kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 11:25 pm

Ezt még meg kell dumálni, ha a többi problémán nagyjából túl leszünk. Márpedig kezdünk túl lenni, bár még nem vágom, hogy mennyihez képest leszünk plusz mennyien. rabbit
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 9:56 pm

Egyébként mikor kezdődik a buli?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 8:35 pm

nos a fa beszerzés alatt vagyon. ha minden igaz holnapra megvan. ugye persze ingyen! ha mégsem, akkor tényleg kell venni a baumaxban...de hogy én fát vegyek egy áruházban...hát ki fogom röhögni magamat az biztos... Laughing remélem nem kerül rá sor.

nos meghívtam új tagunkat zarakikenpachi-t, valamint az inkvizítoron feltűnt 40ks kollégákat. elöbbi azt mondta, hogy jön, utóbbiak közül még kiderül, majd bábi intézi, mert pont akkor mennek sátorozni néhányan. de néhányan lehet eljönnek. szzóval +1 még biztos, +néhány még kérdéses.

utána autós hazaszállítást én vállalok. így nem kell buszoznia senkinek. addig maradunk ameddig akarunk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 8:31 pm

Berzenke: Legyen hát.
A Családot Pavano és Nyamm képviseli szombaton, feltehetően Heineken és Amstel Bock sörökkel. Cool

Ny.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 6:04 pm

A népszámlálást támogatom, de a többit semmiképp. Én biztosan nem fogok tágra nyílt zsebbel vagy kitárt marokkal körbejárni a jóllakott, vagy éppen még éhes wargammerek között, hogyaszongya „497 forint volt a főzés költsége koponyánként”. Ha fát tudunk szerezni - és itt határozottan szerzésre, és nem vásárlásra gondolok- , akkor én megveszem hozzá a többit, mivel nem leszünk tengernyien úgysem. Ha ez megér mindenkinek annyit, hogy odacipeljen plusszba egy-két doboz sört, annak majd örülök - aznap legalábbis-, ha nem, akkor sem fogok sírdogálni, hiszen nyilván viszek én is.
Ha meg nem tudunk fához jutni, akkor megérdemeljük, hogy pizzát együnk szombaton.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 8:51 am

Szerintem csináljunk egy gyors népszámlálást. Én javallom a szükséges hozzávalók összegének kiszámolását, és annak leosztását (babszemszám/buksi :afro: - na jó, nem ennyire komolyan). Szívesen (szívesebben) támogatok ugyanis minden rendezvényt, ha tudom előre, mennyire karcsúsítja meg a pénztárcámat. És tapasztalatból tudom azt is, hogy utólag időarányosan egyre nehezebb bezsebelni a zsét, és ezért a közös partik gyakran mínuszba lendítik a szervező büdzséjét.

Nyamm drunken
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 1:00 am

gojo írta:
ja, mert a server elment megnézni az anyját, hogy mi van vele, ahelyett, hogy itten hostolná nekünk a fórumunkat... Laughing
most szerencsére már jól megy minden. remélem megoldják ezt a kérdést, mert elég idegesítő volt...

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Én egyébként nem vettem észre semmi ilyen problémát,de lehet,hogy csak szerencsém volt...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 12:32 am

ja, mert a server elment megnézni az anyját, hogy mi van vele, ahelyett, hogy itten hostolná nekünk a fórumunkat... Laughing
most szerencsére már jól megy minden. remélem megoldják ezt a kérdést, mert elég idegesítő volt...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzer. Júl. 16, 2008 12:21 am

Lehet az avataromtól lassult be a szeró Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 10:58 pm

Mi mennénk, de fa... az nem lesz nálunk. Sleep

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 10:55 pm

Én mennék...amúgy meg van ott a környéken fa,majd kivágunk egyet... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 10:33 pm

Feleim,
nem bírtam tovább a nyomást, ennek megfelelően a jelenlegi állás szerint szombaton babot főzünk Gojoék faházában. Rövidebben: szombaton főzés lesz, ha eső lesz, nem lesz.
Vannak még nyitott kérdések, jelesül az, hogy honnan a píből szerzünk fát, mert mint kiderült, ez nem automatikus egy faháznál sem.
Elsősorban annak kellene minél hamarabb kiderülnie, hogy hányan leszünk, mert ez több tekintetben nem mindegy. Ha ez kiderült, ráérünk megbeszélni a többit.
Uff.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 5:37 pm

na utánanéztem a dolognak és van jó meg rossz hírem.

a jó hír, hogy olyan nincs, hogy hozzászólás meg user limit, szóval akár egész magyarország is regelhetne és írhatna, akkor sem lenne lassabb a fórum.

és most jön a rosszabbik hír. kb egy-két hete csómóan panaszkodnak, hogy be sem jön az oldaluk vagy ha bejön akkor nagyon lassú, bugos, sok a fehér képernyő, vagyis pontosan ugyanaz, mint amit mi is tapasztalunk. kb két hete egyszer válaszolt egy fejlesztő, hogy valami szervergondjaik vannak. namost azóta meg nem válaszol senki semmilyen formában a help fórumon. vagyis legfeljebb csak reménykedhetünk, hogy hamarosan megoldják a dolgot.

még szerencsénk is volt, hogy eddig nem lassultunk be. ez van, nem lehet vele mit tenni. soka panaszkodnak. megoldás egyelőre nincs.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 5:08 pm

hát ettől féltem...

mondjuk nekem most éppen semmi baja nincs, de hol gyors, hol meg tök lassú...nem nagyon értem a dolgot. próbáltam, hogy talán csak bizonyos topicok váltják ki, mert túl sok a hozzászólás, de nem...ha valaki ilyet tapasztal, akkor szóljon, mert akkor zárolni kell, nyitni egy újat és megoldódott a dolog. nálam eddig össze- vissza volt lassú, meg gyors.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 4:59 pm

Kb. két órája lassú illetve szarakodik nekem is.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 4:35 pm

Nekem is lassú, sőt volt már "nem elérhető" is!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 4:33 pm

mindenkinek szarakodik az oldal vagy csak nekem ilyen lassú? remélem csak nekem...különben kezdek aggódni...nem emlékszem, hogy lenne valami nézettségi limit ami után belassul, de utánanézek...ezeknél az ingyenes dolgoknál soha nem lehet tudni...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 2:41 pm

Nincs.
Vissza az elejére Go down
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 2:22 pm

Örülök hogy tetszik, igazán igyekeztem Very Happy

EGyébként van már innen valakinek Darkeron-féle júniusi klubos árlistája? Mert irtam neki de nem küldött még azóta. biztos elfoglalt, de mi meg jövő héten már rendelni akarunk Sad Ha valakinek van és küldene, annak nagyon megköszönném!

Addigis dugás nagykardos
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 12:41 pm

Nyamm, látom rád is nagy hatással volt a Keresztapa Smile

Én miután elolvastam a könyvet kábé két hétig Luca Brasinak képzeltem magam. lol! Akkortájt szaporodtam meg Nyugat Magyarországon a garottos gyilkosságok verork
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyKedd Júl. 15, 2008 11:11 am

Gojo: Dehogynem - a dugás egy bizonyos kor után is vicces! Ez persze az ínyenceknél függ a fülek hosszától is. Kíváncsi vagyok, elfeknél mi számít a mature műfajba...
Részemről persze nagyot kacagtam: aki (mindig) másnak az anyjával csinálja, az nem úriember!
És örömködtem is, hogy azért a főzős party is alakuland, ilyen remek, hűvös időben lenne az igazi!

Nyammcenzo Corleone cheers
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyHétf. Júl. 14, 2008 2:54 pm

ja azon én is nagyon röhögtem, de aztán eszembe jutott, hogy az úriember biztosan nagyon fiatal, emiatt az ismerősei is azok, ímígyen viszont azok anyukái is azok kell legyenek, mert egy bizonyos koru után ez az avatar már nem is olyan vicces... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(megjegyzem egy bizonyos kor után, meg talán már mindegy is... Laughing )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyHétf. Júl. 14, 2008 2:13 pm

BoneHeart: ez az avatar, hát mit is mondjak... dugás jó!!! fejenugrál
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptyVas. Júl. 13, 2008 12:46 am

Imádom a babot!! Csak úgy mellesleg jegyzem meg... Very Happy jó is lenne a jövő hét.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 EmptySzomb. Júl. 12, 2008 10:20 pm

berzenked valami olyat említett nekem a telefonban, hogy jövő hét....de lehet, hogy csak én képzeltem oda ezt a mondatot...mellesleg mot, hogy rájagondoltam arra a babra, hát én is éhes lettem...szar a palacsintában, hogy ma csak krumplistászta van itthon...kellett neked szóbahozni özsge... fejetfalbaver sír fejetfalbaver
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: