kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
sztyopa
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 18
Age : 48
Registration date : 2009. Jul. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptySzer. Aug. 05, 2009 6:19 am

Pavano írta:
14-én ettől még játszhatunk máshol a kollégákkal, a koncert meg amúgy is kötelező, nem?

P.

Jól gondoljátok át, mert egész nap ráérünk.
Szabadságon leszünk mind a ketten.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptySzer. Aug. 05, 2009 12:28 am

MAXXxxx írta:
leköpiagépet Kocsmaasztal #3 - Page 32 301555

2x
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:30 pm

Pavano írta:
a koncert meg amúgy is kötelező, nem?

Miazhogy?! Nagyon is!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:22 pm

14-én ettől még játszhatunk máshol a kollégákkal, a koncert meg amúgy is kötelező, nem?

P.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:20 pm

A 14.-e nekem biztos hogy nem jó. Aznap este koncertezünk, és már délután pakolgatjuk a cuccokat a teremben.
U.i.: Klubtagoknak a koncerten kötelező a megjelenés lol!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 10:42 pm

Szaka, ha már úgyis jöttök 14-én, elhozhatnád a squigeket, amiket még nagyon régen rendeltem tőled Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 10:28 pm

Idézet :
nem értem mi bajotok a munkával, én nagyon jól szórakoztam ebben a két napban. Laughing

Nos, erre feltétlenül emlékezni fogok...

amikor legközelebb találkozunk verork
Vissza az elejére Go down
Szaka
közlegény
közlegény



Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 04.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 8:41 pm

Valóban 14-e egy kicsit félrecsúsztam a naptáron. Shocked
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 8:16 pm

én gondolom péntek a mérvadó és nem a 15, mert mintha sztyopa arról kérdezett volna, hogy hétköznap is játszunk é...de ezt csak úgy gondolom.

hát mondom én.

én mindenképpen ráérnék, ha mégsem vesznek fel munkába. ha mégis felvesznek, akkor sajna nem tudok menni. de azért remélem patrik, pavano ráér.

munka:
kérlek szépen alássan jogi munkakört töltenék be. eredetileg úgy volt, hogy nem engem választanak arra az egy helyre ami megnyílt, de olyan szerencsében volt része a választottnak, hogy kapott egy még jobb ajánlatot...vagyis eme isteni közbenjárás miatt mégis lehet, hogy engem vesznek fel. a másik fél is jól jár, mert jobb helyre mehetett, én is jól járnék, mert mégiscsak dolgozhatnék. nah, hát szóval mindenkinek jó lenne. még van a képben egy másik srác is, aki holnap és utána teljesíthet, döntés pénteken. szóval mindenki nézze a híreket. Laughing már az is egy hihetetlen történet, hogy ideáig bejutottam, és ezt is csak úgy tudtam elérni, hogy csókos vagyok...csak lehet a másik srác még csókosabb...szóval még akármi lehet. scratch de most már senki nem mondhatja, hogy nem dolgoztam, mert két napot végigdolgoztam...volt benne
jogászkodás ("bementem a joshi bharathoz és sértették az emberi jogaimat, kártérítést kérek", nyilván alig bírtam röhögés nélkül) autószerelés, honfoglalós játék ügyfél híján, family boy nézés ügyfél híján, megfőlés 36 fokban stb...nem értem mi bajotok a munkával, én nagyon jól szórakoztam ebben a két napban. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
sztyopa
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 18
Age : 48
Registration date : 2009. Jul. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 8:08 pm

Na jó.
Legyen 14. Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 8:00 pm

Szaka írta:
Sziasztok Hölgyek, Urak!

Sztyopa barátommal egyeztettve augusztus 15-én pénteken látogatnánk meg titeket néhány összecsapás erejéig.
Udv,

ezek szerint nem mentek pecsre? Aug 15 az szombat, nem pentek Razz (csak a games-day miatt tunt fel, mert az 16-a vasarnap lesz)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Szaka
közlegény
közlegény



Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 04.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 7:34 pm

Sziasztok Hölgyek, Urak!

Sztyopa barátommal egyeztettve augusztus 15-én pénteken látogatnánk meg titeket néhány összecsapás erejéig.
Sztyopa 1500 pontos Empire sereggel, én 3000 pontos vámpírral érkeznék. Very Happy
Mikorra érjünk oda kb, és egyáltalán lenne e a társaságotokból aki megmérkőzne velünk?

Üdv
Szaka
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:45 am

GRATULA, GOJO!

Huj, huj, hajrá!

Az nem számít, hogy még csak próbán vagy - tökre jó, hogy találtál magadnak munkát, vagy hogy az megtalált Téged! Majd mesélj ám, hogy hol és mikor és merre és meddig! Ügyintéző, adminisztratív, asszisztensi, kiscég, nagycég, állami cég, stb., vannak-e jó csajok, csinosan öltözős-e a hely, rugalmas-e a munkaidő, stb.

Ha az APEH vagy a Rendőrség, akkor hahó, mehetünk néha együtt ebédelni! (Amit nem szoktam, de nem kis fenyegetés lenne, hihi!) lol! :kurvaronda1: háháhá

Nyamm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:42 am

leköpiagépet Kocsmaasztal #3 - Page 32 301555
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:31 am

szar. Very Happy

és hol """""dolgozol""""""? kapsz érte pénzt is, vagy csak noirosan tolod? miben segítesz? lenne pár ismerősöm, akiket meg kéne segíteni. Wink
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyKedd Aug. 04, 2009 11:14 am

igazából nincs semmi mondanivalóm, csak gondoltam én is írok egyszer amikor munkában vagyok. nem mintha valaha lettem volna eddig munkába is... Very Happy most is még csak próbán vagyok, de gondoltam kihasználom az időt, amíg nincs itt egy ügyfél sem. Very Happy na jóvan csak ennyit akartam mondani.

na megyek vissza DOLGOZNI! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
segítenem kell az embereken. Very Happy vagy valami olyan dolgot mondani nekik, amitől úgy érzik, hogy segítettem nekik. na ez milyen ez munka már?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyHétf. Aug. 03, 2009 1:16 pm

Hahó!

Fuvarozó-költöztető cimbit-ismerőst keresek, aki segítene nekem egy komoly (nehéz+nagy+többrészes) ülőgarnitúra elszállításában. Kizárólag fusimunka érdekel (államellenes csínyt követek el, és még ki is plakátolom!), baráti alapon, céges tarifánál olcsóbban, kb. 88 kilós dinnyeáron (ford.: majd megegyezünk). Cool
Csak priviben keressetek!

ui.: Az is oké, ha valakinek van Ford Transitja, vagy ilyesmi.... Very Happy

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyHétf. Aug. 03, 2009 9:40 am

Igen
Vissza az elejére Go down
sztyopa
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 18
Age : 48
Registration date : 2009. Jul. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyHétf. Aug. 03, 2009 7:01 am

Tehát ha csak hétköznap érek rá, akkor megbeszélés kérdése az egész.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyVas. Aug. 02, 2009 10:23 pm

Az attól függ. Ha van rá időnk, és igény akkor szoktunk néha hétköznap is
Vissza az elejére Go down
sztyopa
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 18
Age : 48
Registration date : 2009. Jul. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyVas. Aug. 02, 2009 9:06 pm

Van nálatok Pécsen hétköznapon is klub nap?
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyVas. Aug. 02, 2009 4:58 pm

Dír klubtársak!
Nagy szükségem volna - szorili níd, ha értitek - 1 db. high elf vagy dark elf spearmen altestre, nem szexuális célból.
Cserébe bitzek négy seregből, használt autó, hitellel durván terhelt lakás utcára néző nagymamával, vagy bármi.
Jelkezz, jelkezz!
Vissza az elejére Go down
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptySzomb. Aug. 01, 2009 10:32 am

MaXXX: nem.

Sztyopa: Köszi a választ! Felkereslek titeket!

Üdv:
dectum

ui: Ykos: Már most csorog a nyálam és remegek a szeszért hogy megnézzem ezt a filmet! dugás
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyPént. Júl. 31, 2009 2:14 pm

ugyanez kiderül a trélerből is.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 EmptyPént. Júl. 31, 2009 1:46 pm

főleg hogy most leírtad a sztorit! Smile legalább raktad volna szpojlerbe! Smile

amit viszont nézzetek meg: Coming soon. remek thaiföldi horror, én még nem mertem. affraid
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 32 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
32 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: