kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 1:05 pm

most te komolyan azért sírsz, mert 30 év válogatott törvénycikkeit meg kell tanulnod? ráadásul gondolom nem is szó szerint? Very Happy:D

nekem 60 év jogszabályait kell tudnom, nem csak a magyart de az eut is, hozzá az elméletet és ráadásul a legtöbbet szó szerint!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad sírtam én ezért valaha???

(hát így visszagondolva elég sokszor...Very Happy:D:D:D:D de jogos volt!!!! )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 2:34 am

Ja és mégegy: a tanárok szerint aki az j rendszerben nem megy masterra, hát annak a kurv@ anyját!
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 2:33 am

Nos nekem mind fotosopposnak tűnik, így nem nyilatkoznék. (Báááááááár..... Suspect ) A hamvas pina nevű koktél finom, de koktélból csak a zwakk-pakk (0,25dl unikum; 0,25 barack pálinka). Ebből kettő egymásután és a hangulat adott.

A hp témára aki az, az nem változik; aki meg nem akar az lenni, bizonyítson.

Bazki gyűlölöm a tanáraimat. Vágj be szinte minden törvénycikket 1790 és 1910 között, majd folytasd sashalmi, font, nagy triónál a szóbelit. És a másik Miért kell olyan könyveket olvasni aminek kurvára nincs köze a történelem és a monarchia alakulásához és miért kell a töriföcit túl bonyolítani.

Bennfentes infó: Majdán repül a ba oktatásból.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 10:44 pm

Hát bazzeg, én nem tudok választani, valami hozzávetőleges sorrendet még csak-csak, de szavazni, azt tutira nem. Mármint nem Kota babáira gondoltam.
Aki pedig tudni szeretné, hogy milyen egy ellenséges idegen légy, vagy mi a helyes párválasztás titka, szerezze meg az új L'art port l'art-t. Addig is meneküljön, aki meg tudja magát különböztetni a padlótól.
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 9:06 pm

Akkor hát íme a lista affraid

Black Templars High Marshall Halbrecht
Mk. Iii Razorback
Mk. Ivb Predator 2db (festet)
Space Marine Assault Squad 10db (festet)
Space Marine Chaplains (festet)
Space Marine Command Squad 5db (festet)
Space Marine Dreadnought 2db (festet)
Space Marine Emperors Champion (festet)
Space Marine Land Speeder (2008) (festet)
Space Marine Landraider Crusader (2008) (festet)
Space Marine Scouts Boxed Set 17db (festet)
+Space Marine Scouts With Sniper Rifles felszerelés
Space Marine Techmarine With Servitors 1+4 baba
Space Marine Terminator Assault Squad 7db (6db festett 1-en lehet buzulni Very Happy )
Space Marine Terminator Chaplain
Space Marine Vindicator (07) (festet)
Space Marines Tactical Squad 47db (festet)
+egy doboznyi cucc, és codex

Nos lehet csemegézni, nekem a legfontosabb hogy +- 5-10 baba híján mindent elvigyen az űrhajó
Árat nem írok mert az elrettentő így ha valakit érdekel akkor az megtalál. (-30% adott levonás ezenkívül, hogy szebb legyen az összeg és kerek így 36%-37%-os levonással jön ki a mindenkit érdeklő összeg. + még ha szépen nézz és kurvát hoz rekesz sörrel akkor tovább csökkenthető lol! )

ut: több babát nem adok, inkább csinálok dugás


A hozzászólást kota összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2008 1:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 4:41 pm

ÖÖÖ, én meg a Hamvas Pina koktélra...

(tényleg van ilyen, kicsiny városunk büszkesége, csak tessék megnézni a Jam-ben!
2 dl almalé
4 cl blue curacao
1/2 dl édes Martini
kevés vörösbor
szép cucc, az alja kék, onnan a tetejéig sárgul, aztán van egy vörös(bor)réteg a tetején!
és iható is, csak elég édes)

Bm
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 4:18 pm

HP=Hülye Picsa
Basszus én végig a Hewlett Packard-ra gondoltam Mad Laughing
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 3:51 pm

HP=Hülye Picsa

bár egy ideig nekem is eltartott amíg rájöttem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 3:47 pm

Mi a fene az a HP? Hewlett Packard?

Nyamm rendeer
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 3:45 pm

pfúúúúúúúúúj! sok rasszista!! nálam egyenlő jogokat élveznek a műmellek, meg az igaziak! én a demokráciában hiszek! Very Happy

viszont az állás már megint döntetlen! Very Happy ha netán valaki meg szeretné változtatni a szavazatát, akkor felhívnám a figyelmet, hogy azt is lehet. a szavazás alatt ott van a cancel vote lehetőség.

subaggut:
hol a csatariport!!!! Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 3:10 pm

subaggut: inkvizitor fourumra most tettek fel egy rakás orkot, amiket ráadásul még keresel is. Sz.tem csapj le rá
Vissza az elejére Go down
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 2:56 pm

lol! lol! lol!

Végülis abban egyetért mindenki, hogy a HP egyáltalán nem kizáró ok a dugás -hoz cheers
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 1:17 pm

Úgy emlékszem ezt már egyszer kitárgyaltuk, de azért én is leírom:

HP, az HP, műmellel vagy anélkül, de általában műmellel.

A műmell meg Shadowrun. Bizarr és félelmetes. Mi lesz a következő? Szintetikus hüvelyszűkítő-szilikongyűrű? Haspenge, hogy te is érezd a behatolás fájdalmát? Esetleg acélszálbőrbeültetés, mert a ráncok ötven fölött sem rúghatnak labdába?
Vagy a huzalozott reflexek, hogy a rúzs egész éjszaka megtartsa színét? (gyK. jaaa, spriccen)

Na, megyek képeket feltölteni.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 12:23 pm

Szerintem aki HP, az szilikon nélkül is HP. Viszont ha már HP és még mellete műmelle is van, az azért valamelyest kompenzálja a hülyeségét.
Legalábbis nálam Laughing
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 11:57 am

gojo írta:
egyébként is sokkal nagyobb baj, ha egy csaj hülye picsa, mint, hogy műből van e a melle...legyen amiből akarja, csak legyen normális. a kettő nem függ össze.

Szerintem sajnos össze függ, legalább is fordítva:
Aki HP, az gyakrabban tetet be mümellet, mint aki nem hüle. De ettöl még nem minden "átdolgozott kiadás" HP.

De akármennyire is kézenfekvö, szerintem csak annyit photoshopoltak a lányokon, hogy egyenletesebben legyen fényes a börük! ;-)

(de az legalább kiderült, hogy az átlagba beleillö ízlésem van, mert az a 2 csaj eddig a befuto, akik között vacilláltam)

Bm
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 10:37 am

Gojo: ez a téma könnyen félrevihető... lol!

Nekem talán a fekvő csajszi tetszik, mert a teltebb struktúrákat képviseli, és majdnem őszinte buksija van. rabbit

Bár, én azért nem tetetnék be nagyobb melleket, mert pl. az arcomban lévő szilikon olyan kicsi :kurvaronda1: , hogy a sajátomnak érzem, de a mellemben nem tudnék lufikat cipelni. Akkor inkább a természet adta szolidság...

Nyamm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 10:26 am

exael:
ok! ha befejeződik ez a szavazás, akkor kiteszek majd egy olyat. aztán meglátjuk... Very Happy

pavano:
nyilván minden ilyenen javítanak, de nincs ezzel feltétlenül baj. csak nem kell elhinni, hogy pont így néznek ki. tekintettel viszont arra, hogy egyiket sem szeretnénk feleségül venni, (na jó kivéve azt ott közép...áh, mindegy is) ez nem mérvadó szempont. Smile szóval én hagyom, hogy becsapjanak, oszt jóvan. Very Happy egyébként is sokkal nagyobb baj, ha egy csaj hülye picsa, mint, hogy műből van e a melle...legyen amiből akarja, csak legyen normális. a kettő nem függ össze.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 8:29 am

Gojo: ha már itt tartunk... Valóban a kisebb méretű, sötétebb hajú jószágtest a legalkalmasabb, de talán csak azért, mert szemmel láthatóan rajta photoshoptak a legkevesebbet. Ezek eléggé műanyag nénik, művigyorral és irgalmatlanul ki"alakítgatva".

Mondjuk annak demonstrálására, hogy kép szerkeszthető a fórumba, mindenképpen jobb, mint az "Ogre mágus bosszúja 22" című rövidfilm moziplakátja. Máshol erre a célra ilyesmit használnak ugyanis.

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 1:41 am

Esetleg lehetne olyan szavazás is majd,hogy melyik a legkevésbé jó... Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyPént. Dec. 05, 2008 1:19 am

skaccok, csak 8 an szeretik a nőket errefelé? affraid legalább hazudjatok valamit... Rolling Eyes mert ez így döntetlen lesz... Very Happy

na tessék, alig, hogy beírtam, már szavazott is valaki... Very Happy oké, így már nem biztos, hogy döntetlen lesz... Very Happy

megjegyzem, sejtettem, hogy a kis sötét hajú hölgyemény lesz az egyik befutó. azt is meg kell jegyeznem, hogy igen jó ízlése van a fórumozóknak errefelé. no nem mintha oly' nagyon mell lehetett volna nyúlni... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptySzer. Dec. 03, 2008 5:52 pm

Ez jó ötlet volt,kíváncsi leszek a végeredményre...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptySzer. Dec. 03, 2008 4:12 pm

én nem csináltam semmit, nem váltottunk semmit, nem állítottam semmit. de teszek be én is képet, aztán meglátom mi lehet.

nos, kipróbáltam, kiválóan lehet képet betenni, mint az látható. (női nézőinktől elnézést kérek)
de ha már itt tartunk, akkor talán meg is szavazhatnánk, hogy melyik hölgy legyen december szépe... Very Happy

kocsmaasztal - Page 7 Babes10
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
kota
törzsőrmester
törzsőrmester
kota


Hozzászólások száma : 60
Location : fasz se tudja
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyKedd Dec. 02, 2008 5:57 pm

gorugrany: hát aki későn ad el attól később veszik meg Smile

MAXXxxx: őőőőőőőőőő hát meglátjuk, remélem elviszi az egészet egyben valaki.
De össze írom mi van és hátha az itteni 5-6 40k emberke elviszi 5-6 daraban mert akkor lehet róla szó.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyKedd Dec. 02, 2008 3:06 pm

kota írta:
ha bárkinek kell 40k BT kb 2500+-os elég jól felszerelt és szinte az összes babáig kifestett sereg hát ne kíméljen.
osszes nem, de jarmuvekbol es csak jarmuvekbol par jo lenne artol fuggoen.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 EmptyKedd Dec. 02, 2008 2:36 pm

Wazz dirket megvártad, hogy egyéb utakon begyűjtsem a sm-eket aztán hipp-hopp eladod a tieidet. Amikor már nem kell belőle semmi. burning burning :kurvaronda1: fejetfalbaver fejetfalbaver fejetfalbaver
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: