kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptySzomb. Júl. 12, 2008 9:53 pm

Tényleg,mikor lesz a főzés..? pig Biztos azért jutott eszembe mert éhes vagyok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 11, 2008 5:27 pm

dehát beidéztem!!! hogymennyireszétveremmaakármilyenseregethozote!!!!! nagykardos Laughing

egyébként meg úgyis mindenki olvas minden topicot, csak nem akartam odaírni a 40k sba, mert lehet moderátor vagyok (mint mindenki más is) de azért hülye nem...vagy...nem annyira... santa naszóval gondoltam ide jó lesz ez.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 11, 2008 5:08 pm

Ez mi? Gojo, mihez szóltál hozzá? Nem látom az előzményeket! geek

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 11, 2008 4:12 pm

Idézet :
ne csinald te is azt, amit ASL a forditas resznel (kislanyos, durcas nyafogas).

nem ide való, de kit érdekel, mert én vagyok az admin... Very Happy Very Happy Very Happy

szóval azért ezt talán inkább ne. amit ti ott páran csináltatok a sráccal arra nem lennék büszke. pláne nem dobálóznék a kislányos marhasággal...felesleges ekkora magasságokból szemlélni az eseményeket amiket ti csináltatok! szegény gyerek azt sem tudta, hogy miért kapja. hol volt rajta sapka hol meg nem füstszűrőset szívott...komolyan gratulálhattok magatoknak, hogy ez a helyzet kialakult. ha ő nyafogós kislány, akkor ti bizony durcás kisfiúk voltatok...csak az ovónéni hiányzott...

utálom amikor valaki belehelyezkedik ebbe a "ne nyafogj már" marhaságba. nyafog a fasz! mit csináljon egy fórumon? leírja amit gondol.

ráadásul egyértelműen félreértettétek amit beírt. nem volt szükség arra, hogy olyan hevesen reagáljatok rá. persze miután megjött az első tematizáló hozzászólás, azonnal jött a többi ficcesfiú is...aztán meg voltatok lepődve, hogy magára vette a srác...talán nem kellett volna hevesebben reagálni, mint amit megérdemelt. akkor talán nem vette volna magára! elég nagy marhaság volt részetekről, hogy úgy csináltatok, mintha ő kezdte volna...ezt közösen kezdtétek. ha nem azonnal húzöngve ugrál fel az első gyerek a székből, hanem normálisan, feltételezve, hogy a másik fél is normális, és nem pedig azt, hogy hülye, akkor nem lett volna semmi gond. de ha már sikerült elrontani akkor legalább ne legyetek rá büszkék. azért mert többen voltatok nem volt igazatok. mert ha ez így lenne, akkor mindig a kínaiaknak lenne igazuk...pedig nem...

na asszem erről ennyit.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyCsüt. Júl. 10, 2008 7:11 pm

maradt,persze. csak azt nem ilyen hamariba terveztük. majd ha mindenkinek lesz rá ideje. most jöttünk haza kecsóról!
na jó ettől még minden héten rendezhetnénk egyet... Very Happy én benne lennék!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyCsüt. Júl. 10, 2008 5:19 pm

Halihó!

Érdekelne, hogy maradt-e még valami a szabadtéri főzős-babás összejövetel ill. a babás csoportkép tervéből? drunken

Friss élmény: a Keresztapa 3. része nagyon ott van! No nem csak Al Pacino miatt, de miatta is. pirulork
Gojo sütijei is kafik. Odo újra folyékony a Deep Space Nine-ban. A Vaumax mellett fini dinnyeceket lehet találni. A világ lassan alánk görbül.

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptySzer. Júl. 09, 2008 3:39 pm

gorugrany kérésére akkor néhány újabb smily:

akkorse

fejenugrál

inkvizíció

sír
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptySzer. Júl. 09, 2008 8:42 am

Csak összehozták. És most egy elég khm.. érdekes helyre akarják bevinni a boltot.


"Feladó: Trollbarlang <info@trollbarlang.hu> (Felvétel a címjegyzékbe)
Címzett: wargod@citromail.hu
Tárgy: Trollbarlang - vége
Érkezett: 2008.07.07 09:06



Tisztelt vásárlók és érdeklődők!Tisztelt vásárlók és érdeklődők!

A Trollbarlang 2008. 06. 09-ével megszűnt, illetve átköltözik a VIII. ker. József krt. 31/A sz. alá, ahol várhatóan ez év július végén „Kristálycsarnok” néven nyílik meg.

Kérlek Benneteket, minden áruval kapcsolatos kérdéssel és kéréssel hozzájuk forduljatok!

Szeretnénk megköszönni minden vásárlónknak és vendégünknek a folyamatos figyelmet, javaslatokat és természetesen a bolt forgalmának növelését is!

A weboldal játékokról és hobbiról szóló része egyelőre olvasható marad, hogy ezzel továbbra is segíthesük a játékosok és érdeklődők tudásszomjának kielégítését.

A Trollbarlang team"
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 4:53 pm

gojo írta:
maxxx al játszottunk egy ugyanilyet még amikor HE im voltak. kivállóan rámutatott arra, hogy milyen lehetőségek vannak egy seregben.
nem volt kunszt a dolog, a HE seregedet cserelted nemletezo seregemre, mert akkor meg nem volt whfb seregem, es 0 vs HE-bol HE jon ki gyoztesen Smile

kulonben ha jol emlekszem, akkor csak azt akartam kiprobalni, hogy mennyire nem eletkepes a te HE-lovagsereged. Mennyire inkabb a RBT+ijaszok+landzsakocka ami ut HE-nel(es ez meg a ASF elotti korban).
+ par conf-os trukk (pl nem 24"-re tesszuk az ijaszokat mert elerik hamar oket, sot nem is 30"-re mert kimerik oket, kicsit (1-3"-el) hatrabb).

kulonben azon eselytelen esetben, amikor otthon vagyok es van vallalkozo, akkor szivesen cserelem demonokat mas seregre a poen kedveert.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 4:19 pm

ez a seregcserés dolog mindig jó! már akartam is javasolni. maxxx al játszottunk egy ugyanilyet még amikor HE im voltak. kivállóan rámutatott arra, hogy milyen lehetőségek vannak egy seregben. az ellenség sokszor jobban rá ut érezni a dologra... Very Happy
bár ettől én még mindig osztom, hogy a tiszta goblin sereg nem alkalmas hosszú távon játékra, viszont alkalmas arra, hogy kihulljon a hajad.

no persze ez nem vonatkozik a barlangban rejtve felálló, fanatikusokat dobáló goblin seregre...de csúnyán beszoptuk mi aztat...igaz mi sem éppen a legerősebb felállásban mentünk...na mindegy is, ez már történelem, ahogy mondani szokták.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 4:08 pm

Subaggut: bizonnyal más az alap-hozzáállásunk... Nekem ugyanis egyáltalán nem szar, sőt, mostani helyzetemet kifejezetten jónak mondanám... Tehát nálam van mit elrontani. A lényeg az, hogy semmi olyan változásba nem megyek bele, amitől rosszabb lesz. rendeer

Ez igazából legkevésbé a gyerek-kérdésre vonatkozik, minden más általában aktuálisabb. Nem mászunk le/visszafelé, ha már a gödör szélén vagyunk. Cool

Exael: volt csata, ezúttal én játszottam a goblinokkal, Suba a TK-val. 1500 pont, döntetlen. king

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 2:30 pm

Idézet :
Ezért sokkal kevésbé vágnak földhöz a váratlan helyzetek. Pl. egy gyerek ha jönne, hát jöjjön. Eddig is volt valahogy, azután is lenne. (Vagyis inkább eddig is szar volt, ezután sem lesz jobb) Na, szóval ez a gondolatmenet mondatja azt velem néha, hogy komolyak olyan emberek gondolatai, akik ezt egészen máshogy gondolják. (Vagy inkább jobban átgondolják)

naigen igy, ilyen mentalitassal nehez tervezni es jobb eletet elni.
Viszont elegge orc-osan hangzik, ok is kb igy elik meg a vilagot Very Happy

squigre meg nem esek szet. gombara, sporara meg csak-csak, de sajnos squigre nem, pedig pl szechenyi teren milyet randaliroznek, mint megvadult squig(-goth).
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 1:37 pm

Talán azért írtam, mert jómagam nem rágódok ilyen dolgokon. Szerintem semminek nincs semmi értelme. Lesz ami lesz. Előbb utóbb úgyis mindannyian gombákra, snotlingokra és squigekre esünk szét.
Én nem definiálom úgy a dolgokat, ahogy te tetted a posztodban. Egy csomó dologról fogalmam sincs hogyan van, vagy hogyan kellene lennie. Nyilván én is azok közé tartozom, akik buták ahhoz, hogy megtervezzék az életüket. Ezért sokkal kevésbé vágnak földhöz a váratlan helyzetek. Pl. egy gyerek ha jönne, hát jöjjön. Eddig is volt valahogy, azután is lenne. (Vagyis inkább eddig is szar volt, ezután sem lesz jobb) Na, szóval ez a gondolatmenet mondatja azt velem néha, hogy komolyak olyan emberek gondolatai, akik ezt egészen máshogy gondolják. (Vagy inkább jobban átgondolják)
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 1:30 pm

Igy reggel annyit értettem,(remélem),hogy tegnap volt valami csata.... Very Happy Ha tényleg,akkor valaki irhatna róla..!
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 1:16 pm

Subba: Miért írod már másodszor a posztjaim után, hogy túl komoly? Én nem érzem, hogy bármilyen feszültség lenne, vagy én feszült lennék. Csak a nők genetikusan buták, ha a saját boldogságukról vagy az életük tervezéről van szó... és a férfiak is, ha hozzájuk butulnak. Éppen arról van szó, hogy úgy van értelme bármit is csinálni, hogy mindenkiek megvan a maga kuckója, és saját élete. Amire Pavano is célzott, az a jellemző: a pénz hiánya miatt laknak sokan együtt, úgy, hogy közük sincs egymáshoz. Egéybként ezt most tényleg a jeges kávé mellett kellene inkább megejteni... :afro:

C'mon, c'mon, lovin' for the money! (ACDC) cheers

Nyamm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 12:28 pm

Húha, komolyodik a helyzet... Laughing Feszültségoldás képpen: gy járnal a ződek, ha nem teljesítenek rendesen!


vérivó halvány ződek

Esetleg néhányan így:

még vérivó halványződek
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 12:10 pm

Subbagut és Pavano:
Én lennék az első, aki elhagyja a terepet, a tűzhely melegét, stb., ha beütne a család.
1. értelmezés: nekem a család Pavano (nem a rokonok, gyerekkel együtt sem három-négy-több ember, mindig csak kettő), s mint ilyen, ha megüt, akkor a világ fordult ki magából - folyománya: tényleg jobb spurizni
2. értelmezés: a régiek szerint a család a gyerek szóra szinoníma: ha jön a baba, babázás lesz, hogy ebben Pavano támogat-e, csak ő tudja, de hogy ezért sem őt nem nyaggatom, sem a babát nem nyikkantanám meg, az tuti
3. értelmezés: ha bömböl a kis vakarék, én csóválnám először körbe, vagy pakolnám be egy szekrénybe - de nagy öngól lenne, hogy 3 ember szívjon egy kis sírás miatt
4. ha férfi lennék, én sem hallgatnám a gyereksírást

Eheti körkérdésünk: mit lehet tenni egy kismamával, aki a férfi 8 órás munkaideje alatt egy szóban kommunikálni képtelen evő-kacagó/éhes-bömbölő pelenkabajnokkal van összezárva, és mire a párja hazaér, mindent ezerszeresére felnyagyít és számonkér és ilyen feje lesz: What a Face

A válaszokat beküldők között: "Engem nem dugás -tok meg", "Fogságban nem szaporodom" ill. "Ha csúnya a nőd, b*szhatod egyedül" feliratú pólókat sorsolunk ki.

ui.: megjött a fizum - lol!


Nyamm
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 11:46 am

Subaggut: Ez bizonnyal így van, direkt erre fejlesztettünk ki komoly ward save-et! Arról nem is szólva, hogy igencsak kevés lenne itt a hely valami porontynak (újabb babás szekrény? scratch alien Suspect)

Amúgy a tegnapi csata tanulságául még egy dolog: a goblinok nagy harcosok, ha csontvázak ellen nyomják...

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 11:42 am

Én sem nyúvasztásra gondoltam (hehe, a choppát a magyar szabálykönyvben nyúvasztónak neveztés el Laughing ) de azért kíváncsi lennék hányan mennétek/mennénk el otthonról, ha bömbölne a kölök. Azért neaggyisten, hogy manapság meg kelljen tudnunK! Csak óvatosan a dugás -sal!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:33 am

Hoi!

Akkor nem voltam eléggé érthető... Nem azt mondtam, hogy ki kell nyúvasztani, hanem, hogy kikapcsolható, ha nem akarod... Van más hely/idő/lehetőség is arra, hogy a saját dolgaiddal is foglalkozz... Razz

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:18 am

Pavano írta:



Ha fordítani akarsz, akkor megteheted, nincs az a nyüszítés, amit figyelembe kellene venned.

P.

Nekem humánetológián azt tanították, hogy gyermeksírás hangfrekvenciája, ütemezettsége és hangereje olyan, hogy az ember ösztönösen igyekszik az elhalgattatására. 1200 kísérleti alanyból egy nagyon dúrva hangzavarban 1174!!! azt a magnót kapcsolta le, amelyikben az szólt. A fennmaradó 26 elképzelhető, hogy olvasta a cyber punk szabálykönyvet. bounce

Szóval a dolgok nem is olyan egyszerűek, ha tényleg beüt a családnak nevezett jövevény (aki egyébként potenciális warhammeres, és 3. osztályos korától oda lehet ültetni fordítani. Neki sem árt...)
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyPént. Júl. 04, 2008 7:20 am

Gojo: a család az ilyen. Egyszer beüt, aztán... aztán is fordíthatsz. Az a helyzet, hogy a fordítást kizáró, hirtelen beütő család legalább ennyire hirtelen kiüthető... verork

Ahogy a Cyberpunk alapkönyvben írják: soha ne hagyd, hogy a személyes szarságok az üzlet rovására menjenek!
Ha fordítani akarsz, akkor megteheted, nincs az a nyüszítés, amit figyelembe kellene venned.

Egyetlen valódi kifogás van az időhiányra: a pénz. Ha nincsen pénzed, előbb azt kell megszerezned bármi áron, különben fordítás közben éhenhalsz, vagy kiraknak a lakásodból a gázszámla miatt.

Minden(ki) más leverhető. igenork

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyCsüt. Júl. 03, 2008 11:43 pm

Ok,de van már mindenféle háttérkönyv is,pl az a csatákról szóló,azért kérdeztem....és tényleg nem olvasgattam még a fantasy seregkönyvek túlnyomó részében a fluffot.

DE dolgok amúgy is érdekelnek,az jó ötlet!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyCsüt. Júl. 03, 2008 11:38 pm

tudod özsge van az az armybooknak nevezett izé, amiben azok a szép színes képek is vannak... Laughing hát hol lenne máshol? Very Happy

bár mintha a korábbiakban nem lett volna ilyen részletes történelem ez igaz. te meg elég régen néztél már fantasyt, talán emiatt nem ugrott be. a mostani könyvkeben nagyon sok fluff van. az előző empire könyvben valóban nem volt ennyi minden. ami meg volt az is inkább a jelenlegi birodalmat mutatta be.

ha bármi ilyenre rászánod magad egyébként az csak nagyon jó lehet! hiába olvasok angolul is, én mindig jobban szeretem magyarul a dolgokat. sokkal szívesebben állok neki egy hosszabb olvasmánynak magyarul, mint angolul.

sajnos ma nem sokat haladtam, de azért kiszótáraztam a követekző fejezetet, már csak le kell írnom...ha minden jól megy kb egy hónap alatt fordítom le az egészet.

aztán, ha már elkezdünk DE zni is annak is nekiállok majd. netán segíthetnél abban mondjuk. egy-egy fejezetet ha más is lefordít, akkor sokkal gyorsabban készül el. mátét is meg kellene fűzni egyre...(bélát már nem is nagyon merem említeni, mert gondolom neki aztán erre végképp nem lenne ideje család mellett...azért csinálom én is most...egyszer beüt egy család és többet nem lesz ilyenre idő... Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 EmptyCsüt. Júl. 03, 2008 11:29 pm

Jó ez a történelem,sztem nem csak a birodalmiaknak érdekes.Honnan van egyébként?

Nekem is eszembe jutott már,hogy leforditok ezt-azt WD-kből,van pár jó novellaszerű irás is,lehet,hogy egyszer rászánom magam...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: