kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #2

Go down 
+17
bábi
MAXXxxx
Bm
Dectum
exael
gojo
voroncov-draskov
:.:.:RedleadR:.:.:
Berzenke
kota
Pavano
Nyamm-haikan
Patrik
Eddy
YKoS
subaggut
Yoda007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 11:34 am

Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 11:22 am

Amiket a múltkor csináltál, az még lennt van a teremben, szerdán majd odaadom valakinek aki megy szombaton is. Terepezni én sajna nem tudok menni, mert nem leszek pécsen.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 11:15 am

Jó reggelt!

csak érdeklödés képpen:
hol/kinél vannak azok a cuccok, amiket ott hagytam a múltkor terepalapanyagnak?
kire számíthatok a szombati terepezésnél?

Bm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 11:14 am

gojo írta:
... ezen túl lehet a gépet szídni ha rosszak lesznek a dobások! Very Happy:D
Azért ezzel csak óvatosan, öntudatra ébred, aztán lesz nemulass... silent
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 9:07 am

Kota: torta helyett! Smile

Kocsmaasztal #2 - Page 28 503400 Kocsmaasztal #2 - Page 28 617944 Kocsmaasztal #2 - Page 28 503400
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 2:22 am

Most akkor lesz szerdán klub?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 1:20 am

YKoS írta:
Berzenke írta:
Berzi? Mék jó, hoty nem fatyunk németek.
A tulu miatt is hiába szóltam. Lehet, hogy nem vette komolyan, hogy mi akkor is elfogadjuk, ha csak kevés pénzt ad a paklija mellé?
Nemtom.
Barnabásh Béka!

ne legyél hülye! szóljál neki, azt legfeljebb a 30cm hóban ki se megy, de legalább tudja, hogy kellett volna hoznia, és majd legközelebb... vagy a királynői postával elküldi, mikor visszamegy.

többet nem segíthetek, kalandod itt... drunken
írd meg neki a következőt: I want a fucking damsel! Reméljük, nem érti félre! Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyKedd Feb. 03, 2009 12:58 am

Berzenke írta:
Berzi? Mék jó, hoty nem fatyunk németek.
A tulu miatt is hiába szóltam. Lehet, hogy nem vette komolyan, hogy mi akkor is elfogadjuk, ha csak kevés pénzt ad a paklija mellé?
Nemtom.
Barnabásh Béka!

ne legyél hülye! szóljál neki, azt legfeljebb a 30cm hóban ki se megy, de legalább tudja, hogy kellett volna hoznia, és majd legközelebb... vagy a királynői postával elküldi, mikor visszamegy.

többet nem segíthetek, kalandod itt... drunken
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 6:41 pm

Berzi? Mék jó, hoty nem fatyunk németek.
A tulu miatt is hiába szóltam. Lehet, hogy nem vette komolyan, hogy mi akkor is elfogadjuk, ha csak kevés pénzt ad a paklija mellé?
Nemtom.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 11:12 am

YKoS írta:
berzi!

esetleg szólj a mr. Blacknek, hogy ne csak a Cthulhu (ia-ia...) kártyáit hozza, hanem ugorjon be 1 GW boltba, és ragadjon magához egy ilyen cafkát is. nincs
ha kell a cafka telefonszáma, akkor szólj, elvileg megvan! Smile
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 10:14 am

Patrik írta:
szerdán klubnap, aki jön az jelezze.

leugrik

Szombaton ettöl még lehet nálunk terepezni...
4-5 ember elfér.
Meg mondjuk egy asztalra való lapom is van, már csak terep kell. De azt meg majd csinálunk.

Lesz erre jelentkezö?

Bm
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 2:27 am

Én ráérek, mondjuk hétvégre terveztem, de így is jó lesz...Very Happy Délelőtt TO-n tolom, így déltől jó lenne...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 9:31 pm

Péntektől vasárnap estig nem leszek pécsen, úgyhogy a jövő hétvége leves.
Viszont többen mondták, hogy szerdán ráérnének, úgyhogy szerdán klubnap, aki jön az jelezze.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 9:15 pm

Jövő szombaton nem biztos,hogy lesz klub,mivel Patrik nem ér rá.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 5:03 pm

berzi!

esetleg szólj a mr. Blacknek, hogy ne csak a Cthulhu (ia-ia...) kártyáit hozza, hanem ugorjon be 1 GW boltba, és ragadjon magához egy ilyen cafkát is. nincs
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 3:05 pm

Gojo!

Tudom, volt már olyan buli, amit szervezgettem, és tudom, hogy nagy aktivitás csak a vége elött van. Csak attól félek, hogy lassan már a vége közeledik, mert az emberek nagy része nem fog tudni a verseny elött 3 nap napi 8-10 órában terepezni. De majd csak lesz valahogy!

Pavano!

Ez nagyon jól hangzik! Elöre is köszönöm a hozzájárulásodat!

Eddy!

Majd valahogy elcipeljük a klubba, és akkor ott már van rá esély, hogy halad elöre a dolog!

Suba!

Várlak szeretettel, meg feladattal! Smile

Asszem a legcélszerübb az lenne, ha a következö klubnapon ott lennék, és akkor átvihetem a zsákokat is, meg a többit, meg inspirálhatok, nyaggathatok, csinálhatok és csináltathatok!

Akkor szeretnék megkérni mindenkit, aki szívesen, vagy vonakodva, de csinálna terepet, az jövö szombaton jöjjön, aztán terepezünk vagy a klubban, vagy nálam, vagy elöször itt aztán ott!

Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:27 pm

oh, berzenke, megtaláltam a moria orc shament(így írják Smile ). tényleg, nálam volt, na, majd legközelebb elviszem, aztán szépen fesd ki! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 11:53 am

Nálam van néhány összerakható/festhető tereptárgy, meg jelentős mennyiségű stiro lap. A hungarocell-ben nem hiszek, az túl nehezen formázható/színezhető és sérülékeny, ezért a kéket javaslom.

Vadászgép-roncsot (Macragge dobozból), romos épületet (Cadian dobozból), valamint játékboltos terepet fogok én is csinálni a versenyre. Mivel erődítéseket, bunkereket is találtam, szerintem egy komplett asztalra számíthattok tőlem.

P.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 11:07 am

Köveklező klubnapon és szivesen vállalom a terepezést. Kráterben és orkosításban "véresen" jó vagyok. Sajna szó szerint Smile de majd most igyekszem pici szikét használni!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 9:18 am

nos biztosan nem fog ártani ha az egyik klubnapot, mondjuk a következőt, arra szánjuk, hogy nekiálljunk terepet gyártani. ehhez az kell, hogy ne játszunk csatát. legalábbis néhányan. vagy mondjuk csak 1 asztalon, mert ha 2 van feltéve akkor túl nagy helyet foglal el a térből. egy egész nap alatt, csak tudnánk valami kis terepet csinálni.

Bm:
ami fontos, hogy ne add fel! és ezt most komolyan mondom. mindig kell olyan aki magára vállalja a szervező szerepét. ennek az embernek a legfőbb feladata, hogy nógassa a többieket. nem kell megijedni, még mindig megcsináltuk eddig amit akartunk. most is menni fog. biztosan! aktivizálni is fogják magukat az emberek, csak mindig az utolsó pillanatban. ez mindig így van. ez egy ilyen dolog. én már megszoktam. nem is idegeskedek miatta. ez sajnos ilyen. lesznek terepek, lesz verseny, és figyeld meg, hogy kurva jól fogja rajta érezni magát mindenki. Smile csak hívjátok meg az embereket, csináljátok meg a kiírást, legyenek scenariok. a többi már megoldódik! eddig is így volt, hidd el, va benne tapasztalatom.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 3:06 am

Namost én segítek átcuccolni, mert lelki támogatást nem tudok nyújtani mivel a lelkem már eladtam. Mad

A terepgyártásra visszatérve, kb féléve mondom, hogy van két olyan 40k-s nagy terep alapom, amit csak le kéne festeni, esetleg egy kicsit faragni (kb 1 órás munka) és van két terep, mi méreténél fogva impresszív is (egy apc 5500-as szünetmentes két támasztóhungarocelje a dobozból). Nem merek nekiállni 1; mert olyan balfasz vagyok, hogy még ezt is elrontom, 2; valahogy a fene nem visz rá most, hogy vettem még 3125 pont fuxolatlan gyíkot. DE ha kell buszon elviszem akinek kell!

Bocs BM, de ami terephez hozzányúlok gyártásilag az nem az lesz aminek akarom és az nekem nem jó, de ha azt mondod a klubbnapon sógyúrmából csináljak homokzsákot és adtok hozzá anyagot, azt megcsinálom. Ennyi. Amúgy meg szerintem a fantasysból is fel lehet rakni egy rakattal.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:19 am

Berzenke írta:

Kedves Bm, hogy őszinte legyek, akkor lenne igazságos az élet, ha te egyedül elcipelnéd a cuccot gyalog, mi meg erkölcsi támogatást nyújtanánk hozzá. Mert én nem felejtek ám. Very Happy

Ok, ok! Smile Majd csak elbírok 16 kiló hungarocell-el!

Lassan kezd kevés lenni az erkölcsi támogatás...
Mert lassan ott tartunk, hogy nyakunkon a verseny, és sehol semmi. (csak nekem egy csomó beleölt pénzem meg munkám)
Nem is zavarna a dolog, ha nem az én nevem szerepelne majd ott, mint szervezö.
Sebaj, elfér ez az arcomon...

Szóval nem probléma, átviszem én a zsákokat, játszani úgysem viszek sereget, mert csak 5+-ra van ellenfél, és az nekem alig-alig jön össze! Very Happy

Van arra valami lehetöség, hogy csináltok némi terepet?
Anyagot már szereztem/vettem hozzá, "csak" neki kéne állni.

Bm
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 12:43 am

igen, úgy sajnos drágább. nekem az volt a szerencsém, hogy mindkettőt akartam...inkább így írom: AKARTAM. Very Happy ha a lovas nem kell, akkor arra mondjuk rá tudsz beszélni! akkor felesben beszállok. vagy mondjuk a ló miatt lehet nekem kellene kicsit többet fizetnem....na szóval gondold át. a gyalogossal én sem tudok igazán mit kezdeni, mert abból már van egy új damselesem. 2 nél több gyalogot, meg nem hiszem, hogy valaha is használni fogok. (ha igen, akkor megszívtam)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptyVas. Feb. 01, 2009 12:26 am

Na igen, de úgy drága, majdnem 2x annyi, mint a mostani akármelyik boltban. Mondjuk szebb és wood elfesebb is (egyben megválaszolva Eddy vádjait).

Kedves Bm, hogy őszinte legyek, akkor lenne igazságos az élet, ha te egyedül elcipelnéd a cuccot gyalog, mi meg erkölcsi támogatást nyújtanánk hozzá. Mert én nem felejtek ám. Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:13 pm

Berzenke írta:
Kedves klubtagok,

tudom ám, hogy többeknek van előző kiadású breton damsele. Ha valaki megválna tőle, álljon bár lábon, vagy üljön lovon, vagy mindkettő, én bizony szert tennék rá.

értem én a célzást... Very Happy de nem hallgatok a pénz hívó szavára!!! Very Happy
szerencsédre még kapható a figura. patrikék mondták legutóbb, hogy rendeltek közvetlenül a gw től, azt hiszem ráadásul mail ordert. ha jól emlékszem...de majd ő megmondja. 2 nap alatt itt volt. blisterben jön, ha jól emlékszem, egy gyalog és egy lovast kapsz. nem is lehet őket külön megvenni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #2   Kocsmaasztal #2 - Page 28 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #2
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: