kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 7:36 pm

hmmm, vagy talán valaki, aki ért a gépekhez (és megíta az ubuntut) az nem akarja, hogy más is használja a netedet? Very Happy

najó, cseszegetés helyett: sok szerencsét a dologhoz!

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 4:00 pm

csinált már valaki itt wireless hálózatot? megvan a laptop, megy is rajta a net. de csak ha belekötöm a kábelt. a wireless dolog nem akar menni. pedig már be is kapcsoltam a gépen a wireless gombot... Very Happy:D:D:D ami először nyilván nem sikerült. viszont így sem megy. vajon mi lehet a baj...állandóan valami passwordot akar tőlem kérni, pedig nincs is letitkosítva a router. faxom nem lehet az ilyen dolog plug and play...nem hiszem el, hogy a 21. században órákat kell azzal töltenem, hogy drivereket keresek, meg fórumokat olvasgatok, hogy egy nyamvadt internet elinduljon... :S

mondjuk lehet csak fel kellene tennem a winfost az ubunut helyett... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzomb. Okt. 11, 2008 7:37 am

Gojo: a laptop nem pénzkidobás, minden szempontból jobb, mint az asztali gép, kivéve, ha valami elromlik benne, mert akkor drága. Ez kivédhető egy legalább 2 éves garanciával.
Amúgy viszont:

- Kevesebb helyet foglal,
- Sokkal halkabban működik,
- Semmivel sem lassabb vagy gyengébb,
- Összesen 1 kábel kell hozzá,
- Alapból lehet vele vezeték nélküli vagy mobilos netet használni,
- Szállítható,
- Simán elrakod a fiókba.

A Dell jó, de minél kisebb gépet vesz az illető, annál jobb. Ha kell bele DVD író, akkor persze egy bizonyos méret alá nem lehet menni. Én Acer gépeket használtam idáig, azok is jók. A legtöbb új gépükhöz alapból jár egy jogtiszta, rejtett partícióra telepített XP vagy Vista. Amelyikhez az utóbbi, az fixen viszi is.

Egyébként a TMCT boltot (Szabadság utca) ajánlom, ha az Acer is jó, fiatal, korrekt srácok csinálják, meg nem is drága, a garanciát is normálisan intézik. Én most vettem náluk egy Aspire One gépet (1 kiló, nagyon kicsi, de teljesítőképes).

P.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyPént. Okt. 10, 2008 11:19 pm

na megint én:

szóval az van, hogy anyámnak kellene vennem egy laptopt. mivel nagyon nem értek hozzá, mert még soha nem volt, hát kurvára nem tudom, hogy mit kellene venni. gondoltam megkérdem, hátha van itt valakinek már bármilyen ötlete.

szóval internetezésre kell, semmi másra. persze ha rajtam múlana akkor vennék egy asztali gépet, dehát tv nézés közben akar netezni...nem tehetek mást. szóval netezésre kellene, 120 000 as kategória legfeljebb. teszem hozzá jó lenne ha a vistát is vinné, mert ki tudja mikor vesz újat.

némi olvasgatás után azt találtam, hogy dell, hp. hp témában egyáltalán nem vagyok otthon. dell nél találtam ilyet:

dell 500

adatok

szóval ez vajon milyen? a 2 giga ram az gondolom elég lesz. nekem az asztaliban is csak 256 van... Laughing a procit viszont nagyon nem vágom? elviszi ez a vistát? mivel nincs odaírva gondolom nem ilyen core duos marhaság. ha alapon viszi a vistát akkor engem más nem érdekel.

szóval ha valakinek van netán ötlete ne tartsa magában. azt én is tudom, hogy pénzkidobás, meg, hogy egy asztalival jobban járnék, dehát nem nekem lesz! netán ha valakinek van ötlete, hogy 120 körül mit lenne még érdemes venni, azt is szívesen fogadom. fujitsu-siemens az egyetlen amit nem.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 4:31 pm

jaja, nem kell parázni, van élet a halál után...ebben már biztos vagyok, mert amikor beléptem a vizsgára biztosan meghaltam, most meg itt írok...egyébként bizotsan te vagy netfüggő, mert én is az vagyok és én is azt gondoltam, hogy kicsit leültünk, de aztán kiderült, hogy csak nem sokat írunk. szóval azért szerencsére megyennek itt a csaták. ha leteszem ezt a megmaradt két vizsgát, akkor rám is lehet majd számítani hetente egyszer. addig sajnos nem annyira. meg hát néha azért el kell menni focizni, meg lövöldözni is, ami meg ugyanazt az időd fogyasztja, mint a wh. dehát ugye a fociból kiöregszik az ember, mert egyre nehezebb futni, lövöldözni is nehéz lesz már amikor nem látok két méterre sem, de babázni a radiátor mellett egy szobában, na azt időtlen időkig! Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 3:43 pm

Igazad van, nincs pangás, csak én vagyok kicsit netfüggő! Very Happy

Akkor nektek jó festést a hétvégére!

Ahogy írtam 23án otthon leszek, ha Pavano ráér, akkor játszhatnánk egyet!

Pavano?

Bm
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 2:04 pm

BM: Ugyan a babafestős rovatban kérdezted, de szerintem nincs pangás. Én hónapok óta nem festettem, és most szeretném, ha a Hétvégi Festés Pavanonál fedőnevű projekt aktív tagja lennék. (((Vagyis lendületben vagyunk, hihi, ahogy a plakáton áll!))) Ha már ketten leülünk festeni, roppant hatékonyak vagyunk. Szerintem a Mester szívesen csatázik hetente 1x, és ugyanígy lehet hozzá csatát is szervezni. De valóban van más hobbi, ahogy Gojo is említette (Csúcs Agy vagy, Gojo! Ezentúl is tarsd magad a bölcsészek fogadalmához: tételt vissza nem adunk! bom ).

Pavano: Klassz a döncid! Ha nem is lesz János a neve, azért valamit ki lehetne találni. Valami szuperzöldet! alien És jó látni, hogy a hozzászólásod abban az időpontban született, amikor már épen-egészben hazaérhettél.

Vadásztam magamnak kaját. Húsos bureknek hívják, 250 Ft., egyszer benyammogod, és utána délután már csak pislogsz. De gondolom, ettől a megjegyzéstől sem lendül fel a kocsmaasztal. Kár. No

Eddy: Köszi. Vagy ezt már írtam?

Nyamm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 12:23 pm

Na, szeressük az ilyet! sörk dakkadakka dakkadakka dakkadakka dakkadakka
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 11:52 am

Sikerült az autó-project, minden szempontból orkosra...

- Zöld és nagydarab,
- Furcsa hangja van,
- Van rajta "don't press det" gomb,
- Érdekes beszerzési forrás (looted wagon)
- Ha elég erősen hiszek benne, akkor működik,
- Van rajta minden, ami egy Trukk-ra kell (reinforced ram, useless parts, warpaint, clan symbols)

Két lényegi elem: beleférnek a terepasztalok, valamint hátul utazni is kényelmes, mert elég nagy hely van benne, tehát lehet menni vele Kecskerekegyházára.

Szóval ez van.

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyKedd Okt. 07, 2008 2:07 pm

Grat Gojo!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyKedd Okt. 07, 2008 1:52 pm

mielőtt valaki rájön, hogy elírták, ideírom, hogy 3 ast kaptam mai napon polgárjogból. ez több okból is érdekes. egyrészt, mert ugye lassan illene már befejezni az egyetemet és hát ez egy kis lépés az emberiségnek de nagy lépés nekem efelé. másrészt meg kurvára nem volt 3 as a feleletem. én azonnal kiküldtem volna magamat. szerencsére nem én vizsgáztattam. valószínűleg a velem vizsgázó sok másoddiplomás levelezősnek köszönhetem, hogy 3 as lett. köszönöm nekik! kicsit kevesebbet tudnak lehettem volna 4 es is... What a Face egyébként magát az anyagot tudom jobbra is, mint 3 as, nem erről van szó. de az a balfasz aki 2. szor is ki tudja húzni a részvénytársaságot, nem érdemel mást.

hétvégén remélem megyünk lövöldözni, mert úgy érzem fel kell készülnöm büntetőjogra a gyakorlatban is! Very Happy fel is töltöm a pufka akkuját! csak nem esik hétvégén...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyVas. Okt. 05, 2008 12:37 pm

Hahó,
nem tudna valaki kölcsönözni egy Trónok Harca regényt?
Köszi:
B.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 4:42 pm

...EHE-EHE... dugás

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 3:57 pm

ma elmasztam Frankfurti polhapiacra Smile

ugyanaz, mint Pecsett a vasar, csak szombaton, kisebb es nem egy nagy ures szemetes teren van, hanem a zoldesitett folyoparton Smile
de ugyanugy csak regisegek, ocskasagok es gagyik. szoval semmit nem vettem.

utkozben odafele rajottem, hogy sok warhammeres mukodtet kocsmat/ettermet ott. Pl.- Dante's restaurant.
Persze a palmat a fopalyaudvarrol folyopart fele talalt etterem viszi: Gojo (keletafrikai specialitasok)
Laughing

masik relative nagy megvilagosodas: tenyleg vege a CD/DVD korszaknak. 60 euroert vettem egy 320GB-os 2.5"-es kulso merevlemezt (osszehasonlitasul ugyanannyi DVD vetele szinten 60 euro korul vagy akar felett jonne ki, de ez konnyebben cipelheto, gyorsabb es nincs a DVD irasos macera.
(+ annyit, hogy ha elviselnem a kulon konnektoros 3.5"-est, akkor az itteni mediamarkt 1TB-set arul 100 euro alatti aron)

harmadik, hogy bementem a GW boltba az SM codexert. es vettem 2db droppodot is a vart 80 euro helyett 50-ert, szoval ha kov hetvegen lesz ellenfelem, es addig osszerakom oket, akkor lehet felni, uj (tap) SM codexxel jovok + 3 droppoddal (minimum Razz)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:50 pm

most mivan? honnan tudod, hogy mi van a páncél alatt? valami hubertus reklámban is leveri a csóka a másik csóka fejéről hasonló kalapot, aztán egy tök jó nő van alatta! Very Happy

mellesleg nem a festésről beszélgetünk? lehet nekem kellene aggódnom miattad...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:48 pm

gojo írta:


az első csóka nekem nam annyir bejövős. hátolról még csak-csak, de elölről...

gojo kezdek aggodni miattad Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:47 pm

hát őőőőőőőőőő...komoly gratuláció annak a bírónak aki ezekből a képekből meg tudta állapítani a sorrendet... Very Happy de komolyan! a necron csávó pl. az előző batman filmbe is jó lett volna, mert kb annyit látszik belőle, mint abból, amikor cam os verzióban megnéztem...(nyilván az egész sötétban játszódott...) na jó a hátát jól meg lehet nézni. ez igaz. de szemből meg alig látszik valami is.

az első csóka nekem nam annyir bejövős. hátolról még csak-csak, de elölről...

az vámpír viszont tetszik. nekem tetszett ez a fajta színes warhammer festészet, amikor még anno alkalmazták.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:23 pm

vegre eredmeny a wargammers-en:


elso helyen a kov talalhato ott, ahol en is indultam:
kocsmaasztal - Page 11 Morphu10
es hatulrol ugyanaz:
kocsmaasztal - Page 11 Morphu11

a masodik:
kocsmaasztal - Page 11 Nightb10

harmadik:
kocsmaasztal - Page 11 Dioful10
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 12:21 am

Megnézem van e olyan ami nem kell...
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 12:19 am

Atyavilág!

Hogy mit akarsz velük csinálni? rabbit

Eldugom az összeset...

P. affraid
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzer. Okt. 01, 2008 11:28 pm

330-as elotti WD-ket keresek, sokat, nevetseges aron (mivel ugyis szettepni akarom oket lapokra), ha valaki (Pavano/Exael/van meg masnak?) megszabadulna toluk, akkor szoljon. jovo hetvegen otthon leszek.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzer. Okt. 01, 2008 12:54 pm

Subbagut: Köszi!

Pavano: Én nem akarok autót venni. Soha. clown (De majd legközelebb nem füstöltetem el a sütimet, és akkor talán még megtartasz, ha lesz autód is...)

MAXXxxx: Tényleg meglett a zene. Itt nyomulok vele, bizony.

Berzenke: A Tiéddel is. Köszi a cédéket, majd jól visszaadom.

ui.: Középkor vámpír - Tremere kötet. Sose olvass úgy, hogy betetted a mézes sütit sülni. A könyv nagyon jó, a konyhát pedig nehéz kiszellőztetni. burning

ui2: Gyertek festeni!

Nyamm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzer. Okt. 01, 2008 10:50 am

Node annak már semmi politikai fennhangja nincs, hogy a "Ződekér Mozgalom Bigsútája" Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptySzer. Okt. 01, 2008 9:46 am

Jó nagyot mindenkinek!

Bár az utóbbi időben kevésbé írtam, ennek a nethiány és az egyéb tevékenységek lehettek az okai - a történelmi hitelesség kedvéért a lustaságot is említhetem melléjük. Nem látszott ugyan, de MAXXxxx, Eddy, Subaggut seregeit azért bepróbáltam az utóbbi napokban, természetesen vegyes eredménnyel...

Szóval játék az volt bőven, az alábbiakat tapasztaltam:

- Jó az új szőnyeg! Kigöngyölhető, csúsznak rajta a figurák, frankón néz ki, megadja a játéktér méretét, szóval van értelme. Ha kell valakinek, 4000 pénzért van egy felesleges példányom belőle.

- A ninja-patkányság tényleg nagyon erős. Olyanok, mintha ott sem lennének... fejenugrál

- Viselhető a hőmérséklet a lakásban, egészen jó játszóhely alakítható ki. Néha van süti is, ez nagyban javítja a morált.

- Nem kell DE sereget vennem, mert V-D kolléga olyan rettenetes erőt képvisel majd velük, hogy überelhetetlen. Ha minden igaz, akkor Patrik a napokban vesz HE sereget, az is tetszik, de így azt is megúszom... burning

- Meg kellene nézni, hol lehet tartani a találkozót novemberben, ugyanis megint elkezdtem festeni, még a végén meglesz addigra a TK sereg. Ha velük végeztem, végtelen mennyiségű patkány, Empire és ork áll majd rendelkezésemre börtönéveim tartalmas eltöltéséhez! king

- Az airsoft, a Star Wars kártya és a Crysis Warhead igen jó játékok.

- Ne akarjatok autót venni. Soha. scratch

- Eddy és Subaggut feledhetetlen és megfizethetetlen segítséget nyújt 40K-s orkügyben. Valami érdemrendet kellene alapítani részükre, mondjuk a "Zöldekért Mozgalom Nagykeresztjét" vagy ilyesmit... Kár, hogy ennek (is) politikai felhangja van. dugás

- Ha velem lesz az erő, hamarosan újabb formát öltök, meglássátok! mosork

- Kellene folytatni a kampányt, most, hogy így mindenki előkerült. Valami alternatív megoldás kellene rá, hogy jobban menjen, mondjuk egy fix napos klubozás...

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 12:47 pm

Nyamm-haikan: elfelejtettem szólni, hogy megjöttek a méretre vágott goblin talpak! Van sok, ha szerepjátszunk/orkolunk pavanonál, akkor elviszem. (Márha jó neked a faroslemezből készítet talp is, tapasztalataim szerint teljesen megfelel a goblin célnak)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: