonlítanak mejd az eddigiekre (épületek megszállása, fedezékek építése/használata, nagyobb egységek és térkép, mérhetetlen veszteségek a győztes csatákban is, más funkciójú tüzérség és lovasság, stb.).

Namégegyszer:
Az lenne a jó ha úgy jelenne meg egy játék Napoleon: Total War nem pedig Empire: Total War-Napoleon Invasion lol!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 3:32 am

gojo írta:
szerintem akkor is vicces, hogy a játék alapján voltak a naaaaaaagy nyugati hatalmak, meg a naaaaaaagy török birodalom. közte meg semmi. Very Happy:D:D ami persze hülyeség, lévén sokáig mi voltunk köztük. aztán persze minket elfoglaltak. dehát ugye mindig a győztesek írják a történelmet. Very Happy
csak ha tudnak írni! Smile vagy a jövő generációi tudják olvasni! Smile

amúgy meg, nem baj az, ha nincs közte semmi, csak sok provincia, amit el lehet foglalni! Smile

ha nagyon magyarkodnál, van vmi 1848-as szabadságharcos játék... állítólag szar, de meg lehet nyerni... Smile meg kevés benne a TW-ből átvett elem. Sad
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 3:01 am

szerintem akkor is vicces, hogy a játék alapján voltak a naaaaaaagy nyugati hatalmak, meg a naaaaaaagy török birodalom. közte meg semmi. Very Happy:D:D ami persze hülyeség, lévén sokáig mi voltunk köztük. aztán persze minket elfoglaltak. dehát ugye mindig a győztesek írják a történelmet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 2:51 am

hát, el lehet vitázni arról, mekkora hatalom voltunk mi... de szerintem egy pofás pufferállamnál sosem több*... mondjuk, talán így még mindig jobban jártunk, mint a lengyel jóbarátaink... Smile

*nem hinném, hogy bárki is rettegett volna tőlünk Nyugatra, leszámítva a portyázásokat, de jól pofán is vágták őket ezért! Smile

Lévén, hogy a játék 99%, hogy nem működik nálam majd, nosztalgiázni kéne MTW1-gyel, vagy RTW-vel. Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 2:16 am

nem sok köze van a magyar történelemoktatásnak ehhez. Very Happy:D:D
ugyanis az volt, hogy nem néztem meg, hogy mikortól számol a játék! Very Happy habár lehet azért nem néztem meg, mert a magyar történelemoktatás... lol! lol!

egyébként meg teljesen mindegy, hogy milyen kort írunk. korábban is kihagytak minket, most is kihagytak volna. mondjuk így írták volan : OSZTRÁK-magyar MONARCHIA!

a középkorban elég komoly hatalom voltunk, mégis ha valaki lejátsza a két középkorit és nem ismeri az európai történelmet, akkor azt szűri le, hogy a falusi turizmus okán, egy falusi diszkóba eljutott külföldi jó ha vigyáz a szájára, mert magyarhonban bizony fejlesztett parasztok vannak! persze tudom én, hogy nem vagyunk piac...nyilván nem véletlen, hogy nem a rákóczi szabadságharccal reklámozzák a játékot, hanem a amcsi függetlenségi háborúval.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyPént. Feb. 20, 2009 1:23 am

Azért örülök, hogy vki rájött, hogy miért nincs Monarchia... Smile Bámulatos, hogy milyen a magyar történelemoktatás... Sad

A tengeri csatákra én is kíváncsi leszek, bár, ez nekem leginkább R:TW-ból hiányzott... Mondjuk, itt se lesz rossz az angol flottával újra elsüllyeszteni a spanyolt... Very Happy /nem, ezt nem a Rome-ban történt, hanem a valóságban, s nem én Smile /
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 10:50 pm

Ami a Total War-t illeti:

- OMM nevű állam 1867-től van, a játék viszont az 1700-as évek elején kezdődik, ha nem korábban, így valószínűleg Ausztriával lehet majd benne játszani (noha az osztrák császár amúgy magyar király is).
- Jobbágy és székely a MTW első részében volt, a másodikban van magyar nemesi bandérium, magyar könnyűlovasság, erdélyi parasztcsapat, horvát fejszések, szerb íjászok, elit harctéri orgyilkosok meg valami muskétás darabont egység a magyaroknál. Ezek a többieknek nincsenek. A játék 1080-ban kezdődik, az első két király még stimmel is. Mondjuk a főváros nem Budapest, de ettől még nagyon jó a játék.
- Tengeri csata király lesz a demo verzió alapján.
- Az Empire nem kiegészítő lesz, a csaták nem hasonlítanak mejd az eddigiekre (épületek megszállása, fedezékek építése/használata, nagyobb egységek és térkép, mérhetetlen veszteségek a győztes csatákban is, más funkciójú tüzérség és lovasság, stb.).
- Nálam futnia kell atommaki módban, ha nem így lesz, veszek neki egy új gépet. king

A többit meglássuk...

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 10:15 pm

Bm írta:
gojo írta:
...
úgyhogy nekem addig ne istenítse itt senki a linuxot, amíg nem tudom vele, komolyabb képzettség nélkül megcsinálni ugyanazt, mint a winnel.
...

Milyen Linuxról van szó?

Bm

ubuntu

szép, grafikus felület. néhány óra alatt megszokható menürendszer. teljesen megszokhatatlan problémamegoldás. Very Happy sajnos még messze van attól, hogy olyan legyen, mint egy win.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 9:40 pm

gojo írta:
...
úgyhogy nekem addig ne istenítse itt senki a linuxot, amíg nem tudom vele, komolyabb képzettség nélkül megcsinálni ugyanazt, mint a winnel.
...

Milyen Linuxról van szó?

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 9:25 pm

Idézet :
volt is egy saját egységük

és még a szekely nevű könnyűlovas vagy ez már a TWM2-ben volt.

Hozzáteszem, hogy a játékélményből ezek sem vonnak le semmit. Számomra a TW sorozat az abszolút etalon a stratégiai játékok terén a fenti/lenti faszságok ellenére is. Remélem elérjük lassan Napoleon idejét is és ez nem csak az Empire egy kiegészítő lemeze lesz. Szeretném már a Gárdát kommandírozva kizavarni Mr. Sharp-ékat Portugáliából. Vagy éppen fordítva Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 25 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: