kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 6:33 pm

Ja sz.tem is haggyuk ezt, maradjunk az RPG-s nél. Egyébként azért a te nevedhez írta Eddy dobását, mert ő nem az "others" gomb meletti kockát nyomta meg,hanem a kockadobálást alul
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 4:58 pm

nekem azt magyarázza meg valaki, hogy eddy hogyan dobott az én nevemben!!! egyáltalán az a post, ami az én nevem alatt fut, mai 12:30 as bejegyzéssel, az hogyan került fel ide? mi a fa** ez?

vagy csak valaki beleszerkesztett a postomba?

egyébként meg ha minden egyes alkalommal megváltozik a dobás eredménye, akkor nem használható a dolog.

gojo carried out 1 launched of one D6 :
2

na ez komolytalan. kipróbáltam és tényleg minden szerkesztésra változtatja. ami nem lenne baj, ha közben odaírná, hogy xy szerksztette a postot...de nekem nem írja oda. meg nem látom kotánál sem. akkor leves. így lehet csalni vele. Very Happy valaki megint nagyon okos volt, amikor ezt kitalálta...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 4:46 pm

lol!

Egy bolond százat csinál! geek
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 4:34 pm

na...
Patrik carried out 1 launched of one D6 :
3
Patrik carried out 1 launched of one D6 :
4
Patrik carried out 1 launched of one D6 :
6
Patrik carried out 1 launched of one D6 :
3
Patrik carried out 1 launched of one D6 :
3
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 3:57 pm

merjem?


MAXXxxx carried out 2 launched of one D6 :
2 , 1
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 3:45 pm

No, próba... lássuk tényleg joggal vagyok-e a D2-es klubban!

Bm carried out 1 launched of one D6 :
3
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 2:31 pm

Hozom a formám. Dejó! Evil or Very Mad Még a virtuális kocka is ellenem van.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 2:30 pm

The member 'Eddy' has done the following action : Kockadobálás

#1 'D6' : 1

--------------------------------

#2 'D6' : 5
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 2:30 pm

Na akkor én is kipróbálom. Két kockával.

De beleszerelmesedett mindenki lol!
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 11, 2009 1:38 pm

kota carried out 1 launched of one D6 :
1
kota carried out 1 launched of one D6 :
6
kota carried out 1 launched of one D6 :
2
kota carried out 1 launched of one D6 :
6
kota carried out 1 launched of one D6 :
4
kota carried out 1 launched of one D6 :
4

ut: csak próbálgattam Shocked de e közben észrevettem, hogy miútán ezt a szöveget ráírtam ergo újra szerkeztettem így a kocka dobásai megváltoztak vagyis emberi nyelven ahányszor újra szerkezted annyiszor más fog megjelenni lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 9:23 pm

no én is arra jutottam, hogy a monitorom buzult be...olyan van, hogy a vista átállítja a monitor fényerősségét és kontrasztját? mert némi bűvészkedés után megint szürkét látok én is...ugye, hogy néha a szürkeségnek is hogy lehet örülni!? Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 6:21 pm

ke?

szerkesztve?


A hozzászólást MAXXxxx összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 11, 2009 7:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 5:38 pm

Fine here.

Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
2
Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
2
Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
4
Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
6
Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
2
Yoda007 carried out 1 launched of one D6 :
5

Asszem, nyugodtan csatlakozhatom a Bm és Maxxx által elnökölt klubhoz! Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 4:17 pm

A színek nekem is jók, egyedül az iPHone reklám rózsaszín!

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 4:00 pm

Nálam a megszokott kékes, szürkés.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 10, 2009 3:59 pm

az a gyönyörűnek nem nevezhető halványrózsaszín, amiben a fórum pompázik, az csak nálam ilyen és akkor a képernyőm csinált egy coming out ot így egy év együttélés után, vagy mindenkinek ilyen?

először a szememre gyanakodtam, de be kellett lássam, hogy valami tényleg nem stimmel. más oldalakon nem tapasztaltam a dolgot. meg hirtelen azt sem értem, hogy melyik színből csinált ilyet...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 6:26 pm

lamafighter egri játékos. ő az egyetlen akiről tudom, hogy kicsoda. itt is voltak már de kecskeméten is szoktunk találkozni. a többiekről nem nagyon van adatom...mindig meglepődök amikor reggel felnézek és valaki új regisztrált...ugye sokat nem adnak meg az emberek magukról, így nem igazán tudom, hogy ki kicsoda. azért az email címből néha még ki lehet deríteni dolgokat... Very Happy google rulez! de ez sem mindig mükszik. szóval a többiekről, be kell valljam, semmi fogalmam nincs. mondjuk eddig nem ártottak senkinek, ugye! Very Happy addig meg talán mindegy is.

ui.: nem tudom ki adta hozzá a kockadobást az üzenetíráshoz, de hatalmas ötlet volt!!! cheers cheers leborul leborul leborul

megyek, le is írom a megfelelő topicban, hogy ezentúl mindenki magának dob!!! háháhá
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 6:09 pm

kik ők IRL:
Mortiis
Feina Tryerr
Lamafighter
TomKat? Suspect
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 1:40 pm

no, a noir 2 körül hazamegy, addig van idő még mindazoknak, akik szeretnének találkozni vele. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyVas. Feb. 08, 2009 2:25 pm

s akkor a tegnapi 5000-es kérdésre a válasz:

Bonyhádi lovag Perczel Miklós (Bonyhád, 1812. december 15. – Baja, 1904. március 4.) politikus, az 1848–49 évi szabadságharcban honvédezredes, az amerikai polgárháborúban az északi hadsereg ezredese, Perczel Mór honvéd tábornok öccse.

Testvéreivel együtt Vörösmarty Mihály tanítványa volt. A pesti egyetemen jogot végzett. 1832-től Baranya megye aljegyzője lett, majd különböző hivatalokat töltött be Baranya és Tolna megyében. Nagy hatással volt rá erősen forradalmi és hazafias érzületű bátyja, Mór. Tevékenyen részt vett a reformkor politikai küzdelmeiben, izgatás címén pert indítottak ellene, de 1840-ben ítélet nélkül megszüntették azt. 1848 júniusában az első népképviseleti országgyűlésben Tolna megye kölesdi kerületének képviselője lett. 1848. június 8-ától a tolna megyei nemzetőrség őrnagya, a bácskai harcokban a tolna megyei mozgó nemzetőrség egy zászlóaljának parancsnoka volt. Részt vett a pákozdi csatában, de miután zászlóalját nem sikerült honvédzászlóaljjá alakítani december végén bátyja hadtestében vette át egy honvédzászlóalj parancsnokságát. Ennek élén részt vett a móri ütközetben. Bátyja lemondása után ő is elhagyta a hadtestet és egy Baján állomásozó dandár parancsnoka lett. Március közepétől ismét Perczel Mór parancsnoksága alatt szolgált és részt vett Bácska felszabadításának hadműveleteiben. 1849. április 5-étől honvédalezredessé léptették elő. Április közepén bátyja őt bízta meg – az uralkodó iránti hűség és a magyar alkotmányra tett eskü között ingadozó Csuha Antal tábornok helyett – a Péterváradi erőd parancsnokságával, amit június közepén adott át Kiss Pál vezérőrnagynak. Július 9-én Kossuth ezredessé léptette elő és az aradi vár parancsnokává nevezte ki. Itt összeütközésbe került a vár főfelügyelőjével, Damjanich János vezérőrnaggyal, aki egy időre el is záratta. Szabadulása után bátyjához csatlakozva a temesvári csatában (1849. augusztus 9.) mint önkéntes harcolt.

A vereség után Törökországba menekült, és Kossuthtal együtt Kütahyába internálták. 1851-ben, szabadulása után az Egyesült Államokban telepedett le. A polgárháború kitörésekor az Iowa állambeli Davenport mellett élt, és részt vett az iowai önkéntes gyalogezred megszervezésében. Grant vezérőrnagy – aki később az Egyesült Államok 18. elnöke lett – javaslatára ezredesként ennek az ezrednek a parancsnoka lett. Jelentős szerepet játszott Missouri felszabadításában, és még egy ezred került a parancsnoksága alá. Grant tábornok személyesen tüntette ki, a vezetésben eluralkodott intrikák és betegsége miatt azonban benyújtotta lemondását, és 1864. november 1-jén elbocsátották az amerikai hadseregből.

A kiegyezés után hazatért és 1868-tól 1887-ig Pécs és Baranya megye főispánja, majd 1887-től 1892-ig Pécs város országgyűlési képviselője volt. 1904. március 4-én halt meg Baján.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 9:23 pm

holnapi napon megérkezik Noir koma délelőtt, délután lehet valami iszogatás-beszélgetés, akit érdekel keressen. drunken
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyPént. Feb. 06, 2009 12:08 pm

Özsge: vmi tetrák meg ágyúk érkeztek. Smile Szólj, ha kell! Kocsmaasztal #2 - Page 27 605227
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptySzer. Feb. 04, 2009 8:49 pm

Bm: én már nem ígérek semmit, ha tudok jönni, akkor szombat reggel úgyis felhívlak! Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 03, 2009 9:30 pm

kicsit 'terepeztem', remelem tetszeni fognak eloben is. most mar csak abban remenykedem, hogy befer majd a taskaba.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Dscn0654jc3.th



Befertek, bar most nem tudom, hogy amit eredetileg hoztam volna azok elfernek-e, de 2-3 ipod es tarsai csak elfernek.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 EmptyKedd Feb. 03, 2009 12:59 pm

köszönöm köszönöm jó lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: