kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 4:57 pm

nem tudok külföldről rendelni, mert nincs hozzá megfelelő számlám. letétbe kellett volna ugyanis tennem 25.000 ft ot, erre kiröhögtem az ügyintéző csajt, amiből ő, egyébként jogosan, arra következtett, hogy akkor én ilyet nem akarok. Very Happy így ennyiben maradtunk. de azért kösz, hogy felhívtad rá a figyelmemet. feltétlen szükségem volt rá! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:35 pm

az ab 3.x crack 39.99 $ 2 gépre, egy évig frissítheted is. Wink

gojo: van egy csudijó és igazán új oldal www.ebay.com - használd egészséggel!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 11:44 pm

most hétvégén biztos hogy nem lesz
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 11:29 pm

Patrik, hétvégére valami klubanap?
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 10 711625
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 9:58 am

gojo írta:
hát nekem a kisebb is elég lenne, csak nem nagyon tudom, hogy konkrétan mennyi is az annyi. 55 ajró az 15k huforint? és akkor ez most ott kint drága? van ennél olcsóbb? mert itthon 18 körül van ahogy néztem.
55€ az kb 15k HUF.
Ha látok máshol még szólok, egyelöre ezekbe botlottam bele. De milve az almás honlapon is 55/75 a cucc, valószínüleg csak akcióban lehet ennél olcsóbban szerezni.
Még megnézem a diákkedvezményt.

Ja, most nézem, van acéltokos is 4gigás 95€-ért... hm "hard to be cool"
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 9:48 am

Urak!

Kéne nekem army builder 3.X verzióhoz crack. Ha valakinek van ilyen tudna küldeni?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 10:55 pm

raktaros dolognak meg nem tudtam utanajarni, de jol emlekeztem, 50 alatt van 2gb shuffle, DE eleg iffes, mivel rendelni kell, es igy posta meg minden loszar, es mar majd ugyanott vagyunk, mint a Bm altal irt 55-nel.
Saturn meg nyilvan egysegaras, azaz 55 az itteniben is.


persze, ha nem kell kimondottan alma, akkor van TEAC 4gb-os 29-ert(vagy phillips 35-ert), csak gozom nincs a minosegerol, meg,hogy jo-e.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 8:55 pm

meg dolgozunk az ugyon.
holnap kiderul, hogy sikerul-e 10k alatt szerezni egy 2gb-os shuffle-t. (ha van raktaron, akkor igen, ha nincs, akkor nem)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 8:50 pm

hát nekem a kisebb is elég lenne, csak nem nagyon tudom, hogy konkrétan mennyi is az annyi. 55 ajró az 15k huforint? és akkor ez most ott kint drága? van ennél olcsóbb? mert itthon 18 körül van ahogy néztem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:24 pm

MAXXxxx írta:
es Saturn? hacsak nincs jo akcio, akkor draga bolt.
A niedermeyerben is ennyi, tudom nyilván az is drága bolt, de török kiskereskedést meg nem ajánlok jó szívvel. De akkor ezek szerint nálatok még ennél is olcsóbb, nézz már utána hátha Gojonak lesz valami szép húsvétra!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 6:26 pm

valoszinu gepelesi hiba, osszes apple termek tamogatja az osszes mp3-at, wmv-t meg talan a raw-t.
1-et biztos nem: ogg
1-et valoszinu nem: flac.

es Saturn? hacsak nincs jo akcio, akkor draga bolt. Ha van akcio, akkor meg rohelyes araik vannak (2.5", 640GB kulso HDD 99euro)


jah, felreiras, mas oldalon: wma, wav, mp3, aiff, aac.

es hacsak nem imadod az iTUnes-t (en kimondottan utalom eztetet is), akkor neten vannak rohelyes freeware programok.
nalam shuffle-n ami van kemeny 12k, es automatan megy (mintha USB-re masolnal feltolod a szamokat, 1x lefuttatod a programot, kesz)
nano es tarsaira van mas program, ami szinten hasonloan hatekony es jo.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 5:59 pm

gojo írta:
hát én 15 felett találtam shuffllét. de ha ott kint van 10 ért is, akkor nagyon hama' küldjetek nekem egyet, mert annyiért azonnal akarok egyet! de komolyan.

APPLE - MC306QG/A IPOD SHUFFLE - 2GB AUDIO MEDIAPLAYER, S 55€
Ilyen

APPLE - MC328QG/A IPOD SHUFFLE - 4GB AUDIO MEDIAPLAYER, B 75€
Ez meg ilyen

Ha kell szólj, viszek aztán majd kifizeted. A kicsinél csak ACC-file szerepel MP3 nem, nem tudom, hogy csak gépelési hiba-e, de azért inkább szólok. Ha az érdekel majd rákérdezek.

SZerk: a zöldnél meg ott az MP3, valszeg csak lemaradt.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzer. Márc. 24, 2010 4:02 pm

gyors kerdes olyanoktol, akik esetleg mar probaltak, vagy van ismerosuk:

Asus eeePC 1001P vagy 1005P - rol van valami tapasztalat?
mindenkepp egy olcso netbook kellene, kimondott extrak nelkul, amit konnyu cipelni mindenfele es rajta van par video / PDF.
(pl. vinni sok fontos cuccot Flufisztan iranyaba, vagy utazashoz)

A kinezett darab 300 euro, ezert van benne:
- 1024xmittomenmennyi felbontas
- 2GB ram
- 1.6-os cpu
- 3 USB !!! (kulso merevlemezek miatt fontos)
- 160GB HDD
- 11 ora akkuido!!!! (utazas miatt jol hangzik)
- 1.2kg
- tobbi extraja (webcam es tarsai) szamomra lenyegtelenek)

szoval megeri-e a cucc?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:56 pm

MAXXxxx írta:
YKoS írta:
Bm írta:
YKos, nekem "sima" iPhone-om van.
aha! személyes érintettség? akkor nem szóltam. az iphone a zistencsászárság, nekem is csak azért nincs mert...ööö...

mert lammah vagy? Smile
lamiah... nem ugyanaz. Razz
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:42 pm

YKoS írta:
Bm írta:
YKos, nekem "sima" iPhone-om van.
aha! személyes érintettség? akkor nem szóltam. az iphone a zistencsászárság, nekem is csak azért nincs mert...ööö...
Azért írtam, hogy elsö kézböl tudom, nem hiányzott semmilyen funkció.
Van vele bajom néha, mert ha az ember maxon pörgeti a procit (GPS vagy játék) akkor tényleg pár (3-4) óra alatt lemerül. De a videófelvétel sosem hiányzott. Videotelefont skype-nál (gépröl) sem igen használok, pedig ott jobb lehet a minöség, mint bármelyik telefonnal.
Mindegy, szóval csak azt akartam mondani, hogy bár a világ röhögött a "hibákon" én (és "barátaim, üzletfeleim") nagyon elégedet voltam vele és vagyok máig.
Ettöl még igen húzós ára van, én sem a magyar fizetésemböl vettem.

De hogy a témához is: jöttök Call of War-ra?
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:20 pm

sokan játszunk a kártyával, hetente többször is.
Lesz többjátékos mód, hivatalosan még nem jelent meg hozzá szabály, de van hozzá pár "béta" leirás a boardgamegeek.com oldalon
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:04 pm

YKoS írta:
Bm írta:
YKos, nekem "sima" iPhone-om van.
aha! személyes érintettség? akkor nem szóltam. az iphone a zistencsászárság, nekem is csak azért nincs mert...ööö...

mert lammah vagy? Smile
iPhone kene nekem is, de ceges es persze legutobbi valtozat (3G-S vagy ilyesmi)... sajatot lusta vagyok venni.
iPod istenkiraly dolog (imadom, hogy mennyire szep tiszta a hang, es 4 ev utan aksi meg birja 10 orat)
iPad ... inkabb google valtozat erdekelne
MacBook ... nna ez felejtos...


ha mar ugyis hulyesegeket pofazok:
- van-e ra lehetoseg, hogy WH:Invasion-t tobben jatsszak egyszerre (ne 1vs1, hanem pl 3v4 jatekos uzemmod) ? par kartya utal ra(fokepp dark elf, de nehany uj kaosz is), de alapdobozban szabalyok nyilvan nem irnak rola (de a HE-DE kiegeszitoben is csak 2 jatekosrol irnak).

- jatszik meg vele valaki, vagy megunva es eladva ? (nem mintha most haza akarnam vinni a dobozt, igy husvet utan nem erint igazan, de azert megkerdem)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 4:09 pm

Bm írta:
YKos, nekem "sima" iPhone-om van.
aha! személyes érintettség? akkor nem szóltam. az iphone a zistencsászárság, nekem is csak azért nincs mert...ööö...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 2:35 pm

Yoda007 írta:
(azért attól, még jó termék, csak a helyén kezelendő.)

ezt valszeg akkor kihagytad néhány posttal korábban... Razz én tudom, hogy te azért vetted, mert olyan funkciói vannak, amikre szükséged van, de azért a többségre ezt nem mondanám Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:49 pm

hát én 15 felett találtam shuffllét. de ha ott kint van 10 ért is, akkor nagyon hama' küldjetek nekem egyet, mert annyiért azonnal akarok egyet! de komolyan.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:33 pm

iPhone nagy elonye magyarorszagtol nyugatra: eddig ahanyszor kijott uj valtozat, annyiszor ingyen kapott a t. elofizeto belole egy ujat.
Igy vannak emberek, akiknek most 3v4 iPhone-juk van.


gojo: ipod vicce, hogy anno amikor a sajatot vettem vegigneztem mindet, es azert lett ipod, mert a legolcsobb volt!!! Amugy sosem bantam meg, eszmeletlen tiszta a hangja
es az elso ipod-nano-m most 4 evvel vasarlas utan meg mindig kb 10 ora non-stop zenet bir ugyanazzal az akkuval (mobilnal ez ilyenkorra alt. 2-3 ora rendelkezesre allo ido szokott lenni)
mennyi volt a shuffle, amin csuklottal? mert nalam van egy, ami 40 euro (10-12000Ft kozott) volt, de novelte az arat, hogy sajat ceges logo van ragravirozva.

szoval: mac termekekkel ugy vagyok, hogy pod akarmikor mert tenyleg nagyon jok, book/pad meg inkabb ne, mert nem all kezre a kezelofelulet es nem eri meg nekem a nevet arban.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:17 pm

YKos, nekem "sima" iPhone-om van.
Van rajta nem kevés program és szerintem nem mondhatod rá, hogy ostoba.
Ezt a képet már láttam és nagyon vicces.
MMS-már kitárgyaltuk (igen, akkor is elavlut volt, ott van helyette az ímél)
A többiröl: öszintén, mikor hiányzott ez neked?
Én spec kijövök a 16G memóriámmal. Nem tudom cserélni, cserébe nem lóg ki semmilyen illesztés a telefonból.
Videót nem tud felvenni, de soha nem is akartam.

Azóta ez az ostoba telefonom mp3 lejátszó, modem, GPS, navigációs rendszer, böngészö, pendrive, nintendo és még sorolhatnám.

gojo: értem mit akar Yoda mondani. Én nem hiszem, hogy azért vettem almás cuccot, mert menö. Hanem azért mert jó. Láttam másoknál mit tud és meggyözött. És ez a véleményem azóta sem változott. Tisztában vagyok vele, hogy a 20% "jóságáért" +50% árat fizetek (vagy többet), de nekem megérte, és azóta is minden nap elégedett vagyok vele. Én meg úgy látom Yoda ezt nem akarja nekem elhinni.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:08 pm

szerintem felesleges ragozni ezt az elit kérdést. hogy őszinte legyenk, nem hiszem el, hogy bm nem érti, hogy joda mire gondol. ha tévedek sorry.

mellesleg yodával értek egyet. lehet itt csűrni csavarni, de a mac arra játszik, kiválóan egyébként, hogy egyedi és luxus. miközben nem egyedi, és már csak annak luxus aki sajnálja rá a a plusz pénzt a pr miatt. engem pl. egyértelműen az tart vissza mac vásárlástól, hogy nem akarom ezt a fake életérzést, meg a pr miatti plusz ezreket. habár meg kell mondjam az mp3 lejátszóknál már nagyon gondolkodtam egy sufflén, vagyhogyhíjják. bár amikor kiderült mennyibe kerül...csuklottam egyet. (nem mintha nem tudnék kifizetni érte annyit, de valahogy nem érzem értékarányosnak...) egyelőre azzal nyugatatom magam, hogy sokáig bírja, ami más lejátszóknál, ahogy olvastam, nem így van. Very Happy meg ez az egyetlen ami tetszik is kinézetre. sajnos...

böngészőknél meg én is áttértem chromra, majd visszatértem ff re, mert nekem belassult a chrome. pedig ez a szinkronizálás nekem nagyon bejött. laptopon végre nem kellett keresgélnem, csak szinkronizáltam egyet az asztalival és végre megvolt minden linkem. kurvára tetszett. legutóbb megpróbáltam opreával. a kinézete, gyorsaság nagyon tetszett. aztán megpróbáltam vele belépni a gmail fiókba. azóta is próbálkozik... egyszerűen hihtetetlen, de nem megy neki. mindenféle hibákat ír ki itt nekem, nyilván a felét se értem...illetve konkrétan semmit sem, de akármit csinálok nem nyitja meg a gmail fiókom. lehet a google így védekezik az opera böngészője ellen? Laughing

win
azt mondjuk én sem szeretem nagyon, hogy nekem valahogy a win nem szereti saját társait és nehezen találja meg a másik gépet. legalábbis régen így volt. manapság csak ubuntuval próbáltam és hát azzal simán megtalálja magát. legalábbis az ubi mindig látja az én gépem. a win néha elhasal, dehát ennyit egy ilyen fiatal rendszernek azért megbocsátok! Laughing hogy baszná meg!

többi dolog engem nem zavar winen. amire én használom arra tökéletes. én inkább ubi fel hajlok manapság. kicsit több támogatást kapna, amit nyilván nem fog, akkor tökéletes lenne.

iphone meg...eh. mulkor megnéztem egyet és nem tudtam értelmezni az asztalt...hát baszki több alkalmazás volt rajta, mint az asztali gépemen. és ismerős rámszólt, hogy lehet ám görgetni...görgetni baszki, mikor már az első oldalt sem értem? ráadásul úgy hallom, hogy azért eszi az aksit elég rendesen. bróker ismerősnek egész nap falba van kötve.

arról már nem is beszélek, hogy lassan azért már eldönthetnék a gyártók, hogy akkor most az a menő ha kis telód van, vagy az a menő ha nagy telód van...mert én kezdek elveszni valahol a reklámokban... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 8:04 pm

Kocsmaasztal #3 - Page 10 IPhon-vs-Rock

Matyi!

A sima iphone ostoba volt.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 5:45 pm

Huhh, nem irigyellek.
Már én is otthonról, nem kell azt a pénteket nagyon elhúzni! Nyomás haza festeni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
10 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: