kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyPént. Júl. 31, 2009 10:51 am

megnéztük az utolsó ház balra c. izét. nem jó. rosszabb mint a dregon varsz, pedig ez nem semmi.
van 3 balfék, akik elkapnak 2 17éves lányt, az egyiket megerőszakolják:gitár: , a másikat megölik. aztán pont az első szüleinél szálnak meg, akik módszeresen leabálják a 3 pszichopatát. van egy rész, amikor apu és anyu belefojtaná az egyiket a mosogató vízbe, de sikerül a csávónak kihúznia a dugót, na erre apu bekapcsolja a konyhamalacot, azzal ledarálják a kezét, aztán kap egy kalapácsot a fejébe. a vége mókás még, apu lebénítja a főgenyát és berakja a fejét a mikróba, az meg ott jól felrobban... Kocsmaasztal #3 - Page 33 35230
na hát erről ennyi. affraid

nenézdmeg, netöldsle!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 3:27 pm

alakítottunk egy klánt! aki úgy gondolja jöjjön! nincs semmi szerepe a játékban, úgyhogy csak bátran! Very Happy Very Happy
és akkor a hivatalos toborzószöveg:

join the greatest mybrute clan
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
sztyopa
őrvezető
őrvezető



Hozzászólások száma : 18
Age : 48
Registration date : 2009. Jul. 03.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptySzer. Júl. 29, 2009 5:11 pm

A főnix csarnok egy üzlet.
A Legendák csarnoka, és az Alba-Regia hadijáték klub, két külön klub.
A másodiknak vagyok tagja, mi fantasyval foglalkozunk inkább, a legendások meg 40k.
Különben beszéltem Szaka barátommal, ha minden jól megy akkor ketten elmegyünk Pécsre meglátogatni bennetek.
Az időpontot mindenképpen előre megírom, hogy le tudjuk tárgyalni.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptySzer. Júl. 29, 2009 4:00 pm

legendak csarnoka emlekeim szerint.

amugy, ha uj embereket akarsz megismerni, akkor nem tok mindegy, hogy melyik ?
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Dectum
főtörzsőrmester
főtörzsőrmester
Dectum


Férfi Hozzászólások száma : 94
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptySzer. Júl. 29, 2009 3:09 pm

Sziasztok!

Gondoltam elmegyek Szfváron játszani, de basszus itt vagy 3 csapat van. Melyik volt már lent nálunk pécsen? A legendák csarnoka a főnixcsarnok, vagy az alba régia hadi akármi?

Pls help!

Üdv:
dectum
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyKedd Júl. 28, 2009 12:46 pm

gojo ez már megint mi? több avatárod volt idén már mint eddig összesen Very Happy

Armada Makett Klub

Cím: 7633 Pécs, Esztergár Lajos u. 17/c
Összejövetelek: minden héten pénteken, du. 17.30-20.00 között
Szakkörvezető: Zákányi Péter. Tel: 30/359-9099 vagy 30/219-9955
Kapcsolat: Armada Makett Klub
E-mail: csako71@freemail.hu

a makettinfón talátam őket
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 4:45 pm

hja. a szokás hatalma, mi? na mind1... (a múlt 7en minden nap v. sorjáztam v. festettem. a régi szauruszaim már mind kékek, asszem bemosás hiányzik róluk, de lehet hogy az is megvan, az arany még tuti nincs rajtuk. meg festem át az eddytől vett babákat <soha többet használt figurát fejetfalbaver > próbálok belőlük embert faragni, de hát nem könnyű...)remélem a héten kész lesz a chapelem, majd rakok fel róla képet, arra gondoltam, hogy levehető tetősnek kéne megcsinálni, és akkor milyen király lenne mordheimhez is (bár nem túl romos) de amíg az ajtót nem tudom nyithatóra megcsinálni, addig talán mindegy is.
ja és letört a sztega feje hazafelé, hogy hogy nem tudom, de hát ez van. majd megcsapolom. nem szeretem a fém figurákat, mondtam már?

lesz még kérdésem szabályügyben, ha elolvastam a faqot, és még mindig nem tudom. rabbit
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 4:36 pm

hát azt nem mondhatnám, hogy annyira magamra vettem. gondoltam poén, amire nekem meg be kell dobni a szokásos, "ykos, te mikor festessz" poént! Very Happy ez már ilyen megszokás nem? I love you

nekem a festések is tetszenek. a varázsgömbök szerintem nagyon szépek lettek, a színválasztás is tetszik. szépek ezek na. csak először egy másik cikkre gondoltam, amit a napokban láttam valahol a honlapon. hát azok nem voltak jók...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 4:07 pm

ezek se golden démon szintűek sztem. már a 'Eavy Metalosok sem a régiek. volt 1 éve asszem olyan csúf festésük a black gobbóba, hogy ihaj.

ez is mekkor aszöveg:
"...which are all converted from various units of The Empire." köszi, sokat segítettél. már tudjunk, hogy ember varit nem az ork dobozból konvertálunk.

gojo:
pihi, nyugi, aludjál. Kocsmaasztal #3 - Page 33 918497 nem akartam megbántani a 3 vari-ribidet (nem is láttam még őket), csak maxxx mutatta a képet, hogy mennyire nem incredibly smooth blendingelt, én meg erre írtam, hogy én azért szívesen látnám - akár az ellen oldalon is - ezeket a varikat.
mér kell egyből rosszindulatot feltételezni, makikám? sír
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 3:47 pm

nemazért az egy huszért, de pont a három varázslónőm elég szépen mutat. nyilván nem egy golden daemon, de azért nem lettek rosszak.

pl. nekem ezek nem tetszenek. nem véletlen, hogy nem ebből a boxból csináltam a varikat.

hopsz, nem erre a cikkre godoltam... Very Happy ezek nagyon is tetszenek! kivéve bright wizard. a többi valóban nagyon szép. a baj az, hogy a festés miatt ilyen szépek, azt meg nem tudnám reprodukálni.

egyébként meg, majd akkor teszek fel ellened golden daemon szintű babákat, ha az másik oldalon, te is ilyeneket tologatsz felém. úgyhogy hajrá! Laughing (nem gonlden daemon szinten fehérre vagy feketére alapozott babákra gondolok. )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 3:25 pm

igenigen Very Happy
a beast azért nem rossz, szopatja a lovasságot, meg a szörnyeket... féltem is h Özsge azt hoz.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 3:10 pm

YKoS írta:
ezeket el se olvastam Very Happy parasztvakítás, az kell. forgatható modellek meg ilyen szövegek. na mind1, én azért örülnék, ha a gojo ilyen varikat pakolna fel ellenem.
ugy erted valami hasznalhatatlan beast vagy life varazslot a gyikok ellen ? Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 2:44 pm

ezeket el se olvastam Very Happy parasztvakítás, az kell. forgatható modellek meg ilyen szövegek. na mind1, én azért örülnék, ha a gojo ilyen varikat pakolna fel ellenem.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 2:32 pm

YKoS írta:
GW-s empire vari festős cikk

vannak benne nagyon lol szovegek.

pl ehhez a kephez:
Kocsmaasztal #3 - Page 33 M2550125_Grey_inset2
"One thing that impresses everyone who gets a good look at Neil's Wizard is the incredibly smooth blending that he's managed on the Wizard's robes."
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 1:40 pm

Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 10:42 am

FYI

Games Day 2009 - Chichago

Többek között:
"-The Studio loves the idea of Chaos Legion specific codices. It will allow GW to build Legion specific models, but is still a while off."

cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 10:19 am

Jol, mondjuk nekem azok is tetszettek.
A csajok viszont nemletezo design alapjan vannak a jatekban Smile legalabbis GW az elmult 25 evben nem tudott noi alakot megformazni meg annyira sem, mint a jatekban.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 10:17 am

Pedig a hidegegyek még a régi dizájn szerint vannak a játékban, ha jól emlékszem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyVas. Júl. 26, 2009 8:28 pm

nost bar a topic a mark-of-chaos-sal es unalomkelto hatasaval indult, de megis vegigtoltam a battle-march-al egyetemben.
Ez utobbit NEM ajanlom senkinek, aki meg nem DarkElf tulajdonos.

Mikozben jatszottam, hirtelen kedvet kaptam egy DE sereghez, amiben szinte csak wych es gyiklovassag van 2-3 varazslonovel....
szerencsere a seregvasarlasi vagy azota eltunt, de eleg eros volt a jatek kozben Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 5:19 pm

gojonak van egy kisebb asztala Energytől... terepeink sztem vannak - nálam most készül egy GWs chapel. csúnyának nem csúnya, festéssel se nagyon lehet elszúrni. Smile hálás darab.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 5:06 pm

erre viszont en nem latok eselyt. 1 sima asztal meg csak-csak, de bemutatora jol kinezo nem hiszem, hogy osszejon.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:58 pm

gorugrany írta:
Fé're értés vagyon a dologban.

Két külön klubról van szó. Csak egymás ellen, tehát egy asztalon játszanánk. Ubi említett egy ilyen opciót. Ez lenne egy klubbok közötti megacsata/bemutatójáték. Tavaly is volt ilyen, de az nem sikerült valami fényesen. Három-négy játszó ember már elég hozzá oldalanként sok szépen festett sereggel.

Tehát nem összevont MISFIRE-OBS (ábécésorrend) lenne, hanem a piros sarokban... a kék sarokban ....
lehet h össze tudunk hozni mi is egy saját asztalt, és akkor lesz nevezés a terepasztalos versenyben részünkről is. a szállítás még kérdéses, de ne fussunk ennyire előre. bár a saját asztal és a veletek való bemutatózás sem zárja ki egymást. Wink
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:45 pm

Nyamm, ez még csak egy előzetes szondázás volt, hiszen még nálunk is csak a beszélgetés szintjén van a dolog. Amúgy teljességgel a várt reakciókat kaptam Cool
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:32 pm

Hahó!

Ránéztem az agórára, hogy lássam, mi alakul a GD-el kapcsolatban.
Gorugrany, ha megengeded, javaslom, hogy legközelebb a klubszint helyett pm-ben írj azoknak, akikkel játszanál vagy játszanátok. Valószínűleg ugyanaz a 4-5 ember fog elmenni, akik jelenleg amúgy is off-agóra módban babáznak (ha sikerül lefixálni velük, lesz sofőr, stb.), hm? Cool



Nyamm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:29 pm

sztem nem lett rossz a MoC, miért nem szeretitek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 33 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
33 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: