kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dark Elfek

Go down 
+6
gorugrany
voroncov-draskov
Pavano
exael
MAXXxxx
gojo
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyCsüt. Május 29, 2008 9:38 am

gojo írta:
na és vajon ennek a listának mi a frász volt a célja? Very Happy Very Happy Very Happy
minden ilyen listának a lenne az értelm, hogy valami pluszt ad, miközben valahol meg elvesznek belőle egy kicsit. namostan itt semmi ilyet nem látok. Very Happy

A lényege az volt gojo, hogy a city guard első soránál repeater crossbow volt... a mögöttük lévők meg lándzsával hadonásztak... Nem sok, de akkor menő volt...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 12:44 pm

Na ezt például nem is tudtam,hogy a 6. előtt nem is volt seregkönyvük... Shocked Akkor tényleg nincs mit visszahozni Very Happy
Valamelyik forumon volt erről szó,hogy melyik sereg milyen új dolgokat kapott a spec.karaktereken kivül akik bekerültek a könyvekbe.Volt szó valami rare monsterről is,de hogy mi lesz azt nem tudni,meg hát nem biztos,hogy a hidra mellé pont még egy nagy szörny kellene...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 9:59 am

na és vajon ennek a listának mi a frász volt a célja? Very Happy Very Happy Very Happy
minden ilyen listának a lenne az értelm, hogy valami pluszt ad, miközben valahol meg elvesznek belőle egy kicsit. namostan itt semmi ilyet nem látok. Very Happy értem én, hogy a co lovagok átmennek core ba, de mivel csak 1 jöhet nem sok értelme van. annyi befér a specbe is. hárpiából, shade-ből sem lehet többet hozni, mert rare, így legfeljebb 2 jöhet, ami specből is ugyanúgy megoldható, ha mellettük akarok még hozni co lovagokat, de ha meg nem, akkor még többet is hozhatok. na mondjuk a bolt thrower az már más kérdés. lehet emiatt csinálták a listát? Very Happy mert mondjuk egy helyen kettőt hozva 6-8 bt az kemény dolog lehetne. feltéve ha belefér valahova is a 600-800 pont. Very Happy de hogyan férne? bár mondjuk 8 bt, 1 co egység, 2 warrior, 700-800 pont meg mehet karakterbe. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 9:01 am

Olyan egyseget nem talaltam, ami korabbi kiadasban volt, de 6-ikban nem, tekintve,hogy elso sajat konyvuk csak a 6-ikban lett megcsinalva. Elotte csak DoW szeruen hozhato dolgok voltak.

ami valtozott a 6-ik kiadasban az a nevek:
Grimwitch --> sorceress
Doomdrakes --> CO Knight
Doomsteeds --> Dark riders

+ 2003-as Annualban volt egy DE Varosi orseg lista:
- lord: city commander
- hero: noble, 0-1 sorceress
- core: city guard(warrior, de landzsaval, nem karddal), warrior, 0-1 CO Knight
- special: Reaper Bolt Thrower, CO Chariot, Dark Rider
- rare: harpies, 0-1 shades
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 12:59 am

Már úgy értem,hogy legalább olyan szinten volt új egység,hogy visszahoztak egy régit,de itt most lehet,hogy nem lesz még ez sem,nemhogy új...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 12:55 am

igen, az új egységről elég nagy a hallgatás. én korábban emlékszem még olyan vágyálmokról vagy mittomén mik voltak, hogy egy olcsó és gyenge slave egység nem tenne rosszat a DE seregnek. ugye a háttérbe nagyon is beleillene. aztán voltak akik meg azt mondták, hogy egy slave egység vajon miért nem rohanna el a csata első zörejére a fenébe...merthogy csata közben elég kemény dió összetartani egy slave egységet és harcra kényszeríteni, lévén ha harcolnak akkor is meg fognak halni... Very Happy
olyat nem tudtok, hogy korábbi kiadásokban volt és 6. ban meg törölték? mert más seregeknél is sok dolgot csak visszahoztak és nem újat találtak ki. hátha itt is volt ilyen. én ennyire nem ismerem a DE ket be kell valljam...


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 28, 2008 1:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzer. Május 28, 2008 12:14 am

Azért érdekesnek találom,hogy igy 1.5 hónappal a spearhead előtt még szinte alig lehet tudni valamit a DE-ről,(2 hét múlva már rendelni is lehet)kicsit nagy a titkolózás...Mert hát nem ártana tudni,hogy mi is lesz pontosan,hogy lehessen tervezni.Gyakorlatilag még az sem biztos,hogy lesz-e új egység vagy nem,nemhogy a statok,szabályok stb. Crying or Very sad
Az utolsó 3-4 seregnél(ezekre emlékszem) mind volt új egység,legalábbis olyan ami nem volt az előző seregkönyvükben,én nem bánnám ha most is lenne.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyHétf. Május 26, 2008 7:49 pm

voroncov-draskov írta:

Ezért sokat számít, hogy fémek lesznek vagy műanyagok...

mostani femarak mellett mindenki muanyag fele indul. Es GW mostanaban mindent muanyagosit, kiveve talan hosok es rare egysegek. Igy azert eleg sok remeny van. Ha mar ugyis ujraformaztak oket, akkor lehetnek akar muanyagbol is alapbol.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyHétf. Május 26, 2008 7:35 pm

exael írta:
Ja és V-D:találtam egy Kharn fejet.. Wink :!:

Özsge, leborul már teljesen letettem róla, hogy megszűnik fejetlen Kharn-nak lenni...Very Happy

Az executionerek sztem nem jók annyira - kinézetre. Használhatónak nagyon használhatóak, sztem mindig is azok voltak... A Cold One Knight-ok (CO - lehet Commanding Officer is...Very Happy) pedig minden seregbe kellenek, anélkül nem érdemes.
Ezért sokat számít, hogy fémek lesznek vagy műanyagok... Én nem tudom eldönteni, de meghazudtolná önmagát a GW ha nem fémek lennének... Ha műanyagok, akkor piros pont nekik és van remény!Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyHétf. Május 26, 2008 2:49 pm

Ez az,ha műanyag lovagok lesznek akkor megoldódik egy csomó kérdés,lehet mindenfélét konvertálni.

Dark Riderek:Ha jól látom akkor 5(!!!) ponttal lesznek olcsóbbak változatlan szabályok mellett...esetleg lesz egy szabad mozgásuk még csata előtt,ez már csak hab a tortán.Eddig is az egyik legjobb,legtöbbet használt egység volt,most meg még sokkal olcsóbb is lesz,szóval itt egyértelmű a helyzet,továbbra is nagyon jók lesznek! Very Happy Cool Idea pirat

Ja és V-D:találtam egy Kharn fejet.. Wink :!:
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyHétf. Május 26, 2008 1:58 am

noble:
biztosan lesz co-n lovagló modell, mert képet is láttunk ugye róla. azt majd meglátjuk, hogy műanyag avagy fém lesz.
a co lovasok szerintem műanyagok lesznek. akkor pedig szépen lehet belőlük konvertálni karaktert, ha netán nem tetszene az amit a gw gyárt nekünk.

nekem nagyon tetszik az ötlet, hogy egy dark steed en ül rajta, de asszem az nem éppen egy használható kombó...bár lehet, hogy ahhoz a sereghez amit én tervezek, sok dark riderrel (amiről hamar le is fogok mondani ha kiszámolom mennyi pénz), jó lesz egy ilyen is. korábban linkeltem képet, hogy én milyet szeretnék csinálni. igazából a lovast ugye elég megcsinálni, aztán olyan hátasra teszed amilyenre akarod. persze ha van elég belőle...ha a co lovagok tényleg műanyagok lesznek, akkor nem lesz gond, hogy akár 3 dobozzal is vegyünk belőle, mert az ára még így is alatta lesz annak mintha most két dobozzal vennénk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyHétf. Május 26, 2008 1:49 am

Igen,őrá gondoltam,szóval lehet,hogy valami ilyesmi lesz majd az assassinok elbújása ellenségben,de majd kiderül.
És tényleg lehet a számszerijászok között is assassin,én olvastam rosszul a dolgot... Rolling Eyes

Nekem kifejezetten tetszenek az új CO(szénmonoxid?)-lovagok,bár ők éppen eddig sem voltak csúnyák,és a varázslónő is nagyon mutatós.Szerintetek műanyagok a lovagok,vagy fémek?A műanyagnak jobban örülnék,és én arra tippelnék,hogy azok is.

Az executionerek(kivégzők!) és a fekete őrség pedig olyan jól néz ki,hogy muszáj venni,legrosszabb esetben meg kell tanulni használni őket,ami most könnyebb lesz azért...

Na akkor a következő mondjuk:Noble.Nyilván kelleni fog majd,a kérdés,hogy milyen figura(ák) lesz hozzá,úgy értem,hogy lovas,gyikos,gyalogos,pegás,mantikoros(na ez biztos nem.. Smile ),stb.És hogy milyenre lesz szükség egyáltalán...Azt hiszem,hogy szükséges lesz némi konverzió továbbra is.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2008 8:39 pm

Shadowblade tud elrejtőzni az ellenség soraiban.
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2008 7:09 pm

Asszem kénytelen leszek én is venni Dark Elfeket... Sad

Nagyon jól néznek ki, majd az Executioner-eket kihagyom... Ha van, aki nem tudná, akkor én úgy választottam anno sereget, hogy kijelentettem, hogy Dark Elfeket akarok, asse tudtam, hogy milyenek... Özsge mondta, hogy van már kettő olyan, de nem igazán érdekelt... Sztem ez volt az egyetlen alkalom, hogy nem tudott meggyőzni senkit... Wink (Vagy még nem volt ideje annyit gyakorolni...Very Happy)

Özsge te valszeg a Shadowblade-re gondolsz... Legalábbis vmi ilyen névre emlékszem.. Olyan jó kiképzést kapott, hogy a nevére sem emlékszik senki...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2008 4:26 pm

hát a peletykák szerint jöhet...de könnyen meglehet, hogy túl erősnek éreznék akkor az íjászokat és nem engedik majd meg a végén. ami nagy kár, mert én örülnék neki ha lenne egy kis szemétség a seregben... Twisted Evil tegyék csak be!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2008 3:40 pm

Szerintem ez az elbújás úgy fog működni,mint most annál a spec.karakternél,akinek nem jut eszembe a neve... Smile
Viszont a lesser assassin nem jöhet majd a crossbowsok közé sajnos..
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2008 1:11 am

Spoiler:

assassin:
azért az érdekes, hogy elbújhat egy ellenséges egységben is. kíváncsi vagyok hogyan is lesz ez pontosan...merazért mondjuk egy skink egységben elbújni... Very Happy Very Happy Very Happy onnantól a beceneve biztos kicsigyík lesz... Very Happy vagy valami hasonló... Very Happy a nagy kérdés, hogy mikor helyezhetem el az assassint. felpak után? mielőtt a karaktereket felteszi? miután felteszi? azért nem mindegy.
valamint ne felejtsük el a lesser assassint se! aki ugye jöhet majd sima gyalogos egységbe. az szerintem használhatóbb lesz, mint a karakter helyet elvevő assassin. bár egy breton sereg ellen, vagy vámpír, TK ellen...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzomb. Május 24, 2008 5:31 pm

Igaz-igaz, de abban nem vagyok szakértő... Razz

Ja, gojo azért te viszed a pálmát, merthogy szegény Grétsy László nevét sem tudtad rendesen leírni... Laughing Meghajlok nyelvtudásbéli tudásod előtt... leborul

Long live gojo! (esetleg Live long and prosper! vagy az más? Very Happy )
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptySzomb. Május 24, 2008 4:59 pm

Addig amig nem találok valami jó magyar nevet addig a wich is megteszi.A dark eldáknál egyébként wychek vannak Smile

Akkor nézzük a következő egységet:Assassin.Ha jól látom,akkor ami új,hogy elbújhat ellenséges egységben is,és lehet mérgezett fegyvere ,és scoutként is felállhat.Az,hogy elbújhat ellenségben is elég csábitó....
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 11:20 pm

gojo írta:
...dark rider-t (grécsi tanár új jól írtam? Very Happy ) és akkor lehet kevesebb gyalog fér majd be...

Tökéletes...Very Happy Ha már itt tartunk, akkor: Álljunk meg egy szóra!

Özsge, azok witch elfek... wich-ek Dark eldáknál vannak... Ezt pont tőled nem vártam volna... Evil or Very Mad Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 9:16 pm

szerintem a fury vá teszem az egységet varázslat kivételével elég jók ezek. a pecha akkor van ha valaki kidobaj a 4-5 öt. ez a kombináció talán nem elég erős. viszont a chillwind az nagyon jó. ráadásul +1 S el még kivállóbb lesz.

varázslótól én is mindig félek, azért ki akarom próbálni, hogy milyen egy rájuk építő sereg.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 8:03 pm

Quote Dark Magic:
- a new "0" spell, autatically known by Sorceress that, on casting value of 4+ will generate d3+1 Power Dice, tough if not used, each of these dices will causes a St 5 hit on the Sorceress;
- Chillwind as today, exept for +1 St;
- Doombolt: 24" d6 St 5 hits, may gain 2 casting values, the 2nd inflicting 2d6 hits;
- Word of Pain as today, casting value reduced;
- Soul Thief works like a Hochland now, targeting any model within 24" and in LOS, causing a Wound without AS, that is transferred to the Sorceress;
- new spell that puts a friendly unit into Fury, if already Furious, it confers +1A to each model, but every turn the units suffers d3 casualities, remains in play;
- Black Horror similar to the "Pit of Shades", gains 24" of range.
Here you are, first edit

Na nézzük a mágiát akkor,a varázslók alapvetően nem nagyon változnak,némi pontbeli eltérés lesz azért.Mit szóltok a dark magic-hez?Szerintem nem rossz,de amit kivettek varázslatot az sem volt rossz...Én azért egy kicsit úgy vagyok a mágiával,hogy "nem olyan megbizható" Smile Szóval inkább lövős-közelharcos sereget szeretnék,a mágia pedig másodlagos dolog lenne,valahogy túlságosan zavar a miscast lehetősége.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 1:15 pm

bakker! mekkora mák, hogy valakinek mindig van olyan bitze amilyen nekem kell!!! Very Happy valóban beast pajzs, és valóban rögtön arra godoltam, hogy tőled lejmolnék már megint egyet...reméltem, hogy lesz otthon nálad egy-kettő elfekvőben. majd nyári találkán megdumáljuk.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 1:07 pm

A pajzs beast. Ha kell, szólj és adok egy marékkal!
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 EmptyPént. Május 23, 2008 12:35 pm

Igen ez nekem is egyértelmű,hogy kell majd egy sárkányos karakter.A sárkány lehelete erősebb is lesz:no AS,3-as erő,és pánikot okoz.A mágia nem rossz,de azért egy harcos hős/lord az kell,ha nem is mindig vezérnek.Amúgy a highborn nem nagyon változik,még a varázstárgyak lesznek érdekesek...Azt remélem,hogy lesz valami lőfegyvere is(akár mágikus).

A pajzs szerintem beastektől van.

Akkor nézzük a varázslókat+mágia!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dark Elfek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dark Elfek
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Adamowich Dark Elf serege
» Patrik - Dark Elda
» Chaos warriors vs. Dark elf 1250 pt
» Dark Elves vs. Empire 1500 pts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: