kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:27 pm

bar azt mondtam, hogy a mark of chaos-sal nem erdemes foglalkozni, de azert gyorsan mult hetvegen vegigporgettem.
kb igazam volt alapvetoen unalmas.

Volt 6-7 kuldetes a kb 30-bol, ami tetszett (a birodalmi vegen a varvedo-s, a kaosznal a dugeonos-kalandozos ahol a vegen valasztani kell nurgle es khrone kozott vagy a herald elleni (ahol agybafobe idezik az ellenfeleket) + jopofa volt a mindennel maxra felszerelt 3-ik szintu egysegek (hogy mennyivel hatekonyabb, mint alapban).

jatekot erdemes a -dev -console paranccsal inditani, majd, ha nagyon elegunk van, hogy nincs penz cuccokra es csapatokra, akkor: love the gelt XXXXX . Ez a csalas kellett a kaosznal mert mar nagyon untam addigra a sima csatakat.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:26 pm

gojoooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!! Sad
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:24 pm

YKoS: bocsánat, hogy nekem van igazam! Cool
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:20 pm

igazad van Bm, elfogadom Yoda bocsánatkérését, részemről le van zárva a történet.

ja, és mintha gojo aszonta volna, h azért jöttük el, mert itt struktúráltabban lehet beszélgetni, meg könnyebben képet felrakni... bár nem tudom, h a te forrásod ki volt.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:16 pm

azért jöttünk el, mert ott modolták a flame-t, itt meg gojo engedélyezte... Smile egyik legutóbbi postban meg is erősítette...
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:13 pm

Y*** és Y***! (hogy ne lehessen sértödés a sorrendböl)

Tudom, hogy ez a kocsmaasztal.
De nekem annó azt mondták az itteniek, hogy azért jöttetek el az RPG.hu-ról mert utáltátok az anyázást meg a flamelést. Szóval légyszíves ne essük ugyanabba a hibába.
Boxoljátok ezt le chat-en (ami szintén van a fórumon) vagy privátban (ezt tudom, hogy tudjátok hogy van) vagy még jobb: személyesen egy klubnapon, amikor éppen beugrotok csatázni.

Bm

UI:
Yoda!
Bocs a fals reakcióért, csak az hozzászólásod pont MAXXxxx-é után jött, és akár arra is vonatkozhatott volna. Ezért értettem félre. Így járunk amiért senki (én se nagyon) nem ír megszólítást... Embarassed
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:12 pm

YHL HAND! Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:08 pm

Yoda007 írta:
nesze, kommancs:
tükrözted mi? meghamisítottad teeeee...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:06 pm

nesze, kommancs:

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Polbeall2009c
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 4:02 pm

Yoda007 írta:
YKoS írta:
Yoda007 írta:
mi a bajod az SW-vel? a legjobb kártyajáték. s jelenleg is játszom, mert még mindig izgalmas.

amúgy meg liberális vagyok, nem szadeszos... ekkora sértést már rég nem mondtak nekem! Smile
liberális, mi??? nézd csak meg azt a koordinátarendszert még1x! úgy emlékszem jobb fenn voltál, te HJ...
az V-D és Exael volt... Very Happy én lent voltam és jobbra tőletek. Smile SH! Razz
ne kelljen visszakeresnem, teee pufajkás.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:53 pm

YKoS írta:
Yoda007 írta:
mi a bajod az SW-vel? a legjobb kártyajáték. s jelenleg is játszom, mert még mindig izgalmas.

amúgy meg liberális vagyok, nem szadeszos... ekkora sértést már rég nem mondtak nekem! Smile
liberális, mi??? nézd csak meg azt a koordinátarendszert még1x! úgy emlékszem jobb fenn voltál, te HJ...
az V-D és Exael volt... Very Happy én lent voltam és jobbra tőletek. Smile SH! Razz
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:49 pm

Yoda007 írta:
mi a bajod az SW-vel? a legjobb kártyajáték. s jelenleg is játszom, mert még mindig izgalmas.

amúgy meg liberális vagyok, nem szadeszos... ekkora sértést már rég nem mondtak nekem! Smile
liberális, mi??? nézd csak meg azt a koordinátarendszert még1x! úgy emlékszem jobb fenn voltál, te HJ...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:41 pm

mi a bajod az SW-vel? a legjobb kártyajáték. s jelenleg is játszom, mert még mindig izgalmas.

amúgy meg liberális vagyok, nem szadeszos... ekkora sértést már rég nem mondtak nekem! Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:33 pm

én meg előtte voltam kecsón, és mit számít ez? Razz én is megpróbáltam elmenni, csak más dolgom volt Smile
a necromunda babáim is vannak olyan hasznosak, mint a te WM babáid, bár én legalább játszottam velünk már 5x. Razz
negyedévente 1-1 játék azért még benne van - legalábbis nekem Wink a leszervezett játékokkal nem is értem mi a gondod, én legalább nem fizetek érte, ha nem megyek el v.hova Very Happy
ja, és azokat az asztalokat én elég sokat szállítgattam ide-oda, pakolászással együtt, bár erre te nyilván azért nem emlékszel, mert akkor még a kis swos... nade tudod te.

azért ez a politikusozás kemény volt, te kis szadesz bérenc! alien
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:14 pm

necromunda egy újabb olyan játék, amiből csak neked vannak babáid? scratch erre mondaná Borat, hogy great success! Cool de ha már így, akkor számoljuk bele az én ki nevet a végén bábúim! Smile

s az aktivitásod közelíti az enyémet... alulról. lassan te is meg tanulhatnál olvasni. Razz úgyhogy pihenj meg "munka" közben, s gondold át. Smile vagy számoljam össze, hogy hány meccset szerveztél le pécsre, s ebből mennyit játszottál le, a végén kiderül, hogy jobb politikus vagy, mint gondolnád.

ja, én veled ellentétben voltam Kecsón 2007-ben, s idén legalább megpróbáltam elmenni. Smile s az a 10 perc, vagy az asztallapok cipelése is több, mint amennyit te letettél az asztalra. az hogy sok sereged van, meg ugye irreleváns, mert vannak, akiknek még nálad is több van, s van akinek kevesebb, de játszik is velük. Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:03 pm

én klubszintű felmenésről beszéltem pestre Razz
hogy az én seregeim száma közelítene a tieidhez, na ez volt a legmókásabb eddig. Razz még necromundában is több babát tudok felrakni, mint te warmachine-ban. a taukkal többet játszottam mint te összesen warhammert és 40k-t együtt. Laughing

ezt az arányosításosdit meg... Very Happy 1,5 mi? mire? annyi lapot vittél el? vagy az h reggel ott voltál 10 percet, az már 1nek számít? Razz a 0,5 meg gondolom a nevezés befizetése lenne... Kocsmaasztal #3 - Page 34 351612 Very Happy ezt nyilván te se gondolod komolyan. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:57 pm

YKoS írta:
úgy emlékszem, hogy te a közelébe se voltál ennek az egész történetnek 2003-2004 körül, és most se vagy sokkal közelebb hozzá, ha a seregeidet és/vagy az aktivitásod nézzük. Wink
ami közelít a tiedhez... Twisted Evil s még mindig nem értem, mi köze időtartamnak ehhez...

YKoS írta:
az h én az elmúlt 2 évből 3/4et nem itthon töltöttem nyilván te is tudod, csak butusnak tetteted magad. Razz persze ezzel engem nem versz át, tudom, amit tudok...
még mindig 2/0 az arányod, az én 3/1,5-emhez képest. Plusz, én legalább benéztem a pécsi versenyre, segítettem pakolni, etc. Wink

YKoS írta:
és mit is tekintünk klubszintű ottlétnek?
nemtom, te hoztad fel. Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:37 pm

Yoda007 írta:
az, hogy én SW kártyázok hol releváns? s mi köze van ahhoz, hogy te az elmúlt 2 évben nem voltál sehol "klubszinten", én legalább pénzügyileg támogattam az idei kecsói banzájt... Suspect szóval, én nem csak próbálok, hanem teszek is. Tudod, tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! Wink

FYI, a bábúim nem összerakatlanok, hanem festetlenek. Razz S Maxxxx-nak is vannak. Smile S V-D és Exael is rendelkezik velük még. Razz
úgy emlékszem, hogy te a közelébe se voltál ennek az egész történetnek 2003-2004 körül, és most se vagy sokkal közelebb hozzá, ha a seregeidet és/vagy az aktivitásod nézzük. Wink
az h én az elmúlt 2 évből 3/4et nem itthon töltöttem nyilván te is tudod, csak butusnak tetteted magad. Razz persze ezzel engem nem versz át, tudom, amit tudok...
a kecsói banzáj támogatásának is mondhatjuk hogy bebuktad az előre befizetett nevezést, mert nem volt kedved elmenni végül. pig
és mit is tekintünk klubszintű ottlétnek?
a PP-s babákkal mennyit játszottál eddig? És a felsoroltakkal fogsz-e valaha is? Főleg, mivel ugye Özs és Máté épp adja el...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:20 pm

vmit nagyon elolvastatok.... ez továbbra is YKoS-nak szólt! Smile Tudom, hogy Maxxx volt a fluffisztánon... meg a 40k-t szervezte. Smile a második rész arról szólt, hogy kiknek van még warmachine-juk. Razz
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:18 pm

Bm: MAXXxxx idén is ott volt Fluffiszakármin. Ezt sem vehetjük el tőle - sok a bizonyíték. rendeer

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:16 pm

Bm írta:
Yoda!

Ha jól tudom MAXXxxx nem is olyan nagyon régen egy teljes versenyt szervezett NÉMETORSZÁGBÓL!
Igaz voltak helyi segítöi, de akkor is. És ha jól tudom, akkor tavaly is ott volt a Fluffisztánon.

Azért ezt ne vegyük el töle.
nem is errol irt, hanem, hogy sok festetlen, osszerakatlan cuccom van, ami igaz is.

eddig 2(3) megoldast talaltam ellene:
- nem veszek tobbet figurat, es akkor 1-30 even belul ki lesz mind festve (1 ev, ha napi 1 figurat tartani tudom, 30 a mostani iramomban)
- (massal kifestetem a cuccokat, ez ugyan penzes es draga, de eselyt ad)
- eladom/elajandekozom oket masnak

de a jelenlegi helyzet alapjan halalomig nem lesz kifestve az osszes, mivel:
- mire 1 figurat kifestek veszek vagy 10-et.

---------------------------------------

hamar ugyis hozzaszologatok:
nincs valakinek acs/asztalos (inkabb asztalos) ismerose, aki tudna csinalni nekem:
- 9db 25x25cm-es falapot (3mm vastag, kozepen kicsit bemaratva (az oldalukon korben, azaz oldalrol nezve korbe fut az el)) (siman, lakkozas nelkul)
- egy darab CD tarto szeruseget, amiben a 9 lapot tartani/cipelni lehet (ez lehetoleg pacolva/lakkozva)
az egyes lapok a bemaratott szegelyen lennenek becsusztatva a tartoba.


A hozzászólást MAXXxxx összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 20, 2009 2:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:13 pm

Yoda!

Ha jól tudom MAXXxxx nem is olyan nagyon régen egy teljes versenyt szervezett NÉMETORSZÁGBÓL!
Igaz voltak helyi segítöi, de akkor is. És ha jól tudom, akkor tavaly is ott volt a Fluffisztánon.

Azért ezt ne vegyük el töle.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 1:57 pm

az, hogy én SW kártyázok hol releváns? s mi köze van ahhoz, hogy te az elmúlt 2 évben nem voltál sehol "klubszinten", én legalább pénzügyileg támogattam az idei kecsói banzájt... Suspect szóval, én nem csak próbálok, hanem teszek is. Tudod, tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! Wink

FYI, a bábúim nem összerakatlanok, hanem festetlenek. Razz S Maxxxx-nak is vannak. Smile S V-D és Exael is rendelkezik velük még. Razz
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 1:48 pm

YKoS írta:
MAXXxxx írta:
YKoS írta:
bár ha nekem is csak egy olyan játékhoz lennének összerakatlan figuráim, amit rajtam kívül senki sem játszik, lehet hogy én is inkább baszogatnék másokat.
aham , szoval a conf-acheron miatt vagy hasonlo stilusban mint yoda-mester Razz
Laughing
maxi! először olvass, aztán írj. ha nem megy kérj telefonos segítséget. geek
jah tenyleg Smile

"Akkor szeretnem, ha a szamitogep elvenne a masik ket segitsegemet"
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 1:39 pm

MAXXxxx írta:
YKoS írta:
bár ha nekem is csak egy olyan játékhoz lennének összerakatlan figuráim, amit rajtam kívül senki sem játszik, lehet hogy én is inkább baszogatnék másokat.
aham , szoval a conf-acheron miatt vagy hasonlo stilusban mint yoda-mester Razz
Laughing
maxi! először olvass, aztán írj. ha nem megy kérj telefonos segítséget. geek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 34 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
34 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: