kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Chaos

Go down 
+11
bábi
YKoS
gojo
Yoda007
voroncov-draskov
Pavano
gorugrany
MAXXxxx
BoneHeart
Bm
exael
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 11:25 am

erősen kétlem, hogy egy játékból messzemenő következtetéseket lehetne levonni. jónéhány alkalom kell ahhoz, hogy ki lehessen deríteni, hogy mennyire is életképes egy bármilyen kombináció. ettől persze még játszhattok, de nem hinném, hogy sokat jelentene bármilyen eredmény.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:48 am

gorugrany írta:
Battlecannonok és earthshakerek álma az ilyen osztag.
Bocs, az "álma" miatt azt hittem, hogy úgy gondolod nagy pusztítást vihet véghez egy-egy sablon egy ilyen osztagban. Ez akkor igaz, ha egy kupacban vannak, erre reagáltam. De akkor bocs, félreértettelek.

Egyszer ha Pécsen vagyok játsszunk egy ilyet, úgyis ki akartam már próbálni a CSM horda sereget!
És akkor nem lesz "ha", legfeljebb "haha" valamelyikünk részéröl. clown

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 10:26 am

Idézet :
Már bocs gorugrany, de te indítottál, a "úgyis egykupacban lesz fenn az osztag és 2 sablon elviszi öket" ötlettel, akkor most ki is hagyja ki az ellenfelet?
Már bocs, de olvasd el újra a hozzászólásaimat. Egyszer sem állítottam, hogy egy kupacban lesznek a srácok, te láttad ezt bele a nyitó hozzászólásomba.
Elég nyilvánvaló, hogy az ilyen nagyméretű, de lassú osztagoknak ráadásul drága mi a hátránya. Vagy a mozgásra koncentrálsz ebben az esetben sablonokat fogsz kapni, ami körönként 6-7 figurát is jelenthet.
Vagy igyekszel megóvni őket a sablonoktól, ebben az esetben nem fogod tudni kihasználni a max mozgáslehetőséget, mert bele-bele akadsz egy nehézterepbe. Ezen kívűl a nagyméretű osztag jó láthatóságot is jelent azaz sok egységem tudja lőni, azok is, amelyeknek egyébként nincs effektív célpontja. Természetesen ez függ még a felállástól is.
Egy kupacba kényszeríteni meg nem nagy dolog, ahogy írtad is valami feláldozható osztag rohama és már borul is a terv.
Egy szó mint száz én nem félnék az ilyen srácoktól. A hátam mögé teleportáló oblik, lashprince vagy sorci sokkal kellemetlenebb.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyPént. Ápr. 10, 2009 9:36 am

gorugrany írta:
Ezek azok az elméletek, amelyeket az ellenfelet rendre kihagyják a számításból. Illetve ha számolnak vele, akkor szegény balek mindig azt teszi, amit elvárnak tőle.

Najó, mielött teljesen hanyatt estek mindketten:

Nem azt írtam, hogy megfoghatatlan, hanem azt, hogy ha minden tankkal folyamatosan (és ész nélkül) ezt az egy osztagot lövöd, akkor jó eséllyel elúszik a meccs, de ez mindenre igaz lenne így

Egy 20 fös marine osztagból igen nagy eséllyel fenn marad valami a csata végére, de ebben a játékban általában nem a gyilkolás a cél, ha ez a megfoghatatlan, akkor igen, ez megfoghatatlan

A legegyszerübb, ha jó helyen berohamozod az utolsó körben, és a srácok máris összeszaladnak otthagyva az objektívákat

Már bocs gorugrany, de te indítottál, a "úgyis egykupacban lesz fenn az osztag és 2 sablon elviszi öket" ötlettel, akkor most ki is hagyja ki az ellenfelet? Razz

Gojo, sajnos IG-vel (remélhetöleg csak az új kódexig) nagyon nehéz marine ellen nyerni, ezért is le a kalappal a kitartó IG generálisok elött! Chaos - Page 7 869490

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 5:14 pm

Ezek azok az elméletek, amelyeket az ellenfelet rendre kihagyják a számításból. Illetve ha számolnak vele, akkor szegény balek mindig azt teszi, amit elvárnak tőle.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 4:52 pm

értem. akkor ez egy olyan kombináció, amit biztosan nem lehet megfogni sehogyan sem. hiszen ha őket lövöm a többi vesz le, ha meg a többit, akkor ezek vesznek le.

nem hiszem én ezt el azért ilyen könnyen... Very Happy ig nél sem csak az a néhány tank lesz, nyilván. egyébként meg ha biztosan nyersz velük akkor mi értelme a játéknak? Laughing de komolyan!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 4:42 pm

gojo írta:
és mi van, ha mondjuk két ilyen sablont rak le körönként egy más mellé? vagy 3 at? (nemtom mennyi fér be egy seregbe, de gondolom ig nél azért csak be tud tenni néhány ilyen nagysablont...)
Letehet akár hármat is körönként. Söt, ha kijön az újabb kódex akkor valószínüleg akár 5-6 darabot is le fog majd tenni. De a sablon szóródik, szóval nem nagyon lesz 3 találat.
és ideális esetben is: 6tank*3találat => 15 seb => (ennyi figuránál biztosan lesz fedezék) kb 7-8 halott.
Vagyis 3 kör alatt lelövi a teljes osztagot és cserébe elveszíti a meccset, mert minden más 2 kör alatt odaautózott hozzá, és már böszen répázzák az osztgajait meg nyitogatják hátulról a tankjait.

Nem olyan egyszerü ez azért... Rolling Eyes

De az biztos, hogy a Marine ellen a legjobb az earthsaker, esetleg a plazmacannon! Ebben gorugrany-nak igaza van. Meg abban is, hogy nagyon bosszantó állandóan arra figyelni, hogy ne húzza össze az ember az egységet, mert akkor jön a a sablon.

Egyszer lehet, hogy kipróbálom, ha nem is noise marine-al, de CSM-el, hogy milyen amikor a 2troop választás 40 fö! Smile

gorugrany írta:
Mozognak előre a túrót! Két három frankó találat és máris gondod lesz a koherenciával akárhonnan szeded is le a figukat.
Vagyis egy kicsit össze felé is kell mozgniuk, nem látom mi a itt a baj. Arról nem is beszélve, hogy ha a sima bakákat a szélére rakon, akkor igen sokáig szedegethetek le a széléröl úgy, hogy meg is marad a koherencia. Vagy megteszed azt a szívességet, hogy lelövöd azt a figurát, aki miatt épp nehe´z terep tesztet kéne dobni! Very Happy

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 4:27 pm

Mozognak előre a túrót! Két három frankó találat és máris gondod lesz a koherenciával akárhonnan szeded is le a figukat.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:42 pm

Idézet :
Idézet :
Battlecannonok és earthshakerek álma az ilyen osztag.
Te komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen osztagból egy nagysablonnal 3-4-nél többet le tudsz majd fedni??? Razz

Csak nem gondolog, hogy egyrakáson lesznek! Ez nem az a meccs, ahol széflövöd alóluk a Rhinót, és egyrakáson maradnak! Rolling Eyes (ugyanis nem férnek be a rhinóba!

40" széles sávban elindulnak elöre! Twisted Evil

és mi van, ha mondjuk két ilyen sablont rak le körönként egy más mellé? vagy 3 at? (nemtom mennyi fér be egy seregbe, de gondolom ig nél azért csak be tud tenni néhány ilyen nagysablont...)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:15 pm

MAXXxxx írta:
(akkor jogdijat kell fizetned
Ok, minden 30 elfoglalt objektívából kapsz 1-et! Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:13 pm

akkor jogdijat kell fizetned Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:12 pm

gorugrany írta:
"Mire kell neked 20 noise marnie egy osztagban???
Mondjuk ezt már nem sok minden viszi el!"

Battlecannonok és earthshakerek álma az ilyen osztag.
Te komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen osztagból egy nagysablonnal 3-4-nél többet le tudsz majd fedni??? Razz

Csak nem gondolog, hogy egyrakáson lesznek! Ez nem az a meccs, ahol széflövöd alóluk a Rhinót, és egyrakáson maradnak! Rolling Eyes (ugyanis nem férnek be a rhinóba!

40" széles sávban elindulnak elöre! Twisted Evil

MAXXxxx írta:
(legutobb talan pont veled voltam necronokkal, Norbi es Pavano IG ellen, amikor a 2x15 warriorral elfoglaltam 3v4 objektivat egyszerre)
Velem is volt ilyen, de azért nem csak te használod! pirat

Bm
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:44 am

Bm írta:
"Mire kell neked 20 noise marnie egy osztagban???
Mondjuk ezt már nem sok minden viszi el!"
Battlecannonok és earthshakerek álma az ilyen osztag.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:43 am

uj CSM - AB2.2-es adatfile-rol, neztem troop-bol mit lehet osszekaparni.

2 objektivas kongasort nem hasznalhatod, az az en vedjegyem Smile (legutobb talan pont veled voltam necronokkal, Norbi es Pavano IG ellen, amikor a 2x15 warriorral elfoglaltam 3v4 objektivat egyszerre)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 11:20 am

MAXXxxx írta:
vicces kis osztag:
20 Noise Marine + 1 Blastmaster + 18 Sonic Blaster + Champ + Ikon + PF + MeltaBomb + DoomSiren + SonicBlaster.

csak itt, csak most es csak onoknek potom 605pt... Smile

Úristen!
Mire kell neked 20 noise marnie egy osztagban???

Mondjuk ezt már nem sok minden viszi el!
Elindulsz a pálya szélétöl és körnöként 40-60 lövéssel fedezed a saját elörevonulásodat, amíg nem ütsz rohamból 60-at?

Jó terv!

Meg ez az osztag már elér egyik objektívától a másikig és nem is sok killpont 600 pontért! Very Happy

Bm

Ui: miröl jutott ez eszedbe?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 7:45 pm

MAXXxxx írta:
vicces kis osztag:
20 Noise Marine + 1 Blastmaster + 18 Sonic Blaster + Champ + Ikon + PF + MeltaBomb + DoomSiren + SonicBlaster.

csak itt, csak most es csak onoknek potom 605pt... Smile
szóval, ezért mondtad kb 1,5 éve, hogy ne nézegessem a noise marine-okat. Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 7:00 pm

vicces kis osztag:
20 Noise Marine + 1 Blastmaster + 18 Sonic Blaster + Champ + Ikon + PF + MeltaBomb + DoomSiren + SonicBlaster.

csak itt, csak most es csak onoknek potom 605pt... Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 3:23 pm

Azért volt pár tanulság a versenyen, amit szerintem érdmes leírni, hiszen volt pár új koncepció, amit kipróbáltam.

5 fös lesser daemon foglalásra.
Ebböl kettöt hoztam, azzal a tervvel, hogy majd elbújnak a landraider mögött, aztán mennek foglalni.
Az elsö meccsen Exael SM-jei ellen foglalt az egyik osztag egy objektívát (a másik leesett), de a többin sajnos nagyon hamar elfogytak. Kevés az 5+os mentö, ha csak 5-en vannak.
A dologhoz az is hozzátartozik, hogy mindig szinte azonnal megdobtam nekik a reserve-et, ami ugye nem jó.
Tanulság: nem jött be nagyon, bár némi tüzet elvontak, de sajnos azt ami úgysem igen tett volna sok kárt másban (ez seregkoncepció hiba)

5fös CSM osztag landraiderben.
Ez tulajdonképpen arra volt jó, hogy a landraider foglaljon és legyen egy jól védett ikon a pályán. A landraiderek nagyon jól bírták a meccseket (igaz Darkeron ellen nagy mákom volt, hiszen a 2 deep strikeos multimelta csak imobilt lött rájuk) és ezért a foglaló osztag is benne maradt. Nagyon jól jött, hogy az ikontól a távot a jármü szélétöl kell ilyenkor mérni, ami egy landraidernél nagyon nagy terület.
Tanulság: sok pont, de nagyon jól muzsikált, és lehet kellet volna neki mégis daemonic possession

Lash-es Daemon prince.
Szép dolog a lash, és ezen a versenyen nem is volt annyira lefogva a pszi, mint az elözöeken, de a prince nagyon sérülékeny. A landraider mögé el tud bújni, de ennyi, azon kívül más nem igen takarja ki. Ezért az ember vagy szinte végig bújkál vele és nem használja ki, vagy elöremegy és megpróbál egy öngyilkos rohammal viszedni valami fontosat.
Tanulság: úgy érzem megerösíthetö az a nézetem, hogy a varázsló jobb

Rain of Fire, 3 termi 1 heavy flamer 2 combi flamerrel
A deep strikeal ledobott öngyilkos csapat az összes meccsen jót irtott, ennyi sebbel energiapáncélos nyomikat is szedtem le, arról nem is beszélve, hogy nem egyszer volt, hogy bár volt aki túlélte, pont a fistes örmi esett le. Azért elgondolkoztam, hogy jó lett volna néha ha combi melta van náluk, legközelebb majd lehet, hogy vegyes lesz a dolog heavy flamer és melták.
Tanulság: nem csak alacsonyan páncélozott seregek ellen jók, de a lerakásnál figyelni kell, hogy mindenki tudjon löni a flamerrel

Bm
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyPént. Ápr. 03, 2009 9:17 am

Yoda:

Biztosan azért, mert a könyv elég pontatlanul fogalmaz a témában, és egy FAQ-ban jött ki, hogy mindegy miért lapulsz a földre, kapsz fedezéket.
Meg persze baromság lenne, hogy a srácok fedezékbe vetödnek ijedtükben, aztán minek mert nem kapnak semmit.

Bm

THX! Y
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 6:38 pm

Bm írta:
Yoda:
A pinning azt csinálja, hogy ha sebet kapsz egy pinnelö fegyvertöl, akkor morál teszt vagy lelapulsz. A lapulás adja a +1 covert, de az adott lövésre már nem, hiszen a sebek után (vagy inkább miatt) lapulnak le a srácok.
ez világos, de én a köv körben nem kaptam fedezéket, mert nem önként bújtak össze... szemét csalós banda! Smile mind1, így is szarrá lőttem a mocskokat(szó szerint mocskok, mert ugye nurgle...)! Smile
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 6:04 pm

Én biztos nem. Ha nagyon elbaltázzák (amúgy nem úgy néz ki, sőt) játszok tovább a régi könyv szerint vagy az orkjaimmal vagy az SM-jeimmel Very Happy vagy veszek egy új sereget. Mondjuk káoszt cheers
Ja, várjunk csak olyanom is van háháhá
Na jó, akkor mondjuk eldákat bounce
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 4:52 pm

gorugrany írta:
Akkor én az új IG kódex megjelenéséig kioszthatlak, mint IG játékos?
Very Happy

Igen, pont erre gondoltam! Very Happy IGtöl teljesen jogos... aztán meglátjuk melyikünk fog pityeregni ha kijön az új kódex.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 4:47 pm

igen, de utana meg ne probald Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 4:43 pm

Akkor én az új IG kódex megjelenéséig kioszthatlak, mint IG játékos?
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 4:04 pm

gorugrany:
Nem azért játszom a lash-el meg az oblikkal mert fluffos, és szerintem a pszi csukja sem fluffos, csak "kell", ahogy nekem a lash. Ezért gondolkodtam azon, hogy miért is nyavajognak.

A multimeltás motor is fluffos, csak sajnos a hülye áruló primarchák az összeset ott felejtették az árulásukkor és azt is elfelejtették felírni, hogy hogyan kell ilyet építeni. Meg akkora landraidert, amibe 16 (!!!) modell fér, és lehet rajta multimelta. Meg hogyan kell plazmacannont meg multmeltát adni a havoc-oknak. De cseréb eszükbe jutott az obliterátor.

A tzeentch sorcerer fluffos lenne, csak sajnos nem lehet használni a csukják miatt 200 pontért.
Ha a prince-el van a bajod, nem is szoktam gyakran használni. De azért nem csak a primarchák kapják meg. A nagyobb hadvezérek esélyesek rá.

Én nem mondom, hogy a 2 lash + 9 obli gyenge, nem is sírok miatta.
Azért sírok mert a rohadt marine-ok immunisak a morálra, (eldöntik, hogy futnak-e, automatikusan összeállnak és utána lönek nehézfegyverrel -na ezért a q**va anyjukat-, és ha sikertelenül futnak el közelharcból akkor mégis ottmaradnak), és mindenük megvan ami a chaosnak, csak 1-el erösebb, ügyesebb vagy olcsóbb.
Aki SM-el játszik, az ne osszon ki, hogy tápos a chaos. Csak ennyi volt a bajom.

Yoda:
A pinning azt csinálja, hogy ha sebet kapsz egy pinnelö fegyvertöl, akkor morál teszt vagy lelapulsz. A lapulás adja a +1 covert, de az adott lövésre már nem, hiszen a sebek után (vagy inkább miatt) lapulnak le a srácok.

Bm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chaos - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos   Chaos - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chaos
Vissza az elejére 
7 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» BT + Chaos IG 2016p.
» Beasts of Chaos
» Warriors of Chaos
» kocsmaasztal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k akadémia-
Ugrás: